Peršokti prie turinio


Nuotrauka

valytuvu testas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 135

#61 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 16:06

www.mage.lt Kuiliaus gatvej, pries Lautros salona. dabar gali nebetureti (pajamau paskutini nuo stendo :P ) manding reik paskambyt ir pasiteiraut. nes sake sandely gali but.
  • 0

#62 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 sausio 13 - 17:34

thanq.
  • 0

#63 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 14 - 13:34

tebekryxtauju. tebezebe. :rolleyes:
  • 0

#64 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 sausio 15 - 15:14

tebekryxtauju. tebezebe. :rolleyes:

Ar jie visiems turi tą gėrį?
  • 0

#65 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 15:23

ka as zinau.. isbandziau nemazai tu sepeciu.. ir galiu pasakyt kad px uz kiek pinigu perki, jei leva valikli naudoji ir stiklo nevalai tai jokie "championai" "Valeo" ir t.t. nepades. suvarysi gumas ir tiek.. tada pirma reiktu pradet nuo prieziuros.. o poto jau lepintis auksto lygio sepeciais :) As naudoju kinietiskus (jamu is darbovietes) nu ir fik va trecias menuo kaip uz 8Lt komplektas valo idealiai..
  • 0

#66 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 15:27

Ar jie visiems turi tą gėrį?

reik teirautis. matai, kai skambinejau, man labai daug kas tvirtino, kad aerotwinai daromi tik tiems, kam priklausomi po defaultu. tai visas liudnas atvaziavau isigyti paprastu twinu ir sakau: jobanytyvtvajukalytku, jabištrikšmakšt, vatafak, rupūs miltai, prašau duot pažiūrėt kaip atrodo tas aerotwin tvirtinimas. nugi ištraukia ir žiūrau kat visai kaip pas many. pažiūrau - parašyta: Peugeot 306, Citroen Xsara, 2CV, ir fiat kažkox, gal 124. Taigi sakau mielas pardavėjau, po paraliais, jebyštvairogės, kad ją kur griausmas trux pliš manding einu pasimatuot. pamtuoju - kaip čia buvę. Pardavėjas pats buvo panašus į nustebusį. Sakė kad sandėlyje gali būti ir daugiau. Savo akim regėjau, kad turi aerotwinus skirtus Audi 100.

Išvada: reik dabot užrašus ant dėžučių. Nieko naujo.
  • 0

#67 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 15:34

mmx- tu cia baisiai teisus. pigus vienareixmiskai gali buti geri, o gerus butina tvarkingai naudoti. mano zmona vartoja jau 1,5 metu is Rimi piguolius. Jokiu priekaistu. bet mano stiklas (neitiketina) yra gerokai gaubtas ir tik Boschai ji padoriai valo. Aerotwinai kol kas yra geriausias mano atradimas. Be to, (kol kas) jokiu pasaliniu garsu. Lieka tiketis, kad uztex ilgam... :unsure:
  • 0

#68 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 sausio 15 - 15:36

Matyt kai baigsis dabartiniai Valeo teks paturėt nuvykimą pas anuosius. Nekitaip.
  • 0

#69 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 vasario 09 - 11:11

nzn kaip jus, bet as pvz supykau lb ant senuju valytuvu, kurie nevale nieko :D nuvaziau i senukus, ciupau pacius pirmus kuriuos pamaciau (papuole kur tinka visom masinom, pagal ilgi nupjauni kiek reik) ir sumekejes 3.99 berods nusipirkau. ir tikrai visai nesiskundziu. kam moket ten 70-80 lt jei uz 4 gali nusipirkt? nesuprantu. juk yra kitu dalyku kur pinigus isleist, o ne valytuvam..
  • 0

#70 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 11:25

nuejau pirkti galinio i rimi, sumokejau gal 11 lt., ir parazitas valo trečdalį lango. nemoka lanxtytis. Gal žmonai palixiu kaip atsarginį. jeigu tix. ten po barabanu kokius dėti. gausiu algą, užsakysiu ir gale aerotwiną. nes priekiniais atsidžiaugti vis dar nemoku.
  • 0

#71 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 vasario 09 - 11:28

nuejau pirkti galinio i rimi, sumokejau gal 11 lt., ir parazitas valo trečdalį lango. nemoka lanxtytis. Gal žmonai palixiu kaip atsarginį. jeigu tix. ten po barabanu kokius dėti.

Galinis, tinkantis 206SW, 307SW bei 807'am Zibinte kastuoja 30Lt. Kaip del kitu - nezinau
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#72 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 09 - 11:31

Aš nusivyliau mažumėlę Šampinjonais <_< Žopeliukui supirkau visus 3. Priekyje tokie neilgi (bet ilgesni kaip ir netelpa). Ant šitų labai burnoti negaliu - savo darbelį kaip ir padaro. Bet gale... Iš pradžių per trumpas buvo (nors atrinktas pagal katalogą buvo ir ant pakuotės Astriukė paminėta). O kai tik šiek tiek šalčiau (žemiau už nuliuką) - bilda/šokinėja grįždamas per stiklą. Barbėtų bent pirmyn eidamas, o grįždamas švariai nubrauktų ką pridaręs. Tai ne ple, priterliūzina bešokinėdamas :angry:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#73 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 11:36

vat aerotvinai dėl visokių vtūlkių nebuvomo ir standaus tvirtinimo išvengia hrrr. guma, matau kad per šalčius norėtų birbt, bet neleidžia tvirtiyjimas. šiaip mąstau kad aerotwinų gamyba turėtų būti pigesnė (gal net gerokai) už rėminių. mažiau metalo, paprastesnė konstrukcija, taigi ir gamyba. ir kaina manau užlaužta tik kol naujas. po kelių metų, manding, senieji turėtų būti pamiršti visai.
  • 0

#74 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 vasario 09 - 12:43

Galinis, tinkantis 206SW, 307SW bei 807'am Zibinte kastuoja 30Lt. Kaip del kitu - nezinau

Zibintas parduoda Bosch, o man priekiniai nusitrine po puses metu, kazkaip nelygis kaip originaliam dagtui IMHO. Gale vartuoju grafitines gumites, kolkas nieko blogo, ale kad visai gerai irgi nepasakyciau.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#75 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 12:59

Originalių bijau, nes aš juos išmečiau kai tik atšalo orai. ten lyg buvo Valeo. Esu pastebėjęs kad pigūs bošai laikosi beveik trigubai trumpiau už brangius - Twinus.
  • 0

#76 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 vasario 09 - 13:15

Originalių bijau, nes aš juos išmečiau kai tik atšalo orai. ten lyg buvo Valeo. Esu pastebėjęs kad pigūs bošai laikosi beveik trigubai trumpiau už brangius - Twinus.

Kazkada jau minejau, jog 406'am pirkau brangius (virs 100Lt) Bosch'us...geriausia, ka teko kada nors nusipirkti Lietuveleje...Taciau "sto let pa govnu plyt' " iki valytuvu, kuriuos gaudavau su "nauja" masina :( Dabartiniai autobuso jau prasosi pakeiciami, taciau tokiu ilgu valytuvu ukiniu prekiu parduotuvese net neteko matyti....o Zibinte bijau klausti :huh:

P.S. beje, mano auksciau paminetas galinis valytuvas yra berods is zalios Valeo dezutes
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#77 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 09 - 13:19

....o Zibinte bijau klausti :huh:

Savo akimis netikiu tokius žodžius iš Aroonės išsprūdus matyti :blink:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#78 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 09 - 14:01

įtariu kad tooookių valytuvų kainos apskritai geriau nežinoti... ir baisu pasiklausti. bet kur.
  • 0

#79 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 vasario 09 - 14:17

Savo akimis netikiu tokius žodžius iš Aroonės išsprūdus matyti :blink:

Paziurejau elcats'uose...vienos shtukos kaina butu ~130-150Lt :huh:
Mano is EV2 juzeriu girdeta kaina - ~100 europiniu pinigeliu uzu komplekta.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#80 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 kovo 13 - 11:21

Paziurejau elcats'uose...vienos shtukos kaina butu ~130-150Lt  :huh:
Mano is EV2 juzeriu girdeta kaina - ~100 europiniu pinigeliu uzu komplekta.

Na va....isdrysau. 182Lt uzu komplekta ^_^ . Valo - laimingas iki neapsigalejimo :blush: Ziuresim kiek ilgai :unsure:
Beje, pamenu tiek Kursis, tiek Snatch pyko ant putojancio 807'o langu apiplovimo....Su naujais valytuvais - jokiu putu :P Krystal klier vindou!
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0