Peršokti prie turinio


406 CUPE TIUNINGAS


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 245

#21 Svečias_gazasdugnas_*

Svečias_gazasdugnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:17

gazasdugnas bet tu ir asilas.. nepyk.

kas cia tau nepatinka!!! :mad:
jeigu pats wazineji su kazkokiu senu grabu 605 tai nepawydek ir cia neprasivardziuok :mad:
406 cupe yra jau siuolaikiska masinyte ir jai reikia jau rimtesnio tiuningo kad jau gerai waziuotu ir butu negeda.

Ekobrista :beer: aciu uz informacija, reiks su tewuku rimtai pakalbet wakare ta tema :))
  • 0

#22 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:17

mmx Parašyta Mar 10 2006, 12:08 PM
--------------------------------------------------------------------------------
gazasdugnas bet tu ir asilas.. nepyk.


Ko tais ir man taip atrodo....
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#23 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:18

wa cia tai tu teisus!! :beer: :beer:
o del turbinos tai wistiek ja desiu nes man labai patinka kai su turbuota masina waziuoji ir buna tas toks "pshhh" is kapoto sklinda! :)) Tuo labiau draugas sake nesunku ten turbina idet, jo draugas sau yra isidejes i golfa ir sake daro wisus gatvej su tuo golfu!!! Reiks man kada pabandyt sustot su tuo golfu paziuret kuris kuri padarys. B)

Vat jei nori is savo coupe (na jau jis nebus pininfarina tuomet) padaryti zveri drage... tai:

1. Jupk nafig galines sedynes.
2. Pakeisk puse kebulo i stiklo pluosta :) (coupe sunkesnis uz sedana)
4. Pakeisk stumoklius, alkunini, voztuvus, zvakes ir visa kito ko reikia NOS'ui su tiesioginiu ipurskimu

NOS - Nitro oxide systems... Tuomet padesi bet ka drage.. tik problema bus tokia... kad uz sita malonuma galetum nusipirkti dar viena kita coupe... o su kiekvienu NOS paspaudimu skaiciuosi kiek simtu litu tau atsiejo sitas dragas :) Nes kiek zinau arciausia NOS pildymo stotis yra anglijoje :)
  • 0

#24 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:21

gazasdugnas bet tu ir asilas.. nepyk.

kas cia tau nepatinka!!! :mad:
jeigu pats wazineji su kazkokiu senu grabu 605 tai nepawydek ir cia neprasivardziuok :mad:
406 cupe yra jau siuolaikiska masinyte ir jai reikia jau rimtesnio tiuningo kad jau gerai waziuotu ir butu negeda.

Ekobrista :beer: aciu uz informacija, reiks su tewuku rimtai pakalbet wakare ta tema :))

man atrodo tas senas 605 dar ir tavo nauja 406 padurtu.. :D
  • 0

#25 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:23

Auto: peugot 406 cupe ... :ph34r:
  • 0

#26 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:23

cia tokia fantazija atsiranda kai tevelis tokia pirma auto nuperka.. :) nieko manau suagsi :D
  • 0

#27 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:25

didziai gerbiamas gazasdugnas : paskaitinek forume daugiau apie tuos 406 coupe modelius , pasinaudok google-mamoogle paieskos sistema, gal tada pamatysi , kad tie ,pardavejai kurie tau ta puga pardave kaip viena is 100 pagamintu , apie peugeot nusimano tiek pat kiek karve apie debesis. o tas tavo draugelis su turbintu golfu turbut yra labai turtingas zmogenas, nes tikrai i golfa sukisti tiek babkiu tai uj ..... ir tu paklausyk mmx patarimu, jis masina su tokiu varikliu naudoja ir turi siek tiek patirties ;)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#28 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:26

na as zmogu suprantu.. tai ir jus pasistenkit suprasti.. jei jis vakare su teciu pasnekes vakare del kazkokiu niekingu 15 k lt - tai duokit jam kelia... :lol: vazines ir lt gatvemis turbininis 406 coupe :)
  • 0

#29 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:35

Ko jūs puolat jaunuolį, pažiūrėkit į jo gimimo datą ir viskas bus aišku :D Tokių metų ne vienas svajojo apie dangiškus migdolus ir reaktyvinę mašiną. Suaugs dar, suaugs....... :ph34r: O šiaip gazasdugnas, tėveliui gali netyčia atsibosti pinigus į mašiną kišti ir ne tiunigui, o elementariam einamajam remontui. ;]
  • 0

#30 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:36

na as zmogu suprantu.. tai ir jus pasistenkit suprasti.. jei jis vakare su teciu pasnekes vakare del kazkokiu niekingu 15 k lt - tai duokit jam kelia...  :lol:  vazines ir lt gatvemis turbininis 406 coupe  :)

Nea... as paemes is tevo 15k lt tiesiog sustociau drago linijoje atsidaryciau langa... duociau "druzbanui" 200Lt ir paprasyciau kad jis starto metu uzgesintu varikli... sausas laimejimas :)

Man atrodo zmogus katik isigijo teises... o tevas neturedamas kur pinigu det ir myledamas savo suneli nupirko grazu automobili mergoms kabint :)

Nieko, kai as nusipirkau pirmas dvi savaites nenorejau is auto islipt ank kiek buvo viskas grazu, pasakiska ir t.t. Taciau kuo toliau tuo labiau ji tampa tiesiog: "Grazus, stilingas, konfortiskas automobilis".

Tik buk zmogus su savo gazais dugnais nepadaryk kaip kiti su 3.0 vaikliu sugeba... per 2 savaites is pininfarinos spakliafarina padaryti... sugeba per 2 savaites 3 kartus ikalti kamnors i subine :)

Ir dar... jei jau norejai varineti draguose ir tureti grazu auto... galejai pvz pirkti:

Mitsubishi eclipse arba Hyundai Tiburon (apie pastaraji as ir pats galvojau, taciau pasilikau prie konfortiskesnio p406)...

Sie automobiliai bent jau "turbinimo" pramones sarasuose yra, ir net "sabiri sam turbinu" rinkiniu gali rasti :P

Šį pranešimą redagavo ShiVAs: 2006 kovo 10 - 12:39

  • 0

#31 Svečias_gazasdugnas_*

Svečias_gazasdugnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:37

man atrodo tas senas 605 dar ir tavo nauja 406 padurtu.. :D

Paswajok :mad:
O tuo labiau jei pastatysi 406 cupe ir 605 tai panele iskart i cupa ilips ir papinyka atsisegs, nes tas tavo 605 tai kazkoks seneliu automobilis :mad:
O siaip jei nori galim susitikt wakare, sustot greta ir paziuret kieno geriau waziuoja B) Nemanau kad mano cupe waziuoja prasciau nei kazkoks nusenes 605.

ShiVAS :beer: jo draugelis man irgi sake kad galima kapota is stiklo pluosto padaryt ir juodai nudazyt, tada atrodis kaip sportine ir sake svers zymiai maziau. Bet cia paskui kai turbina isidesiu B)
Kito cupe man tikrai nereikia, uztenka ir sito wieno, bet as ji noriu jau susitwarkyt kad jau gerai butu ir nebutu geda su juo i gatwes islekti ar panele koke isisodinti wasara prie ezeriuko nusiwezti :))
  • 0

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:40

:lol: Blemba, jau senokai nebuvo tokios linksmos temos. Gazasdugnas, tėvo pinigų skaičius smegenų neprideda. Turiu pora nuoširdžių patarimų, pradžiai reikia pakeist tarpinę tarp vairo ir pedalų, antras, negaidink geros auto, trečia, nusipirkai ne tą auto. Geriau parduok tu ją ir pirk draugelio super duper golpą, nes kiek supratau tau pardavėjei ne tik kad belekokį š gali inkišt, bet dar su visokiom turbinom sugadinsi auto. Atmink viena, kas tinka golpui, tas nebūtinai turi tikt pežui. O dėl tų visų pininfarinos ženkliukų, geriau ginčykis su pardavėju o ne čia ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Svečias_gazasdugnas_*

Svečias_gazasdugnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:42

O kaip isideti savo nuotraukas kaip jus cia visi isideje po avataru!!! Ir newarykit cia, as su rimtais zmonem kalbejau ka galima is mano cupo padaryt, sake jokiu problemu :angry: dabar tik tewuka reik ikalbint :))
  • 0

#34 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:43

Paswajok :mad:
O tuo labiau jei pastatysi 406 cupe ir 605 tai panele iskart i cupa ilips ir papinyka atsisegs, nes tas tavo 605 tai kazkoks seneliu automobilis :mad:
O siaip jei nori galim susitikt wakare, sustot greta ir paziuret kieno geriau waziuoja B) Nemanau kad mano cupe waziuoja prasciau nei kazkoks nusenes 605.

O šiaip pastebėjimas, čia ne vieta keltis tėvelio pinigais ir apynauja mašina, tu pirmiau nors tam seniausiam 605 užsidirbk o tada kelkis :mad:
  • 0

#35 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:44

gal galima butu placiau apie tuos kietus vyrus , kuriems viskas imanoma? ar jie nera tik kokie nors apsisaukeliai kaip ir vienetinio auto pardavejai :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#36 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:49

Paswajok :mad:
O tuo labiau jei pastatysi 406 cupe ir 605 tai panele iskart i cupa ilips ir papinyka atsisegs, nes tas tavo 605 tai kazkoks seneliu automobilis :mad:
O siaip jei nori galim susitikt wakare, sustot greta ir paziuret kieno geriau waziuoja B) Nemanau kad mano cupe waziuoja prasciau nei kazkoks nusenes 605.

ShiVAS :beer: jo draugelis man irgi sake kad galima kapota is stiklo pluosto padaryt ir juodai nudazyt, tada atrodis kaip sportine ir sake svers zymiai maziau. Bet cia paskui kai turbina isidesiu B)
Kito cupe man tikrai nereikia, uztenka ir sito wieno, bet as ji noriu jau susitwarkyt kad jau gerai butu ir nebutu geda su juo i gatwes islekti ar panele koke isisodinti wasara prie ezeriuko nusiwezti :))

Statau uz 605 kad padarys tavo coupe... nu tikrai statau. :beer:

Blyn.. sorry bet man juokinga... tai jei pasikeisi tipo kapota ir nudazysi ji raudonai tai jau i ferrari gal panasi bus?

Zinai, shiaip man gaila butu gadinti STOCK pininfarinos dizaina, nebent darant pilna body kit'a, dedant visus sportinius upgradus (professional) + nos + kita periferija.

Kita vertus taip sikant pinigais as nepirkciau peugeot... o nusipirkciau koki Lamborghini ar Ferrari.

Nereiktu nei tiunint, nereiktu nei kieko keisti, ir detum visus i kaire desine...

Kas liecia paneles - taip, tik vargu ar joms labai patinka pvz ant melyno automobilio juodas kapotas... ir vargu ar ji supras kokio B***o tu ta kapota is stiklo pluosto padarei, kokio velnio mazinai auto svori, ir jai vistiek vienodai kiek ji pas tave arkliu turi, ne traukimas, o greitis daro ispudi shiaip :) (bijau dabar per kriminaline kronika isgirsti kad uzsimuse ir uzmuse vargshe 16mete, nes isskirtinis pininfarinos modelis neturejo oro pagalviu, nes, priestai buvo virtes :)))

Shiaip man tikrai negeda sodinti merginas i savo auto ir su 2.0 varikliu... pastatyk tavo coupe sale mano coupe ir panele rinksis pagal musu isvaizda o ne pagal auto... nes jos vienodos (na jei ratai tarkim tokie patys)

Kitas dalykas del ko man patinka Coupe... kad ziurint is uzpakalio - nepasakysi koks variklis, ir is priekio nepasakysi :)

O jei toki kruta pardaveja turejai... tai gal pasake kaip is issores neatidarant kapota suzinoti kubatura? tiksliau atskirti ar tai 2.x ltr ar 3.0 ltr?

Šį pranešimą redagavo ShiVAs: 2006 kovo 10 - 12:54

  • 0

#37 Svečias_gazasdugnas_*

Svečias_gazasdugnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:51

Darka ko cia aiskini, pats kazkokiu grabu wazineji tai ner cia ko pawydet! :mad: MMano draugas wa buwo paemes pernai peza 405-ta sena bet su turbina ir keturiais waromais, ir sake walino atsakanciai, nei wienas nebuvo padares jo. Gaila biski supyle jis ta peza, nes butinaisustociau su juo prie linijos paziuret kas ka B) Taip kad nesamones kalbi cia kad turbinos negalima i peza idet ar kad netinka, tawo ziniai turbina galima idet i bet kokia masina!!! Tik reikia biski pinigu ir noro!!!
  • 0

#38 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:57

Tik reikia biski pinigu ir noro!!!

tas biskis yra tik apie keliolika k lt. nepaminejai vieno dalyko : dar reikia majoneza is kaukoles issivalyti pries tokius darbus :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#39 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 kovo 10 - 12:57

nesamone mano tewas kai pirko sita peza tai su draugu konsultawosi, tas dirba peugot servise wilniuje, tai sake cia yra limited edition tas Pinin Farina.
O ir kiek gatveje maciau 406 cupe tai gal tik viena maciau kad ant sonu butu Pinin Forina zenkliukai.

:lol: :lol:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#40 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 10 - 13:01

nesamone mano tewas kai pirko sita peza tai su draugu konsultawosi, tas dirba peugot servise wilniuje, tai sake cia yra limited edition tas Pinin Farina.
O ir kiek gatveje maciau 406 cupe tai gal tik viena maciau kad ant sonu butu Pinin Forina zenkliukai.

:lol: :lol:


Sorry zidanai... bet pasiskolinsiu tavo signatura siam atvejui:

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0