Peršokti prie turinio


Kuro rezervas 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#21 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 kovo 28 - 09:26

parodymais neverta tiketi. va vakar ziurejau laida top gear , kur su v8 TDi a8 nuvaziavo daugiau nei rode kompiuteris ir kuro lygio daviklis. ir daug daugiau. net pats vedejas netikejo , kad tai imanoma :)

Jo ir sake kad turbut vokieciai patys nezino koki varikli sukure :) kad ant oro vaziuoja :D
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#22 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2006 kovo 28 - 09:28

Bet jau as sestadieni pyliaus 65ltr tilpo, bet su degancia lemput buvau pravaziaves 50km.
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#23 Pauliukas333

Pauliukas333
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 306 Rallye 99', Jaguar X-Type 02'

Parašyta 2006 kovo 28 - 17:53

bent jau mano coupe serviso knygutej parasyta, kad rezervas 7 l.....o bakas 70 l... ;)
  • 0
Peugoet 306 rallye 99`, Vilnius

#24 mariokas

mariokas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406

Parašyta 2006 kovo 29 - 10:35

sveiki, klubieciai, esu naujokas. katik isigijau 406 irgi susiduriau su talpos keistenybem. Lygtais lempute uzsidega ganetinai anksti, nuo to laiko esu pravaziaves 70km, ir beveik paguldziau indikatoriaus strelyte, toliau baisoka vaziuoti, bet ir noretusi patikrint kiek ryja degalu, gal kas bande ikki visiskai istustint baka ir nesugadint benzo pompos?
  • 0

#25 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 29 - 10:44

sveiki, klubieciai, esu naujokas. katik isigijau 406 irgi susiduriau su talpos keistenybem. Lygtais lempute uzsidega ganetinai anksti, nuo to laiko esu pravaziaves 70km, ir beveik paguldziau indikatoriaus strelyte, toliau baisoka vaziuoti, bet ir noretusi patikrint kiek ryja degalu, gal kas bande ikki visiskai istustint baka ir nesugadint benzo pompos?

Apytiksles sanaudas gali patikrinti atlikes sekancius veiksmus:
1) vaziuoji i degaline ir pili kura iki virsaus (sakykim iki 1'os pistoleto apsaugos suveikimo)
2) pravaziuoji kokius 300-500-800km (nelygu kokis variklis bei kuro rusis), t.y. veik iki pustuscio kuro bako
3) vaziuoji i ta pacia degaline ir vel piliesi kura (pageidautina is to pacio pistoleto) iki virsaus
4) skaiciuoji kuro sanaudas..

jei nori didesnio tikslumo, pagal auksciau aprasyta algoritma isvazinek 2-3-4-5-...-50 kuro baku :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#26 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 29 - 11:50

sveiki, klubieciai, esu naujokas. katik isigijau 406 irgi susiduriau su talpos keistenybem. Lygtais lempute uzsidega ganetinai anksti, nuo to laiko esu pravaziaves 70km, ir beveik paguldziau indikatoriaus strelyte, toliau baisoka vaziuoti, bet ir noretusi patikrint kiek ryja degalu, gal kas bande ikki visiskai istustint baka ir nesugadint benzo pompos?

same to me ;) as jau mazdaug per savaite susigauziau kad maniskis ~10.5 skanauja :lyzht: o del 70 km su uzdegta lempute biski baisoka vaziuot man buvo tai pyliau anksciau :) geriau nesurizikuot ;)
  • 0

#27 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 30 - 13:54

prikolas, snd lygioj vietoj ivyko toks dalykas uzvedu masina, rodo normaliai benzo ketvirti, nes tiek ipyliau, uzgesinu, vel uzvedu rodykle net nepakyla nuo dugno... veliau kelis kart pakartojus procedura pradejo vel rodyti :blink:
  • 0

#28 mariokas

mariokas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 406

Parašyta 2006 kovo 30 - 14:23

o cia taip buna, retkarciais jei staigiai uzgesinus varikli ir vel greit ji uzvedus, kogero kompas nespeja sucekint, man taip kelis kart yra buve
  • 0

#29 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 30 - 14:29

Apytiksles sanaudas gali patikrinti atlikes sekancius veiksmus:
1) vaziuoji i degaline ir pili kura iki virsaus (sakykim iki 1'os pistoleto apsaugos suveikimo)
2) pravaziuoji kokius 300-500-800km (nelygu kokis variklis bei kuro rusis), t.y. veik iki pustuscio kuro bako
3) vaziuoji i ta pacia degaline ir vel piliesi kura (pageidautina is to pacio pistoleto) iki virsaus
4) skaiciuoji kuro sanaudas..

jei nori didesnio tikslumo, pagal auksciau aprasyta algoritma isvazinek 2-3-4-5-...-50 kuro baku :blush:

Kokios jau čia "apytikslės"?
Čia laboratoriškai preciziškas metodas! :beer:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#30 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 kovo 30 - 14:35

Kokios jau čia "apytikslės"?
Čia laboratoriškai preciziškas metodas! :beer:

matavimo metodika, kai dalyvauja toks veiksnys kaip "1'os pistoleto apsaugos suveikimas", niekaip nepavadinciau preciziska. ;)
  • 0

#31 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 30 - 14:45

matavimo metodika, kai dalyvauja toks veiksnys kaip "1'os pistoleto apsaugos suveikimas", niekaip nepavadinciau preciziska. ;)

Nenoriu fleiminti - bet kelintą skaičių po kablelio įtakoja? Jei toliau nei 1-ą => man tai jau preciziška :)
Man 406'o kuro rodyklė tik vieną kartą pievas rodė, bet ir tai su pateisnama priežastimi. Prie -23 saliarkos pripylus, tik po kokio pusvalandžio rodyklė nuslinko ten kur jos vieta turėtų būti :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#32 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 30 - 15:05

Nenoriu fleiminti - bet kelintą skaičių po kablelio įtakoja? Jei toliau nei 1-ą => man tai jau preciziška :)

na, pats supranti, priklausomai nuo daugelio faktoriu (koloneles, oro temp, pistoleto padeties pilant kura, ar pacio pistoleto), gali "nedapilti" 1-2-3-... l kuro. Priklausomai nuo automobilio rajumo, paklaidas galime gauti iki 1l....ar net siek tiek daugiau. Aisku, kas vazineja su dyzeliu, to nesupras :lol:
Aisku, jei piltume kura iki tol, kol jis prades verztis pro kakliuka, paklaidas sumazintume gana smarkiai.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#33 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 30 - 21:31

1ltr paklaida ant 70ltr bako - jei neklystu gaunasi 1.43%. Mane tokia paklaida tenkina :) Šiandien užpyliau pilną baką. Lemputė jau švietė pastoviai, borto kompas rodė, kad liko 30km. Iki pirmo klaktelėjimo sutilpo 73.72ltr (227.8Lt) :blink:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#34 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 30 - 22:14

1ltr paklaida ant 70ltr bako - jei neklystu gaunasi 1.43%. Mane tokia paklaida tenkina :)

ka tu cia dabar skaiciuoji? :lol:
kalba juk eina ne kiek % sudaro 1l nuo bako talpos, bet kiek tas 1l gali itakoti skaiciuojant vidutines kuro sanaudas :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#35 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 30 - 22:25

Nu jo, gal biški ir nusipe**jau... :blush: Tas vienas litras gali duoti ~0.1Ltr/100km paklaidą, jei su 70(+/1)Ltr baku 900-1000km nuvažiuoji. Jei sąnaudos didesnės, paklaida dar didėja. Bet kaip čia dabar gaunasi? Aš tamstos metodą promotinu kaip preciziškiausią ever, ir nuo paties daugiausia kritikos už tai susilaukiu ;]

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2006 kovo 30 - 22:26

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#36 Svečias_eazy_*

Svečias_eazy_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 18 - 20:28

O niekam nedurniuoja kuro daviklis? Pas mane kartais rodo normaliai, kartais paima ir i desine puse iki kiek imanoma uzsivercia, vaizdas toks ale koki 100 litru bendzo isipyles buciau :-). Gal kas zinot kaip spresti beda? Ar ten prietaisu skydelyje kazkas durniuoja, ar kazkur kitur kazkas?
  • 0

#37 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 balandžio 18 - 20:39

Beje kuro rodykle ir pas maniski rodo vos vos vos maziau nei pilna baka, nors ir pripildzius iki kakliuko

A jo majo, dekui kolegai uz sia info, as jau galvojau,kad mano 306 bako rodykle gryba pjauna :beer: :beer:
Del uzpylimo kiekio tai pas 306 ir darbini auto ta pati situacija,bet del pilnumo pa darbini auto kai pilnas bakas tai rodykle persivercia i kita puse, bet kas del degalu naudojimo pas peza tai vienodai senka degalai iki puses bako ir nuo puses, pas darbini iki puses letai,po puses dvigubai greiciau :unsure:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 balandžio 18 - 20:41

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#38 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 balandžio 18 - 21:09

Šiandien užpyliau pilną baką. Lemputė jau švietė pastoviai, borto kompas rodė, kad liko 30km.
Iki pirmo klaktelėjimo sutilpo 73.72ltr (227.8Lt) :blink:

Naujas 406'o "rekordas" - 74.03 litrai.
Kas daugiau? :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#39 Svečias_savied_*

Svečias_savied_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 18 - 21:57

kokie drasus, o jei perpilsit?
  • 0

#40 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 balandžio 18 - 23:19

kokie drasus, o jei perpilsit?

:lyzht: :D
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0