Peršokti prie turinio


patarkite


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 55

#1 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:32

sveiki, ziema jokiu problemu nebuvo, o va vasara atsirado :(
masina pastoviai sankryzoje uzgesta, ijungi laisva begi nuo kalno ir uzgesta... jau nezinau :blink:
nuvariau i viena servisa, i kita - ju turimi kompiuteriai su liutuku nesusikalba :wacko: :wacko:
gal jus daret kur nors variklio diagnostika? bo itariu, kad su laidais kur nors kas nors :rolleyes:

ir dar... pakeiciau stabdziu diskus, praejo geras pusmetis ir vel man stabdant vairas "trukcioja" :unsure:
gal kas turit ideju - buciau dekinga ;)
  • 0

#2 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:36

vairas trukcioja tai aisku nuo ko reik diskus pratekint turetu netrukciot. del apsuku pas mane irgi gesti bando o kartais ir uzgesta. ten tipo apsuku reguliatorius gali but nelabai kaip dirbantis. bent jau man diagnostikoj taip sake.
  • 0

#3 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:43

vairas trukcioja tai aisku nuo ko reik diskus pratekint turetu netrukciot.

del apsuku pas mane irgi gesti bando o kartais ir uzgesta. ten tipo apsuku reguliatorius gali but nelabai kaip dirbantis. bent jau man diagnostikoj taip sake.

diskus pratekint? o kur tai daro? :rolleyes:

kur diagnotika darei?
  • 0

#4 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:51

diskus tekina daug kur. siaip pagal nauja stechnologija tekina nenuimdami, tokiu budu nutekinus gaunasi geresnis rezultatas. Jei neklystu kaune silainiuose tai atlieka... jei kolegos kuire nors yra panasia procedura dare pasakys gal tiksliau... "Diagnostika - pugo pazadinima ir letargo miego" Helio ratuose dariau, nes arciausia buvo dirbantis tuo metu ir nereikejo toli tempt:) siaip Viciunuose bandyt gali gal pigiau bus...
  • 0

#5 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:51

o is kur tu esi? siaip cia veiksmas kaune vyko:)
  • 0

#6 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:57

o is kur tu esi? siaip cia veiksmas kaune vyko:)

as Vilniuje esu dabar :unsure:
  • 0

#7 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gegužės 29 - 15:59

Ot jei butu vietove nurodyta tai nebutu tokiu nesusipratimu. ;]
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#8 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:00

Ot jei butu vietove nurodyta tai nebutu tokiu nesusipratimu. ;]

butent :)
  • 0

#9 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:08

pasitaisysiu :D

Šį pranešimą redagavo Valdux: 2006 gegužės 29 - 18:02

  • 0

#10 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:09

masina pastoviai sankryzoje uzgesta,

Kas per masina? Koks variklis? Kelintu gimimo metu?

nuvariau i viena servisa, i kita - ju turimi kompiuteriai su liutuku nesusikalba :wacko:  :wacko:
gal jus daret kur nors variklio diagnostika? bo itariu, kad su laidais kur nors kas nors  :rolleyes:

priklausomai nuo atsakymo i auksciau pateikta klausima - Zibintas arba ....nezinau...gal kokia Tanagra, Ausegra

ir dar... pakeiciau stabdziu diskus, praejo geras pusmetis ir vel man stabdant vairas "trukcioja" :unsure:
gal kas turit ideju - buciau dekinga ;)

Galimi trys variantai:
1) prasti st.diskai
2) uzkepe st. cilindriukai
3) vaziuodama nuo ilgo kalno, naudoji stabdzius vietoj to, kad stabdytum varikliu. Kalno apacioje st. diskai smarkiai ikaista ir uztenka geresnes balos, kad diskai susiklaipytu.

Manyc, labiausiai tiketinas 2'as variantas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#11 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:28

vilniuj diskus tekina ,,MELGA''. imesk i google tikrai rasi. o tu diskus naujus naujus dejai ar senus. jei naujus tai galima bandyt gincytis su pardavejiais ( bet po tiek laiko beprasmiska), jei senus - tada tekink. kainuoja berods 45 lt vienas ratas, reikia tekint abu. o del gesinejimo pas tave benz. ar dyz. ? jei benz. ar meistrai ziurejo LAISVOS (TUSCIOS) EIGOS VARIKLIUKA ? gali buti kad jis strigineja ir yra visos problemos esme ;)
  • 0

#12 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:31

[quote name='aroone' date='May 29 2006, 05:09 PM']

Galimi trys variantai:
1) prasti st.diskai
2) uzkepe st. cilindriukai
3) vaziuodama nuo ilgo kalno, naudoji stabdzius vietoj to, kad stabdytum varikliu. Kalno apacioje st. diskai smarkiai ikaista ir uztenka geresnes balos, kad diskai susiklaipytu.

Manyc, labiausiai tiketinas 2'as variantas. [/quote]
Kas per masina? Koks variklis? Kelintu gimimo metu?
1994, 1,6 benzinas - dujos

[/QUOTE]
priklausomai nuo atsakymo i auksciau pateikta klausima - Zibintas arba ....nezinau...gal kokia Tanagra, Ausegra
Tanagroj klausiau, eiles menesis i prieki :unsure:

Del prastu disku, tai ne :P , brangius pirkau, sake, kad vieni is geresniu jau :rolleyes:
uzkepe st.cilindriukai... tokio daikto dar nezinau :lol: , bet pasiklausiu meistrelio, kai busiu autoservise ;)
  • 0

#13 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:35

vilniuj diskus tekina ,,MELGA''. imesk i google tikrai rasi. o tu diskus naujus naujus dejai ar senus. jei naujus tai galima bandyt gincytis su pardavejiais ( bet po tiek laiko beprasmiska), jei senus - tada tekink. kainuoja berods 45 lt vienas ratas, reikia tekint abu.

o del gesinejimo pas tave benz. ar dyz. ?

jei benz. ar meistrai ziurejo LAISVOS (TUSCIOS) EIGOS VARIKLIUKA ? gali buti kad jis strigineja ir yra visos problemos esme ;)

jei gerai pamenu, tai 160 lt sumokejau uz priekinius stabdziu diskus, pirkau 2005-06-30 (ceki radau :D )
tai reikia naujus tekint kiek suprantu :rolleyes:

laisvos eigos varikliuka man jau pravale Ateities 15g., sake uzsiterses, bet vis tiek gesta :(

ieskosiu Melgos. Aciu
  • 0

#14 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:35

o tau gesta ant benz. ar ant duju ?
  • 0

#15 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:41

o tau gesta ant benz. ar ant duju ?

tiesa sakant, pirmiausia pradejo gest ant duju, o dabar laisva ijungi pvz. vietoje, kai uzkuri, tai dirba dirba variklis, nes kuriasi ant benzino, paskui dujos persijungia ir -_- uzgeso
  • 0

#16 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:45

tai tau laikas apsilankyti pas dujininkus. ,,Vilokta'' visai neblogai tvarko, ieskok google.
  • 0

#17 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:49

Jei ant duju gesta,tai zaviuok pas meistrus,kad sureguliuotu dujas,nes tikriausiai per daug prisuktos jos taupymo sumetimais.Siaip galima ir paciam pareguliuot,bet nelabai jauciu sugebesi ;)
  • 0

#18 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:51

st.cilindriukai... tokio daikto dar nezinau :lol:

st. cilindriukas - stabdziu cilindriukas. Tai toks daiktas kuris stabdziu kaladeles spaudziu prie disko kai tu paspaudi stabdziu pedala. ;)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#19 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:51

Jei ant duju gesta,tai zaviuok pas meistrus,kad sureguliuotu dujas,nes tikriausiai per daug prisuktos jos taupymo sumetimais.Siaip galima ir paciam pareguliuot,bet nelabai jauciu sugebesi ;)

tiesa :P
kai man tikrino ismetima, tai sake, kad benzinas - ok, o dujos virsija kokius 6 kartus norma :lol: :lol: :lol:
tai kur man jas ten reguliuot sakot, bo pati tikrai nesugebesiu :unsure:
  • 0

#20 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 29 - 16:53

st. cilindriukas - stabdziu cilindriukas. Tai toks daiktas kuris stabdziu kaladeles spaudziu prie disko kai tu paspaudi stabdziu pedala. ;)

;) zinosiu
paskutiniu metu mechanininke po truputi tampu :lol: :lol: :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0