Peršokti prie turinio


406 perdarytas is anglisko


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#21 Svečias_Torpedo_*

Svečias_Torpedo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 23 - 02:49

as vistiek neimciau....nemoka lietuva gerai masinu perdaryt.....visi tai puikiai zinom.... :beer:
  • 0

#22 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2006 birželio 23 - 06:35

tai kas kad perdaryta, svarbiausia kad tai pezas-francuzas, o ne koks vokietukas ar siauraakis.

Vokietukai igi gerai....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#23 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2006 birželio 23 - 07:28

mano ateities vizija, 607 2.2HDi 2004-5 m. anglas uz viso labo 1200svaru... arba coupe 406 uz net visus 1000svaru. :D

Cia tos ateities, kuri po 12 metu ateis? :huh:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#24 Svečias_gruodiz_*

Svečias_gruodiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 00:55

priregistruota ir vazineja lt jau 1-1,5, bet kai ateis laikas TA eiti (liko apie 0,5 metu) tai ir suprasi kur vosos bedos, nes pardavejas greiciausiai TA nusipirko, nes siaip sau anglu nepraleidineja, nors ir lempos buna tvarkoj(dar siulyciau pasitikrinti i kuria pusia tikrai sviecia). bandziau toki varianta kazkada su passatu daryt, galvojau pinigu siek tiek pasidarysiu,nes jis jau labai pigiai kainavo anglijoj ir paskaiciavus perdarymo islaidas atrode pardavus turetu likti kalnas pigini :) tao po to teko paciam su tuo anglu ligoniu vazinet puse metu kol vargais negalais pasalinau pavirsutiniskus trukumusi ir galiausiai atsirdao kas pirko..... beja po kiek laiko ir pirkejas nebuvo patenkintas. turiu galvoj, kad zadi auto pirkti sau, tai nesizvek visais privalumais (oda, autopilotas etc.) nes vazinedmas kasdien pamatysi vis kokiu nors trukumu, pvz pilsi kura kasdien, o bakeli atidarinesi keleivio pusej? :) langu darinejimas (siaip tai perdarant perdeda ir visas dureliu apsyvkes europines) cia turbut kad oda yra, tai nerado tokiio europinio komplekto perdarant. kitas etapas - perdarymo kokybe. kiek zinau perdarant masina yra imamas motoras lauk, atjungiama greiciu deze ... pedalai (man po to blogai sankaba veike :( ) .... o po to neaisku kaip atgal ant greicioo (ar precizishkai) viskas sukisama.... drįsciau abejoti. vienu zodziu daug niuansu. susizavejimas del kainos ir komforto, del automobilio metu, taciau ilgalaikes bedos po to. o kur dar galimybe, kad auto jau ir taip galejo buti dauztas ir suvirintas is dvieju francuzu .... ? :o vienu zodziu is mano puses didelis NE, jei kam mazai argumentu, tai dar turiu keleta :D P.S. Situ masinu tikrai paprastai neregistruaja, kaip kazkas galvoja, visa laime skyles regitroj <_< (tiksliau nelaime, nereikia musu gatvese anglu ligoniu)
  • 0

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 vasario 27 - 08:32

... pilsi kura kasdien, o bakeli atidarinesi keleivio pusej? ...

Tu man parodyk nors vieną europietį, pas kurį bako dangtelis kairėje pusėje? Nebent UAZ'as - pas tą 2 bakai, ir iš abiejų pusių, tai yra ir 2 dangteliai :)
O kairėje tik Roveriams ir japonams būna (t.y. įgimtiems kairiavairiams).

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2007 vasario 27 - 08:33

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#26 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 vasario 27 - 08:39

Tu man parodyk nors vieną europietį, pas kurį bako dangtelis kairėje pusėje? Nebent UAZ'as - pas tą 2 bakai, ir iš abiejų pusių, tai yra ir 2 dangteliai :)
O kairėje tik Roveriams ir japonams būna (t.y. įgimtiems kairiavairiams).

cia norejo pasakyti atidarymo svirtis keleivio pusej. skias
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#27 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 vasario 27 - 08:39

Tu man parodyk nors vieną europietį, pas kurį bako dangtelis kairėje pusėje? Nebent UAZ'as - pas tą 2 bakai, ir iš abiejų pusių, tai yra ir 2 dangteliai :)
O kairėje tik Roveriams ir japonams būna (t.y. įgimtiems kairiavairiams).

Hmmm... mano buso irgi kairėje, beje Maskoliau, įgimtiems dešiniavairiams ;)

O dėl angliško perdaryto ir registracijos, nelabai suprantu kodėl TA ir regitra turi kabintis. Gi tiek dešiniavairiai tiek kairiavairiai jeigu jie gaminti aurorinkai atitinka visus saugumo ir etc standartus. Vienintelis dalykas ką tikrai reiktų pakeist tai priekines faras. Visa kita aš apskritai nematau prie ko kabintis ir manau nelabai turi teisės neregistruot su dešiniavairiu. Aišku yra kita pusė, kad vairuotojui yra sudėtingesnės darbo sąlygos ir panašiai, bet jeigu auto perdaromas iš dešinės į kairę, kurie abu yra su euro standartu, tai nėra reikalo kabintis. Blogiau yra variantas, kai lipdomos sumaitotos iš kelių į vieną ir tada jau tikrai neatitinka jokių saugumo standartų, jeu nekalbu apie sulipintas amerikanskas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#28 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 vasario 27 - 08:40

Tu man parodyk nors vieną europietį, pas kurį bako dangtelis kairėje pusėje? Nebent UAZ'as - pas tą 2 bakai, ir iš abiejų pusių, tai yra ir 2 dangteliai :)
O kairėje tik Roveriams ir japonams būna (t.y. įgimtiems kairiavairiams).

Cia gal turejo omeny rankenele su kuria atidaromas bakas?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#29 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2007 vasario 27 - 11:41

njiu tipa lempos pakeistos visos. o vairuototojo sedynei ten kokios problemos gali but ? siaip saugikliai kiek zinau irgi sukilnoti, na vienas dalykas juokingas :) kad valdymo blokas pagr. langu ant keleivio dureliu...:) o siaip tas auto jau vazinejes 1-1,5 metu lietuvoj....sakot neimt ? o Kaina 9000 Lt nebutu patrauklu ? visi privalumai isskyrus autopilota (oda, el. paketas pilnas, kondic. ir kt.)

uz tuos pinigus, tokiu metu, galim surast ir tikra prancuza.
  • 0

#30 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 vasario 27 - 11:43

as 406 96 metu 2.1td uz 10000 nupirkau

Šį pranešimą redagavo tomux: 2007 vasario 27 - 11:44

  • 0

#31 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 vasario 27 - 14:04

Nematau jokiu problemu su perdarymu. Pats dabar vazineju su perdarytu ir jokiu bedu. Ir kapotas ir benzo bakas atsidaro kairej pusej, sedyniu net nekeiciau nes tokiu ir nerasciau beje tarp keleivio ir vairuotojo sedyniu skirtumas tik tai kad dabar gaunasi keleivio su atmintimi. Ai beje dar salono ventiliatoriu reik pasikeist nes menteles ne i ta puse ziuri (reversuotas ). tik jei pilna elektra gan sunku Lietuvoje susirasti dureliu apmusalus. Su priregistravimu jokiu bedu nebuvo, taip pat ir su TA (svarbu lempas pasikeist). Ir ko nepersidaryti masinos jei bent mano atveju ji Anglijoj kainavo 300 svaru :)
  • 0

#32 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 21:42

Tu man parodyk nors vieną europietį, pas kurį bako dangtelis kairėje pusėje? Nebent UAZ'as - pas tą 2 bakai, ir iš abiejų pusių, tai yra ir 2 dangteliai :)
O kairėje tik Roveriams ir japonams būna (t.y. įgimtiems kairiavairiams).

Hmmm... mano buso irgi kairėje, beje Maskoliau, įgimtiems dešiniavairiams ;)

mano irgi kairej :rolleyes:
  • 0

#33 Svečias_Higis_*

Svečias_Higis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 27 - 23:04

na gruodis cia pribure, nusipirkau gera papigiai, del saves padariau, t.y. geras meistras viska sutvarke- niekas negirgzda, netraska, visi bakai kapotai atsidaro vairuotojo pusej, veidrodziai ir valytuvai ok technikine ir regitra is karto svariai praejo, nes neturiu pazinciu .....zyzelis - super, net tepalo tarp keitimo nereikia dapilt, na tik sedynes liko - bet jokio nepatogumo del to nejauciu...... aisku vargelio ir paiesku buvo, bet del saves darant, ir dar kokius 5k lt maziau atsiejo negu perkant europietiska........del to baikit visas tas savo fobijas ......
  • 0

#34 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2007 vasario 28 - 00:15

gyvenime nepirkciau perdaryto visus laidynus perkelent reikia dajunginet poto prasideda visokie nekontaktai , gaisrai ir t.t.
  • 0

#35 Martis

Martis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 158
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:306 2.0HDI, Toyota avensis d4d

Parašyta 2007 vasario 28 - 12:24

Tai drausk kasko nuo degimu :)
  • 0

#36 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2007 vasario 28 - 22:29

as 406 96 metu 2.1td uz 10000 nupirkau

as uz 8500.td

Šį pranešimą redagavo Panasius: 2007 vasario 28 - 22:36

  • 0

#37 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 vasario 28 - 23:12

as uz 8500.td

saunu. tau daugiau ant :beer: liko :) o pirkai su 2.1 varikliu ir pilna elektra?
  • 0

#38 Svečias_gruodiz_*

Svečias_gruodiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 01 - 21:46

Tu man parodyk nors vieną europietį, pas kurį bako dangtelis kairėje pusėje? Nebent UAZ'as - pas tą 2 bakai, ir iš abiejų pusių, tai yra ir 2 dangteliai :)
O kairėje tik Roveriams ir japonams būna (t.y. įgimtiems kairiavairiams).

turejau omeny, kad kaip ir variklio dangcio atidarymas is vidaus (jei jis dar likes desinej pusej) taip ir bako dangtelio atidarymas is vidaus su troseliu likes desinej pusej? sorry jei kazka netaip supratau, bet vistiek anglas ligonis
:D
  • 0

#39 Svečias_gruodiz_*

Svečias_gruodiz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 01 - 21:54

nu kaip cia kam apie sita reikala, bet tikrai nemanau, kad bet kuris lietuvos meistrelis padarytu geriau nei nurieda nuo konvejerio europinis variantas :wacko:
  • 0

#40 Svečias_razbis_*

Svečias_razbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 02 - 01:07

kur galeciau rasti info apie 406 kokiu 96m.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0