Peršokti prie turinio


Pirmas duju sprogimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 90

#81 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 21:58

Pvz: draugelis pirko pasata uz 6000lt. Netoli 3000lt atsistojo sankabos tvarkymas,tepalai, filtrai, draudimas, signalizacija ir dar keletas smulkmenu. Plius nori ratus detis(700lt), neveikia galinis valytuvas(apie 300lt), reikia virint priekiniu valytuvu kazkoki gelzgali, nes trankosi i stoike(50lt), parudijes galinis dangtis ir vienas slenkstis(dazymo darbai), reikia climos siurblio(iki 500lt). Variklis graziai klaksi, vaziuokle irgi be priekaistu, viduj barskejimo beveik nera, magas ir tas original. tai vat :mellow: pirko nuo furos

Šį pranešimą redagavo Dariusa: 2006 rugsėjo 14 - 21:59

  • 0

#82 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 22:38

Patsa sau caras - daryk kaip išmanai. Čia jau tavo ir tavo sąžinės reikalas - tarkitės -_-
Bet šiaip tai 'za deržavu obidno'... :(

pabudinai many sazine :) ko gero as nesveikas - pasitares su namiskiais nusprendziau tvarkyt liuta bet vat mintis toptelejo mest na... ta 3 su.. ir det 2 motoriuka gal patarimu a :beer: nu zinau kad daug ka reiks keist bet ... nors gal po to vazineciau ramiai tai vat chebryte pora klausimu (aisku kaip visada laukiu renaldo pasisakymu) kokios buna siu motoru modifikacijos kuriuo dometis ? ar jie patvarus bedos ligos problemos ? kokie didziausi sunkumai butu bandant pritaikyt si motora i trilitrio vieta ir ar imanoma aplamai ar cia as gryba pjaunu :) ? nu ir siaip pasisakymai pasiulymai komentarai (padariau as cia wova is tavo temos pagalbos linija :) :beer: )

Ne ka ismanau apie pezu variklius ir tuo labiau ju elektronika, bet itariu kad cia kaip BMW 520 perdaryt i 525 (reikalinga keisti borto kompa, greiciu deze, pagalves ir tt. zodziu pigiau iseina nusipirkt kita.

Manau reliau butu keist i 3.0 sv 16

O tema butu galima pervadint i "Turiu pg 605 limuzina ir tuscia pinigine"



JO krysa jedet dom stajit... laikas miegucio :D
  • 0

#83 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugsėjo 14 - 23:06

JO krysa jedet dom stajit... laikas miegucio :D

Kai nuvažiuoja stogas - atsiveria dangus :D Čia šiaip apie kabrikus, bet į temą lyg įsipaišo :D
Džiugu girdėt apie Dainiusaz'o pasikeitusius ketinimus. Jei kadu susitiksim per kokį myta, primink kad alaus pastatyčiau :beer:
Bet su dvilitrio dėjimu gal vėl perlenkei. Bijau kad įklimpsi į nesibaigančius vargus dėl suderinamumo.
Trilitris 12 ventilių būtų gal logiškesnis ėjimas. Perdarinėjimų būtų mažiau, ir kaip supratau - tau aktualu dujos, ir paprastą įrangą jau turi. O 3.0 12v berods labiau 'druželiubnas' bezdalams.
Tik pasidomėk apie teisinę reikalo pusę (Regitra etc.). Ar nebus problemų parduodant ir pan. Gal verta iš karto 'legalizuotis'.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#84 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 07:35

Na, sunku tau ka nors patarti....... :( Atsisesk namuose ramiai bei kuo tiksliau paskaiciuok kiek tau kainuoja remontas ar viso var. pakeitimas i kita (visi zaidimai su elektra, dalim, duju perinstaliavimas....ir t.t).... ? Paziurek koks gaunasi skirtumas.... Galu gale atsakyk sau i klausima - ar ilgai ruosiesi vazinet su sia masina, ar ji tau patinka? Jei patinka ir noretum ja tureti ilgai - tai gal ir verta kap. sutvarkyti varikli ir vazinetis atsiputusiam.... Galu gale, rinkis ta varianta, kuris tau maziau nuostolingas. Na mintis keisti visa varikli gana rizikinga.... <_< Visu pirma, jei keist - tai tik i 3.0L 12V , nors ir su jo "implantavimu" turesi problemeliu.... Reikes keisti borto kompa, dali ismetimo sistemos, siek tiek burti su "provodke".... Deje, negaliu tau konkreciai pasakyti apie greiciu dezes, visokiu ten laikiliu, pagalviu ir kitu mazgu suderinamuma tarp 24v variklio ir 12v variklio.... -_- Taip pat,kaip kolega rase, pasidomek butinai ir teisine sio reikalo puse..... Nors asmeniskai man ;) atrodo, kad tavo var. remontas butu ne ka brangesnis uz viso var. pakeitima - ziurek -juos abu reiketu iskelt/ikelt, o tai ka tu sumoketum uz kita varikli (beje, visai neaisku ar geresni uz tavo... :blush: ) bei visus kitus "zaidimus" su jo ir kitom dalim, galetum sumoketi uz savo remonta ir jokiu kitu bedu..... Gal verta pamastyti ? :huh: Kaip bebutu, tu vis vien turesi nemazai islaidu ir prisiminsi si savo "pasimokyma" perkant masina ilgam, taciau dabar pasistenk viska blaiviai pasverti ir nedaryk jokiu skubotu sprendimu kaip kad ten u visokiais metalo-hermetikais...... :unsure: Sekmes !
  • 0

#85 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 10:29

Po tu nelemtu sprogimu, ant laisvu labai mazos apsukos, kartais uzgesta (ant duju). Benzu apsukos normoi. Tai kiek suprantu sklende kaip ir negali buti nuejus, bet jei ne ji tai kas cia darosi?
  • 0

#86 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 10:46

Dainiusaz kas ten tavo varikliui tiksliai yra? Kalbejom, kad galvos tarpine(-es) sudege, tode antifryza varo i cilindrus. Tai viena, kas dar ten tau? Tai norint sutvarkyt galva(-as) reikia visa matara verst lauk? Jei kaune esi galiu viena garaznika motorista uzrodyt, jei ka galesim prie progos kartu palekt iki jo.
  • 0

#87 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 15 - 17:04

galim palekt as kaune laikaus atsiusk man savo duomenis susisieksim :) gal dar ir :beer: uz tuos kaprizingus liutus iversim :) o su 2 daug reikalu tad si varianta ko gero atmetu cia radau kelis motorus tokius kaip mano bet kol kas kainos nerealios (cia uz kauno link zemaitijos zmones isproteja kaina apie 1000 lt blemba juk geras dyzelinis motoras iseina jie matyt pajuto kad man jo reikia labai :) varysiu bandysiu kazkiek derint suma ) perskaiciavus ko gero ir pasiliksiu prie sv 24 kokius 3 metelius :) o wova tu ten viska susitvarkiai kas ten tau buvo nutike ? gal dujas reikia ant stendo statyt ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#88 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 17 - 22:55

galim palekt as kaune laikaus atsiusk man savo duomenis susisieksim :) gal dar ir :beer: uz tuos kaprizingus liutus iversim :) o su 2 daug reikalu tad si varianta ko gero atmetu cia radau kelis motorus tokius kaip mano bet kol kas kainos nerealios (cia uz kauno link zemaitijos zmones isproteja kaina apie 1000 lt blemba juk geras dyzelinis motoras iseina jie matyt pajuto kad man jo reikia labai :) varysiu bandysiu kazkiek derint suma ) perskaiciavus ko gero ir pasiliksiu prie sv 24 kokius 3 metelius :) o wova tu ten viska susitvarkiai kas ten tau buvo nutike ? gal dujas reikia ant stendo statyt ?

Grandines kolkas dar nekeisiu, gal neuzlinks, o dujes reiktu sureguliuot nes ant laisvu kartais gesta. Trasoi lekiant netrugdo, bet mieste peilis. Gal kartais zinai kur kaune sureguliuotu? Pas mane stovi Lemda system eco bezdalai, zodziu regulevimui reik specialaus kompo (atrodo).
  • 0

#89 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugsėjo 17 - 23:21

... cia radau kelis motorus tokius kaip mano bet kol kas kainos nerealios (cia uz kauno link zemaitijos zmones isproteja kaina apie 1000 lt blemba juk geras dyzelinis motoras iseina ...

Palyginimui - bendradarbis savąjai OOOO A4 motorą keitė. V6 2.6l iš 1997m. A6 (daužtos, iš GB) išlupo už 1000Lt, pasikeitė (kartu su dirželių pakeitimu ir t.t.) už berods 500Lt (Kaune)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#90 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 18 - 19:07

pabandyk nuvaryt i silainius ten yra tokia firmele PAS MIKA ar kaskaip panasiai vadinas ten prie norfos netoli pradzioj silainiu garazai (ir vel garazai :) ) ten reguliavo man nu klientura nesiskundzia technika apsirupines net nezinau ... vieni peikia ji kiti giria ... nu man pareguliavo is bedos gal terliotis nenorejo (pats taip sake) o tevui tipo gerai 7 bmw padare nu pats pabandyk nes cia kiek supratau vienas is zinomiausiu kaune o siaip daugiau nteko susidurt dar va pas stanislava kur tau nr buvau daves bet man jau tada bedos su tuo motoru prasidejo tad pas ji nieko konkrecio nenuveikem :) tai vat rytoj varau liuta i ligonine :) cia tokis zmogus po darbo bandys gydyt :) matysim kas gausis . o cia klausima turiu klubui cia rimtas bajeris kad 2 l motoro kompas 1500 (devetas) kastuoja ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#91 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 18 - 19:11

Palyginimui - bendradarbis savąjai OOOO A4 motorą keitė. V6 2.6l iš 1997m. A6 (daužtos, iš GB) išlupo už 1000Lt, pasikeitė (kartu su dirželių pakeitimu ir t.t.) už berods 500Lt (Kaune)

nu tai gerai cia 97 metu ziedu valdovo motoras o as kur skambijau tai 91 nu tai primesk dar butu 95 tai nieko nesakau o cia gavno kazzzkoki bando prastumt uz tokia suma nesamone :angry:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0