Peršokti prie turinio


Subirejo Migas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 liepos 16 - 09:49

Cia kainavo viskas darbas + kaskokios nakladkes ir dar + darbas, na karoce viskas

Nu neblogai prasisukai :blink: Kad tik sankaba laikytu :beer:
  • 0
406 2.1 TD

#22 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 09:56

Zmogus sake kad visiems tas nakladkes deda ir zmones kolkas nesiskunde ir tipo po manes dar viena puga darys ir taip pat statys tas pacias nakladkes.
  • 0

#23 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 16 - 10:51

Zmogus sake kad visiems tas nakladkes deda ir zmones kolkas nesiskunde ir tipo po manes dar viena puga darys ir taip pat statys tas pacias nakladkes.

To Bad Boy:
As tai kazkaip netikiu nakladkem, bet jei nebus kitos iseites, tada gal galeciau suzinoti pas tave kontaktus to meistro?
P.S. Tik kad dega liampeckas, nevalina, gal siek tiek palauksiu kol tu pavazinesi!? :)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#24 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 12:45

xa xa xa na nieko nieko.... palauk palauk. O numeri gali uzsirasyti AUTOMOBILIU REMONTAS: VYTAUTAS Tel mob.868237919 Naujoji Vilnia Skydo g 26-2
  • 0

#25 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 12:46

Tiesa o ka man del lepeckos patarsit ?
  • 0

#26 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 12:51

Tiesa kokiame servise jusu patarimu galeciau dasipilti tepalo i greiciu deze , gal jau kas dapilinejot?? :beer:
  • 0

#27 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:22

Del lampeckos paskaityk gerybes yra kaip mig'o kompa testuot. kompas turi atminti - klaida pasakys ir zinosi kas durniuoja. Ten viskas super paprasta 10 min ir viska zinai. Del greiciu dezes - tai siulyciau is viso pasikeist tepala, jei, aisku dar to nedarei. O turetu pakeist bet kuriam servize
  • 0

#28 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:24

Didelis dekui ieskosiu. :beer:
  • 0

#29 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:25

Tiesa kokiame servise jusu patarimu galeciau dasipilti tepalo i greiciu deze , gal jau kas dapilinejot?? :beer:

Cia kaip ir su varykliu, miner., pus.sint, sint. Reikia zinoti kas ten yra ir tada viskas aisq, jei nezinai, keisk, tada zinosi!
P.S. del liampeckos, tai arba diagnostika, arba bandyk pats atkapstyt. Ziurek kada dega, kada ne, kokie rezimai, paziuok ramiai trasa i t.t. jei vistiek neasq bus vaziuok i diagnostika. Apie savo masina suzinosi ir galesi jausti kas kur, tik tada kai visus mazgus paciupinesi, patikrinsi, poeksperementuosi, tox jau likimas. Nes nedaug zmoniu gali tiksliai diagnozoti priezastis, gal tik diagnostika!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#30 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:31

Didelis dekui ieskosiu. :beer:

Kai keiciau granatu gumas PA centre, tai ten uz dyka dapyle, tiesa nedaug tereikejo - gal kokios stiklines :) . Nuvaryk, ten meistriukai greit apsisuks.
Bet ir paciam dasipilt ar pasikeist nesudetinga. Nebent varzto neatsuksi
  • 0
406 2.1 TD

#31 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:32

Na va katik snekejausi su zmogum is Tanagros, sake nupirko jiems nauja kompa kuris nuskaito Peugeotu klaidas, taip kad galit vaziuot kam reik, o man pasiule issitraukti davikli kuris sukasi kaskur prie machavyko ir prasivalyti nes jai prasuko sankaba jis bus aplipes drozlem, o meistriukas turbut jo nepravale. Ir tas daviklis dabar negali nuskaiciuoti kaskokiu impulsu, kai jis nedirba kompas negauna signalo ten kaskokio ir masina vaziuoja avarinej padeti, todel sake ir auto nesisuka kaip turetu , karoce 90 proc kad kaltas jis. Ziuresim
  • 0

#32 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:33

Didelis dekui ieskosiu. :beer:

Kai keiciau granatu gumas PA centre, tai ten uz dyka dapyle, tiesa nedaug tereikejo - gal kokios stiklines :) . Nuvaryk, ten meistriukai greit apsisuks.
Bet ir paciam dasipilt ar pasikeist nesudetinga. Nebent varzto neatsuksi

Tai kad meistras sake pas mane tokio kaip varztas isvis nera bet galimybe dapilti yra nesake kaip "padla", o tepalas sake pas mane kaskoks zales, tiesa gal kas zinot kiek jo ten reik?
  • 0

#33 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:35

Didelis dekui ieskosiu. :beer:

Kai keiciau granatu gumas PA centre, tai ten uz dyka dapyle, tiesa nedaug tereikejo - gal kokios stiklines :) . Nuvaryk, ten meistriukai greit apsisuks.
Bet ir paciam dasipilt ar pasikeist nesudetinga. Nebent varzto neatsuksi

Tai kad meistras sake pas mane tokio kaip varztas isvis nera bet galimybe dapilti yra nesake kaip "padla", o tepalas sake pas mane kaskoks zales, tiesa gal kas zinot kiek jo ten reik?

Turbut nerado to varzto :D . Reikia rata nuimt ir sone ieskot.
  • 0
406 2.1 TD

#34 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:41

Tai kad meistras sake pas mane tokio kaip varztas isvis nera bet galimybe dapilti yra nesake kaip "padla", o tepalas sake pas mane kaskoks zales, tiesa gal kas zinot kiek jo ten reik?

Tepalo eina 2ltr. O varztas tikrai turi buti, jei deze standartas, jei ziuri nuemus rata ,pr.kaire, tai bus is desines, vos ziemiau centro gr.dezes, tox didelis, visai ne tox kaip visi, 100% pastebesi! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#35 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 13:57

Tai cia tavo Partneris? O apkrovu buvai daves, ar gerai traukia? Nes irgi planuoju paziureti LUK!?



nea, ce buvo ŽTi 1,6, apkrovu buvau daves visa beprotybe. atvirai pasakius, keista, kad per tiek laiko neparejo. bo golfukui tiek nelaikydavo...
  • 0

#36 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 16 - 14:03

nea, ce buvo ŽTi 1,6, apkrovu buvau daves visa beprotybe. atvirai pasakius, keista, kad per tiek laiko neparejo. bo golfukui tiek nelaikydavo...

Tai sakai LUK galima imti!? O geriau is Zibinto ar uzteks ir Tanagros, ar ne tas pats bus?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#37 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 14:56

manau, kad tanagroj pigeu turetu buti. zibinte gi originalas... <_< zibinte as lupinejau pakuotes ir ziurejau gamintoju stampukus, kol radau.
  • 0

#38 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 liepos 16 - 15:01

Isivaizduoju - sedi Kursis Zibinto sandely ir lupineja pakuotes... :)
  • 0

206


#39 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 16 - 16:04

manau, kad tanagroj pigeu turetu buti. zibinte gi originalas... <_<
zibinte as lupinejau pakuotes ir ziurejau gamintoju stampukus, kol radau.

As tikiu, kad Zibinte originalas, o Tanagroj tas pats originalas ar ne? Tai klausimas apie tai, ar ta pati sankaba bus, jei pirkti is to ar is to, gamintojas turi buti tas pats, ar visdelto yra skirtumas!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#40 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 16 - 16:12

Kreipkis i Tada
http://www.peugeot-k...ct=ST&f=3&t=909
jis is Belforto gauna viska pigiau bet gali ir originalus gauti tikrai pigiau.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0