Peršokti prie turinio


Nuotrauka

605 galinej pakaboj barska


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 kovo 08 - 13:51

Galiniai stabilizatoriai.Sprindžio dydžio traukutės. ;]

ir man taip buvo...
mašiną galima pasikėlus servise žiūrėt nežiūrėjus - nesimato. O klibinant taip pat tyli. Tik pradedi važiuot - barška. Mašiną reikia kilnoti į viršų (užtenka už sparno rankomis) - tuomet viskas pasigirsta.
Šiaip geriau tas traukes restauruoti. Naujos (originalios) brangios, o neoriginalios - nelaiko. Pats bandžiau. Reastauruojant kelis kartus pigiau ir laiko žymiai ilgiau. Bent jau manuoju atveju.

Šį pranešimą redagavo Tooshas: 2006 kovo 08 - 13:58

  • 0
Nuotrauka

#22 Svečias_vladas_*

Svečias_vladas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 08 - 15:08

visko gali buti kad dar spyruokle kur ieina i apatine shake barska, nes ten yra tarpas tarp spyruokles ir shakes kazkur keletas mm. nes pas mane siek tiek barska kai nelygiu keliu vaziuoji ir kai vienas, o jei su pilnu ekipazu tai viskas tada ok.
  • 0

#23 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 08 - 15:51

Kol važinėsi ir ieškosi to naujo po 45, jis tau gausis 85, va tada gausis žaidimas, o ten chebra normaliai dirba ir eilės pas juos po 2 savaites į priekį. be to, dirba ir 6dieniais :D

85lt. ar 80lt. Zibinte originalus.
O belforte siandien po 40lt. (su klubo nuolaida) ir nereik nieko ieskoti.
  • 0
chūinja

#24 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 08 - 16:05

OK Tau taip geriau: nuvarai patikrina važiuoklę, pasako tas, tas, anas, ir dar šitas per žiemą susidėvėjo. Tada pagal Tave reikia daryti taip: apskambini visas pardes, sužinai, kad vienoj tas, kitoj tas, trečioj anas, o ketvirtoj šitas yra pigiausiai. Tai ką tada? Padarai ratą per parduotuves ir superki viską, o po to varai pas meistrus? Aš varau tiesiai pas meistrus ir jie viską sutvarko šarnyrus, traukes ir pan šūdukus restauruodami už vieną šūduką eina 30-40 LTL (vis vien pardėj pigiau nesigaus, nes už tokią kainą pirksi prastos kokybės detales, o dar kur sudegintas kuras ir prarastas laikas). Aš žinau, kad jie normaliai daro, duoda garantiją ir viską sutvarko, jei kas ne taip pasitaiko nesiraukydami ir be eilės.
  • 0

#25 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 08 - 16:15

Taip, as butent apskambinu per parduotuves. Nuvaziuoju nuperku viska ko reik. Paprastai tai buna 2 pagrindines, PA centras ir Belfortas. Tada nuvezu meistrui. Tai liecia tik vaziuokle. Jei ieskotu meistras, kainuotu tikrai brangiau. O paieska su tel. is darbovietes, mazai laiko atima. Kas del restauracijos. Tai Kaune atrestauravo priekine stabilizatoriaus trauke (30lt.). Dave garantija 3men.. Vaziavau 5 men.. Kita kart spjoviau i viska ir nusipirkau deveta Autominutej uz 30lt. Vaziuoju 2.5 metu..

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 kovo 08 - 16:16

  • 0
chūinja

#26 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 08 - 17:02

Silpna vieta. Kaip ir priekinės <_<

Nu jau nu jau. As tik nusipirkes atrestauravau (nors tiesa sakant man vietoje plsatmasiniu padare metaliens jas) ir jau 70K prasukau ane brakst. Siaip tai ten ner daugiau kam bildet gale pas 605. Is vis gale pakaba 605 superine. Tie restaruotojai kur Technikos gatveje yra sake kad nezino kitos tokios masinos kur taip gerai padaryta butu. Neveltu i 607 galine pakaba praktiskai 1:1 nuo 605 nukeliavo nes ner ten ka tobulint.
  • 0

#27 Svečias_Doncevas_*

Svečias_Doncevas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 09 - 15:46

visko gali buti kad dar spyruokle kur ieina i apatine shake barska, nes ten yra tarpas tarp spyruokles ir shakes kazkur keletas mm. nes pas mane siek tiek barska kai nelygiu keliu vaziuoji ir kai vienas, o jei su pilnu ekipazu tai viskas tada ok.

o jei taip yra ka ten reik daryt ar nebytina ir jei reik kiek kaina :beer:
  • 0

#28 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 09 - 16:15

o jei taip yra ka ten reik daryt ar nebytina ir jei reik kiek kaina :beer:

Keist spyruokles, nes jokio tarpo neturetu buti. Jei jis yra, spyruokles suside.
Taip pat paziurek ar nebarska stabdziu paskirstymo (balanso) voztuvas (kai masina nepakrauta). Pas mane buvo laisvumas, tai nestipriai baladojos, bet vistiek nervas eme.
  • 0
chūinja

#29 Svečias_Doncevas_*

Svečias_Doncevas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 09 - 16:24

Keist spyruokles, nes jokio tarpo neturetu buti. Jei jis yra, spyruokles suside.
Taip pat paziurek ar nebarska stabdziu paskirstymo (balanso) voztuvas (kai masina nepakrauta). Pas mane buvo laisvumas, tai nestipriai baladojos, bet vistiek nervas eme.

na tas garsas girdisi kai masinoj 1 ar 2 zmones, kai gele iseda nasigirdi (lygtais) tai kame cia reikalas?
  • 0

#30 Svečias_Doncevas_*

Svečias_Doncevas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 09 - 16:26

ir aisku nelabai ten barska bet tas barskejimas labai jau erzinantis :angry:
  • 0

#31 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 09 - 19:33

ir aisku nelabai ten barska bet tas barskejimas labai jau erzinantis :angry:

Tai jei pasikrovus aprimsta, stabilizatoriaus traukes vargiai. Ziurek sprandzinas, amortikus, arba palindes paziurek ar nelaisvas varztas, toks su sprandzina (na jis laisvas ir turi buti kai nepakrauta), stabdziu voztuvelio. Siaip turi but laisvas, bet neturi tabaluotis. Aisku cia tik prielaida.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 kovo 09 - 19:34

  • 0
chūinja

#32 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 08:59

Pasakysiu komplimentą P306 pakabai: per žiemą niekas neparėjo, išskyrus šiek tiek klibantį dešinį apatinį šarnyrą, kuris jau prieš žiemą vos vos laisvas buvo. Visa kita - liadas :D
  • 0

#33 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 13 - 20:22

o tai gal zinot kas klp tokiais darbais uzsiima?
  • 0

#34 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 13 - 20:26

o tai gal zinot kas klp tokiais darbais uzsiima?
  • 0

#35 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 13 - 20:31

traukes 100% jos patikekit taip mistishkai pradeda barsket.. kad jokiam servize neranda kur barska kas nelabai zino apie 605 pakaba... pasikeisk ir pamatysi... tik patariu nesutaupyti labai.. ant visiskai prastos nepirk.. geriausia restauruok..
  • 0

#36 Svečias_Doncevas_*

Svečias_Doncevas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 12:40

man tai labai keista buvo kai patikrino pakaba pasake viskas ok, bet vaziuojant vistiek taip nervinancei barska :angry:
  • 0

#37 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 kovo 14 - 14:19

man tai labai keista buvo kai patikrino pakaba pasake viskas ok, bet vaziuojant vistiek taip nervinancei barska :angry:

nes nežino, kur ieškot :)
Man irgi taip buvo: pakėlus auto nieko nesimato ir nesigirdi.
Jau anksčiau rašiau, kad labai gerai tas barškesys pasirodo, kai auto stovi normaliai ant žemės ir galą paprastai pakilnoji (užtenka ir rankomis paėmus už galinio sparno).
  • 0
Nuotrauka

#38 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 14:47

nes nežino, kur ieškot :)
Man irgi taip buvo: pakėlus auto nieko nesimato ir nesigirdi.
Jau anksčiau rašiau, kad labai gerai tas barškesys pasirodo, kai auto stovi normaliai ant žemės ir galą paprastai pakilnoji (užtenka ir rankomis paėmus už galinio sparno).

arba uzhtraukus ant rankinio su koja pastumdyti rata taip i sonus girdisi klik klik :)
  • 0

#39 Svečias_Doncevas_*

Svečias_Doncevas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 14 - 17:12

tai deagnoze bus tokia, kad reik traukiu angalius restauruot, gal zinot kur :beer: ,domina vln, kainos kiek skaiciau apie 40?
  • 0

#40 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 kovo 15 - 14:37

Gali ir nieko nesigirdeti ir nieko nesimatyti. As nuemes traukes vos vos jutau laisvuma judindamas, o vaziuojant barskejo, kad nervas eme.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 kovo 15 - 14:39

  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0