Jump to content


Photo

Ligonis 205


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#21 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 24 - 22:10

niu sita modeli - "Runner" (net yra 4WD :o ) kaiptai praleides pro akis budavau, perziurejau duomenis interneto platybese, susidomejau: reiks susimatenti ... :beer: durys, galines is keleivio puses - :wub:

Edited by rally69, 2006 March 24 - 22:12.

  • 0

#22 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2006 March 24 - 22:28

niu sita modeli - "Runner"  (net yra 4WD  :o ) kaiptai praleides pro akis budavau, perziurejau duomenis interneto platybese, susidomejau: reiks susimatenti ... :beer:

durys, galines is keleivio puses -  :wub:

Jo. Ash ir kazhkada netytchia uzhtikau toki daikta skaitinedamas apie Kraislerio kruizeri. Pasidomejau tech duomenim, po to patchiupinejau ir uzhsikabinau. Kai parodzhiau zhmonai abejoniu beveik neliko, nes ta pasake "gali pirkti kokia nori mashina, tik kad ji butu runneris" ;)
Duris mane irgi vezha. Ish vairuotojo puse normalus automobilis, keliaviams patogu sushokti per keleiviu puse. Tech duomenis taipogi ispudi daro. Tiesa dar negaliu pasakyti kiek realiai benzo geria. Su sunkia koja itariu galima nemazhai sumaitinti, bo potencialo turi. O dar trumpa dezhe, daro visai neblogu dragsteriu. Tiesa trumpa dezhe turi ir minusa, nes trason vazhineji ant gana aukshtu apsuku 100 km/h ~= 3000rpm, bet ash jau iprates prie triukshmo, tai man dzin.

Tik in LTU sunkoka surasti (bent jau su kondicionierium). Jau buvau apsisprendes ant rizikos pirkti (aishku padoriai numushe kaina) su pagrybaujantchiu varykliu ir pavargusia vazhiuokle, bet paskui draugas ishgelbejo drauga ir panashu, kad gerai ishgelbejo.

Susimatisim galesi pratestuoti. Vdrug patiks. Galesim runneriu frakcija peugeot klube kurti. ;)

Edited by Maestro, 2006 March 24 - 22:32.

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#23 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 24 - 22:54

Maestro 2 < vairuotojo puseje is vis keleiviams duru nereikt, :) o kad perkalbejo , tai man kaskada nuo aklos :wub: 205 zti draugs isgelbejo, tris kart staciau :lol: 100km/h - 3000rpm - gi 205 pyzdriko variants, nu sunku patiketi kad ir prie 16v ... :o bet noreti ruuner 4wd , sunku buti man surasti ...be draugu nikaip... aciu, rimtai pasinaudosiu tavo pasiulymu, ir siap :beer:
  • 0

#24 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2006 March 24 - 23:06

bet noreti ruuner 4wd , sunku buti man surasti  ...be

Utenos turguj matchiau 2 ar net 3 variantus 4wd. Kadangi tokio nenorejau, tai kazhko apie detales negaliu pasakyti.
Tik tiek, kad jie buvo iki restailinginiai < 95m galo.

Duris vienas ish rimtu kriteriju pasirenkant, nes man patinka 2/3 duru mashinos. Tai tchia toks kaip ir kompromisas. Juolab, kad ir sulipti patogu. Tiesa raliuoti su ja itariu ne kas. Daugiau 130 km/h nebuvau pakeles, bet ir prie tokio greitchio jau pajauti, kad vairuoji ne sportini bolida.

Edited by Maestro, 2006 March 24 - 23:09.

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#25 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 25 - 00:08

Tiesa raliuoti su ja itariu ne kas.

po pasiutusiu karviu skerdyniu, susimastem/iau - reik rist su tuo megejisku poziuriu: arba rimtai - rimtu automobiliu ir visu baisingu, pinigu adzvilgiu ukiu, rimtai ...arba uztenka, bus ka vaikams papasakoti ... :D

taip kad busiukas ar bent uni - su 4wd ant ezeriuko, pats tas
  • 0

#26 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2006 March 25 - 01:35

Beje 4wd, tikriausiai, nera kazhkoks stebuklas. Man Acuroj renkantis guoli be jokiu emociju klause ar FWD ar AWD. Beje pats guolis su abs davykliais atsejo 215Lt + 30Lt pakeitimas. Tas man suteike vilti, kad japonishkos dalis ne tokio jau ir brangios. <_<
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#27 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2006 March 27 - 07:00

Kas del avtabuso - Dekui uzh sveikinimus ir linkejimus! :beer:

Nu iki aptabuso jam dar toli, bet sveikijimai vistiek dideli ;) :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#28 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2006 March 27 - 07:30

Nu iki aptabuso jam dar toli, bet sveikijimai vistiek dideli ;) :beer:

Žmogui iš 205 persėdus į mizubiži, taip atrodo. :D
  • 0

#29 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2006 March 27 - 07:37

Maestro, pas tau toks netyciukas gavosi? grazu, sveikijimai. :beer:

ps. ten apie gr deze labai graziai parsyta, :lol: visa ryta...
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#30 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2006 March 27 - 08:43

po pasiutusiu karviu skerdyniu, susimastem/iau - reik rist su tuo megejisku poziuriu: arba rimtai - rimtu automobiliu ir visu baisingu, pinigu adzvilgiu ukiu, rimtai ...arba uztenka, bus ka vaikams papasakoti ... :D

:o
raliau, kai jau reiks pakeist nick'a i "pensinyks69" - duok zinot :P
  • 0

#31 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2006 March 27 - 10:14

Maestro, pas tau toks netyciukas gavosi? grazu, sveikijimai.  :beer:

ps. ten apie gr deze labai graziai parsyta,  :lol: visa ryta...

Atrodo identishkai, bet ne shitas.

O "avtabusu" ji vadinu del vairuotojo sedesenos ir darbo vietos. Sakykit ka norit, bet vistiek sedi kaip uzh mikrushkes vairo. :lol:

Edited by Maestro, 2006 March 27 - 10:15.

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#32 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 28 - 13:54

... O dar trumpa dezhe, daro visai neblogu dragsteriu. Tiesa trumpa dezhe turi ir minusa, nes trason vazhineji ant gana aukshtu apsuku 100 km/h ~= 3000rpm, bet ash jau iprates prie triukshmo, tai man dzin.

aha, paziurejau dezes perdavimus, tikrai ....tad pasikeisciau ir tepala greiciu dezeje (galbut ir gamintojas nenurodo keitimo), gal ir nuo drozliu apsivalyciau. Taip pat, su tokiais perdavimais greiciau devisi variklio/generatoriaus dirzeliai - keisciau nieko nelaukes ...

va kodel, su tokiu aparatu ir moterim uz vairo, vos su pyzdryku prisivydavau, vazinejantis siauromis miesto gatvelemis Vilnijoj .... :D

nu ir dar: tau Maestro - vazineti su skrybele ir dar susirangiusiu katinu ant skrybeles iseitu ... :P :beer:



ps. moonas< pats Nick'o pakeitimus galiu atlikti ... :P ...daba mading' zodziu junginiai - pvz:. "balerina prisivalgiusi sniego", "dramblys uzsikretes pauksciu gripu" ir panasei ... :D

Edited by rally69, 2006 March 28 - 13:57.

  • 0

#33 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2006 March 28 - 14:30

aha, paziurejau dezes perdavimus, tikrai ....tad pasikeisciau ir tepala greiciu dezeje (galbut ir gamintojas nenurodo keitimo), gal ir nuo drozliu apsivalyciau. Taip pat, su tokiais perdavimais greiciau devisi variklio/generatoriaus dirzeliai - keisciau nieko nelaukes ...


Planuoju visu tuos darbus atlikti, tik deja zhiurau, kad teks bishki palaukti algos.

nu ir dar: tau Maestro - vazineti su skrybele ir dar susirangiusiu katinu ant skrybeles iseitu ... 


Nelabai supratau ka norejai tuo pasakyti?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#34 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2006 March 28 - 14:37

Parejo vairo kolonele.

Ar buvo kokie simptomai prieš pareinant vairo kolonėlei? Klausiu nes pas mane irgi kažkotai vairas pradėjo tarpais kaprizintis, tai lengvai tai sunkiai sukasi... ^_^
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#35 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2006 March 28 - 14:40

Ar buvo kokie simptomai prieš pareinant vairo kolonėlei? Klausiu nes pas mane irgi kažkotai vairas pradėjo tarpais kaprizintis, tai lengvai tai sunkiai sukasi... ^_^

Buvo. Shiokis tokis laisvumas ir trashkejimas, kai ant vietos sukiojiesi.

Edited by Maestro, 2006 March 28 - 14:49.

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#36 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 28 - 14:40

Ar buvo kokie simptomai prieš pareinant vairo kolonėlei? Klausiu nes pas mane irgi kažkotai vairas pradėjo tarpais kaprizintis, tai lengvai tai sunkiai sukasi... ^_^

blemba simta kartu bylojom - eik ziuret kryzme. nebrangu ir nesunkiai keiciasi.
  • 0

#37 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2006 March 28 - 14:44

...daba mading' zodziu junginiai - <...> "dramblys uzsikretes pauksciu gripu" ir panasei ... :D

:huh: ir ash byshky nesupratau... :unsure:
  • 0

#38 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2006 March 28 - 14:49

blemba simta kartu bylojom - eik ziuret kryzme. nebrangu ir nesunkiai keiciasi.

ainu ainu.. matai kaip būn kai neklausai vyresnių.. <_<
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#39 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 28 - 15:40

Nelabai supratau ka norejai tuo pasakyti?

akys pacios krypsta i siuos modelius, atkreipiau demesi - kad baisingai aukstos sio auto interjero lubos ... :unsure: (ta moteris - su skrybelaite buva ...)



schposas :blush:
  • 0

#40 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 March 28 - 15:49

akys pacios krypsta i siuos modelius, atkreipiau demesi - kad baisingai aukstos sio auto interjero lubos ... :unsure: (ta moteris - su skrybelaite buva ...)

mano turbut dar dvigubai auxtesnes. galetu ir nemazas ciucius ant skrybelaites snustelt :D
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users