Peršokti prie turinio


Help skestu tepale...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Svečias_athensmen_*

Svečias_athensmen_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 22 - 13:01

Tai va po salciu sunkiai vedesi automobilis nu sunkiai besispjaudidamas bet uzsivede vaziuoju sau laimingas... prie sankryzos sustojau tik jau kad kazkas svyla... pavaziavau i nuosale atsidarau dangti o ten vaizdas... :wacko: viskas plaukia tepale... tai vat kilo klausimas ar koks aluoklis uzsalo ir pakaks tik varikli nuplauti ar tepalo per daug buvo pripilta lygtais dabar kuriasi be problemu tik kotais jauciu dabar is darbo vaziuojant namo reiks pora gesintuvu isimest... :unsure:
  • 0

#2 Svečias_Sigiux_*

Svečias_Sigiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 22 - 13:20

Manyciau scia bus del alsuoklio uzsalimo. Pakakt turetu tarpine dangtelio pasikeist.
  • 0

#3 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 22 - 20:45

ir alsuokli nuo kondensato issivalyt ;)
  • 0

#4 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2006 sausio 23 - 10:14

Pasiseke, kad mano kolegu kviesti nereikejo....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#5 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 10:20

jei alsuokliai butu uzsale tai vaziuojant gale turejo but dumu kalnas... nes kai tepalai sauna jie subega i glusaka... tad sekmes pilant kokius 3ltr tepalu ir valant alsuoklius jei jau taip....
  • 0

#6 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 10:27

Man irgi tas pats nutiko 6dienį. Ryte užkūriau normaliai, atvažiavau į darbą, padirbėjau, vakare vėl normaliai užkūriau pašildžiau, temperatūrą jau rodė arti 90, nuvažiavau iki draugelio, atsigėriau kavos, sutraukiau pypkę, atvarau, užkuriu 70 rodo, šiek tiek pašildau, pradedu važiuot. Jaučiasi benzino smarvė. Ple galvoju šlangutė kokia trūko, kad tik neužsidegti. Atidarau kapotą - tepalo gerokai per matuoklę išvaryta. Vakar nuvaliau beveik viską, kiek įmanoma, galvojau dar šlangas tikrinti (buvo išvalytos prieš porą dienų), bet priėjau nuomonės, kad šaltyje tai daryti kenksminga visom gumom ir plastmasėm, todėl palikau viską kaip yra. Apžiūrėjus vizualiai lyg ir nieko neatsitiko tik tepalas per matuoklę išpurkštas buvo. Apie kokio dangtelio tarpinės keitimą kalbate? Variklis 2,0 16v 112kW 306pūgas. Kol kas esu numatęs tokius darbus servise - tepalų keitimas (jau laikas), taip pat kartu filtrai, alsuoklio šlangų išvalymas. Pradedu stipriai nusivilti savo pūgo galimybėmis žiemą - majonezas buvo valytas lapkritį, kapotas atidarinėjamas profilaktiškai pastoviai, sušalęs majonezas išvalytas prieš porą dienų ir finale vis viena tepalai pro matuoklę :angry: Ple kas sugalvojo tokią durną sistemą su tais alsuokliais? Ple kiti mašiną užkuria ir džiaugiasi, kad problemos tuo baigėsi ir važiuoja išsišiepę, o čia ple užkuri ir galvoji, ar tepalus išvarys per matuoklę ar ne :angry: Ple gal varlyne kur šalčių nebūna tas ir neaktualu, bet mane jau biesina tie alsuokliai. Pradedu net galvoti apie mašinos keitimą. Ple benzinas ir prie -20 važiuoti neina nes sumauti alsuokliai aptarnavimo kas 20km reikalauja. Dar suprantu, kad nesirūpinčiau mašina, bet dabar... trūksta žodžių.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2006 sausio 23 - 10:34

  • 0

#7 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 sausio 23 - 11:57

... trūksta žodžių.

nepasakyciau :D
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#8 Svečias_reanimator_*

Svečias_reanimator_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 12:07

...Pradedu stipriai nusivilti savo pūgo galimybėmis žiemą - majonezas buvo valytas lapkritį, kapotas atidarinėjamas profilaktiškai pastoviai, sušalęs majonezas išvalytas prieš porą dienų ir finale vis viena tepalai pro matuoklę :angry: Ple kas sugalvojo tokią durną sistemą su tais alsuokliais? Ple kiti mašiną užkuria ir džiaugiasi, kad problemos tuo baigėsi ir važiuoja išsišiepę, o čia ple užkuri ir galvoji, ar tepalus išvarys per matuoklę ar ne :angry: Ple gal varlyne kur šalčių nebūna tas ir neaktualu, bet mane jau biesina tie alsuokliai. Pradedu net galvoti apie mašinos keitimą. Ple benzinas ir prie -20 važiuoti neina nes sumauti alsuokliai aptarnavimo kas 20km reikalauja. Dar suprantu, kad nesirūpinčiau mašina, bet dabar... trūksta žodžių.

tamstos isvardintos problemos ir pas mane bavaru traktoriuke yra! (vistiek keisiu i varlininka 406 tik sutvarkysiu pardavimui ir ate 0000!!!) benzas-H2O surisejas, tepalai-geriau pilna sintetika, anifreezas neskiestas, akumas pakrautas!!! masina apruosta ziemai! gero vaziavimo!
  • 0

#9 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 12:40

Pas mane Total sintetika Quartz 9000 5w40, benzinas, šlangos valytos, vis tiek išvarė tepalą per matuoklę. Aušinimo skystis nei prie ko, nes temperatūra normaliai, akumas irgi suka normaliai, jios irgi nei prie ko. ŠĮlangas kaip apšiltint normaliai neįsivaizduoju. Nebent kažkokius kaitinimo elementus daryt viduje arba nuo išmetimo šildymą daryt, bet jau čia man pačiam pasidaryt kosmosas.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2006 sausio 23 - 12:43

  • 0

#10 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 sausio 23 - 12:48

Arba dėti permatomas šlangas ir stebėti situaciją.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#11 Svečias_DANKAZAS_*

Svečias_DANKAZAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 13:10

Gal pavyktų pratiuninguoti šlangutes ir padaryti jas lengvai nuimamas ir uždedamas (be abejo peršviečiamas) :D
  • 0

#12 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 sausio 23 - 13:19

As vakar is 4 slangu apie gera stikline emulsijos iskrapsciau, nes gera litra tepalu per matuokles skyle isstume. Gerai, kad nors salnykai liko sveiki. Tik va beda per salti slangas atgal sudeti. Nuo salcio guma trupa. Teko naudotis zmonos fenu, kad galeciau atgal sumauti :)
  • 0
chūinja

#13 Svečias_DANKAZAS_*

Svečias_DANKAZAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 14:15

Vat apie tokį tiuninga aš ir norėjau pasakyti :D
  • 0

#14 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 sausio 23 - 14:31

Man tepalus išmetė per duslintuvą - kalta užšalusi šlangutė iš alsuoklio. P406, 2,1 td :mellow:
  • 0

#15 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 23 - 14:55

Man tepalus išmetė per duslintuvą - kalta užšalusi šlangutė iš alsuoklio. P406, 2,1 td :mellow:

greičiausiai bus kalti turbinos ir vožtuvų gumytės
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#16 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 15:37

Na va savo pūgą užrašiau į eilę pas mašinų dr. Eimutį, deja tik vasario 9d. Iki tol pūgas stovės kieme, o aš duosiu uždirbti visuomeniniam transportui. Vičiūnuose būtų gydę rytoj - iškuopę alsuoklio šlangas, pakeitę tepalus, filtrus už 230-250 Lt. Gaunasi apie 150 tepalai ir filtrai ir apie 80 darbas. Eimučiui paskambinau, tai jis sakė, kad priedo dar apšiltins šlangas darbas pas jį apie 100 kainuos plius filtrai ir tepalai. Žadėjau kažkaip į Vičiūnus stumt, bet jie sutvarkys tik tam kartui, Eimutis žadėjo apšiltinti, kad neužšaltų, todėl palauksiu porą savaitėlių.
  • 0

#17 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2006 sausio 23 - 16:01

Eimutis žadėjo apšiltinti, kad neužšaltų, todėl palauksiu porą savaitėlių

Nepamiršk po to detalios ataskaitos pateikt čia apie procesą ir rezultatą ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#18 Svečias_athensmen_*

Svečias_athensmen_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 16:10

Nu vat tepalas isbego per matuokle nutekejo apie 0.5l taigi kolkas vaziuoju tepalo biski virs minimumo daugiau kazkaip pilti nenoriu kuriasi normaliai... kolkas vaziuoju....
  • 0

#19 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 23 - 23:41

A pas mane tai kazhkaip idomiai - nuo vasaros pastebiu, kad pro ta vieta, kur alsuoklio shlanga sueina i oro filtra, pastoviai buna nedidelis tepalo nuotekis. Orams atshalus, galvojau, shakes, kopinesiu majoneza ir ash. Bet tai kad ne velnio, pro matuokles anga nevaro, pro variklio shonus irgi, atsisukus tepalo uzpilimo anga, ant variklio seneliu irgi nieko, ant matuokles tepalas grazhiausias. Nors vakar pastebejau, kad alsuoklio slangos galas ish oro filtro dezhes bishki ishshokes buvo. Gal kas zhino, kas chia per velniava pas mane? P.S. Tepalo lygis normalus, jokiu dinginejimu ar pan.
  • 0

#20 Svečias_petia_*

Svečias_petia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 01:31

jei slangos svarios issiimk sietkute is ten kur tepalas pilasi, as jau issprendziau sia problema ;] tik vat KARTAIS uzsidega tepalo spaudimo lempute.... :unsure: mastau gal tepalus pasikeist siaip tai kaip ir laiikas butu..gal tepalo siurblio tinklelis uzsikemsa juk turbut ir karterin majonezo papuola......
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0