Peršokti prie turinio


reikia pagalbos, pamastymu kas galetu buti...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#41 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 12:54

nepanikuok. gal ten nieko nera. tik pasitikrink. :)

su PVM tas skriemulys gaunasi ~ 650 Lt, pakeitimas lygtai ~ 120. Nepigu.

Vytai, kaip minejau, intervalai nesvarbu, svarbu jo bukle.

Dekui,reiks pasidometi.Nezinojau apie tokia problema?
  • 0

#42 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 12:56

nu vat ir ziuriu kad niekas nenori/negali paskolint :( O man laaaabai reiketu :unsure:

As galiu paskolint, bet ar tau ji pades? Ant korteles gi yra vardas ir pavarde, o pas mane dar vyriskos gimines ;) Nebent kas nors turetu laiko su tavim nuvaziuot ir apsimest masinos savininku.
  • 0

#43 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 14:40

As galiu paskolint, bet ar tau ji pades? Ant korteles gi yra vardas ir pavarde, o pas mane dar vyriskos gimines ;) Nebent kas nors turetu laiko su tavim nuvaziuot ir apsimest masinos savininku.

Ir tai dar ne visada gali pagelbet, nes kai kurie servisai ir tech. paso paprasho pavartyt :) Ir jeigu jo ir korteles irashai nelabai sutampa, gali ir neduot nuolaidos :(
  • 0

#44 Svečias_Renata_*

Svečias_Renata_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 23 - 17:48

Ir tai dar ne visada gali pagelbet, nes kai kurie servisai ir tech. paso paprasho pavartyt :) Ir jeigu jo ir korteles irashai nelabai sutampa, gali ir neduot nuolaidos :(

pfff.. nesamone :) cia nebent labai gaila jiems tos nuolaidos... Masina registravau net ne savo vardu, kad draudimas pigesnis butu :D joo... speju susitaupyti nepavyx :( ech.. ka padarysi..
  • 0

#45 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 gegužės 24 - 07:57

Nenorėjau kurt naujos temos, gal nesupyks temos autorė, jei prisiplaksiu ;) Tai va, numatomas auto remontas, paskirstymo diržo, guolio, tepalų, filtrų, stabdžių, antifrizo ir etc. keitimas. Ar atsirastų klubietis, kuris nepasikuklintų pasidalint 10% nuolaidą per pusę? PM arba tiesiog čia.
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#46 Svečias_Renata_*

Svečias_Renata_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 25 - 09:55

nu as tai jau tikrai nesupyksiu :) o del tu nuolaidu... Atsirado zmogutis kuris maloniai pasiule savo nuolaidu kortele.. Taciau kiti dalyviai paaiskino jog nuolaida pasinaudoti nebus lengva, ne viskam taikoma + ant korteles uzrasytas vardas/pavarde ir pan. Nu zodziu, siandien islaidausiu :( Bet dekui visiems uz pagalba
  • 0

#47 Svečias_Renata_*

Svečias_Renata_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 25 - 14:31

:( skyvas.... + dar papildomai guoliai... prisivazinejau... :( :( :(
  • 0

#48 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 gegužės 25 - 14:38

:( skyvas.... + dar papildomai guoliai... prisivazinejau... :( :( :(

Tai gal tada prie to pačiaus ir diržą pakeisk, kad greitu metu ta problema neiškiltų :unsure:
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#49 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gegužės 25 - 14:45

:( skyvas.... + dar papildomai guoliai... prisivazinejau... :( :( :(

Nesigraužk ;) Tavo važinėjimas pradėjus triukšmauti bėdos tikrai nepridarė. Spėjai, tsakant.
Va jei dar ilgiau važinėtum ir tam skriemuliui pabirus, guoliams užsikirtus, paskirstymo diržas trūktų/nušoktų ir vožtuvai stūmoklius pasitiktų - va tada prisivažinėtum.
Dėl diržo keitimo - pastaba aišku velniškai teisinga, bet nemanau kad meistrai rekomenduotų senąjį palikti :) Dar keliastešimt litukų prie kelių šimtų šlamančių kuriuos paliksi, didelio skirtumo nepadarys.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#50 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 25 - 16:36

skyvas keiciasi kartu su guoliais - kitaip ir nedaroma. is ten ir ta kaina. dirzo man zibinte per du skyvu keitimus nekeite. tipo, ne metas. :unsure: tikiuosi.
  • 0

#51 Svečias_Renata_*

Svečias_Renata_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 25 - 20:39

:rolleyes: hmm.. na planavom keist tik skyva... Veliau sulaukiau meistro skambucio... "oi vaikeli nemaza suma susidaro..." Galvojau diena sugadinta, pradejau net dairytis kainas pezu, kad kuo greiciau prastumt sutvarkius... isdave mane, tai norejau atsikratyti :D Na bet... Ar cia jis is mano graudaus balselio ar siaip gerumo diena, gerasis dede pritaike man 20% nuolaidele :D jau tokia laiminga buvau vaje vaje :blush: ir kiek nedaug reikia iki tos laimes.. :D Tai sumokejau siek tiek daugiau nei saket kainuos skyvas+pakeitimas
  • 0

#52 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 gegužės 25 - 20:42

jau tokia laiminga buvau vaje vaje :blush: ir kiek nedaug reikia iki tos laimes.. :D Tai sumokejau siek tiek daugiau nei saket kainuos skyvas+pakeitimas

tai ar tyliau dabar vaziuoja tavo pezukas?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#53 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 25 - 22:04

gerasis dede pritaike man 20% nuolaidele

grazu. :)
  • 0

#54 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 13:51

nu gal galima placiau kuo pasireiskia skyvo pasibaigimas, triuksmingesnis? virpesiu daugiau? trauka dingsta? ar saltas variklis ar siltas nuo to triuksmingumas keiciasi? Tiesiog idomu, bo mano HDI pries 8000 keite skyva su visais guoliais, bet pastebejau, kad praktiskai saltas variklis dirba tyliau ir svelniau nei siltas. Gerai pasitrynus po miesta virpesiukai ir garsas gan padideja :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#55 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 14:44

nu gal galima placiau kuo pasireiskia skyvo pasibaigimas, triuksmingesnis? virpesiu daugiau? trauka dingsta? ar saltas variklis ar siltas nuo to triuksmingumas keiciasi?
Tiesiog idomu, bo mano HDI pries 8000 keite skyva su visais guoliais, bet pastebejau, kad praktiskai saltas variklis dirba tyliau ir svelniau nei siltas. Gerai pasitrynus po miesta virpesiukai ir garsas gan padideja :unsure:

garsas didėja. per šalčius ypač. man kaip tik sušilęs tyliau dirba - tik šaltas kalatojasi.
  • 0

#56 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 15:35

Ir tai dar ne visada gali pagelbet, nes kai kurie servisai ir tech. paso paprasho pavartyt :) Ir jeigu jo ir korteles irashai nelabai sutampa, gali ir neduot nuolaidos :(

o kai kurios istaigos pasitiki zodziu kad esi klubietis ir suteikia nuolaida. :beer: Bei UNO-X degalines i pavarde nekreipia demesio :D
  • 0
Viska dauzantis :).

#57 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 16:10

Viskas ok pas mani bo cia ijungus kondiske nuo apkrovos variklis triuksmingiau dirba, kalbeta su Volodia, pas ji tas pac. O del skyvo sake ar siltas ar saltas jis virpesiu neduoda, o duoda triuksma. Beje sake, jei vazinet ilgais atstumais ir tarkim retai uzvedinet,tai tipo tas skyvas gali ir dvigubai ilgiau tarnaut, ji pjauna dazni uzvedinejimai :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#58 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 17:01

o kai kurios istaigos pasitiki zodziu kad esi klubietis ir suteikia nuolaida. :beer: Bei UNO-X degalines i pavarde nekreipia demesio :D

Ka cia Klubo Kortele Banko korteliu parasus retai kur suziuri :D
  • 0

#59 Svečias_Deras_*

Svečias_Deras_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 21:00

Niu vyruciai.. help man nieko neismananciai :/ Kazkokia nesamone vyksta su mano pezuku (206) Karts nuo karto posukis i kaire pats pradeda mirkseti :blink: nesuprantu kas per nesamone :wacko: Dar turiu klausimeli.. siek tiek per garsiai pradejo veikti masinele (2l HDi) nugirdau jog yra tokia beda jog kas 70000km reikia keisti kazkokia detale, tai va noreciau suzinot kas tai per velnias, kiek kainuoja ir pan. Is anxto dekui uz info ^_^

Pakeiciau visus dirzus ir itempejus ir po poros savaiciu pasikeite variklio garsas :unsure: .Ar salciai turi itakos,ar cia tas paslaptyngas skyvas suteikia vibracini papyldoma garsa.Masina prabegus 170.000.Forume minejot,kad naujasni modeliai nuo skyvu keitimo,kas 70.000 km.apsaugoti.Tai kas mano 2004 HDI zveriukui nutiko.Ar vel tik peugeot servisas pagelbes.Menesi kai turiu,o jau 2000 sukisau :( .
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0