Peršokti prie turinio


Kedainiu dragas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 15 - 15:52

Sveiki!

Cia jau per radijuska pranesineja, kad 2006 08 26 vyks Keduose dragas. As kai pats kedainietis, tai jauciu leksiu paziuret. Del dalyvavimo su savo automatu tai rimtai abejoju :) nebent siaip ant prikolo...

O jus ruosiates kas? Ar uzsiima klube tokia veikla?

Daugiau infos http://www.degantysr.../naujienos.html

Šį pranešimą redagavo Qze: 2006 rugpjūčio 15 - 15:53

  • 0

#2 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 kovo 17 - 14:51

Siemet tikriausiai reiks nulekt paziuret kas ten gero bus. Ir jei bus taip, kaip jie planuoja, tai manau smagu bus paveizet i rimtus aparatus :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#3 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 kovo 17 - 16:08

Tubut ir as neatsispirsiu nulekt pavepsot, nes dalyvaut tai neiseisu su zyzeliu nebet koki bolida suivairuosiu :ph34r:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#4 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 18 - 21:06

....Del dalyvavimo su savo automatu tai rimtai abejoju :) nebent siaip ant prikolo...



Daugiau infos http://www.degantysr.../naujienos.html

a kodel blogai su avtomatu ? Varyk zemiausia pavara - visus padarysi :ph34r:
  • 0

#5 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 20 - 12:09

zamiausia pavara, t.y. 1, pas mane vaziuoja iki 70 kmh, paskui jau kazka reiktu daryt :) nes ten drage finiso greiciai buvo apie 120, tai man minimum 2 saibu reik tada, o net ir 3 turetu isijungt... siaip esu Safrane mechanika 3 litru padares ten pat Kedu aerodrome, bet nemanau, kad tai tokia jau taisykle :)
  • 0

#6 Svečias_tautviss_*

Svečias_tautviss_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 20 - 20:48

bus idomiausia matyt top fuel aparaciuku, kuriu nelabai yra pas mus kur ir paziuret.
  • 0

#7 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 22 - 08:57

atrodo siemet ir bus cia kazkokiu idomiu renginiu :)
  • 0

#8 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 22 - 16:02

Siaip post'as buvo parasytas dar vasara, kada Keduose vyko dragas, bet ziuriu nuoroda tebeaktuali del ateinanciu renginiu :)
  • 0

#9 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 23 - 17:52

zamiausia pavara, t.y. 1, pas mane vaziuoja iki 70 kmh, paskui jau kazka reiktu daryt :) nes ten drage finiso greiciai buvo apie 120, tai man minimum 2 saibu reik tada, o net ir 3 turetu isijungt...

siaip esu Safrane mechanika 3 litru padares ten pat Kedu aerodrome, bet nemanau, kad tai tokia jau taisykle :)

hm..reiskias reiktu pasiekus 70 kalt svirti i aukstesne , su antru turet nueit iki 120 ...atstumas nedidelis... :blink:
  • 0

#10 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 26 - 10:33

manualas byloja - neliesk pavaru svirties, kol riedi :) siaip jis ir pats moka begius gerai sumetyt, beda yra tame, kad sunku pagauti ta priespraslidymini momenta automats daiktas nes[portinis - jei uzsikasa, tai uzsikasa, o jei biski atleidi gaza - viasai nerieda. Cia ner taip sukabinta tiesiai variklis-ratai, kaip pas mechanika, jis ten dar [pats dagalvoja daug visko :D
  • 0

#11 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 21:36

visks teisingai , avtomats beveik nesportinis ;) , bet dragas irgi toks pseudosportas , o 1 -2 begiai dragui pats tas :blink: :ph34r: :beer: usa vanu , lengvuju trucku dragai su automatais labai populiarus :huh:

Šį pranešimą redagavo sporttruck: 2007 balandžio 05 - 21:39

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0