Peršokti prie turinio


Problema su peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 06 - 16:11

padekit zmones :( nezinau ka dar daryti masiniukui. pezukas 95 metu, 1,8 benzinas. vaziuoja normalaia bet kartais is niekur nieko uzgesta, po to uzsikuria be problemu.po kiek laiko vel uzgesta.tas pats navarotas ir ant laisvu apsuku.tikrino ir su kompais, bet jokio gedimo nerado. buvau pakeites ir kompa- vistiek tas pats.zodziu gesta kada nori ir kiek nori, is niekur nieko. visi filtrai ir pan jau pakeista.siurblys geras.meistrai tik peciais guscioja ir viskas.padekit labai prasau. gal kam nors taip buvo atsitike.labai lauksiu atsakymu.
  • 0

#2 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 06 - 20:37

Akumuliatoriaus klemas nusveisk ir tvirtai prisuk. Viskas.
  • 0

#3 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2006 rugpjūčio 06 - 22:13

O gesta tik ant laisvu apsuku, ar visa laik?
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#4 Svečias_Doncius406_*

Svečias_Doncius406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 07 - 10:52

O kaip gaza priima? Nedusta? Man panasiai buvo tai pakeiciau oro slegio davikli (MAP) kur i kolektoriu sukasi ir problemos dingo. Bet jei ant kompo ziurejo tai turejo matyt sita dalyka.
  • 0

#5 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 14:36

gesta tiek ant laisvu, tiek vaziuojant. kai uzgesta variklis, visos lemputes ziba. taigi manau akumas cia nekaltas. jei butu blogas kontaktas su akumu, tai uzgesus nezibetu ir lemputes. gazuojant variklis negesta, dirba normaliai.nezinau ka dar daryt galima :(
  • 0

#6 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 18:43

Dujos yra? Jeigu taip tai gali buti kazkas su oro srautu... na bet ir vel cia tik vienas is variantu ir aishku ne pats pirmasis...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#7 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 20:36

duju nera, nebuvo ir nebus.tuscias kaip kibiras bl tas pezas. tuscias, jokiu navarotu. yra tik irklai, pedalai ir vairas. Galvojau kibira turesiu tai maziau bedu bus. ir va tau kad nori, net ne kibiras cia, buda ant kiemo stovi... bl mane jis nervuoja. visi meisto elektrikai ziurejo ji, pradedant garaziniais ir baigiant visokiais "kemi".patikekit kiek ji man kainavo. ne bapkiu aisku o nervu:).................krc padekit kas galit, o kolkas ji bus buda sunims.va taip va.... :angry:
  • 0

#8 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 13 - 09:50

visi meisto elektrikai ziurejo ji, pradedant garaziniais ir baigiant visokiais "kemi"

Elektra reikia tikrinti tik "Zibinte" - is savo patirties sakau.
  • 0

#9 Svečias_domus406_*

Svečias_domus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 17:49

Sveiki, kolegos. Ka tik pats apturejau temos pradzioje mineta malonuma.. Sugadinau siek tiek nervu lasteliu, po to prisiminiau, kad benarsydamas Jusu forume buvau rades panasia tema, tad joje ir rasau. Ar temos kurejui pavyko pasalinti beda ? Jei taip - kokiu budu?? Siaip keista, nes prasidejo is niekur nieko.. Parveziau saviske namo, isleidau, pats uzsikuriau ir norejau lekti darbo reikalais, tik se tau - vos isvaziavus is kiemo uzgeso (zinoma, ne viena karta is eiles). Vos sugebejau atgal i kiema ivaziuot (4-5 kurimai). Prasau pagalbos, ka tokiu atveju daryti? Beje, automobiliuose svelniai tariant raukiu nedaug, tad jei imanoma - paprasciau :)
  • 0

#10 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 10:16

Nu tai kaip matau abu turim ta pacia beda. man dar niekas jos nesutvarke. nezinau kam ja nuvaryti.tai kolkas vazineju su tokia kokia yra:) jei kartais tau pavyktu sutvarkyti, tai prasu butinai parasyk.
  • 0

#11 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 12:41

Jei gestu ant laisvu, itarciau laisvos eigos voztuva.
  • 0

#12 Svečias_bolia_*

Svečias_bolia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 13:18

o ka zibintas? irgi nieko? tagi ten jau pezu centras, turi kazka prigalvot
  • 0

#13 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 14:56

del liamdos negali gesineti?
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#14 Svečias_dariuxas_*

Svečias_dariuxas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 15:45

o imobilaizeris negali durniuot ?
  • 0

#15 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 07:17

Ligą surasti kada tai dirba tai nedirba - sunku. Jeigu sustotų visam, tada ir surasti lengva. Galvoju, pirmiausia reikia atsiriboti (atjungti ) nuo imobilaizerio, dėl signalizacijos - nežinau, ar ji gesina variklį, paskui tikrinti užvedimo spynelę, patikrinti visus saugiklius ( ar jie tvirtai stovi savo lizduose), patikrinti sujungimus, ypač "0" , ir paskui jau lieka laidai. Toks gedimas gali būti bet kokiai mašinai. Svarbu apsiginkluoti kantrybe. :rolleyes:
  • 0

#16 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 07:39

nera pas mane nei signalizacijos nei imobilaizerio:)
  • 0

#17 Svečias_MrMarkas_*

Svečias_MrMarkas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 28 - 17:42

Pas mane darydavosi panasiai. uzsikuri vaziuoja viskas ok. Iseini kur nors i lenkima ir uzgesta. ar siaip vaziuoji ir uzgesta. taciau tik po tam tikro laiko. Visur buvau nuvezias, glusiai nieko nerado, kol pats neissiaiskinau. pas mane buvo uzsikimses karoce pavadinima pamirsau. Esme tai kad bake susidarydavo vakumas ir siurbiukas negaudavo kuro. Patikrinti irgi eina, jei atidarius bako kamsti pasigirsta oro isiurbimas. Daugiau jokiu minciu.
  • 0

#18 Svečias_domus406_*

Svečias_domus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 29 - 08:39

MrMarkas, gera minti mestelejai, tik ar negaletum pasistengti prisiminti kas konkreciai buvo uzsikise? :) As irgi esu pastebejes ta oro isiurbima, taciau nesureiksmindavau..
  • 0

#19 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 29 - 09:25

nu sita dalyka reikes paziureti.
  • 0

#20 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 sausio 19 - 18:31

Tai kaip su tuo oro isiurbimu? :D Nes pas mane irgi bakas ora traukia. Zinau, kad taip neturi buti. Kazkas negerai. Kur ten ka valyti? P.S. Maniskis gesta ant laisvu. Tiksliau JAU nebegesta, bet uzsidega ta K raide. :D P406, 195, 1.8, 16V
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0