Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kiek raktu turi pezas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 09:21

Labai daznai 605 buna du raktai. Vienas dureliu ir uzvedimo spinelem,o antras bagaznikui ir bardaciokui. Su pirmu raktu neatsirakina nei bardakas nei bagazius :wacko:
  • 0

#22 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 balandžio 04 - 09:26

manajam buvo du raktai ir abu su mygtukais.ir abu viska rakinejo be problemu. o del rakto taisymo tai pas telefono meistrus nunesiau ir man mygtuka idejo kita ir viskas buvo ciki .ir tik 10 litu nurove ;)

Šį pranešimą redagavo ergo: 2006 balandžio 04 - 09:26

  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#23 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 balandžio 04 - 09:32

Pas manęs 1-as raktas viskam - durim, užvedimui, bagažinei, bardačiokui
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#24 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 11:24

Vadinasi ne visur vienodai. Buna ir su vienu ir su dviem raktais.Nuo ko priklauso tai velnias zino :huh:
  • 0

#25 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:02

Mano 605 2. Vienas uzvedimui. Kitas durelems.
  • 0
chūinja

#26 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 balandžio 04 - 20:03

180lt(aisku kaina pagal modeli, man sake uz 100lt padarytu) kainuoja raktas su mikroschema kuri valdo imobilaizeri.be jos auto neuzvesi, si sistema taikoma masinose jau nuo 95m.(aisku nevisose).
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#27 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 balandžio 04 - 20:31

Sorry už offtopic, bet kažkaip šita tema man vis žiguliuką primena :) 2 raktai - vienas užvedimui, kitas durelėms ir bagažinei. Abu vienpusiai (t.y. 180 laipsnių apsukęs neįkiši). Abu visiškai metaliniai, plonyčiai. Užvedimui toks platesnis, durelėms mažesnis. Ir net neįsivaizduodavai žmogus, kad gali būti auto, kurios vienu raktu ir užsiveda ir atsirakina. Kad jų bagažinę galima iš vidaus atidaryti. Kad užrakinti ir atrakinti galima visas duris iš karto, mygtuko paspaudimu, prie durų net neprisilietus(!). Kad galima langus kilnoti, sėdynes ir veidrodžius, liuką (!) reguliuoti mygtuko paspaudimu. Nekalbant apie kondicionierius/klimatronikus, dyzelius, FWD, AWD, Turbas, įpurškimą, automatus, ... Devintas dangus būdavo, jei pavykdavo tą tėvo žiagą išsikaulyti (ar nevisai legaliai nugvelbti) ir šokiuosna nulėkti :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#28 Svečias_augutis_*

Svečias_augutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 05 - 08:32

nu blemba man buvo raktas uzstriges uzvedimo spynelej... nejo jo visai istraukt... :blush: tai teko kviest meistrus... sumoj: sulinkes raktas suluzusi spynele remontas (su spynos ardymu ir rakto istiesinimu) 100lt :angry:
  • 0

#29 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 balandžio 05 - 10:05

Na aišku daug maža kas ir kaip, bet visgi, ar yra galimybė kaip nors prie seno pultelio naują raktą priaugint? Kad nereikėtų tujevos chučios piginų už nają mikroshemą ?
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#30 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 balandžio 05 - 10:23

Maniškiai abu turi po vieną raktelį visoms spynelėms, tiesa 106 turi du egzempliorius to paties raktelio, vieną su mygtuku centriniam, kitas raktelis be mygtuko.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#31 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 balandžio 05 - 10:25

Maniškiai abu turi po vieną raktelį visoms spynelėms, tiesa 106 turi du egzempliorius to paties raktelio, vieną su mygtuku centriniam, kitas raktelis be mygtuko.

Mano analogiškai
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#32 Svečias_Doncevas_*

Svečias_Doncevas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 05 - 11:40

Gali but ir du raktai, taciau viska atrakint, uzrakint ir masina uzkurt uztenka vieno :) :beer:
  • 0

#33 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2006 balandžio 09 - 21:28

Kas liečia raktą tei gerb meistras Eimutis už 120 Lt įstatė naują imtuvą IR ir davė pultelį .... tik bėda be korpuso .... kadangi turiu pažįstamą katras užsiema vartų automatika tei pas ana pasirinkau labiau tinkamą pultelio korpusą ir susimontavau. Pačio rakto gamyba tai jau apie ~ 50 Lt . tik aišku šiuo atveju nebus ir raktas ir pultelis viename .
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#34 Svečias_Taratomas_*

Svečias_Taratomas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 10 - 13:37

Kas liečia raktą tei gerb meistras Eimutis už 120 Lt įstatė naują imtuvą IR ir davė pultelį .... tik bėda be korpuso .... kadangi turiu pažįstamą katras užsiema vartų automatika tei pas ana pasirinkau labiau tinkamą pultelio korpusą ir susimontavau.

Pačio rakto gamyba tai jau apie ~ 50 Lt . tik aišku šiuo atveju nebus ir raktas ir pultelis viename .

neblogas variantas :)
  • 0

#35 Svečias_Aldona_*

Svečias_Aldona_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 10 - 14:58

Mano P206 turi tik vieną raktelį su pultuku. Praėjus pusmečiui gavau knygutę ir pamačiau, kad turėtų būti kokia tai kortelė su kodais. O aš tokios neturiu... Čia jau galas man?
  • 0

#36 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 balandžio 10 - 15:23

Mano P206 turi tik vieną raktelį su pultuku. Praėjus pusmečiui gavau knygutę ir pamačiau, kad turėtų būti kokia tai kortelė su kodais. O aš tokios neturiu... Čia jau galas man?

Ta kortele reikalinga norint prie automobilio "priristi" naujai pagaminta rakta, arba tiksliau: rakta prie gamyklinio imobilaizerio.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#37 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 11 - 06:13

2 raktus turi abu vienodi. pasmane 605 du raktai abu originalus su imobilizo valdymu ir abu veikia :)

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 balandžio 11 - 06:13

  • 0

#38 Svečias_Aldona_*

Svečias_Aldona_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 11 - 09:37

Ta kortele reikalinga norint prie automobilio "priristi" naujai pagaminta rakta, arba tiksliau: rakta prie gamyklinio imobilaizerio.

Tai kaip suprantu, dabar niekas nepagamins man atsarginio raktelio su imobilaizeriu?
  • 0

#39 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 balandžio 11 - 09:46

Tai kaip suprantu, dabar niekas nepagamins man atsarginio raktelio su imobilaizeriu?

Taip kategoriskai neteigciau, taciau siokiu tokiu problemu gali buti :unsure:
Galbut netgi Zibintas pagelbetu gaunant kita tokia kortele?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#40 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 11 - 14:30

O pas 605 sri 92m. pugus yra gamykline signalizacija?Ir ar rakteliai su centrinio pultu buna ant visu? Pas mane buvo signa ideta,bet be pultelio.Ant langu lipdukai yra "Cobra securitry". Ir ar imanoma pasigaminti pulteli pagal jau ideta signa?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0