Peršokti prie turinio


Help skestu tepale...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#21 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 24 - 11:02

GDI> pas tave TU ar XU variklis?
  • 0

#22 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 16:23

Na va savo pūgą užrašiau į eilę pas mašinų dr. Eimutį, deja tik vasario 9d. Iki tol pūgas stovės kieme, o aš duosiu uždirbti visuomeniniam transportui. Vičiūnuose būtų gydę rytoj - iškuopę alsuoklio šlangas, pakeitę tepalus, filtrus už 230-250 Lt. Gaunasi apie 150 tepalai ir filtrai ir apie 80 darbas. Eimučiui paskambinau, tai jis sakė, kad priedo dar apšiltins šlangas darbas pas jį apie 100 kainuos plius filtrai ir tepalai. Žadėjau kažkaip į Vičiūnus stumt, bet jie sutvarkys tik tam kartui, Eimutis žadėjo apšiltinti, kad neužšaltų, todėl palauksiu porą savaitėlių.

heh pas mane tas pats variklis panasios problemos, penktadieni "light" majonezu krapstymas darytas, cia po isvarymo tepalu siokio tokio, salia darbo servisiuke, tik virsutines slangos alsuoklis ir ten dar biski, apatiniu meistras atsisake daryt, tiesa nulupo 30 lt cia su visais dapilimais
sian vel tepaliuko isvare, tiesa maziau lygtais bet fun tesiasi, mhh priesgaistrinis pastebejimas jei 1.9 variklyje alsuoklis ti prie templioriaus
tai sitam 2.0 is kitos puses tepala varo tiesiais ant variklio virsaus (nu galvos or so) ir kolektoriaus :] ir dar ten eina tox slangiukas benzino padavimo tai jis eina per variklio virsu( katras buna ikaites ganetinai) kuris irgi gausiai laistomas tepalu ... dzihadistu masina :ph34r:
ciuju prie progos reikes varyti pas rima
kad ten visas slangas pravalytu, bent 1.9 po kapitalinio pravalymo,- istemdavo puses ziemos
del slangu pasiltinimo ... - o sitas padeda bent kiek ?

Šį pranešimą redagavo kzinas: 2006 sausio 24 - 18:52

  • 0

#23 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:18

GDI> pas tave TU ar XU variklis?

TU varikliukas.
  • 0

#24 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:26

TU varikliukas.

taigi pagrindines majonezines problemos su XU varikliais. dziaukis. ;)
  • 0

#25 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:47

taigi pagrindines majonezines problemos su XU varikliais. dziaukis. ;)

Tai ash aishku labai laimingas, kad nesimajonezina mano pezhas, bet tai sakau gal vis tiek TU varikliams kokia light majonezo versija egzistuoja ;) O tai niekaip nepagaunu, kodel per alsuoklio gala vis tepalas varva po bishki. Any ideas?
  • 0

#26 Svečias_Hornazz_*

Svečias_Hornazz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:03

na va, man ir ta pati problema, per matuokle isejio tepalas. kas blogiausia kad tepalas visas isejio :o ir plius dar buksiravimui kylpa pas mane nuplesta...tai liko mano pezas draugo aikstelej stovet. reiks gal vezimeli nuomotis ar kanors kad nuvilkt ta lavona i servisa ;) gal kas zino kur Kaune tokia priemone gaut? :beer:
  • 0

#27 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:13

plius dar buksiravimui kylpa pas mane nuplesta...tai liko mano pezas draugo aikstelej stovet. reiks gal vezimeli nuomotis ar kanors kad nuvilkt ta lavona i servisa ;) gal kas zino kur Kaune tokia priemone gaut? :beer:

valdux'as, maciau, kazkur uz vaziuokles risa, bo irgi kilpos neturi. gal pakonsultuos ;)

beje, per salcius patebejau ne viena masina vazinejant/stovint su nenuimtu trosu. tiesiog kitas galas po kapotu uzkistas. :D
  • 0

#28 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:27

gal skambink i akste jie turi autovezi

Šį pranešimą redagavo dariuxas: 2006 sausio 24 - 19:28

  • 0

#29 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:30

valdux'as, maciau, kazkur uz vaziuokles risa, bo irgi kilpos neturi. gal pakonsultuos ;)

beje, per salcius patebejau ne viena masina vazinejant/stovint su nenuimtu trosu. tiesiog kitas galas po kapotu uzkistas. :D

(tiesiog kitas galas po kapotu uzkistas)

vaizdelis jauciu geras
  • 0

#30 Svečias_Hornazz_*

Svečias_Hornazz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:06

na zinau risa kazkur, bet man tada nulups bamperio pazeminima :mellow:
  • 0

#31 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:34

beje, per salcius patebejau ne viena masina vazinejant/stovint su nenuimtu trosu. tiesiog kitas galas po kapotu uzkistas. :D

nu galims variantas betusant smarkiai uzsiverzia, tokiam salty rankos atgrubsta nurisent ..gal taip kazdien vedami bun ... ^_^
  • 0

#32 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:39

nu bet neduokdie kitas galas i ratus paklius... :ph34r:
  • 0

#33 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2006 sausio 24 - 21:52

nu bet neduokdie kitas galas i ratus paklius...

Nu beveik kaip straublį prisimynt :lol: :beer: :blush:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#34 Svečias_Hornazz_*

Svečias_Hornazz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 00:13

o man apsimoka isipilt kazkiek tepalu ir pabandyt nusigaut iki serviso ar ne, nes siaip tas alsuoklis tai vistiek dar uzsales bus?
  • 0

#35 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 vasario 25 - 14:33

tik vat KARTAIS uzsidega tepalo spaudimo lempute.... :unsure: mastau gal tepalus pasikeist siaip tai kaip ir laiikas butu..gal tepalo siurblio tinklelis uzsikemsa juk turbut ir karterin majonezo papuola......

bandei keisti tepalus? kas nors pasikeite ar reikes imti karteri, tam, kad pravalyti tepalo siurblio tinkleli? Pas mane ta pati problema. Beje, kur Kaune plauna variklius neblogai. Kazkas vakar per meeta apie tai buvo uzsimines... B)
  • 0
Roots to roots

#36 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 vasario 25 - 16:41

Na va savo pūgą užrašiau į eilę pas mašinų dr. Eimutį, deja tik vasario 9d. Iki tol pūgas stovės kieme, o aš duosiu uždirbti visuomeniniam transportui. Vičiūnuose būtų gydę rytoj - iškuopę alsuoklio šlangas, pakeitę tepalus, filtrus už 230-250 Lt. Gaunasi apie 150 tepalai ir filtrai ir apie 80 darbas. Eimučiui paskambinau, tai jis sakė, kad priedo dar apšiltins šlangas darbas pas jį apie 100 kainuos plius filtrai ir tepalai. Žadėjau kažkaip į Vičiūnus stumt, bet jie sutvarkys tik tam kartui, Eimutis žadėjo apšiltinti, kad neužšaltų, todėl palauksiu porą savaitėlių.

Kazkaip arba praleidau arba tu nekomentavai apsilankymo pas Eimuti. Idomu ka padare, kiek kastavo ir kaip dabar pugas elgiasi! :beer: B)
  • 0
Roots to roots

#37 Svečias_Dainius 406_*

Svečias_Dainius 406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 25 - 20:53

va cia pugas ir parodo tikraji ziemos bijanti veida. kazko tie prancuzai pripla i tepala kad tokiu baikiu nebutu., nes kol varinejau po pirkimo su nekeistais tepalais tai viskas ok buvo..tik pakeiciau - **** (nesikeikiant) nuvariau i servisa, o ten man ir sako..Kam pezui keist tepalus-vis tiek jie visi isbegs.. :P o diagnoze buvo ta kad uzsalo tepalu slangeles
  • 0

#38 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 vasario 26 - 22:05

Siaip gana neblogai ir pakankamai nebrangiai variklius plauna prie automobiliu turgaus. Kreves prospektu vaziuojant i autoturgu ir pravaziavus Kreves ir Partizanu sankryza, tai is kart po desine ten tokie garazai, matosi iskaba..
  • 0

#39 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 27 - 09:08

Kazkaip arba praleidau arba tu nekomentavai apsilankymo pas Eimuti. Idomu ka padare, kiek kastavo ir kaip dabar pugas elgiasi! :beer: B)

Nevariau aš pas jį - reikėjo anksčiau mašinos, tai pats tvarkiau - iškuopiau majonezą ir pats apšiltinau šlangas. Pirkau senukuose būna tokios vamzdžių apšiltinimui polpropileno berods ten tokios minkštos šlangos, kurių lengvai vienas šonas prasiplėšia. Tada dedi ant alsuoklio šlangų ir apsuki izoliacija visą dešrą. Pas mane majonezas vis viena renkasi, bet tik tiek, kad nbuvo užšalę tfu, tfu, tfu. Savaitgalį vėl iškuopiau, pasigaminau iš aliuminio skardos apsaugą po variklio apačia.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0