Jump to content


Photo

Techinė apžiūra


  • Please log in to reply
604 replies to this topic

#361 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2014 July 17 - 09:55

BL tai ce naujai registruojamiems LIETUVOJE tik turbut? :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#362 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • posts 1,197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Posted 2014 July 17 - 10:21

O gal kam buvo atėmė TA jau? ar teko girdėti? Man čia pasakojo jau kad už led juosta prikinėse grotelėse jau atemė TA - bobučių pasakos? Aišku čia ne pacukų forumas kad apsikarstę eglute važinėtume, bet vistik...? mano 406 jau senai su stock žibintais, nebedėsiu jokių lęšių, bet įdomumo dėlei??? baubeklių pilni kiemai kaip buvo taip ir yra... ar kažkas pasikeitė? Kam nors gali parodyt jog tai sertifikuota išmetimo sistema???
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#363 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2014 July 17 - 12:06

Mano nuomone tas TA ateminejimas yra totalus BAUBAS ..... Tai kam ta TA varyti jei TA atlikines kiekviena karta kai tik organai sustabdys? Gaunasi sviestas sviestuotas :) Plius tegul tas TA atlikinetojas " ant gatves" tegul parodo man dokumenta kad jis yra atestuotas atlikineti TA apzhiura ir gali tai daryti. Elementariai chiuju tas Baubas dar papildys "gatviniu" kishenes, bo TA atemimas manau ne viena ishgasdins labiau nei greicio virshijimas :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#364 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 July 17 - 12:39

O gal kam buvo atėmė TA jau? ar teko girdėti? Man čia pasakojo jau kad už led juosta prikinėse grotelėse jau atemė TA - bobučių pasakos? Aišku čia ne pacukų forumas kad apsikarstę eglute važinėtume, bet vistik...? mano 406 jau senai su stock žibintais, nebedėsiu jokių lęšių, bet įdomumo dėlei??? baubeklių pilni kiemai kaip buvo taip ir yra... ar kažkas pasikeitė? Kam nors gali parodyt jog tai sertifikuota išmetimo sistema???

Pas mane tai belekoks baubas jau su 2.5k apsuku. Na ir matosi gerai sakyciau.
Kol kas nieko. Nesmaugiu iki redlaino tai ir vazineju tyliai, ne ka garsiau nei standartas. ;)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#365 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2014 July 17 - 15:56

Giminaitis nusipirko masina is Belgu varem TA, tai daro ekspertize, fotkina,

ant belgišku dokumentu nėra benrosios automobilio masės.ant vokieciu,prancuzu,italu yra.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#366 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • posts 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Posted 2014 July 17 - 19:40

Nu nzn mano pazystami pirko auto parvaryta is Prancuzu tai irgi kazkokio dokumento prireike , ar kazkas ten ne taip uzrasyta, tai irgi regisrtuos tik po ekspertizes.Kazkokios nesamones.
  • 0

#367 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • posts 961
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 1007 1.6 80kW

Posted 2014 July 17 - 20:30

na mes kai pirkom parvezta is vokieciu tai tik KAUF'o vadinamo reikia, pardavimo sutarties kietaip sakant. pries kelias dienas brolis motocikla pirko ir parvezta is vokieciu, tai tos sutarties nebuvo, tai nuvarem i masinu turgu kaune ir betkuriam draudime apprasius uz 10lt supildo ta sutarti pagal transporto priemones dokumentus :D ir tada TA, tada draudimas ir iregistravimas ir vel TA
  • 0

#368 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • posts 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Posted 2014 July 19 - 17:41

dar beje truko kazkokio popieriuko, kad parodytu masinos svori, tai teko i regitra varyt kad isduotu kazkokia pazyma, kad matytusi svoris, tai dar sukainavo 150 lt malonumo, ziauru is tikruju daba yra :)

Į TA turbūt reikėjo visgi dėl masės važiuoti. Regitra nuo šiol jokių duomenų netikslina ir neįrašinėja. Dabar bet koks neįrašytas skaičius techniniam pase, stoji į eilę prie eksperto TA ir lauki ir moki. Senuose daniškuose, prancūziškuose ir manau dar kitų šalių pasuose, net nėra vietų kai kuriems duomenims įrašyti. Visoj europoj tinka, o mes plia pasaulio bamba pasidarėm. Kažkaip viskas veda prie to, kad važiuosim vagonais. Kažkas monopoliją gerą stumia.
  • 0

#369 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2014 July 20 - 10:54

Ziauru bled tai dabar ir dvi tech reikes varyt parsivarius masina is svetur, pries ir po :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#370 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • posts 961
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 1007 1.6 80kW

Posted 2014 July 20 - 16:16

Ziauru bled tai dabar ir dvi tech reikes varyt parsivarius masina is svetur, pries ir po :doh:

Jop... o dar kai TA eiles buna tai isvis... Dabar isvis, norint priregistruot masina , tai reik anksti ryte pradet tvarkyt dokumentus :D o tai labai ilgai uztrunka kol eilese lauki...
  • 0

#371 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • posts 1,070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Posted 2014 July 20 - 16:49

O girdėjot apie registraciją apžiūrai telefonu? Geras dalykas. Užsiregistravai, nuvarei į tą eilę kur nieko nebūna ir per 10min pravarei, kai kiti laukia po 1-3h eilėj. Tik va įdomu kaip ten su neregistruotom dar lietuvoj mašinom.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#372 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2014 July 20 - 17:51

Galima ir internetu registruotis, tada einama be eiles ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#373 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • posts 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Posted 2014 July 31 - 08:09

Citramona variau, leshiai sudeti, apiplovimas yra. Net netikrino ar purskia tik paklause "ar purshkia" ? :)
sakiau jo viskas tvarkoje, tai nesikabinejo :) del xenonu irgi nesikabinejo, tik vat sakau gabaritai uzhkliuvo :)

:dntknw: neturiu žodžių :unsure: betrūko, kad kelyje sustabžius "expertai" atimtų TA už xenon :doh: nu bananai ne kitaip :hmm:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#374 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 July 31 - 09:22

Citramona variau, leshiai sudeti, apiplovimas yra. Net netikrino ar purskia tik paklause "ar purshkia" ? :)
sakiau jo viskas tvarkoje, tai nesikabinejo :)  del xenonu irgi nesikabinejo, tik vat sakau gabaritai uzhkliuvo :)

:dntknw: neturiu žodžių :unsure: betrūko, kad kelyje sustabžius "expertai" atimtų TA už xenon :doh: nu bananai ne kitaip :hmm:

Ko tau bijoti jeigu xenonai gamykliskai buvo.
Jeigu nebuvo gamykliskai tai neverk, nes galvoji tik apie save, o apie kitus ne. Labai zinok malonu buna kai priesais atvaziuoja virindamas.

Nusiramink, viskas cia ok yra. :)


Man apskritai tokia istorija buvo (provincijoje, Vilniuje viskas ok), jog privaziuoju i Maxima, noriu islipti ir bac, mentai gale kelia uztvere. Pribego mentas sako parodyti dokus, parodziau (viskas ok). Sako nusidazyk sparna, nes kitaip techa atimsime kita karta. Kas man beliko... Pasakiau gerai pareigunas ir savo keliais nuejau.
Prie sparno tikrai nekibs, nera cia ko, bet nesinorejo aiskintis, nes uz duslintuva, padangas dar atimtu. :ax:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#375 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • posts 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Posted 2014 July 31 - 11:12

Teisingai daro, kad uz kinetiskas "svarkes" atima TA. Duotų laisvę, tai turbut su futbolo stadiono prozektoriais vazinetu ant stogo. B) Nu bet ir mentams dabar dave laisve pasipinigauti. Tikrai manau nepraleis progos prie kokios nesamones prisikabinti ir nutrest pora litu. :)~
  • 0

#376 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • posts 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Posted 2014 July 31 - 13:12

Citramona variau, leshiai sudeti, apiplovimas yra. Net netikrino ar purskia tik paklause "ar purshkia" ? :)
sakiau jo viskas tvarkoje, tai nesikabinejo :)  del xenonu irgi nesikabinejo, tik vat sakau gabaritai uzhkliuvo :)

:dntknw: neturiu žodžių :unsure: betrūko, kad kelyje sustabžius "expertai" atimtų TA už xenon :doh: nu bananai ne kitaip :hmm:

Ko tau bijoti jeigu xenonai gamykliskai buvo.
Jeigu nebuvo gamykliskai tai neverk, nes galvoji tik apie save, o apie kitus ne. Labai zinok malonu buna kai priesais atvaziuoja virindamas.

Nusiramink, viskas cia ok yra. :)


Man apskritai tokia istorija buvo (provincijoje, Vilniuje viskas ok), jog privaziuoju i Maxima, noriu islipti ir bac, mentai gale kelia uztvere. Pribego mentas sako parodyti dokus, parodziau (viskas ok). Sako nusidazyk sparna, nes kitaip techa atimsime kita karta. Kas man beliko... Pasakiau gerai pareigunas ir savo keliais nuejau.
Prie sparno tikrai nekibs, nera cia ko, bet nesinorejo aiskintis, nes uz duslintuva, padangas dar atimtu. :ax:

jo xenonai blogis, ypac teisingai instaliuoti kaip pas kokona su visais lesiais, kad net pats TA tikrintojas nesuprato, kad jie idetiniai o ne originalai ir isvis pas C5 pirmuka niekada nebuvo lesiu - va tai mane ir nustebino o ne tai, kad nebegaliu vazinetis su xenon, as xenonu niekada nedejau i reflektorines faras, taip, kad nerasyk cia apie akinimus ar kazkokius negalvojimus apie kitus, kai pats vazineji kiaurais kaminais ir plikom padangom :fool:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#377 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • posts 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Posted 2014 July 31 - 13:48

Citramona variau, leshiai sudeti, apiplovimas yra. Net netikrino ar purskia tik paklause "ar purshkia" ? :)
sakiau jo viskas tvarkoje, tai nesikabinejo :)  del xenonu irgi nesikabinejo, tik vat sakau gabaritai uzhkliuvo :)

:dntknw: neturiu žodžių :unsure: betrūko, kad kelyje sustabžius "expertai" atimtų TA už xenon :doh: nu bananai ne kitaip :hmm:

Ko tau bijoti jeigu xenonai gamykliskai buvo.
Jeigu nebuvo gamykliskai tai neverk, nes galvoji tik apie save, o apie kitus ne. Labai zinok malonu buna kai priesais atvaziuoja virindamas.

Nusiramink, viskas cia ok yra. :)


Man apskritai tokia istorija buvo (provincijoje, Vilniuje viskas ok), jog privaziuoju i Maxima, noriu islipti ir bac, mentai gale kelia uztvere. Pribego mentas sako parodyti dokus, parodziau (viskas ok). Sako nusidazyk sparna, nes kitaip techa atimsime kita karta. Kas man beliko... Pasakiau gerai pareigunas ir savo keliais nuejau.
Prie sparno tikrai nekibs, nera cia ko, bet nesinorejo aiskintis, nes uz duslintuva, padangas dar atimtu. :ax:

jo xenonai blogis, ypac teisingai instaliuoti kaip pas kokona su visais lesiais, kad net pats TA tikrintojas nesuprato, kad jie idetiniai o ne originalai ir isvis pas C5 pirmuka niekada nebuvo lesiu - va tai mane ir nustebino o ne tai, kad nebegaliu vazinetis su xenon, as xenonu niekada nedejau i reflektorines faras, taip, kad nerasyk cia apie akinimus ar kazkokius negalvojimus apie kitus, kai pats vazineji kiaurais kaminais ir plikom padangom :fool:

Tvarkingai negamiklinius xenonus pasidaro 1 is 100, todel visi ir pyksta ant tokiu "svarsciku" Esu ne karta ant saves isbandes kai vaziuoji kokiu 90km/h is paskos dar pora masinu, ir atvaro is priekio toks sviesos valdovas. Blemba, nu nera kur detis, nes priekyje nieko nematai, o ir stabdyti negali, nes zinai kad is galo dar pora masinu vaziuoja, kurios irgi nieko nemato. Tai nesuprantu as tokiu tuningotoju, ar jiems gamyklisku sviesu neuztenka ar cia specialiai tokius bajerius daro. :ph34r:
  • 0

#378 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2014 July 31 - 15:31

Mano leshiai ir zenonai sudeti tvarkingai. Ash juos dejau kad perdaryti zibi tus o ne kad sviestu. Pas citramona c5 1 kartos leshiu nebuvo, padariau vienetini toki :) kai tik susidejau viska nuvazhiavau i TA centra. Paprasiau sviesas patikrinti, patikrino pareguliavo sake viskas ok, sviecia gerai, sviesos stipris geras, iki 100 proc truksta tik apiplovimo irzymejimo. Apiplovima padariau, del zymejimo nesuku smegenu, patikrins bus bliogai sudesiu i zibintus su zymejimu kad yra xenon :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#379 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • posts 2,250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Posted 2014 July 31 - 17:05

...(provincijoje...Pribego menta...nes kitaip techa atimsime kita karta...

Nebūkit naivūs, kad ale "atiminės" kiekvienas žaliasis... :doh:

Eilinis žaliuko ekipažas nebent norės papietauti žioplį suradus ir naudojasi nežinojimu ir įvesto įstatymo naujove...

"Transporto priemonėms, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui, TA dokumentų galiojimą turės teisę panaikinti institucijų, galinčių keliuose tikrinti transporto priemonių techninę būklę - policijos ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos (VKTI), pareigūnai. Šių institucijų pareigūnams yra suteikta teisė keliuose tikrinti kelių transporto priemonių techninę būklę. "

Lygiai tas pats, kaip ir žalią saliarką tikrina atitinkama tarnyba kartu su žaliaisiais...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#380 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 July 31 - 17:26

Nebūkit naivūs, kad ale "atiminės" kiekvienas žaliasis...  :doh:

Eilinis žaliuko ekipažas nebent norės papietauti žioplį suradus ir naudojasi nežinojimu ir įvesto įstatymo naujove...

"Transporto priemonėms, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui, TA dokumentų galiojimą turės teisę panaikinti institucijų, galinčių keliuose tikrinti transporto priemonių techninę būklę - policijos ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos (VKTI), pareigūnai. Šių institucijų pareigūnams yra suteikta teisė keliuose tikrinti kelių transporto priemonių techninę būklę. "

Lygiai tas pats, kaip ir žalią saliarką tikrina atitinkama tarnyba kartu su žaliaisiais...

As tai supratau, jog policijos ir inspekcijos pareigunai. Ta prasme jie kartu neturi buti, jog anuliuotu.

Man dar idomu tarkime sustabdo mentai, nes mano, jog triuksmauja per daug automobilis, bet neturi decibelmetrio to vadinamo. Ir tarkime pasako, jog reikia palaukti kol atves. Turiu stoveti ir gaisti savo laika del ju itarimu ir irangos neturejimo? :hmm:

Edited by AndrejusK, 2014 July 31 - 17:32.

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users