Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Diskiniai stabdziai Girling


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 liepos 25 - 17:26

Nesuprantu ko cia triesti del tu vamzdeliu? :) Nusipirkai uz 7 tiesu vamzduka su tinkamais galais, sulankstei kaip reikia ir vsio :) Beje jie yra variniai, ar kitaip vadinami tombaku.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#22 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 liepos 25 - 19:47

Ok, sulenk tokį vamzduką 90 laipsnių kampu jo neužspaudęs :)
  • 0

#23 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 liepos 25 - 21:05

Ok, sulenk tokį vamzduką 90 laipsnių kampu jo neužspaudęs :)

Be problemu, pas mane ilgesnis vamzdelis buvo, tai turejau susukt 360 laipsniu apskritima, kad tiktu ilgis. Taip tik atrodo, kad ten sunku, bet is tikro visiskai paprasta.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#24 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 liepos 26 - 07:41

Kai keiciau masinai galinius stbdziu slangelius, tai oro priejo net iki priekiniu cilindriuku. Patys kiek bekacialinom, niekap oro neisvarem is sistemos. Zibinte viska padare per valanda uz 20 Lt. Viskas buvo gerai. Viena diena uzpompavo. O antra diena pabaige ir oro visiskai nebeliko. Tagi del nuorinimo gali nesijaudinti, zibintas pades.
  • 0

#25 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 28 - 08:37

Vamzdelis sekmingai pakeistas ir oras is sistemos pasalintas, ka reiskia skaudi patirtis! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#26 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 liepos 28 - 17:35

Vamzdelis sekmingai pakeistas ir oras is sistemos pasalintas, ka reiskia skaudi patirtis! :D

Tai pats keitei ar kas padejo, ar sudetinga buvo?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#27 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 liepos 29 - 09:15

Tai pats keitei ar kas padejo, ar sudetinga buvo?

Viska padariau pats, tik buvo labai sunku atsukti seno vamzdelio gala! :wacko:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#28 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 liepos 30 - 18:19

Tai pats keitei ar kas padejo, ar sudetinga buvo?

Viska padariau pats, tik buvo labai sunku atsukti seno vamzdelio gala! :wacko:

Va va, ten sudetingiausia operacija, pripuski WD40, eini parukyt, grizti, papurski WD40, vel eini parukyt, ava po to einu atsukinet :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#29 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 08:11

Atsitiko taip, kad reikia nuorinti priekinius cilindrus, o nuorinimo varzteliai, jau prirudyje ir dar nuslifoti iki apvalios formos, tad issukti neimanoma :wacko: . Is cia klausimas, kas gali atsukti ir pakeisti tos varztukus, ar PA ar Zibintas gali tureti tokiu figniuskiu ar reikia kreiptis i Kemi, Tanagra, patarkit please! :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#30 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 17:30

Atsitiko taip, kad reikia nuorinti priekinius cilindrus, o nuorinimo varzteliai, jau prirudyje ir dar nuslifoti iki apvalios formos, tad issukti neimanoma :wacko: . Is cia klausimas, kas gali atsukti ir pakeisti tos varztukus, ar PA ar Zibintas gali tureti tokiu figniuskiu ar reikia kreiptis i Kemi, Tanagra, patarkit please! :blush:

Manau kad betkuriame servise tau juos issuks su teisingom replem (uzsifiksuojanciom), tik ar kiekvienas servisas tures tinkamus pezinius naujus varztus, o gal jie visi vienodi?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#31 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 18:04

Atsitiko taip, kad reikia nuorinti priekinius cilindrus, o nuorinimo varzteliai, jau prirudyje ir dar nuslifoti iki apvalios formos, tad issukti neimanoma :wacko: . Is cia klausimas, kas gali atsukti ir pakeisti tos varztukus, ar PA ar Zibintas gali tureti tokiu figniuskiu ar reikia kreiptis i Kemi, Tanagra, patarkit please! :blush:

Manau kad betkuriame servise tau juos issuks su teisingom replem (uzsifiksuojanciom), tik ar kiekvienas servisas tures tinkamus pezinius naujus varztus, o gal jie visi vienodi?

Nezinau kaip su galiniais diskiniais, bet su priekiniu suportu nuorinimu 405 yra baisi beda - nuorinimo varztai padaryti is levo metalo, kuris prikepa suporte praktiskai mirtinai, ir 90 proc. tokiu atveju atsukinejant luzta. Man teko keistis abudu priekinius suportus, tad ieskodamas savartynuose pries perkant prasiau, kad atsuktu nuorinima, tik tada pirksiu - visais atvejais nepadejo nei WD, nei parukymai - nuorinimo varztai nulusdavo. rezultate mano vienam suporte teko statyti varsta, pries tai prasigrezus nulauztaji, o kitas atsisuko po labai ilgu parukymu, atsardiai pries atsukant stuksenant plaktuku ir puskiant ne WD, o toki birzgalu, kuris dar parsiduoda Maximoi, ir rus. vadinasi "zidkiy kluts" (tipo skystas visraktis), jis yra pagamintas rugstiniu pagrindu ir pakankami veiksmingas. Yra viena iseitis - jeigu pavyko sekmingai atsukti nuorinima, reikia gudraus tekintojo, kuris istekintu nuorinimo varstus is plieno, arba dar geriau is zalvario, ir pries uzukinejant sutepti specialiu vario tepalu. Tai tiek asmenines patirties apie nuorinima. Tiesa, galia mano turetuose auto budavo bugniniai stabdziai, ir tenai cilindriukuose problemu su atsukimu nebudavo. :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#32 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 18:34

Siaip as irgi pastebejau kad tas paprastas WD40 nelabai veiksmingas, kai reikejo atsukt stabdziu slangutes, brolis purske su kazkokiu lyg ir vokisku kitokiu purskalu, tai parukius atsisukdavo, o viena bandziau pats atsukt su WD40, tai nepadejo ir parukymai. O gal cia tik sutapimas, kad su tuo kitokiu purskalu pavyko atsukt 3 slangas, o su wd40 nepavyko net vienos atsukt?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#33 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 07:15

Man pvz tas WD 40 isviso nepatinka ir daugiau niekada nepurskiu niekur nebet kai ko atsukt negali, bet ir tai zinai kad nepades :huh: , nusipirkes masina sutepiau su wd visus "zoviesus" :) po kaskiek laiko pradejo keleivio puses durys vaziuojant trasketi, :angry: :wacko: na ir sukau as smegenis kas kur del ko , :blink: , garsas duryse o kur konkreciai velnias zino ^_^ , ir glu gale issiaiskinau, kad wd man viska sumale, dabar sutepiau paprastu tepalu ir vaziuoju tyloje be jokiu lysnu garsu, fui..... :mad: tas WD40 O pazystamui taip ziema durys su spynele uzsalo nuo WD :lol:
  • 0

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 07:46

O man WD padeda ir aš visada su jo pagalba lengvai viską atsukinėju. Bet aš jį tik ir naudoju tam, kad atsukt ką nors arba žiemą spynelėm sutept ir niekada man jos neužšaldavo. Zoviesus tept su su juo, tai reikia proto turėt. Jis išdžiūsta ir visas tepimas baigiasi, tai tu Bad Boy dar sviestu juos sutepk, tai geriau veiks. Reikia daiktą pagal paskirtį naudot, tada nereiks nesąmonių kalbėt
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 07:50

O man WD padeda ir aš visada su jo pagalba lengvai viską atsukinėju. Bet aš jį tik ir naudoju tam, kad atsukt ką nors arba žiemą spynelėm sutept ir niekada man jos neužšaldavo. Zoviesus tept su su juo, tai reikia proto turėt. Jis išdžiūsta ir visas tepimas baigiasi, tai tu Bad Boy dar sviestu juos sutepk, tai geriau veiks. Reikia daiktą pagal paskirtį naudot, tada nereiks nesąmonių kalbėt

Tai jai jis isdziusta , kam tamsta spyneles sutepinejat? :rolleyes:
O jai kalbeti apie paskirti tad paskaityk ant W40 ka raso :P
  • 0

#36 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 08:01

Tai jai jis isdziusta , kam tamsta spyneles sutepinejat? :rolleyes:
O jai kalbeti apie paskirti tad paskaityk ant W40 ka raso :P

O tepu spyneles todėl, kad jis vandenį išspaudžia ir kartu su juo išgaruoja.

O dėl instrukcijos galiu aš tavęs kitaip paklaust, tai ko į variklį jo nepili?
Reikia atidžiau skaityt instrukcijas ir nereikia viską pažodžiui traktuot, jeigu parašyta kad turi tepančiųjų savybių, tai dar nereiškia kad galima jį pilt į visus galus, sviestas, aliejus irgi turi tepimo savybių. Aš pavyzdžiui vyrius irgi juo supurškiu, bet tik tam, kad atitirpintų rūdis, poto švariai nuvalau ir sutepu normaliu tepalu. Va tada viskas ir normaliai laiko, niekas nebraška ir problemų ilgam nebūna, o beto ir neaiškinu, kad jis šūdas. Universalių daiktų nebūna, tepalų irgi.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#37 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 08:16

Na gerai gerai laimejai:) :beer:
  • 0

#38 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 08:22

;) :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#39 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 08:25

:beer:
  • 0

#40 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 09:50

Eygu reik ką atsukt - užlašinkit stabdžių skysčio, jis labai skvarbus ir rūdis naikina. Šitą atradau kadais senų senovėj ardydamas ZAZ965 '68 metų :) O WD40 turi savybę greit išgaruoti, todėl sutepimui yra labai laikina priemonė, juolab kad ir dulkes pritraukia...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0