Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar klubiečiai keliauja?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

Apklausa: Kaip su kelionem? (70 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kaip su kelionem?

  1. Esu uzkietejas turistas (2 balsai(-ų) [3.17%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.17%

  2. Atostogu metu pastoviai kazkur keliauju (10 balsai(-ų) [15.87%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 15.87%

  3. Keliauju toleliau karta per keleta metu (10 balsai(-ų) [15.87%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 15.87%

  4. Keliauju tik su savo transporto priemone (9 balsai(-ų) [14.29%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 14.29%

  5. Noreciau keliauti, bet truksta pinigu (17 balsai(-ų) [26.98%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 26.98%

  6. Dar niekur nebuvau (3 balsai(-ų) [4.76%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.76%

  7. Dar pakeliausiu (7 balsai(-ų) [11.11%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 11.11%

  8. Mane tik Palanga veza (1 balsai(-ų) [1.59%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.59%

  9. Aplamai nematau reikalo kazkur vaziuoti (1 balsai(-ų) [1.59%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.59%

  10. Galiu ir namie prisigerti :) (3 balsai(-ų) [4.76%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.76%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 vasario 11 - 21:16

Prisiminus apklausą apie algas, galima daryt išvadas, kad pežistai uždirba nemažai, bet yra skūpūs, arba gyvena išsimokėtinai, na arba geria namie ... ^_^
  • 0

#22 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 11 - 22:53

Prisiminus apklausą apie algas, galima daryt išvadas, kad pežistai uždirba nemažai, bet yra skūpūs, arba gyvena išsimokėtinai, na arba geria namie ... ^_^

...arba visus uzdirbtus pinigus sukisa i (ne)mylimu pezu remonta :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#23 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 vasario 12 - 23:24

Prisiminus apklausą apie algas, galima daryt išvadas, kad pežistai uždirba nemažai, bet yra skūpūs, arba gyvena išsimokėtinai, na arba geria namie ... ^_^

save galiu priskirti prie "gyvena issimoketinai". Kaip sakant kaip ir dauguma europieciu. :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#24 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 vasario 13 - 08:44

visa tai kiek mes cia prikeliavom tai mielacius palyginti su tikrais keliautojais
isvaro menesiui ir pan. i visokias birmas, indonezijas, malaizijas, filipinus ir tt.
dar iranai afganistanai, o dar afrikos platybes.
o dar salu visokiu pilna, pradedant costa rica ir baigiant havajais, seisheleis, mauricijais, dominika ir polinezija.
va cia tai keliones...

Cia jau gyvenimo budas, o as tik apie keliones klausiau :).
O kas del pinigu aplamai, tai mano draugas i kalnus bent i 2 metus kart isvaro. Seimos biudzetas apie 1000lt., cia su mazu vaiku. Keliones biudzetas i kalnus apie 3500lt.. As apie tai, kad kam nereik kelioniu, tam jokio atlyginimo neuzteks (na cia nekalbu apie studentus ar kazka pan.). Cia gyvas pvz. mano kiti pazystami. Per abu pradejo gaut apie 5K , mano tuo tarpu biudzetas beveik per pus mazesnis ir vis skunziasi, kad kaip jums gerai, kad jus keliaujat, mums tai per brangu, kaip tuo tarpu i Moisejevo koncertus po 400lt. vaiksto. Kiekvienam savo ;)

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 vasario 13 - 08:51

  • 0
chūinja

#25 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 vasario 13 - 09:10

šitą, Tiūstep, kiek kainuoja kruizai? ar būna ikandamų kainų, ar visos tik prieinamos? kažkaip sapnuot juos puoliau paskutiniu metu, tai galvoju, gal jau reikia? :unsure:

kainu buna nuo kokiu 800 E zmogui.
taciau papildomai iki to uosto reikia nusigaut..
pvz iki Floridos:) uz 2500 lt
vidurziemio juroje galima irgi geru dylu gaut, taciau vistiek reikia kokiu 8-10 K lt kad galetum megautis atostogomis kruize, kajuteje be langu.:)
bet rimtai pagalvojus tai nera brangu.tik apie 100 lt per diena.
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#26 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 vasario 13 - 09:11

O siaip tai per atostogas vis po Lietuva vazineju- irgi yr ka pamatyt.

Pritariu. Tikrai kad yr ką pamatyt ir kur pailsėt, vargu ar užteksi tiek laiko visuose gražiausiuose Lietuvos kampeliuose pabuvot... :rolleyes:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#27 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 10:55

kainu buna nuo kokiu 800 E zmogui.
taciau papildomai iki to uosto reikia nusigaut..
pvz iki Floridos:) uz 2500 lt
vidurziemio juroje galima irgi geru dylu gaut, taciau vistiek reikia kokiu 8-10 K lt kad galetum megautis atostogomis kruize, kajuteje be langu.:)
bet rimtai pagalvojus tai nera brangu.tik apie 100 lt per diena.

sudas. ainu toliau didint alga... -_-
  • 0

#28 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:04

Pritariu. Tikrai kad yr ką pamatyt ir kur pailsėt, vargu ar užteksi tiek laiko visuose gražiausiuose Lietuvos kampeliuose pabuvot... :rolleyes:

pamatyt ir pailset galima visose salyse... kiekvienam savo
kol is LT ribu niekur neistruksti ir atsiduri kokiam Lietuvos graziam/mielam (gamtovaizdziu) kampelyje, pradedi svaigt koks grazus musu krastas. Bet uztenka nuvaziuot kad ir i kokia Cekija ir supranti kokioj skylej mes gyvenam. Nors ir laikau save patriotu, bet tokia jau ta mano nuomone. Nemuskit.
  • 0

#29 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:27

Bet uztenka nuvaziuot kad ir i kokia Cekija ir supranti kokioj skylej mes gyvenam. Nors ir laikau save patriotu, bet tokia jau ta mano nuomone. Nemuskit.

Oi tu čia neteisus. Pagyventum toj čekijoj 20 metų ir galvotum, kokioj skylėj aš gyvenu. Čia tas pats kas visa lietuva varo į palangą prie jūros, nors vietiniams jinai jau per gerklę išlindus. Tiesiog prie kiekvieno gamtovaizdžio per ilgesnį laiką priprantama ir tas tampa rutina, kol galutinai nusibosta ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#30 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:33

Bet uztenka nuvaziuot kad ir i kokia Cekija ir supranti kokioj skylej mes gyvenam.

nu jo. nemusant - salia Cekijos LT skyle nepavadinciau <_<

ir ne tik salia cekijos. kazkada paturejau kulturini nuostabuli, kai po musu krasta pavyko su dziperiais savaitele pasibaladoti. tiesiog reikia zinoti kas kur yra.
  • 0

#31 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:41

tiesiog reikia zinoti kas kur yra.

Tru. Gal galma butu pradeti dalintis patirtimi? nu tipo ten buvau, ta maciau, labai rekomenduoju nuvaziuoti... :unsure:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#32 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:42

Oi tu čia neteisus. Pagyventum toj čekijoj 20 metų ir galvotum, kokioj skylėj aš gyvenu. Čia tas pats kas visa lietuva varo į palangą prie jūros, nors vietiniams jinai jau per gerklę išlindus. Tiesiog prie kiekvieno gamtovaizdžio per ilgesnį laiką priprantama ir tas tampa rutina, kol galutinai nusibosta  ;)

tai kad as ir sakau - kiekvienam savaip. Kitas ir balbierisky gyvendamas dziaugiasi.
Kalbu ne apie pati gyvenima, o turizma, lankomas vietas, gamtovaizdy, geografine padeti... Aisku ir lietuvoj galima atrast graziu/idomiu vietu, bet jos nera jau tokios ispudingos...bent jau man.
tiek to, muskit
  • 0

#33 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:44

pamatyt ir pailset galima visose salyse... kiekvienam savo
kol is LT ribu niekur neistruksti ir atsiduri kokiam Lietuvos graziam/mielam (gamtovaizdziu) kampelyje, pradedi svaigt koks grazus musu krastas. Bet uztenka nuvaziuot kad ir i kokia Cekija ir supranti kokioj skylej mes gyvenam. Nors ir laikau save patriotu, bet tokia jau ta mano nuomone. Nemuskit.

Jei mes gyvename skylej,tai ta skylej tikrai labai gera gyventi :blush: Cia galiu lyginti daug europos saliu ir ne tik kuriose teko pabuvoti :beer: Biski daugiau pakeliauk po Lietuva suprasi kaip cia grazu ;]

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 vasario 13 - 11:46

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#34 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:54

arba as neteisingai issireiskiau, arba jus nenorit manes suprast. Kalbu ne apie pati gyvenima, o gamtovaizdzius, lankomas vietas. Lietuva ismaises visomis kryptymis ir tikrai daug ko maciau. Viena is ispudingesniu vietu tarp Traku ir Aukstadvario palei Streva keliukas link Ziezmariu. Aisku ne gruzijos kalnai bet verta demesio, bent jau man paliko dideli ispudi. Praktiskai ikalnen vaziavimas pirma pavara, o aplinkui ispudingi vaizdai. Rekomenduoju.
  • 0

#35 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 vasario 13 - 11:57

arba as neteisingai issireiskiau, arba jus nenorit manes suprast. Kalbu ne apie pati gyvenima, o gamtovaizdzius, lankomas vietas.
Lietuva ismaises visomis kryptymis ir tikrai daug ko maciau.
Viena is ispudingesniu vietu tarp Traku ir Aukstadvario palei Streva keliukas link Ziezmariu. Aisku ne gruzijos kalnai bet verta demesio, bent jau man paliko dideli ispudi. Praktiskai ikalnen vaziavimas pirma pavara, o aplinkui ispudingi vaizdai. Rekomenduoju.

visiskai teisingai supratau, o ar apkeliaves zemaitija ten irgi yr ka pamatyti :wub:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#36 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 vasario 13 - 12:21

Viena is ispudingesniu vietu tarp Traku ir Aukstadvario palei Streva keliukas link Ziezmariu. .

Jei paleis streva nuo Strevos km., tada link Semeliskiu. O link Ziezmariu, cia jau nuo Elektrenu :)

O kas del kelioniu po Lietuva. Tai yra cia graziu vietu ir ydomiu, bet man bent to maza.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 vasario 13 - 12:22

  • 0
chūinja

#37 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 vasario 13 - 12:27

arba as neteisingai issireiskiau, arba jus nenorit manes suprast. Kalbu ne apie pati gyvenima, o gamtovaizdzius, lankomas vietas.

Esmę mes supratom. Lietuva nedidelis kraštas, užaugus vienam gale, nelabai didelis skirtumas gyvenant kitam gale, tik kai kurie niuansai, užtat tas kraštovaizdis mums jau nusibodęs.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#38 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 vasario 13 - 12:30

Viena is ispudingesniu vietu tarp Traku ir Aukstadvario palei Streva keliukas link Ziezmariu. Aisku ne gruzijos kalnai bet verta demesio, bent jau man paliko dideli ispudi. Praktiskai ikalnen vaziavimas pirma pavara, o aplinkui ispudingi vaizdai. Rekomenduoju.

nu va, pavasariui viena marsruta jau turiu, aciu. :beer:

o del pinigu trukumo - taip, ju visada truksta, bet is kitos puses labai daug priklauso nuo noro, charakterio ir entuziazmo. Tiesiog jei esi namiseda, visada rasi simta priezasciu pateisinti savo gyvenimo budui. (niekoamenisko), zinau nemazai zmoniu, kuriems viena karta per metus susiruosti nuvaziuoti prie lietuviskos juros yra labai didelis stresas, zinau ir tokiu kuriems sauna i galva, per penkes minutes susimeta daiktus, ir pirmyn... :beer:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#39 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 vasario 13 - 12:37

Jei paleis streva nuo Strevos km., tada link Semeliskiu. O link Ziezmariu, cia jau nuo Elektrenu :)

O kas del kelioniu po Lietuva. Tai yra cia graziu vietu ir ydomiu, bet man bent to maza.

Kiek supratau čia kelias 4734 ? :huh:
  • 0

#40 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 vasario 13 - 12:42

taip, ir as apie sita iskart pagalvojau. neblogas, nakti su zhioguliu pries 10 metu varem. :)
  • 0

206





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0