Jump to content


Savo p306 xrd iskeiciau i tautovezy


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 Svečias_ciobris_*

Svečias_ciobris_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 18:04

tai va.reikalas toks.savo p306 94 metu dyzely.iskeiciau i vw passat universala.91metu turbo dyzelis,kondicionierius,el langai ir liukas,centrinis.rida 280.000km del ko taip? ogi todel kad tai jau mano antras pegautas,kuris man vis pateikia viskokiu nemaloniu smulkmenu.pries tai turejau 309 dyzeli.309 tiltui buvo pize ir amartizatariam,tai teko parduot. 306 neáisku,kaip bet slenkstyje skyle prarudijo,per kuro siurbli salerka pradejo leist(remontas 130€),pradejo po lietuviskos ziemos rudys lyst,po lenkiskos salerkos vokietijoj staiga nenorejo uzsivesti,be to ilgom keliom maza masina,neseniai nusibaige galiniai stabdziu cilindriukai ir kalades(remontas 300€),termostatas buvo nusibaiges,granatu gumos suplyse(remontas 70€) vakar prie mataro issinere sviris,kur begiu jungineja ir liko tik 1 begis.ir cia viskas uzsieny.B.l.e.t. piktas as ant savo pugo.nors rida tik 230.000km.Bet mataras tai geras,prie -25 uzsikure.dar kai in lt buvau.priekinis lempos stiklas skilo.tai atveze neorginala,tai netiko,teko ant silikono statyt vietoj gumos,tai dabar fara rasoja. as tikrai piktas gal passatas manes nenuvils?
  • 0

#2 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 18:21

o ko tu tikiesi ish senu nuvazinetu mashinu? kazko tokio kad ji vaziuos ir ishvis neges? viskas sutvarkoma, o kad rudys tau pradejo lyst ant pezo tai keista, siaip jie gan atsparus, o gal jis buvo dauzytas n-kartu, tai suprantama.. na ash nerizikuociau keist i tautovezi su 280 kkm rida...cia jau slishkom daug, juolab kad wv dyzeliai bent senesni patvarumu nepasizymi..javascript:emoticon(':blink:')
  • 0

#3 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 18:27

Tai kaip suprstau, tai tau bloga ne tik nuo savo p306, bet aplamai nuo pugu, nes jei ta mazoka tai yra kad ir 605. Nesuprantu. :huh:
  • 0

#4 Svečias_ciobris_*

Svečias_ciobris_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 18:35

Tai kaip suprstau, tai tau bloga ne tik nuo savo p306, bet aplamai nuo pugu, nes jei ta mazoka tai yra kad ir 605. Nesuprantu. :huh:

na nuo pugu nebloga.jei P605 butu universalas,tai tikrai pirkciau.Man auto reikalinga universlas,bent jau hechbekas,bet tik ne sedanas.Va cia ir problema.
  • 0

#5 Svečias_ciobris_*

Svečias_ciobris_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 05 - 18:40

2 bono.


nera mano pugas dauzytas,bet labai jau ir nuvazinetas.Pirkau pagal skelbima olnadijoj is privataus zmogaus.o nes is aiksteles ar turko kazkokio.Dar ir dabar su olandiskais nr vazineju.Cia ir parduosiu.
o 280.000km rida nera daug.
teke yra matyt passatu su 400.000km rida ir nieko. mersu su 0,5mln,bmw irgi panasiai.Laiko tie matarai,tik tepala gera pilt reik.

http://www.autotrack...arch.searchForm


vat cia olandijos skelbimai.ir pugu ridos
  • 0

#6 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 March 05 - 20:10

2 ciobris: Manau po kiek laiko suprasi, kad tautoveziai nieko gero...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#7 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • posts 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Posted 2003 March 05 - 20:35

Mano istorija atvirkštinė, aš Pasatą iškeičiau į Pugą ir esu labai laimingas :)
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#8 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2003 March 05 - 21:24

As VW Bora iskeiciau i 406 ir esu labai laimingas tokiu sprendimu. Del rudziu, tai nesuprantu ir as - pugai vieni atspariausiu auto rudims, cia 100%, o visa kita kaip ir pas visas genda, dar ziurint kiek ir kaip vazineji. Galiu lazintis kad su savo VW mataru turesi problemu, cia tau ne prancuziskas amzinas variklis bus, o siaip Passat nieko daiktas. Papasakosi ispudzius.
  • 0

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 March 06 - 09:08

Nera blogu masinu (na beveik). Yra tik blogi seimininkai..... O toliau - subjektyvus ispudziai
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 March 06 - 09:18

Nu tu čia Čiobri užlankstei, jeigu manai, kad lenkiška saliara pasatui bus geriau tai labai klysti, jeigu galvoji, kad pas pasatą grnatų gumos ir termostatas negendantys tai pagalvok dar kartą, jeigu galvoji, kad to pasato stabdžių cilindriukai dar gyvi, tai siūlau nuvežt patikrint, aš tau 100% duodu, kad jie jau remontuoti n kartų, jeigu galvoji kad to pasato amortikai dar originalūs ir gyvi, tai siūlau dar kartą nuvažiuot ir patikrint ir t.t. Tu baksnoji į problemas, kurias turi visos mašinos, nes tai einami remontai ir nei vienas auto nuo to neapsaugotas
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • posts 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Posted 2003 March 06 - 09:35

Na as puga pirkau ne todel kad jis maziau genda ir ne todel kad pigesnes detales. Greiciau detales tikrai(bent jau mano 605) brangesnes, o del gedimu tai turbut yra ir patvaresniu. Taciau vaziavimo malonumo su Peugeot 605 neiskeisciau nei i viena kita auto. Buvo toks sposas man Elektrenuose, nuvarau as savo Peugeot i servisa vietini ir sakau reiktu tepala pakeisti greiciu dezeje, jie man atsako Peugeot sudas ir mes su jais neapsiimame. Tada as jiems sakau tai uz 50lt. gal i suda ypilsit, sako laisvai. Rezultate meistru nebuvo rasta uzpylimo anga, "prasikasta" apie 1 val., atlikta darbu "0" ir atsisveikinant is mano puises meistru atzvilgiu istarti zodziai " Ne peugeot shudas, cia meistrai shudini", toks mano atlygis. Tai va tuo ir noriu pasakyti kad daug kas perkasi auto tik vien del to kad jos detales pigios, visi servisai siek tiek supranta apie ja, zodziu eksploatacija pigesne. O y vaziavimo kokybe demesio nekreipiama. Ir labiausiai juokingi tokiu zmoniu pasisakymai pries brangesnes ekspluatacijos auto ir vadinimas visko shudu, ko patys nebeisgali islaikyti ar ypirkti. Seip jei atliktume statistika geriausias automobilis ytariu butu "Golf" :) .
  • 0
chūinja

#12 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 March 06 - 10:05

Kai mano Pezhui, meistrai neranda gedimu priezasciu, arba tingi ieshkoti , visada sako, parduok tu ji na..ui :D Ash suprantu, kad juos uzhknisa, nestandaritniai varzhtai, shlangos, priejimai :P Bet i ju pasiulymus pirkti Golfa :mad: , galiu tik garsiai atsirauget :beer: :D :D
  • 0
Scenario planning

#13 Svečias_ciobris_*

Svečias_ciobris_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 06 - 10:40

Nu tu čia Čiobri užlankstei, jeigu manai, kad lenkiška saliara pasatui bus geriau tai labai klysti, jeigu galvoji, kad pas pasatą grnatų gumos ir termostatas negendantys tai pagalvok dar kartą, jeigu galvoji, kad to pasato stabdžių cilindriukai dar gyvi, tai siūlau nuvežt patikrint, aš tau 100% duodu, kad jie jau remontuoti n kartų, jeigu galvoji kad to pasato amortikai dar originalūs ir gyvi, tai siūlau dar kartą nuvažiuot ir patikrint ir t.t. Tu baksnoji į problemas, kurias turi visos mašinos, nes tai einami remontai ir nei vienas auto nuo to neapsaugotas

mane labai sunervino tas kad mano pezui visa tai reikejo tvarkyti puses metu laikotarpyje.per puse metu tiek ikist,tai manau daugoka.Be to tas mano 306 xrd mieste ima smagiai vaziuojant 7 ltr salerkos,bet ir traukia gerai.Kaip tokiam kasikui daugoka.per tuos puse metu 20.000km tenuvaziavau
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 March 06 - 10:50

Matai, jeigu iki tavęs niekas į tą pežą nei cento nedėjo (o sprendžiant pagal būklę taip ir buvo), tai tau jį ir pardavė, kad sutvarkytum ;) Yra viena paprasta tiesa, kuri tinka absoliučiai visoms mašinoms, jeigu nori, kad ji nekeltų šoko, reikia ją tvarkingai eksploatuot ir karts nuo karto pažiūrėt ar viskas gerai, o jeigu bandoma ją prižiūrėt nuo to momento, kai jau viskas dakalta... aš galiu pasakyt tik tiek, mašinos stovis priklauso tik nuo mašinos savininko. Man teko matyt idealiai atrodantį 20 metų senumo pasatą, kurį matyt ankstesni savininkai ir savininkas lietuvoje labai prižiūri, o teko matyti 7 metų mersą, tai aš ilgai negalėjau atsipeikėt nuo jo būklės, tokiems savininkams reiktų pirštus nukapot, galiu tik tiek pasakyt, užuojauta tam kas jį nusipirko
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 March 06 - 12:31

Visiskai pritariu Darka'i :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#16 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 March 06 - 13:42

Tai kaip suprstau, tai tau bloga ne tik nuo savo p306, bet aplamai nuo pugu, nes jei ta mazoka tai yra kad ir 605. Nesuprantu. :huh:

na nuo pugu nebloga.jei P605 butu universalas,tai tikrai pirkciau.Man auto reikalinga universlas,bent jau hechbekas,bet tik ne sedanas.Va cia ir problema.

A 405-ti netinka? :huh:
  • 0

#17 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 06 - 15:23

A 405-ti netinka? 


As ir nesuprantu ;)
  • 0

#18 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 06 - 15:41

as irgi keiciau Golf i 205 ir atgal ir per 6 metus nepamaniau kad klydau. ir mano 18 metu GTi, atrodo, buvo iki tol nebaisiai priziureta. Nors vien ant skaitliuko buvo apie 200 tuxt. o kik dar atsukta? daba galiu pasakyti, kad yra stipri masina ir korozija ja eme tik ten, kur perdazyta, o origianalus dazai buvo visai nepagede. o kad del mano pomegiu nurugo beveik 300 tuxt. km prisukes (vel- nezinau, kiek acukta) matariukas, visai nepyxtu. bet buvo tikrai smagus ir yra rungtyse padares kruvas geitesniu beigi galingesniu bolidu. manau, mes dar dainuosime.
  • 0

#19 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 March 06 - 18:29

Darka labai teisingai paporino apie auto prieziura, o tu ciobri radai ish kur sau mashinas pirkt...Olandija gi viena ish tu shaliu kur sheimininkai maziausiai priziuri savo auto, damusha iki galo opaskum prastumia mum rytieciam... atkreipkit lietuvos turguose demesi i olandu aut... baisu vien i salona paziurejus.. vazineji gi pro vokietija, galetum te pasiieshkot.
  • 0

#20 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 March 07 - 01:51

VW - sux :mad: :( <_< :wacko: OOOO - irgi :mad: :( <_< :wacko: Jei nenori kishti piginu - pirk nauja (vistiek reikes kishti bet gal rechiau) arba dvirati/motoroleri - olandijoj busi savas tada :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users