Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Purvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#1 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 08 - 13:14

Varau šiandie, škias, darban ir vienoj sankryžoj, sustojęs paskui 605, instinktyviai pradedu ieškot atpažystamų mėlynų ženklų... Purvo sluoksnį įveikusios mano ereliškos akys atranda p. dzeWs vyniojantį Vilniaus vidury su labai visai neplautu pug'u. Tai aš ir susimąsčiau - kas geriau, ar ant gėdingai purvino pug'o esantį lipduką nuvalyt rankove ar ne, o gal išvis jo neklijuoti, jei esi toks lama kaip aš ir tingi nusiplauti tačką...? nu kad nedaryt klubui gėdos... Ką manote kolegos'ai?
  • 0

#2 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 kovo 08 - 13:21

Aš kartais pratrinu su rankove lipalą, nes visą mašiną plaut dar kažkaip nesinori, vistik ne mai mesec :rolleyes:
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#3 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 08 - 13:32

jo zhiema reikia tik prasitrinti priekiniam lange skyle, lipala nuvalyti ir PIRMYN!!! :D Kaip su tanku...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#4 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 kovo 08 - 16:07

jo zhiema reikia tik prasitrinti priekiniam lange skyle, lipala nuvalyti ir PIRMYN!!! :D Kaip su tanku...

Ir nepamiršti įsijungti šviesų :D
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#5 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 08 - 17:40

O jei dar pugas baltas ir svariai nuplautas, tai lipalas is toli svieciasi! Sendien toks stovejo Kestucio g. prie Kotrynos - 405 GR SKM*** per dvi masinas nuo mano. Tai lipalas matesi vos ne nuo Laisves alejos! Ei kolega - atsiliepk! Kaziuko sventej buvai? :beer: :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#6 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 kovo 08 - 18:08

Čia aš buvau, tik ne šventėse, o darbe- prie Muzikinio pastatyti- jokių šansų nebuvo, teko mokėti UAB "Automobilių stovėjimo aikštelės" :mad: Kadangi neseniai pirkau, plauti dar netingiu :D
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#7 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 kovo 08 - 18:13

P.S. Kolegos ereliškos akys PRIVALĖJO yžvelgti apgaulę- Ant dangčio "GR", o realiai -"SRI" :beer: :D
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#8 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 08 - 18:48

As pravalau lipionke ir varau toliau :) NA tikras Peugeot fanas turetu pazinti Beno SRi uzkoduota GR zenklu :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#9 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 08 - 22:58

NA tikras Peugeot fanas turetu pazinti Beno SRi uzkoduota GR zenklu :blush:

Tai tu cia manes neskaitai tikru pezu fanu? :huh:

Yeap - kad GR pastebejau - gera maskuote jau tikrai! Na vis geriau ant dangcio GR, o po dangciu SRi, nei atvirksciai! :beer:
  • 0
Roots to roots

#10 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.368
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 09 - 12:35

:beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#11 Svečias_zhiogas_*

Svečias_zhiogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 09 - 13:06

Na jei ka as siandien kaip tik siltame garaze savaji ne tik nuploviau,bet ir lengvai polirolio daviau.Siaip gal as toks vienas kolkas kur kovo men poliruoju,bet patarimas lipalo nepoliruokite,nes gali nieko nelikti,tad neissigaskite mano lipalas graziai aplink apsaugotas ir nieko jam nenutiko.O svara auto kiekvieno reikalas,bet esant tokiem oram,ner ko noreti visuomet likti svariam :D .
  • 0

#12 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 09 - 18:44

as pries savaite irgi buvau nusiploves, bet po tokiu oru vel purvai aplipo. manau iki atsilimo oru daugiau neverta stengtis... -_-
  • 0
Roots to roots

#13 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 09 - 19:03

2 Sna**> nu nenusiploviau ir ka cia dabar padarysi, uz tai dabar blizga nuplautas ir nuvaskuotas :D Per tuos darbus nera net laiko tinkamai savo liutu pasirupinti. :mad:
  • 0

#14 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 09 - 20:07

2 dzeWs - nu nekaltinu aš tavęs tokiom nesąmonėm, taip jau psitaikė, kad "atsirėmiau" į taviškio galą ant kurio lipalas apneštas purvu buvo, tai ir sugalvojau apie plovimą pablevyzgot. ;)
  • 0

#15 Benas

Benas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P806 Du Litrai HDI

Parašyta 2003 kovo 09 - 20:44

Deja...tik pora dienų praėjo, šiandien į Vilnių suvažinėjau, y lietų papuoliau, pasekmės- rytoj prie Muzikinio vėl stovės purvinas 405 SRI (ant dangčio- GR) :D :P :D
  • 0
806 2,0 HDI. Sūnus paklydėlis sugrįžo.

#16 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 10 - 04:35

jo... mashina lietuvoj reikia arba dazhnai plauti, arba visai neplauti... kitaip gaunasi pinigu shvaistymas :D :P
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#17 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 10 - 09:54

Joo, as ir galiu pasigirti pries savaite pirma kart po pirkimo nusiploviau :D , kitos iseities nebuvo, draugai liepe, nes nesimate nei numeriu nei markes :) .
  • 0
chūinja

#18 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:22

Jo ... ryte nusiploviau, o po slalomo vos atpažinau savąjį liūta - net stogas purvais apdribęs... :huh:
  • 0

#19 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:46

Masina yra plaunama vaziuojant pas bobas arba i meeta. Visais kitais atvejais beveik jokio skirtumo kada plausi vistiek po 5 km kelio atrodys taip pat. Na aisku pries gerus salcius galima paskalauti ir vasaros pradzioje :)
  • 0

#20 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 10 - 13:02

Na ash rudeni kai nuploviau, tai daugiau plovyklos ir nebemato. Tiesa netik lipalo nesimato, bet ir spalvos izhiureti jau nebeisheina. Poryt planuoju i TA nuvaryti, tai gal ta proga reikes ir i plovykas uzhsukti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0