Peršokti prie turinio


Pirmas duju sprogimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 90

#1 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 03 - 16:54

Siandien mano 605 po isigyjimo ir beveik 8000 km pirma karta nuvyle... dujoms einant i pabaiga du sprogimai <_< :wacko: sustojau nes dingo trauka, galvojau kad kokia slanga nuleke, bet nieko nesavo vietoi nepastebejau :mellow: uzsikuriau ant benzo... vaziuoja, nors variklio darbas pasitikejimo nekelia (trukcioja suprastejusi trauka) pavaziavus apie 5min uzsidege raudona lempute ( Variklio darbo autodiagnostikos kontrolinė lemputė )
Jauciu be serviso neapseisiu, :( gal galit patart kur geriausiai Kaune varyt su tokiom bedom ir gal kaskam jau buvo panasiu problemu....
  • 0

#2 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 10:36

Pasiknaisiojes po forumo siukslina si ta radau... itariu kad lemda zondui po truputi ateina galas :( Dabar belieka isitikinti ir vaziuot pinigine papurtyti... Gal kas esat keite ir numanot kiek man tas malonumas atseis? (gal dar atlyginimo palaukt :) )
  • 0

#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 10:45

lemdazondas nuo sprogimu nekencia. pradek naujos oro sklendes ieskot... ir pagalvok apie 4 kartos dujas...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 11:18

nu man dujinykai drasiai tvirtino, kad sprogimai vyxta tik del netvarkingu auxtos itampos laidu & co.
  • 0

#5 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 11:18

Hmm pas mane dujos lemda system, anksciau jokiu problemu neturejau... gal nuo dregmes lemda zondas sustreikavo ko pasekoje duju misinys neteisingas ir buuum :unsure: P.S. 4-tos kartos, cia su ipurskimu?
  • 0

#6 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 11:20

as is pat pradziu isimeciau naujas, tiesioginio ipurskimo dujas... Suplojau 3000 lt, (kaune, dejausi Ciampe) ale kol kas viskas daug maz ok.

Del atsipirkimo:

http://www.ciampas.l...dex.php?id=3747

as tai jau jauciu per 3 menesius puse sumos atgavau jau...
  • 0

#7 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 11:26

Kolegos patarkit kur Kaune galima operatyvei sia problema isspresti, nes jau susiduriau su meistru paranoja Peugeotams, kai pries nosi duris uztrenkia arba tik paminejus auto marke pokalbis nutruksta... :mad:
  • 0

#8 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 11:43

To WOVA: Liambda zondas po sprogimo sugest negalejo ir vargu ar buvo sprogimo priezastis - jieskok kitur. Visu pirma, turi buti tikras kad geri tavo zvakiniai laidai, skriejikas ir paskirstimo dangtelis. Daznai buna, kad sprogimas ivyksta kai vaziuojant staigiai ir daug paspaudi gazo pedala, ar kai bandai pagazuoti staigiau prie praktiskai tuscio duju baliono.... Stenkis taip nedaryti. Asmeniskai man per daugiau nei metus sove tik 3 kartus kai vos vaziuojant pirmu begiu iki galo uzspaudziau "gaza"..... O del variklio veikimio- nuvaziuok i giagnostika ir suzinuosi kas nepatinka borto kompui. Pats apziurek ar nesuplyso, nenusimove po sprogimo koks vamzdis, apziurek laisvos eigos voztuva ir jo sujungimus. Siaip sitam varikliui po sprogimu nieko neatsitinka (na gal iskkyrus tai, kad sudrasko filtro deze.... :ph34r: ), bet ivertinant tai ka parasei (galetum gal smulkiau aprasyti...?) - "....ariklio darbas pasitikejimo nekelia (trukcioja suprastejusi trauka) pavaziavus apie 5min uzsidege raudona lempute..." - bijau gali buti taip, kad nukentejo "MAP sensor" - tai isretinimo kolektoriuje pjezo-keramikinis daviklis..... :blush:
  • 0

#9 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 11:46

nu man dujinykai drasiai tvirtino, kad sprogimai vyxta tik del netvarkingu auxtos itampos laidu & co.

ir žvakių. Taip pat per lieso dujų mišinio.
Man irgi buvo būm, bet dar su karbu ir paprastom dujom... Nieko ypatingo nenutiko - į šipulius suskaldė oro filtro dėžę...
  • 0
Nuotrauka

#10 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 12:05

as is pat pradziu isimeciau naujas, tiesioginio ipurskimo dujas... Suplojau 3000 lt, (kaune, dejausi Ciampe) ale kol kas viskas daug maz ok.

Del atsipirkimo:

http://www.ciampas.l...dex.php?id=3747

as tai jau jauciu per 3 menesius puse sumos atgavau jau...

Na kazin ar noretum det uz 3000 duju sistema i masiniuka kurio kaina 5000 :blink:
  • 0

#11 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 12:21

To Renaldas: Daznai buna, kad sprogimas ivyksta kai vaziuojant staigiai ir daug paspaudi gazo pedala, ar kai bandai pagazuoti staigiau prie praktiskai tuscio duju baliono....

As mokinu zmona vazinet, o ji kaip taisykle is pirmo jungia ketvirta ir dugnas :wacko: :rolleyes: jokiu sprogimu nebuvo, o ir pats neretai patingiu zemesne pavara permest... iki siol jokiu problemu nebuvo :unsure:

Taip pradziai reikia diagnostika daryt, tik klausimas kur Kaune galima neskaitant "zibinto"?

laisvos eigos voztuvas ir jo sujungimai po vizualines apziuros visi svo vietoi :)

"MAP sensor" kur tas daviklis randasi ir ar aptiks darant diagnostika?

Dar vienas pastebejimas: duju sanaudos padvigubejo :wacko:
  • 0

#12 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 13:14

Dar vienas pastebejimas: duju sanaudos padvigubejo :wacko:

Su bembeliu man buvo tas pats. Ziurek ar su oro padavimu viskas gerai(deze, filtras). Po zvakiu ir blogo laido pakeitimo saudymo problemos baigesi.
  • 0

#13 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 13:38

Su bembeliu man buvo tas pats. Ziurek ar su oro padavimu viskas gerai(deze, filtras). Po zvakiu ir blogo laido pakeitimo saudymo problemos baigesi.

Filtro dezes nera, vietoi jos duju reduktorius, filtras kuginis... tikiuosi sklende nesubiro :ph34r:

P.S. Ar tiktu mano pugui 92m porestailinginio lempos? Vakar bendradarbiui diedukas su sutrikusia koordinacija pasiule pirkt 605 skaidres lempas + priekinis buferis uz 250 Lt :o
  • 0

#14 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 14:00

Katik teko darbo reikalais pasivezinti... Taigi, jungiant antra begi atsiranda trukciojimas, lyg butu laisvumas greiciu dezei, taippat treciu begiu ir stabdant ant begio. :unsure: Gal praradau sugebejima vairuot ^_^
  • 0

#15 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 15:18

Apie mano pasisakima..... "...daznai buna, kad sprogimas ivyksta kai vaziuojant staigiai ir daug paspaudi gazo pedala, ar kai bandai pagazuoti staigiau prie praktiskai tuscio duju baliono...." ir tavo zodziai: " .....As mokinu zmona vazinet, o ji kaip taisykle is pirmo jungia ketvirta ir dugnas jokiu sprogimu nebuvo, o ir pats neretai patingiu zemesne pavara permest... iki siol jokiu problemu nebuvo....." --- na ka galiu pasakyti - dziaugiuosi kad tau taip nebuvo atsitike.... As cia tiesiog is savo asmenines patirties.... :unsure: Na del diagnostikos tai negaliu tau nieko patarti nes esu Vilnietis, nebent gali pasidaryti ja pats - ir nesudetinga ir litu sutaupysi. Jei bus idomu - parasyk savo e-maila - atsiusiu straipsni. MAP sensor - tai tokia juoda dezute (mazesne uz cigareciu pakeli) prisukta arciau valytuvu per centra ir nuo jos i varikli jungiasi plonas vamzdelis vakumui - manau diagnostika turetu parodyti jei jis butu blogas. Del duju sanaudu padvigubejimo - tikrink oro filtra, ar jis nepramustas, nepazeistas ir taip toliau. Patikrink ar nepazeista droseline sklende - na ar nesulinko, ar lengvai ir iki galo atsidaro/uzsidaro bei taip toliau....
  • 0

#16 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 17:31

as is pat pradziu isimeciau naujas, tiesioginio ipurskimo dujas... Suplojau 3000 lt, (kaune, dejausi Ciampe) ale kol kas viskas daug maz ok.

Del atsipirkimo:

http://www.ciampas.l...dex.php?id=3747

as tai jau jauciu per 3 menesius puse sumos atgavau jau...

Na kazin ar noretum det uz 3000 duju sistema i masiniuka kurio kaina 5000 :blink:

protingu zmoniu randas(nors yra ko gero mananciu kitaip) :beer: o del masiniuko kainos abejoju ar eitu tuos 5000 lt gaut :( tai vat apie ka cia as ai cia tau pora nr. 861138865 mindaugas elektrenu g. ten garazai yra kerta bachuras reikala kiek teko pas ji vieset :) tai vien pezai ir citrinos . 867825959 stanislavas (su dujom bendraut nelabai nori :) bet paderinau nieko sutiko sia savaite varysiu diagnostikai tad kolkas apie ji konkreciai pasakyt nieko negaliu nu nebent tai kad teko atvaryt po savaites usirasyt eile kitai savaitei :) kiek supratau klientura nesiskundzia . garazai kreves pabaigoj prie profkiu . tad pabandyk kolkas rimtu problemu iskirus elektra ir dujas neturejau tad ir adresiuku sarasas mazas ;)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#17 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 20:52

sveiki! paskaitinejau jusu pasisakymus,ir man iskilo keletas klausimu.pas mane ir idetos dujos i 405 ,1.6 mono.kartais irgi kazkas sauna,kai bandau vaziuot paprastai ant aukstesnes pavaros.o pries 2 dienas isvis pradejo saudyti,trukcioti.maniau,kad nuo duju-pasijungiau benza-tas pats.tada isukau kitas zvakes,uzdejau kitus laidus.Lyg pagerejo,bet kartais vis tiek trukteli. tai kas cia galetu buti ir ar diagnostika nustatytu gedima,jei atvaziavus i servisa auto veiktu lyg ir gerai?
  • 0

#18 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 22:07

kai pas mane dujos kalti pradeda tai is kart zvaklaidzius tikrinu ir pastoviai jie buna kalti...
  • 0

#19 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 04 - 23:21

nu man dujinykai drasiai tvirtino, kad sprogimai vyxta tik del netvarkingu auxtos itampos laidu & co.

man uzteko zvakes pakeist ir viskas ok patapo
o su senom sproginejo be sustojimo
  • 0

#20 Svečias_MRX_*

Svečias_MRX_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 05 - 00:01

Filtro dezes nera, vietoi jos duju reduktorius, filtras kuginis... tikiuosi sklende nesubiro :ph34r:

P.S. Ar tiktu mano pugui 92m porestailinginio lempos? Vakar bendradarbiui diedukas su sutrikusia koordinacija pasiule pirkt 605 skaidres lempas + priekinis buferis uz 250 Lt  :o

Pabandyk paziuret ar negaudo is kur nors oro. Gal kokia slanga nusimovus kazkiek. Jei gaudo ora, tai nedirba ant laisvu, taip pat ant benzino. Vaziujant trukcioja. Siaip dazniausiai sauna del kuro misinio. Yra toks blokelis, apie 300lt kainuoja. Jis apgaudineja lambda zonda.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0