Peršokti prie turinio


Nuotrauka

605 2.1td vairo stiprintuvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gegužės 23 - 07:47

Dar karta dekui, dabar jau ir man daejo kaip ten viskas veikia :D Tik dabar supratau, kodel vienas is vamzdeliu eina is reguliatoriaus tiesiai y kolonke. Jau pradedu ieskot reguliatoriaus. :beer:
  • 0

#22 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gegužės 23 - 07:57

Cia ne i tema, bet kada Renaldai aprasysi valytuvu tvarkyma. Laukiu nesulaukiu. :blush:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#23 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 08:45

O-o-o-o-o.....cia man irgi labai aktuali tema kuri mane jau ilgai kankina... :wacko: Nuo to momento kai pazadejau aprasyti gedimo remonta tiek spejau visko isardyti, isbandyti, pakeisti, suprasti ir nustatyti... :blink: , bet deje dar neveikia kaip turi... <_< Keiciau valdymo rele-nepadejo, tikrinau rankena prie vairo-nepadejo, tikrinau visus laidus, fiskes ir t.t- nepadejo. Tada bandziau issiaskinti mechanizmo veikimo principa- irgi stebuklo neatradau. Tada isardziau kita peza su deramai veikianciais valytuvais ir pradejau lyginti vizualiai mano ir jo valytuvu mechanizmo veikima- nepatikesi - atrodo kad jie veikia vienodai, bet pas ji yra parkingas, o pas mane ne.... :wacko: :( Tada isemes savo mechanizma pajunginejau ji prie jo fiskes - na veikia taip pat kaip ir to pezo geras mechanizmas....Ilgai apmastinejau tai ka pamaciau... Ir kita diena mane aplanke "ikvepimas"- turbut visa gudrybe yra tokiame gudriame sarnyre kuris stovi ant reduktoriaus asies svirteles - manau jis turi tureti tam tikra laisvuma tam tikroje kryptimi, bet del senumo nustojo slankioti ir del to nepasidaro parkingas/neparkingas.... Na sunku cia viska papasakoti kad visiems butu aisku, bet ir nera tikslo kol kas - kai tikrai suremontuosiu, tada ir "isleisiu dar viena manuala".... B) Tiesa slypi kazkur ten..... ^_^ Coming soon....
  • 0

#24 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gegužės 23 - 09:48

na tada lauksiu manualo is kazkur "ten". :rolleyes:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#25 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gegužės 29 - 11:30

Nu va, savaitgaly issiemiau ta vairo kryzme. Tai kazkaip keista kaip dar isvis vaira pasukau, vienos puse guoliukai jau buvo uzstrige tiek kad su rankom kryzmes pasukinet nejo, o kitos puses guoliukai jau sudile ir labai lengvai pabiro. Vienos puses guoliukai 16mm, o kitos 15mm :huh: - Peugeot :D Kaip ir tikejausi, savo gimtinej tokiu daliu neradau, todel teko skolintis tevo masina visai savaitei ir vaziuot Kaunan. Dabar sedziu darbe ir laukiu ateinancio savaitgalio kada galesiu vel paleist traktoriu y darba.
  • 0

#26 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 &quot;Volga&quot;

Parašyta 2006 gegužės 29 - 21:36

O kryžmės ėmimo procedūra labai skausminga buvo ? Ir kaip ten su darkos mintim pasiūlyta dėl gumos ?Eitų kokią uždėt ?
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#27 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gegužės 30 - 08:01

Turint reikiamus yrankius nera sunku ja isimti. Pirma iskabinau vairo velenely ties vairu, ten vienas varztas ir fiksavimo skarda. Tada numoviau kita gala nuo vairo kolonkes asheles (su shlicais), ten irgi tik vienas varztas (reikia 5mm seskancio). Taip atlaisvinau ta vairo kardanely is abieju galu, bet Peugeot nebutu Peugeot jei ta kardanely butu galima lenvai istraukti, trugdo stiprintuvo vamzdziai ir slangos. Ant kardanelio galo (nuo vairo kolonkes puses), yra kokiu 7 cm diametro ir 7 mm storio apvali guma, ant jos tvirtinasi apkaba, y kuria ysistato vairo kolonkes ashele, o is kitos puses prisisuka U formos detale y kuria ysikala kryzme. Tai va nesugalvojau kitos iseities kaip vietoj nusukt ta guma, kad galeciau istraukt kardanely. Is apacios ziurint y ta guma matosi du varztai su 5mm seskantem skylem, o is virsaus yra dvi 10 mm verzles ant kitu varztu, kuriu galvos matosi is apacios, tos galvos apvalios bet ju laikyt nereikia sukant tas 10 mm verzles. Atsukus tas verzles (cia jau reikia dvieju zmoniu: vienas suka verzles po masina, kitas salone su berods 19mm raktu laiko keturkampy kardanelio gala, kad nesisuktu) nusieme guminis blynas ir lenvai issitrauke kardanelis. Tada jau viskas paprasciau – ant prieklo pasidejes issikaliau kryzme. Apsaugine guma (nuo kokios nors masinos granatos) butu galima uzdeti jei pavyktu rasti tokio diametro kaip tas guminis blunas. Bandysiu paieskot tokios, jei rasiu parasysiu kur ir nuo kokios masinos.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0