Peršokti prie turinio


Nuotrauka

dujos i peza


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#21 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2006 liepos 21 - 18:11

po pirmo sprogimo kelnės ~300 Lt , oro daviklis ~500 Lt ... na šrote gal rasi kokį dėvtą ... ir dar darbai ~100 Lt ... tai kur čia taupymas tau gausis ? o pas man buvo būtent tas ZPJ motoras katras ėjo iki 97 metų ... liuksinis motoras amerikoj gyvenant būtų :)
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#22 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 liepos 22 - 16:40

sprogimo atveju cia jau ne mano bedos butu ;)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#23 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 liepos 23 - 13:17

kad kazin.... <_<
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#24 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 liepos 24 - 21:21

nu va eurika pirmi ispudziai trauka netokia kaip ant benzo sanaudas dar matuoju :) dar ant kompo reiktu pastatyt bet siaip normaliai tik pasidraskyt neina jau :) o siap ne itema kas galetu but nuspaudus gaza msina koki puse sekundes nereguoja o tik po to soka i prieki tas pat ir ant duju buvau pas tokius sake tipo taip turi but o kaip is tikro gal kam taip buvo ar yra
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#25 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 25 - 07:43

nu pas mane kaip turbo, tai del turbo lago.. o pas tave - velnias zino :))
  • 0

#26 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 liepos 27 - 22:22

80 litru balionas lygu 330 km gausiu infarkta Dar norejau paklaust buvau pas viena informacijos ir tipo hondoj i kazka panasaus dejo viena maisytuva ar tai realu butu ant pezo ir siaip zinau ka pasakysit kad paieskot paieskoj bet laikas bega ir gal kas turit nauju ideju buciau dekingas :beer: beje domintu tik paprastos duju irangos
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#27 Svečias_406TD_*

Svečias_406TD_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 08:28

80 litru balionas lygu 330 km gausiu infarkta ...
...gal kas turit nauju ideju buciau dekingas :beer: beje domintu tik paprastos duju irangos

t.y. 24 ltr/100 km jei ne klystu :)

Na ka galima pasakyt...ko gero tik pacituot, ka Tau zmones sakė

1. turesi problemu su dujomis ir situo varikliu.....
2. pasiruosk zymiam galios sumazejimui
3. sanaudos mieste (vilnius) ramiai vazioujant apie 19-20L/100Km
4. Reikia pasakyti, kad net ir su sekvencine iranga ir p605 sv24 vargo bus - turiu omeny is viso ja istatyti ir priversti gerai dirbti.....
5. Pasakė Tau, kad normali įranga tokiam auto kainuoja 3500-3900

O Tu vėl savo "atidaviau peza i dujininku rankas laukiu koki stebukla padarys (garantija duos tai pofigu) ir kaina apie 1000 tad.....tuoj galesiu ir as ka nors parasyt rimtesnio"

Nebūna stebuklo, supranti, nebūna

Logika Tavo aisku geležinė, ir aš su ja visiškai sutinku:
"bet benzo kainos diktuoja madas o jeigu dar pasieks 4 litus tada ir buitini duju baliona pasijungsiu (maciau pas viena opeli tokia sistema )"

Nu bet tai jeigu Tavo pajamos žemiau lygio, leidžiančio turėti galingą automobilį, tai kam ji pirkti, darkyti (sugalvok tu man i limuzina buitini baliona), kisti pinigus, kenteti nepatogumus, tasytis po servisus ir paskui stebetis kad jis daug valgo.
Nusipirk tada ką nors kuklesnio, taupesnio, kad ir dyzelinio... ir užsiklijuok ant galo tuos mielus skaičiukus, kaip pacanai šešiolikiniai ant supuvusiu BMW, prisilibdo M-kiu, 325 ir dar velniai zino ko :)


Reziume:
Išmintigi - mokosi iš svetimų klaidų
Protingi - mokosi iš savų
Kvailiai - visai nesimoko

Tikiu, kad esi protingas :)
Vien zo, jei kas, neisizeisk, paprasčiausiai mano akimis viskas taip atrodo

Sekmes kely :beer:
  • 0

#28 Svečias_Aurimas_*

Svečias_Aurimas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 08:48

Pasiskambink 868515499, Mindaugas ( aišku, geriau būt buvę skambint prieš atduodant mašiną 3.0 24v dėt dujas už 1000 lt :lol: ).
  • 0

#29 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 liepos 28 - 17:44

taigi taigi priimu pelnyta kritika bet ai nu tingiu gincytis ... buvau pas dujininkus padare diagnostika tai atjunge slangute nuo oro filtro ir nuvede ja i maisytuva kaip supratau kol kas vaziuoja gan gerai ka nors konkretesnio parasysiu veliau
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#30 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 liepos 28 - 17:54

Jei ne paslaptis - kas tie paslaptingi "dujininkai"? :ph34r:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#31 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 liepos 28 - 19:32

silainiuse pas mika atrodo
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#32 Svečias_Aurimas_*

Svečias_Aurimas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 28 - 21:26

silainiuse pas mika atrodo

Nu, Mikas kaip ir iš tų rimtesnių dujininkų. Žodžiu, sėkmės, kad valintų, nešaudytų ir piniginė sunki būtų :D
  • 0

#33 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 liepos 29 - 14:43

dekui dekui nu kol kas viskas gerai gal tik misinys kiek riebokas ziuresiu dar karta sanaudas ir 406td zinute PEUGEOT 605 gal kada ir buvo limuzinas bet ne dabar ir kur tu matei limuzina 1500 euru ir apskritai man tai yra darbine masina ir as is jos nesiruosiu daryt stebuklo kazkokio o det duju iranga uz 3500 lt tai tas pats kas tavo zodyne reikstu durnius primesk 2000 euru plius dar 1000 ir butu galima gera kokiu 95 td paimt tad kur logika aisku pripazistu kad truputeli apsigavau pries pirkdamas duju atzvilgiu bet kaip tu rasei protingi mokosi is savo klaidu ir tas dalykas su opeliu jei zmogus neturi jumoro jausmo tai jau jo problema tad dekui uz daline kritika :D gal kada turesim bendru interesu planuoju ateiti 406 taip pat isigyt pramogu reikalams ;) tad :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#34 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 02 - 22:10

Kagi, sveikinu istojus i nelaimingu gretas..... :lol: :wacko: Sakiau gi tau kad nepirktum tokio variklio su mintini imesti dujas..... B) - o tu dabar stebiesi kad 24 l/100km valgo, netraukia ir taip toliau.... -_- Kaip bebutu, tikiuosi kad galesi vazineti daugiau ar maziau tvarkingai..... Beje, kaip tau - laisvos apsukos nesokineja ? Kiek dabar valgo mieste su visisais ten imanomais kamsciais ? Patarimas - veng vaziuojant lietai pirmu biegiu smarkiai paspaust gaza - tada ir sauna - man taip ir tik taip buvo 3 kartus per metus.....Tiesa atsipirkau tik sugadinta oro filtro deze..... <_< Ir dar - paskaityk atidziau mano tau PM zinutes - rasi ten atsakyma i savo klausima del vieno maisytuvo vietoj dveju bei apie "provala" kai spaudi gaza ir masinos reakcijos i tai.....Normalu kad taip vyksta ir benzu, kadangi del smarkiai mazesnes maisytuvo/maisytuvu skyles (palygynus su originaliu issiurbimo vamzdziu diametru) pasikeicia variklio sugebejimas akimirksniu isiurbti tiek oro kiek reikia...... :blush: Sekmes.... ;)
  • 0

#35 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 02 - 22:27

Sian skambijai i BRC ant moletu plento, paklausiau ka rekomenduos paprastam 3.0 12 v P605, sako tik ipurskima, ir kaina 3700 Lt. tai issiziojau :blink: Dainiusaz matau sukritikavo iranga kuri kainuoja tokius pinigus, taciau ja juk galesi bet kada persimesti i kita savo automobili. Be to 3.0 + geros dujos suteikia kur kas komfortabilesni vaziavima nei 2.5 TD. Griztu prie reikalo, gal pasiulysit kur pigiau bezdaliuka isideti? Arba gal kas turit kokia BRC nuolaidu kortele? :beer: kokiu dar priemoniu galima imtis siekiant aptirpdyti kaina? :)
  • 0

#36 Svečias_MRX_*

Svečias_MRX_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 02 - 22:50

kaip sakoma bukim biedni bet teisingi dujas us 3500 ir daugiau tikrai nesiruosiu deti nes jau ko gero po metu tiek pati masina kainuos tad paskaiciavus ir dar siek tiek dadejus jau kokiu 95 minimum butu galima ikirst :) mane domina gal kas is kaunieciu dejot ar galit rekomenduot firmele ar siaip nusimananti zmogu kuriam galeciau patiket uz protinga kaina savo liutuka beje dekui reinaldai uz konsultacijas gal kada :beer:

Kaune, Partizanu gt. gale uz degalines prie troleibusu apsisukimo yra garazai, kur firma jau daug metu montuoja. Kainos nedideles.
  • 0

#37 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 00:08

jau geriau kokiam garaze negu pas juos xalturscikai ten kaip reikiant ,jei atvaziuoji del garantijos tai visi kalti tik ne jie ,buvau pas juos yspudis labai ne koks :ph34r:
  • 0

#38 Svečias_MRX_*

Svečias_MRX_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 03 - 07:11

Na pats nedejau pas juos, bet girdejau kad kainos nesikandzioja :rolleyes: O kas del sprogimu, tai pas mane idejo BRC maisytuva su kazkokiais klapanais ir t.t. Maisytuvas prie pat kolektoriaus. Reduktorius Autogas berods. Vienu zodziu ner problemu 2 metai, nors visi sake, kad i Previa tik ipurskimas ir t.t. Aisku kainavo su visom nuolaidom 1600lt. Trauka ne kiek nesumazejo, su dujom net lygiau variklis dirba :-)

Šį pranešimą redagavo MRX: 2006 rugpjūčio 03 - 07:12

  • 0

#39 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 17:40

taigi aciu us sveikinimus nu kol kas problemu tokiu kaip ir nera mazdaug viskas taip kaip tu renaldai ir sakei ir sanaudos apie 18-20 lt bet turiu tema diskusijai apie reduktorius tiksliau apie buterbroda cia teko skaityt kad vilniuj kaskam apie 15 ryja ir dar pasidomejes suzinojau kad jeep 4 l su paprastom dujom ir tokiu reduktorium valgo tik 18 . ar turi tokios kalbos pagrindo ? Ir cia kaskas minejo partizanu gatvej tuos garazus kur dujas deda teko ten but kaina priimtina bet kazkaip nerimtai kalbejo nu toks ispudis kad nelabai supranta ka kalba tad pritariu nuomonei . o siaip butu idomiau suzinot kur MRX dujas dejai labai sudomino cia tavo pasisakymas . Tai va lygtais nieko nepamirsau ai dar del ratlankiu ar ant liuto galima kitu masinu batus uzmaut ir jei taip tai nuo ko tinka ? pastebejau kad varstai nuo lietu ratu paklausia preke tampa kai ant kiemo masina pamirsti :) tai tiek pradziai :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#40 Svečias_Aurimas_*

Svečias_Aurimas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 18:53

Mano XM'e 3.0 12v įdėta IIkarta su EKO ir 2 reduktoriais. Dėta Sargėnuose, tel. rašiau jau anksčiau. Per pusantrų metų absoliučiai jokių problemų. Joks propanas, ciampas ar kitoks tipo oficialus dujų dėjikas seniai jau nebesiūlo dėti nieko kito, tik sekvencines dujas. Kodėl? Kam vargti visą dieną ir gauti kokius 1000 Lt, kai galima vargti tiek pat laiko ir gauti 2000 Lt ( aišku, ir pati įranga kainuoja brangiau).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0