Peršokti prie turinio


Uzia vairo stiprintuvas (svarbu)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Svečias_tiubeteika_*

Svečias_tiubeteika_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 16:37

Sveiki. Pas mane uzia vairo stiprintuvas, tepalu lygis normalus spalva irgi (rozines spalvos). Stovint vietoje ar vaziuojant yra nedidele vibracija (vairas nesusuktas iki galo) taip pat girdisi vibracija. Kame yra problema? Siaip su masina rusuos vaziuoti i cekija (apie 3000km) ar atlaikytu mano vairo stiprintuvas? ar skubiai reiktu remontuoti? Isvaziuoju sestandien tai kaip ir laiko ner remontuoti :) padekite jei galite
  • 0

#2 Svečias_tiubeteika_*

Svečias_tiubeteika_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 16:40

pamirsau pamineti pas mane peugeot 206 2000m. dyzeliukas :)
  • 0

#3 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 16:46

pamirsau pamineti pas mane peugeot 206 2000m. dyzeliukas :)

siaip butu ydomu paziuret is arciau, bet as tai geriau remontuoc... blem kai ratai prades ziuret y skirtingas puses per lenku kelius, tai ka tu tada darysi?
  • 0

#4 Svečias_tiubeteika_*

Svečias_tiubeteika_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 16:50

reiks issikeisti daug zlotu :) siaip prie nedideles vibracijos yra uzimas. Tas uzimas labiausa mane ir gazdina, kad neuzsilenkciau kur nors. Gal kas nors buvo su tokia problema susidures?
  • 0

#5 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 17:01

reiks issikeisti daug zlotu :) siaip prie nedideles vibracijos yra uzimas. Tas uzimas labiausa mane ir gazdina, kad neuzsilenkciau kur nors. Gal kas nors buvo su tokia problema susidures?

nu pas man laisvumas yra kolonelej, pakankamai nemazas, taciau prispyrus reiklalui ytaluos buvau nusokes, nu atlaike :D tiesa, gryzau ~2000km su subirejusiu priekiniu guoliu, uzencius, staugenciu :D tai stupica prasuko net :o :blink:
  • 0

#6 Svečias_tiubeteika_*

Svečias_tiubeteika_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 17:46

tai vat as ir galvoju ar sugebesiu grizti:) tai ar kas nors gali pasakyti kame problema?
  • 0

#7 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 18:03

Grizt manau tikrai sugebesi, nebent siurblys uzstriktu ir nutrauktu dirza generatoriaus, o jei jis laisvai sukasi o tik meta koki tai neteisinga garsa, tai grisi be problemu.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#8 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 23:19

Grizt manau tikrai sugebesi, nebent siurblys uzstriktu ir nutrauktu dirza generatoriaus, o jei jis laisvai sukasi o tik meta koki tai neteisinga garsa, tai grisi be problemu.

ple gi rimtai, kazkodel as savo problema jam primaciau, tipo vairo laisvumas... tai grysi be stiprintuvo :D bet parvaziuosi, ratai tikrai neisizios :)
  • 0

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 23:31

Grizt manau tikrai sugebesi, nebent siurblys uzstriktu ir nutrauktu dirza generatoriaus, o jei jis laisvai sukasi o tik meta koki tai neteisinga garsa, tai grisi be problemu.

Problemu salinimas _TEN_ sukelia papildoma galvos skausma bei didesnes pinigines islaidas jau nesnekant apie patirta moralini diskomforta bei sugadintas atostogines nuotaikas. Zinant apie galima problema, mano galva, butu kvaila deti viltis i kvailiu motina. IMHO.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 23:37

Problemu salinimas _TEN_ sukelia papildoma galvos skausma bei didesnes pinigines islaidas jau nesnekant apie patirta moralini diskomforta bei sugadintas atostogines nuotaikas. Zinant apie galima problema, mano galva, butu kvaila deti viltis i kvailiu motina. IMHO.

siaip tai tu visiskai teisus. zmogui reikejo susirupinti anksciau, taciau dabar abejoju ar gautu jis is vis vietos kur pasikeist stiprintuva? nebent pats...
  • 0

#11 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 07:28

Šiaip greičiausiai jau ūžia stipro siurblio guolis ir atsirado disbalansas. Pasekmės gali būti įvairios. Kol riebokšlis neišsibaladojo gal dar nieko, bet kai išsimals prasidės totalus stipro skysčio nutekėjimas, antras dalykas, labai stipriai tampomas dirželis, ko pasekoje gali pradėti cypalioti arba net trūkti. Žodžiu tiek. Bet šiaip tai tokius gedimus reikia išgirst natūroj, nes taip labai sunku ką pasakyt. Paprasčiausias pasitikrinimas, tiesiog nuimt dirželį ir poto užkūrus žiūrėt ar nėra vibracijos. Pats paprasčiausias ir pigiausias problemos sprendimo būdas, yra nupirkt dirželį trumpesnį, modeliams kur be vairo stipro, ir užsidėt. Aišku vairą sukinėt bus nelengva (kita vertus aš su 806 po Vilnių be stipro važinėjau ir nieko), bet problemų nebus.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0