Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Techinė apžiūra


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 604

#101 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 18:32

taip nes ju daugiau vairuojanciu bet atkreipk demesy kai seniai atvaziave i miesta kuriam nebuvo nuo ccp laiku ir vaziuoja kaip pieva kur noriu ten suku kaip noriu taip vaziuoju. aisku jie vaziuoja ten nekasdiena.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#102 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 20:17

O aš per daug nesiparinu. Nu, reiks - važiuosiu kasmet. Nenubiednėsiu. Ir kyšio nesiūlysiu. Ką ras - geriau susitvarkysiu, nes pats nemėgstu lupenų. Man tik graudu žiūrėt į kai kurias pamėkles, kažkada buvusias mašinomis. Kuo toliau nuo didmiesčių, tuo daugiau tokių vaiduoklių. Skardos vielom paraišiotos, važiuoklė akivaizdžiai užjota, dūmai kaip iš katilinės... O TA lipdukas nesenai klijuotas. Švogerių kraštas. Graudu...
  • 0
... labai piktas diedas...

#103 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 20:34

Pagal draudiminių įvykių statistiką amžiaus grupė iki 25 metų yra pati nuostolingiausia ir pavojingiausia.

bet manau reiktu apmokestinti brangiau tarkim vairavimo staza iki 3 ar 5 metu o ne iki 25 metu... ka tarkim zmogelis issilaiko teises 25 metu ir pradeda vazinet ir jam draudimas papigiai o man tarkim vazinejanciam jau sestus metus (tarkim man 24 o issilaikiau 18) draudimas kainuos daug daugiau... be to 25 metai dar tas amzius kai su masina dar ir laksto ir todel nebus tipo kad jau subrendes ir vazines atsargiai... niu zodziu gal supratot ka norejau pasakyt...
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#104 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 20:39

bet manau reiktu apmokestinti brangiau tarkim vairavimo staza iki 3 ar 5 metu o ne iki 25 metu... ka tarkim zmogelis issilaiko teises 25 metu ir pradeda vazinet ir jam draudimas papigiai o man tarkim vazinejanciam jau sestus metus (tarkim man 24 o issilaikiau 18) draudimas kainuos daug daugiau... be to 25 metai dar tas amzius kai su masina dar ir laksto ir todel nebus tipo kad jau subrendes ir vazines atsargiai... niu zodziu gal supratot ka norejau pasakyt...

O kam įdomūs tie pabambėjimai? Įstatimdaviai paėmė statistiką, pakaušius pasikasė ir parašė zokoną vidutiniam statistiniam LR vadylai... :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#105 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 20:49

bet manau reiktu apmokestinti brangiau tarkim vairavimo staza iki 3 ar 5 metu o ne iki 25 metu... ka tarkim zmogelis issilaiko teises 25 metu ir pradeda vazinet ir jam draudimas papigiai o man tarkim vazinejanciam jau sestus metus (tarkim man 24 o issilaikiau 18) draudimas kainuos daug daugiau... be to 25 metai dar tas amzius kai su masina dar ir laksto ir todel nebus tipo kad jau subrendes ir vazines atsargiai... niu zodziu gal supratot ka norejau pasakyt...

Lakstanciu ir neatsakingai vazinejanciu tarp 18-meciu daug daugiau nei tarp 25meciu, nors pasitaiko ir 50m street-raceriu. Bet statistiskai rizikingiausia grupe 18-23 metu ir del amziaus ir del patirties stokos. Pats kazkada buvau 18 ir turejau teises, budavo visko: ir triskart virsyto greicio ir automobiliu be TA ir su vos gyvais stabdziais ir "sauluciu" paisymai - visa tai ko dabar nedarau, nes tai grynas idiotizmas, tada atrode kitaip.
O pagal kita statistika, tai vos gave teises, kad ir vyresnio amziaus paprastai nedaro daug avariju, nes vazineja atsargiai, kad ir stabdydami eisma, bet nevaizduoja ereliu.
Aisku visa tai priklauso ir nuo asmenybes, bet statistika lieka statistika - jei tau maziau nei 25 reiskias lakstai kaip nuo kiausu atitrukes.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#106 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 21:27

Lakstanciu ir neatsakingai vazinejanciu tarp 18-meciu daug daugiau nei tarp 25meciu, nors pasitaiko ir 50m street-raceriu. Bet statistiskai rizikingiausia grupe 18-23 metu ir del amziaus ir del patirties stokos. Pats kazkada buvau 18 ir turejau teises, budavo visko: ir triskart virsyto greicio ir automobiliu be TA ir su vos gyvais stabdziais ir "sauluciu" paisymai - visa tai ko dabar nedarau, nes tai grynas idiotizmas, tada atrode kitaip.
O pagal kita statistika, tai vos gave teises, kad ir vyresnio amziaus paprastai nedaro daug avariju, nes vazineja atsargiai, kad ir stabdydami eisma, bet nevaizduoja ereliu.
Aisku visa tai priklauso ir nuo asmenybes, bet statistika lieka statistika - jei tau maziau nei 25 reiskias lakstai kaip nuo kiausu atitrukes.

Hah, o jei kas nors kastruotas :lol: (nu as tai ne, bet primeciau)

O jei rimtai tai man irgi 24 metai kaip vienas rase. o tesies turu nuo 18 metu. Nu i nei vienas mentas dar nebuvo sustabdes ir nei vieno pazeidimo. vaziuoju ramus/ dejau, pesiu :D nematau reikalo lakstyt. O uz draudima plot reikai dafig :X (UZ KA). Kai draudziuosi sako kiek metu. Sakau 24. Ir viskas. O sakau kad stazas 6 metai ir nera buve nusizengimu net. Jiems px ................
  • 0

#107 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 21:48

senesniem nei 13 metu TA kas metai
  • 0

#108 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 21:59

senesniem nei 13 metu TA kas metai

...eik tu... Tikrai?... :o :o :o
  • 0
... labai piktas diedas...

#109 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 22:24

senesniem nei 13 metu TA kas metai

na ir ? as uz.. Gal atsijos visiskus lauzus is keliu. Toks istatymas kirs tik tiems kurie eina TA su sotke uzanty ir tiems kurie masinas issitraukia tik per lapkricio pirmaja. Visiems kitiems vairuotojams nepakenks pasitikrinti ar ju automobilis techniskai tvarkingas. Tegu ir kainuoja tai ~ 40 Lt + kelios valandos laiko, bet nuo to ir prasideda saugumas...
  • 0
kažkaip.....

#110 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 08:52

Įstatimdaviai paėmė statistiką, pakaušius pasikasė ir parašė zokoną vidutiniam statistiniam LR vadylai... :(

Ne įstatymdaviai, o draudikai. T.y. tie, kas tiesiogiai susiduria su visomis amžiaus grupėmis ir tie, kas turi tiksliausius ir teisingiausius duomenis, ir kurie yra tiesiogiai suinteresuoti išvengti nuostolių.
Šiaip jau TPVCAD yra draudimo kompanijoms nuostolingas (taip taip, aš irgi negalėjau patikėt), tad visai nenuostabu, kad pačiai rizikingiausiai daliai deda didžiausias įmokas - rinkos ekonomika...
  • 0

#111 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 09:49

...eik tu... Tikrai?... :o :o :o

cia jis dar atsipeiketi negali. :lol:

o senesnem nei 26 metai, TA dukart per metus!
virs 39 - triskart!
o kam virs 130 - desimtkart per metus!

soriz, nesusilaikiau :lol:
  • 0

#112 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 12:03

cia jis dar atsipeiketi negali. :lol:

o senesnem nei 26 metai, TA dukart per metus!
virs 39 - triskart!
o kam virs 130 - desimtkart per metus!

soriz, nesusilaikiau :lol:

Kursis cia netaikoma geometrine progresija
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#113 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 13:01

mane tai erzinai tai, kad jokiu lengvatu neatsirado perkantiems naujus auto....

Joa.. Nu galima pasiguost nebent, kad TA 3 metus nereikia.. ^_^
  • 0
Variantas B

#114 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:07

sveiki, kilo man toks klausimas ar galima apziura eiti ne regitroje? nu man teko matyti tokius kaip servisus kur parashyta technine apziura. tai tie servisai gali patikrinti ir isduoti ta popieriuku? ar dar kam nesenai teko susidurti su TA gal galit pasakyti i ka labiau atkreipti demesi, kad neuzkibti.
  • 0

#115 Sfinxas

Sfinxas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 183
  • Vieta:Kaunas-Vilnius
  • Automobilis:Ex Peugeot 406 coupe, vert lugano

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:14

Seip servisai apziuri tik ir parenge masina techninei kad nereiktu penkis kartus i regitra vaziuoti o regitroj pagrinde i vaziuokle ziuri ismetimo sistema sviesas :)
  • 0
Nuotrauka
Visos filmavimo - fotografavimo paslaugos, visoms šventėms.
www.silverpicture.lt
Tel.:+37067007152
El. pastas: [email protected]

#116 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:17

ash varau Vilniuj prie spaudrumio - uzhsiregistrini kada atvazhiuosi - atvarai, pereini... jokiu eiliu... Shiaip paieshka daugiau papasakotu...
  • 0

#117 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 vasario 21 - 19:19

http://www.tuvlita.l...Apziuros_stotys
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#118 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 21 - 20:07

Regitra siaip nedaro tex. apziuru. Panasiai, kaip Sodra nesusilaikiau -_-
  • 0

#119

  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 21 - 20:21

jo as irgi anaekdota papasakosiu jeigu jau visi visuose kampuose anekdotus skaldo moteris vaiksto klinikoi ir niekaip nagali ginekologa rasti, ziuri eina vyras su baltu chalatu ji prieina ir klausia; atsiprasau gal jus ginekologas? vyras atsako; ne as ne ginekologas bet paziuret galiu :)
  • 0

#120 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2008 vasario 22 - 16:15

na seip vilniuje tanagros servise ukmerges gatveje galima praeiti. Kiekviena treciadieni ten atvaziuoja kontrolieriai is tuvlitos ir praleidineja masinas. Aisku kad praeiti tech. apziura turi ruosti technikinei automobili tanagros servise :)

Šį pranešimą redagavo Laisvis: 2008 vasario 22 - 16:15

  • 0
Subaru Legacy




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0