Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujas šeimos narys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 419

#301 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 05 - 06:28

ir tautybe nauja? ... :o

:huh:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#302 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 21 - 17:53

Nu vot, dar vienas rekordas nuvaziuota 820km mieste su pilnu baku, esu patenkintc :wub: Bet savaitgali teko pavaziuoti izemaitija su uzkrauta gerai masina, na ant lenkimu mindavau iki 3500aps gerai, tai oj oj ka mesdavo gerai juoda duma :unsure: :blink: Bet uzkrauta masina 120-140km/h, lietus pilnai ijungtos sviesos valytuvai nuvaziuota su pilnu baku 900km :wub: Ajna kaip 2,0HDI nerealiai :)

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 gegužės 21 - 17:55

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#303 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 gegužės 22 - 08:08

ant lenkimu mindavau iki 3500aps gerai, tai oj oj ka mesdavo gerai juoda duma

Gal but, reik ziuret arba EGR voztuvus, arba duju recirkuliacijos voztuva! Pakeiciau visus situs voztuvus, tai kibiriukas patapo reaktiviniu, plius jokiu dumu net sukant iki 4000rpm, tiesiog cool, tik kainuoja apie 1000lt. :wacko:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#304 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2006 gegužės 22 - 10:00

Gal but, reik ziuret arba EGR voztuvus, arba duju recirkuliacijos voztuva!

o cia ne tas pats? :unsure:
  • 0
406 2.1 TD

#305 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 gegužės 22 - 10:36

o cia ne tas pats? :unsure:

Bent atrodo jie tikrai nevienodai, EGR voztuvai plasmasiniai nedideli(2 vnt. eina), o recirkuliacijos voztuvas su diiidelia galva kaip grybas.
Nezinau, gal su pavadinimais kazkas, nezinau kaip issifruoti EGR!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#306 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 gegužės 22 - 16:43

o cia ne tas pats? :unsure:

Greičiausiai ne. Partneryje buvo 3 vnt. 2 vienodi, 3-ias kitoks. Matyt jis ir yr EGR.
  • 0

#307 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 22 - 18:04

Gal but, reik ziuret arba EGR voztuvus, arba duju recirkuliacijos voztuva! Pakeiciau visus situs voztuvus, tai kibiriukas patapo reaktiviniu, plius jokiu dumu net sukant iki 4000rpm, tiesiog cool, tik kainuoja apie 1000lt. :wacko:

sita,o ar situ dalyku nemato per kompa? mano pugas net 3 kartus testuotas kompu, du kartus Zibinte, nieko apie tai man nepasake, tipo viskas ok. Siaip tai nekreipiu demesio, bo retai tiek spaudziu. beje darbiniam fokus EGR voztuvo laidai buvo nupuve :wacko: tai jokio dumo nepadaugejo :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#308 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 22 - 18:21

sita,o ar situ dalyku nemato per kompa? mano pugas net 3 kartus testuotas kompu, du kartus Zibinte, nieko apie tai man nepasake, tipo viskas ok. Siaip tai nekreipiu demesio, bo retai tiek spaudziu. beje darbiniam fokus EGR voztuvo laidai buvo nupuve :wacko: tai jokio dumo nepadaugejo :blink:

nu tipo bloga slegi voztuvo parodo. bet man komps kazka grybavo situo klausimu.
  • 0

#309 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 22 - 19:20

nu bet tarkim mano pugo kilometrazas 86000km, nu negi jau laikas keist tas kas pamineta

arba tu prirasyk prie siu skaiciu pradzios -"1" ir patingek aiskint kodel tai tokia rida ...arba greit patrauk ta balki, kuris vos vos beprilaiko griunanti "patikimiausi dizeliniai varikliukai - peugeot" skulpturos postamenta ... :o

nu sunku patiketi, kad pranciai bus naudoje kontrabandini balta(ir ne)rusiu dizelina ... :lol:
  • 0

#310 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 22 - 21:40

pakelk akeles auksciau, parasyta "tarkim"

nagi, ;] pakeliam ...dar auksciau pakeliam, prisimerkiam ...ir ka :lol: matom:
...
...
...
...

Francis Parašyta: Feb 5 2006, 07:28 PM
reali rida 83000km, tingiu aiskint kodel tai tikra rida


  • 0

#311 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 23 - 06:21

nagi,  ;]  pakeliam ...dar auksciau pakeliam, prisimerkiam ...ir ka  :lol:  matom:
...
...
...
...

Francis Parašyta: Feb 5 2006, 07:28 PM
reali rida 83000km, tingiu aiskint kodel tai tikra rida

nu ir ka :unsure: nu gerai, kad tau taip nebutu pavydu kaip tikram lietuviui, del taves pasakysiu, kad sitas pezas nuvaziaves 283000km, gali eit ramiai miegot -_-

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 gegužės 23 - 06:23

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#312 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 gegužės 23 - 07:26

nu bet tarkim mano pugo kilometrazas 86000km, nu negi jau laikas keist tas kas pamineta :wacko:
Beje kiek nuvaziaves kolegos Swift pezukas :unsure:

pas mane rodo apie 65Kkm, as isivaizduoju kad man reikejo keisti del variklio plovimo, pardavejas "gera" darba padare, tas recerkuliacinis voztuvas uzstrigo palaipsniui. Zibinte su kompu surado tik EGR, po to kai pasakiau dumija ir nevaziuoja, Igoris pasake, kad daugiau mataru klaudu nera ir reiketu prachekinti mechaninius dalykus, kadangi tas voztuvas valdomas vakumu, buvo patikrinta ir nustatyta, kad jis uzstrigo mirtinai, o rezultatas buvo afingenas. Nevisada realus detales tarnavimo laikas sutampa su gamintojo nustatytu terminu, deja. -_-

Šį pranešimą redagavo Swift: 2006 gegužės 23 - 07:27

  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#313 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 09:08

greit patrauk ta balki, kuris vos vos beprilaiko griunanti "patikimiausi dizeliniai varikliukai - peugeot" skulpturos postamenta ...  :o

sita, tu pasidomek apie paminklus kitiems dyzeliniams varikliams ir suprasi, kad sitas visai normaliai stovi <_< .


P.S. man bedos su recirkuliaciniais ivyko kazkur po 2 metu vartojimo, nuvaziavus ~ 60 k km (rida tikra, kodel - cia neaiskinsiu :D ). Zibinte visi krapstesi kaip isproteje, nieka nesigavo. Gesdavo saltas ir xana. Tada nuvariau Kaunan, paminkiau gaza narmaley ir praejo iki siol. 3x tpu. O buvo atsirades po to, kai per salcius kazkur 2 savaites stovejo nejudinamas.

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2006 gegužės 23 - 09:11

  • 0

#314 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 11:52

nu ir ka :unsure: nu gerai, kad tau taip nebutu pavydu kaip tikram lietuviui, del taves pasakysiu, kad sitas pezas nuvaziaves 283000km, gali eit ramiai miegot -_-

man giliai, kai pernykstis sniegas, dzin (tingiu aiskint kodel tai tikra :D ) kiek ten pas tave rodo: ar 283 000, 83 000 ar 830 000 ...nei man pirkti, nei man vazinieti su ja ... ;]

gali tu kas ryta - vakara, kaip mandala su rytietiskom apeigom, rasyti sau mistinius skaicius, sunaikinti ir vel naujai juos perrasyti ... :lol: ...

gali, pats sau, kiek nori skelbti neirodinejama aksioma, o po to paversti filosofiniu "tarkime" ... bet va: kur man eiti ir ka daryti - sprendziu pats ;] :beer:



ps. ...ziu ..is kur tiek makaronu ant darbastalio,... ogi - nuo ausu ... :lol: :lol: :lol:
  • 0

#315 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 12:00

gali tu kas ryta - vakara, kaip mandala su rytietiskom apeigom, rasyti sau mistinius skaicius, sunaikinti ir vel naujai juos perrasyti ... :lol: ...

Nu (aciprasau - isikisiu :blush: ) kolega, aptarnavimo intervalas nera mistinis skaicius. jei ji sunaikini, naikinasi kazkox agregatas.
  • 0

#316 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 12:02

sita, tu pasidomek apie paminklus kitiems dyzeliniams varikliams ir suprasi, kad sitas visai normaliai stovi <_< .


ispleciu akis, atidziai pasiruosiu skaitymui ... :rolleyes:

(aga, iskirpai fraze is konteksto... :blush: )
  • 0

#317 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 12:08

Nu (aciprasau - isikisiu :blush: ) kolega, aptarnavimo intervalas nera mistinis skaicius. jei ji sunaikini, naikinasi kazkox agregatas.

Nepriestarauju, tik katras atskaitos taskas: ar kai pats pakeiti tam tikram intervalui aptarnavimui skirtus mazgus, ar kai drelininkas ...
  • 0

#318 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 23 - 17:25

man giliai, kai pernykstis sniegas, dzin (tingiu aiskint kodel tai tikra :D ) kiek ten pas tave rodo: ar 283 000, 83 000 ar 830 000 ...nei man pirkti, nei man vazinieti su ja ... ;]

gali tu kas ryta - vakara, kaip mandala su rytietiskom apeigom, rasyti sau mistinius skaicius, sunaikinti ir vel naujai juos perrasyti ... :lol: ...

gali, pats sau, kiek nori skelbti neirodinejama aksioma, o po to paversti filosofiniu "tarkime" ... bet va: kur man eiti ir ka daryti - sprendziu pats ;] :beer:



ps. ...ziu ..is kur tiek makaronu ant darbastalio,... ogi - nuo ausu ... :lol: :lol: :lol:

Ir netingi taip sh...do malt, net neskaicius galim praleist tavo temas, nes jose kalbejimas su savim paciu :wacko:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#319 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 17:50

Ir netingi taip sh...do malt, net neskaicius galim praleist tavo temas, nes jose kalbejimas su savim paciu :wacko:

aciu :beer: , jus jau suteikete silto demesio ;]
  • 0

#320 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 17:53

Franci, rally gal jau pm'inkit?.. :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0