Jump to content


Photo

OT: kodel persokineja CD grajakas?


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#21 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2003 July 08 - 12:10

nu as uz viska sumokejau 180Lt :)

Sakyciau daug..
1-2 klases padorus pionierius iseitu uz ~250lt.. va pas mane toks groja jau kiek metu vargo nematydamas, skaito viska, sokineja tik tokiu atveju kai duobe visa spyruokle suspaudzia ir i atboinika trinkteli ;)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#22 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2003 July 08 - 12:19

2 acidal - ka reiskia ta klase? ant daewooskes 1 klass laser product - tai cia tas pats? Siaip tai ziuriu sita tema - ateikit vagys ir skatykit. Pas toki magiux uz 180, pas toki uz 1500Lt, aha, ano masina tokia, valst Nr. toks ir anoks... :) Kad mentura foruma skaito, beveik isitikinta po Simno ralio, taip kad gal risham.. nezinau..
  • 0

206


#23 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 13:03

ka reiskia ta klase? ant daewooskes 1 klass laser product - tai cia tas pats?

Kuo didesne klase/ 3, 5, 7/ tuo geresnis aparatas.atrodo
p.s. :D
geras aparatas turi daug daug sverti.... :blush:
  • 0

#24 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 July 08 - 13:07

Nu aš biškį dar apie daewoo... Turiu namie teliką šito gamintojo, taj jis 9 metai be jokio, net menkiausio užsiožiavimo pašėt.
  • 0

#25 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 13:09

Hmmmm... rezistoriai tai čia ne prie ko, bet va gal ašis perreguliuota. Aš pabandysiu broliuj po pietų paskambint ir maždaug paklausiu kur kaip ką

Gal gali ir man pagelbeti, turiu muzikini centra orginalius kompaktus skaito normaliai, bet jeigu uzdedi pirkta is turgaus, tai jis to kompakto nenuskaito, arba juodai sokineja, tipo man istate nauja lazeri buvo garantinis, ir po sio pakeitimo man visa laika si beda, gal sakau ir man ta lazeri pareguliuoti :rolleyes: :beer:
  • 0

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 July 08 - 13:10

Nu aš biškį dar apie daewoo... Turiu namie teliką šito gamintojo, taj jis 9 metai be jokio, net menkiausio užsiožiavimo pašėt.

Čia tas kurį man pažadėjai ? :lol: :beer:
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2003 July 08 - 13:11

Nu aš biškį dar apie daewoo... Turiu namie teliką šito gamintojo, taj jis 9 metai be jokio, net menkiausio užsiožiavimo pašėt.

Čia tas kurį man pažadėjai ? :lol: :beer:

Mhm. :beer:
  • 0

#28 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2003 July 08 - 13:24

2 acidal - ka reiskia ta klase? ant daewooskes 1 klass laser product - tai cia tas pats?

Siaip tai ziuriu sita tema - ateikit vagys ir skatykit. Pas toki magiux uz 180, pas toki uz 1500Lt, aha, ano masina tokia, valst Nr. toks ir anoks... :)

Kad mentura foruma skaito, beveik isitikinta po Simno ralio, taip kad gal risham.. nezinau..

O tai daug pugu pariso uz greiti ralio metu? :o
  • 0
406 2.1 TD

#29 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 July 08 - 13:30

Gal gali ir man pagelbeti, turiu muzikini centra orginalius kompaktus skaito normaliai, bet jeigu uzdedi pirkta is turgaus, tai jis to kompakto nenuskaito, arba juodai sokineja, tipo man istate nauja lazeri buvo garantinis, ir po sio pakeitimo man visa laika si beda, gal sakau ir man ta lazeri pareguliuoti :rolleyes: :beer:

Šiuo atveju reguliavimas nieko nepadės. Žinau aš šituos bajerius. Pats mano brolis turi vieną lievą kompaktą, kurį skaito tik jo mašininis Philipsas, visi kiti kiek bandėm siųsdavo tolyn. Kaip jis man aiškino čia jau paties lazerio kokybė ar dar kažkokia chernia, aš tiksliai nepamenu, žodžiu reguliavimas tikrai nepadės
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#30 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 July 08 - 13:31

O tai daug pugu pariso uz greiti ralio metu? :o

Praktiškai visus, aš va ir dabar dar sotus kelio knyga :D :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#31 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 July 08 - 13:33

O tai daug pugu pariso uz greiti ralio metu? :o

Praktiškai visus, aš va ir dabar dar sotus kelio knyga :D :D

O tai jūs ką, rimtai leistiną greitį viršijot? :blink:

:beer:
  • 0

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 July 08 - 13:36

O tai jūs ką, rimtai leistiną greitį viršijot? :blink:

:beer:

Per lėtai šliaužiau :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2003 July 08 - 13:38

O tai daug pugu pariso uz greiti ralio metu? :o

Praktiškai visus, aš va ir dabar dar sotus kelio knyga :D :D

Hm... visa tai galima vadinti tiesioginiu pugistu persekiojimu. O jei STT ikistu nosi cia, tai tuoj uz naryste klube sodinti prades :wacko:

:D :lol:
  • 0
406 2.1 TD

#34 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 14:20

Nemanau, kad jie butent greicio virshytoju lauke, greiciau jau jie tikejosi pagauti neblaivius vairuotojus, juk komisariatas Simne prie pat parduotuves, o ten, manau, ne vienas Peugeot buvo uzsukes ir ishejo su pilnu krepshiu alaus... ;)
  • 0

#35 Svečias_aurys[F1]_*

Svečias_aurys[F1]_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 14:30

Beje, dar apie aparatura, siulo Pioneer subwooferi 800W, praktishkai nauja uz 250Lt. Kazin, ar verta uz tiek pirkti?
  • 0

#36 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 15:12

Gal gali ir man pagelbeti, turiu muzikini centra orginalius kompaktus skaito normaliai, bet jeigu uzdedi pirkta is turgaus, tai jis to kompakto nenuskaito, arba juodai sokineja, tipo man istate nauja lazeri buvo garantinis, ir po sio pakeitimo man visa laika si beda, gal sakau ir man ta lazeri pareguliuoti :rolleyes:  :beer:

Šiuo atveju reguliavimas nieko nepadės. Žinau aš šituos bajerius. Pats mano brolis turi vieną lievą kompaktą, kurį skaito tik jo mašininis Philipsas, visi kiti kiek bandėm siųsdavo tolyn. Kaip jis man aiškino čia jau paties lazerio kokybė ar dar kažkokia chernia, aš tiksliai nepamenu, žodžiu reguliavimas tikrai nepadės

DEKUI :beer: :beer:
  • 0

#37 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Posted 2003 July 08 - 16:33

Beje, dar apie aparatura, siulo Pioneer subwooferi 800W, praktishkai nauja uz 250Lt. Kazin, ar verta uz tiek pirkti?

Kuo pigiau tuo geriau. Mano supratimu tau jo nereikia, nes pas tave ir taip koncertų salė. Beje su šia koncertu sale akuma GM nusodinai, o dar isidėsį sūbą - geriau tada auto ir negesinti, nes užgesinus jo nebeužvesi :P :lol: .
  • 0

#38 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2003 July 09 - 09:19

Tai va isidejau ta atsargini grotuva, sutaises kinematika (buvo dantratis nuo asheles nusisukes) - kompaktas lygiai taip pat persokineja. Ir dar pastebejau, kad abiejuose grotuvuose staigiau stabdant visiskai lygiam kely kompaktas irgi nushoka velniop. Gumines pagalves abiejuose grotuvuose atrodo normaliai... Man ko tais itarimas, kad daewooskei nepatinka, kad ji panelej pasvirusi. Gal skaitymo mazgas ant gumu paseda ne ta kryptimi ir lieciasi i korpusa?... nzn..
  • 0

206


#39 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 July 09 - 09:24

Tai va isidejau ta atsargini grotuva, sutaises kinematika (buvo dantratis nuo asheles nusisukes) - kompaktas lygiai taip pat persokineja. Ir dar pastebejau, kad abiejuose grotuvuose staigiau stabdant visiskai lygiam kely kompaktas irgi nushoka velniop. Gumines pagalves abiejuose grotuvuose atrodo normaliai... Man ko tais itarimas, kad daewooskei nepatinka, kad ji panelej pasvirusi. Gal skaitymo mazgas ant gumu paseda ne ta kryptimi ir lieciasi i korpusa?... nzn..

Pasirenki kalną duobėtą ir varai viršun - grotuvas tuo tarpu turėtų ~ tiesiai stovėt... :rolleyes: Na arba išsitrauki - padedi tiesiai (jei laidų užtenka) ir testuoji ...
  • 0

#40 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2003 July 09 - 09:31

Va su kalnu tai reiks pabandyt
  • 0

206





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users