Peršokti prie turinio


Kuro rezervas 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 26 - 14:19

Idomus dalykas - 406 bakas berods 70l, bet va kai ant pries nepilna savaitele isigijau ji tai degant lemputei ipyliau 50l benzo - daugiau nelindo ir nzn kodel? negi rezervas 20l? jauciu kad nelabai tai idomu kiek, nes neradau dar niekur parasyto :blush: o kitas dalykas yra kad susidare jog nelabai geraj rodo benzo likuti.. kai nebetilpo i baka rodykle rode 3/4 o ne pilna, man rodos kad gerai rodo likus tik 1/4 o iki to bifki grybauja.. =) kame gali but kampas? sorry jej kvailas klausimas bet me parupo ;)
  • 0

#2 Svečias_wildchild_*

Svečias_wildchild_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 26 - 14:44

Siaip tai pas dauguma avtomobiliu kuro rodykle nuo pilno iki puses labai letai slenka, o kai jau perzhengia ta puse, tai rodos padvigubeja sanaudos :ph34r: . Pas mane lempute uzsidega kai lieka apie 6-8 litrai. bet dyzelis...gal pas benzininius kitaip :unsure:
  • 0

#3 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2006 kovo 26 - 15:05

Nu su degancia lempute as ~58 rodos daugiausia buvau supyles, gal 60l, ne 70? Nieks nebande vaziuot kol benzas visiskai baigsis? :)
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 26 - 15:50

man ir atrodo 406 60 ltr bakas.. ne 70 :)
  • 0

#5 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 26 - 16:13

man ir atrodo 406 60 ltr bakas.. ne 70 :)

ir vel tau atrodo? :ph34r:
406'o kuro bako talpa - 70l
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#6 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 26 - 16:55

ir vel tau atrodo? :ph34r:
406'o kuro bako talpa - 70l

o kodel tuomet kai dege lempele supyliau tik 50 ltr? ir man net nerode pilno bako? gal cia beda elektronikoj kur? :)
  • 0

#7 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 26 - 17:14

o kodel tuomet kai dege lempele supyliau tik 50 ltr? ir man net nerode pilno bako? gal cia beda elektronikoj kur? :)

Paprastai, kai uzsidega lempa, kuro lieka mazdaug 60-100 km. Pas maniski, uzsidegus lemputei, per jega supilti galima ~60l.
Kodel pripylei "pilna", o rodykle nerodo pilno bako? Gal automobilis siek tiek pakrypes stovejo? Dar kitas variantas: pilant kura ir suveikus pistoleto apsaugai, kuro bakas dar nera pilnas. Palaukus siek tiek (kol nustos gargaliuoti kuras kuro bako kaklelyje) dar galima supilti 5-7l kuro, t.y. tiek, kiek telpa iki virsaus.
Beje kuro rodykle ir pas maniski rodo vos vos vos maziau nei pilna baka, nors ir pripildzius iki kakliuko
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#8 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 26 - 17:20

Paprastai, kai uzsidega lempa, kuro lieka mazdaug 60-100 km. Pas maniski, uzsidegus lemputei, per jega supilti galima ~60l.
Kodel pripylei "pilna", o rodykle nerodo pilno bako? Gal automobilis siek tiek pakrypes stovejo? Dar kitas variantas: pilant kura ir suveikus pistoleto apsaugai, kuro bakas dar nera pilnas. Palaukus siek tiek (kol nustos gargaliuoti kuras kuro bako kaklelyje) dar galima supilti 5-7l kuro, t.y. tiek, kiek telpa iki virsaus.
Beje kuro rodykle ir pas maniski rodo vos vos vos maziau nei pilna baka, nors ir pripildzius iki kakliuko

supratau =) ne stovejau lygioj vietoj =) va aciu kad papasakojai kiek ~ rezervas yra, daba drasiai galiu vazinet dar su lempute kai pradeda degti, o del gargaliavimo nzn kazkiek laukiau, bet pameginsiu is naujo, gal tada ir rodys atitinkamai ;)

ryt vaziuoju keistis dirzeliu =) tepalus jau susitvarkiau :P idomiai buvo kad greiciu dezej jie nesikeicia :wacko: :D
  • 0

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 26 - 17:56

daba drasiai galiu vazinet dar su lempute kai pradeda degti

Gal tu geriau taip drasiai nevazinek. Kai tik uzsidega kuro trukumo lempute, geriau jau is karto vaziuok i degaline. Na, nebent megsti remontuoti parejusius kuro siurblius, valyti uzsikisusia maitinimo sitema ar purkstukus.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 26 - 17:58

Gal tu geriau taip drasiai nevazinek. Kai tik uzsidega kuro trukumo lempute, geriau jau is karto vaziuok i degaline. Na, nebent megsti remontuoti parejusius kuro siurblius, valyti uzsikisusia maitinimo sitema ar purkstukus.

del sito taj zn.. cia ne carbas... kai vaziuoji kol sustoji =) sejp ir nepatinka tusciu baku riedet ;) vis stengiuos kad lepele nedegtu :)
  • 0

#11 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 kovo 26 - 18:47

Idomus dalykas - 406 bakas berods 70l, bet va kai ant pries nepilna savaitele isigijau ji tai degant lemputei ipyliau 50l benzo - daugiau nelindo ir nzn kodel? negi rezervas 20l? jauciu kad nelabai tai idomu kiek, nes neradau dar niekur parasyto :blush: o kitas dalykas yra kad susidare jog nelabai geraj rodo benzo likuti.. kai nebetilpo i baka rodykle rode 3/4 o ne pilna, man rodos kad gerai rodo likus tik 1/4 o iki to bifki grybauja.. =) kame gali but kampas? sorry jej kvailas klausimas bet me parupo ;)

yra dar toks dalykas kaip oro kamshtis.pas mane ir taip buvo,bet kai nuorinau ,tai dar gerokai tilpo kuro.reikia su kokiu atsuktuvu paspausti,kad atsidarytu voztuvelis oro ishleidimui.jis randasi kaklelio prazdioje.
  • 0

#12 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 27 - 00:12

ir vel tau atrodo? :ph34r:
406'o kuro bako talpa - 70l

O manojo talpa tai ~220...
Litų :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#13 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2006 kovo 27 - 00:18

ir vel tau atrodo?  :ph34r:
406'o kuro bako talpa - 70l

O manojo talpa tai ~220...
Litų :)

...220?lt? As visad pildau uzsidegus lemputei, paprastai ~160-180 nevirsija...
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#14 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 07:56

Per viena karta daugiausia yra supilta ~67 l, bet tai jau labai rizikinga riba. Uzsidegus lemputei, kompas rodo, kad liko vaziuot 60-100 km (priklauso nuo salygu). Kai jau kompas rodo - - -, i baka sueina apie 65 l. (beje tiek subega tik kokus 3 kartus issovus uzpylimo pistoletui).
  • 0

#15 Svečias_kestaz_*

Svečias_kestaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:36

Nezinau kaip jums, bet i mano dyzeliukas paskutini karta 69.8L prarijo ir isspjove pistoleta :unsure: su uzsidegusia lempute nuvaziavau apie 30km...
  • 0

#16 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:43

Pas mane uzsidega lempute kai borto kompas dar apytiksliai 100km rodo...
  • 0

#17 Svečias_Mr_777_*

Svečias_Mr_777_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 17:28

kaip supratau pas dauguma 406'tu problemos su degalu davikliais.. pas mane irgi lempute uzhsidega.. kai rodykle rodo bishki mazhiau 1/4 bako.. :huh:
  • 0

#18 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 kovo 27 - 20:46

Ir pas daugumą 605 su kuro davikliais ta pati "chernia". Pas mane kartais užsidega kai bake kokie 8-9 ltr. lieka, o kartais kai visi 15 ar net daugiau :). Vieną kartą visai nenorėjau tikėt ir su degančia lempute nuvažiavau nuo Zarasų iki Kauno :). gal būčiau dar kiek nuvažiavęs, bet rizikuot nebesinorėjo :D
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#19 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 21:19

Ir pas daugumą 605 su kuro davikliais ta pati "chernia". Pas mane kartais užsidega kai bake kokie 8-9 ltr. lieka, o kartais kai visi 15 ar net daugiau :). Vieną kartą visai nenorėjau tikėt ir su degančia lempute nuvažiavau nuo Zarasų iki Kauno :). gal būčiau dar kiek nuvažiavęs, bet rizikuot nebesinorėjo :D

ajsqmelis :) reiskias pas visus tas pats :) galvojau pas me viena tokis rejkalas yra tai gal ka tvarkyt reik... visgi manau kad bent pas mane gali but su elektra kazkas negeo toj vietos :S
  • 0

#20 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 kovo 28 - 09:21

ajsqmelis :) reiskias pas visus tas pats :) galvojau pas me viena tokis rejkalas yra tai gal ka tvarkyt reik... visgi manau kad bent pas mane gali but su elektra kazkas negeo toj vietos :S

parodymais neverta tiketi. va vakar ziurejau laida top gear , kur su v8 TDi a8 nuvaziavo daugiau nei rode kompiuteris ir kuro lygio daviklis. ir daug daugiau. net pats vedejas netikejo , kad tai imanoma :)
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0