Peršokti prie turinio


Sunkiai jungiasi pavaros


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 liepos 28 - 17:22

Man irgi paskutiniu metu vis sunkiau isijunginedavo begiai, kartais tekdavo pora kartu isminti sankaba, o sankaba ir pati gana sunki buvo, kol si sestadieni trakstelejo kazkas ir sankaba liko isminta iki dugno :o 3.14zdiec, vaziuoti net ligi servizo negaliu, reikejo temti <_< O pasirodo kazkox plastmasiukos prie sankabos suluzo, kur su spyruokle kazkokia B) eina :wacko: Pakeitus kaifas, sankaba suminkstejo, o ir begiai labai lengvai pradejo junginetis :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 liepos 28 - 19:04

Man irgi paskutiniu metu vis sunkiau isijunginedavo begiai, kartais tekdavo pora kartu isminti sankaba, o sankaba ir pati gana sunki buvo, kol si sestadieni trakstelejo kazkas ir sankaba liko isminta iki dugno :o 3.14zdiec, vaziuoti net ligi servizo negaliu, reikejo temti <_< O pasirodo kazkox plastmasiukos prie sankabos suluzo, kur su spyruokle kazkokia B) eina :wacko: Pakeitus kaifas, sankaba suminkstejo, o ir begiai labai lengvai pradejo junginetis :beer:

Franci, sveikinu su veselia :beer:

Del plasmasiuko, kuris traks padare - kazkada ant mano senojo 405 jis isleido toki pat garsa, ir pedalas liko guleti ant zemes, issiemiau, nuvaziavau i Zibinta, nusipirkau, zibintininkai sako - tai zenklas kad tavo sankabai galas, as sakau "eikit jus na...". Po savaites sankaba eme ir nusibaige :blink:

va kaip buna, niekam nelinkeciau :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#23 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 liepos 29 - 08:59

Man irgi paskutiniu metu vis sunkiau isijunginedavo begiai, kartais tekdavo pora kartu isminti sankaba, o sankaba ir pati gana sunki buvo, kol si sestadieni trakstelejo kazkas ir sankaba liko isminta iki dugno :o 3.14zdiec, vaziuoti net ligi servizo negaliu, reikejo temti <_<  O pasirodo kazkox plastmasiukos prie sankabos suluzo, kur su spyruokle kazkokia B) eina :wacko:  Pakeitus kaifas, sankaba suminkstejo, o ir begiai labai lengvai pradejo junginetis :beer:

Franci, sveikinu su veselia :beer:

Del plasmasiuko, kuris traks padare - kazkada ant mano senojo 405 jis isleido toki pat garsa, ir pedalas liko guleti ant zemes, issiemiau, nuvaziavau i Zibinta, nusipirkau, zibintininkai sako - tai zenklas kad tavo sankabai galas, as sakau "eikit jus na...". Po savaites sankaba eme ir nusibaige :blink:

va kaip buna, niekam nelinkeciau :ph34r:

Man irgi Zibintas keite ta plastmasiuka. Bet apie sankabos gala nebuvo jokios kalbos. Tas plastmasiukas yra silpnokas ir daznai luzta. Na tipo Peugeot bugas, taip Zibinte aiskino, tipo jie anksciau periodiskai po kazkiek km ta plastmasiuka keisdavo
  • 0
406 2.1 TD

#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugpjūčio 02 - 15:00

Jox cia pugu bugas tas plastmasiukas ir kitoase masinose atas pats buna. Paprasciausiai plastmase pavargsta per laika ir luzta, yra tox dalykas kaip nuovargis :blush: Na kad plastmasiuko luzimas parodo besibaigiancia deze tai nesamone :blink: Nors tfu tfu tfu per kairi peti :mellow:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 13:09

Sakyciau viskas daug paprasciau - sankaba "veda". O vat kodel - neisardes nesuzinosi. Gal disko spiroklems amba, gal sakute sulankstyta. Tokiu gal gali buti nemazai.
  • 0

#26 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 11:32

3.14dziec. Pas mane tas pats. Vakar uzkniso kol is panevezio grizau. Siandien nuvariau i serviza (utenoj) puse litro tepalo i greiciu deze ipyle, bet reikalas beveik nepagerejo. Kas idomiausiai durniuoja tik R 1 ir 2, su 3 4 ir 5 viskas tvarkoj. Negi dezei 3.14dziec? :(
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 13:25

Dumai, taigi tau sako, kad sankabai labanakt.
  • 0

#28 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 13:32

3.14dziec. Pas mane tas pats. Vakar uzkniso kol is panevezio grizau. Siandien nuvariau i serviza (utenoj) puse litro tepalo i greiciu deze ipyle, bet reikalas beveik nepagerejo. Kas idomiausiai durniuoja tik R 1 ir 2, su 3 4 ir 5 viskas tvarkoj. Negi dezei 3.14dziec? :(

Na va dar vienam sankaba.
  • 0

#29 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 13:52

Jo, bl@ sankaba ate ate daro, kisant pirma saiba masina lengvai judet pradeda. Bet as ja tik balandi keicau, bais ne daug laiko praejo, kas taip sutrumpino jos gyvenima? (siaip as ne is tu kurie ribinem apsukom vazineja)
  • 0

#30 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 13:56

Bet as ja tik balandi keicau, bais ne daug laiko praejo, kas taip sutrumpino jos gyvenima?

Galbūt noname'minis gamintojas arba blogas reguliavimas, jei toks reikalingas po pakeitimo..? :huh:
  • 0

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 14:13

Greičiau gamintojas, nes aš nelabai įsivaizduoju blogą sankabos reguliavimą, nes nepastebėt būtų sunku: per daug patempus pastoviai sankaba "vestų" ir jaustųsi kvapas, o nedatempus pavargtų koja sankabą į grindis grūst ir pastoviai drožtum dėžę kaip gazelkoj. :wacko:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 14:28

Skambinau i PA, kalbejau su Anderejum (dazniausiai su juo ir bendrauju), sake, dar niekam taip nera buve, Sake gal kazkur prie pedalo gumos nusoko, del to sankaba gryba ir pjauna. Siaip sankaba pirkau Belforte, sake niekuom nesiskiria nuo originalu, kelis metus prekiauja ir niex nesiskunde, PA sake irgi kad geras varijantas mano nupirktas ( tada pas save nei disko nei diskatoriaus jie neturejo).
  • 0

#33 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 16:04

Apziurejau, pas mane prie pedalo kazkokia spyruokle tabaluoja, prie nieko neprijungta. Gal irgi plasmasiukas trakstelejo? Dar PA kazka kalbejo apie sulinkusia sakute. Kas cia da velnias?
  • 0

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 16:29

Ta šakutė stumdo išminamąjį guolį
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 06 - 08:49

Tikrai taip, ir jai ji suliko, sunku ta guoli stumdyti arba neatstumia iki galo. O dar isardzius sankaba butinai reikia ta guoli su grafitu sutepti - sankaba pasidaro kaip pukas (kokiems pusei metu, nors kietiejant po biski ipranti ir nepastebi) :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0