Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Eismas Vilniui


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#21 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 12:15

vaziuoju nuo seimo i seskine. isvaziuoju is laikinos aiksteles prie seimo, suku ne i statoilo po g.vilko tiltu puse, bet i gedimino pr, zveryno tiltu puse. uz didziojo (liubarto) tilto suku i kaire, tada i europa city viesbucio kiema, apvaziuoju viesbuti is kaires, suku i desine ir dar karteli i desine, papuolu i g.vilko gatve tiesiai pries tuneli, greitai rikiuojuos i krastine kaire ir slenku rukydamas.
nedidelis bonusas, bet vis nereikia laukti eileje uzlipti ant gelezinio vilko tilto.


tiesa atidariau ziemos sezona. pirmyn i darba pesciom ~25min is gelvonu gatves, atgal pavaziuoju i kalniuka viena stotele. Viso 1,10Lt dienai kelionei i/is darbo. vakare pamankstinu žti generatorių ir stabdziu diskus. žti stovedamas genda.

o ne efektyviau i zveryna per birutes gatve po to i zaliaja g. ir po to i kamsti prie iki parduotuves zveryne ir tada narbuto gatve ir pakliuni kur reik. Nereikia slinkt gv gatve
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#22 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 13:01

tai dabar juk neber kur pakliut is narbuto gatves. man reikia i gelvonu g., nebent per laisves pr. vaziuot, bet jau lankas gaunas. arba pro moksleiviu rumus ir gelezinio vilko gatve i kalna. irgi sh. nu nezinau. man taip pasirode visai good.
  • 0

#23 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 14:01

tai dabar juk neber kur pakliut is narbuto gatves. man reikia i gelvonu g., nebent per laisves pr. vaziuot, bet jau lankas gaunas. arba pro moksleiviu rumus ir gelezinio vilko gatve i kalna. irgi sh. nu nezinau. man taip pasirode visai good.

cia zinai kaip kam geriau taip tas ir renkas
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#24 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 15:07

idant nevaziuoti ryte nuo olandu ziedo link antakalnio ziedo, reikia vaziuoti salia onos baznycios, katedros, ir pries mindaugo tilta nusukus i desine, iki antakalnio ziado atvaziuosite tikrai greiciau.
  • 0

#25 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 16:53

idant nevaziuoti ryte nuo olandu ziedo link antakalnio ziedo, reikia vaziuoti salia onos baznycios, katedros, ir pries mindaugo tilta nusukus i desine, iki antakalnio ziado atvaziuosite tikrai greiciau.

Nu kazin kazin.. Pamatuok su laikrodziu kadu. ;) Geriau jau nuo to ziedo i N. Vilnios puse (S.Batoro g.), tadu i kaire (Rudens g.) (ten geras eksfaltas :)~ ), po tom dar pora gatveliu (Kariu kapu, Vasaros ir pan..) i kaire/desine (nelygu ar i Antakalni, ar link centro/zirmunu reikia) ir islendi i Antakalnio g. (ties Sapiegos st.) arbu i kita puse in Silo g. Per vakarini pika galima ~6-8 min. lyginant su Olandu g. sutaupyt. Is ryto ten sukinetis didelio tolko ner - visur vietiniais uzkista.

Mana marsrutas tai tokis: Zverynas (Paribio g.) - Pylimo g. (prie k.t. 'Lietuva'): Paribio g.>> Gelezinio vilko (kartais mentas reguliuoja sviesofora, tai gan mikliai praskrendam) >> i desine pries tuneli >> i kaire (Gostauto g.) >> i kaire uz Seimo (Gedimino pr.) >> i desine uz Auksciausio Teismo (Vasario 16 g.) >> tiesiai ( Tauro g., Mindaugo) (sitoj atakrpoj 'ant zalios bangos ir jei nera kliuciu isvystoma ~80-90 kmh) >> uz Mindaugo maximos kairen (Naugarduko g.) >> kairen i Vingriu g. ir skenuojam laisvas vietas parkovkei. ^_^ Trunka 8-9 min., ryto meta, apie 8.00-8.15.
  • 0
Variantas B

#26 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 16:57

cia straipsnelis i tema
  • 0

#27 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 17:06

"jei sekdami didžiųjų Europos miestų pavyzdžiu vilniečiai paliktų savo fordus, pežo ar volvo ir persėstų į visuomeninį transportą" ^_^
  • 0
Variantas B

#28 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 17:10

"jei sekdami didžiųjų Europos miestų pavyzdžiu vilniečiai paliktų savo fordus, pežo ar volvo ir persėstų į visuomeninį transportą" ^_^

Vat jei paliktu oooo ir vw, tai tikrai spustys sumazetu B)
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#29 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 08:39

e, ne, jei musu savivaldybes ir pan. europos didziuju miestu pavyzdziu paleistu pakankamai greito viesojo transporto ir lygiai taip pat visa vilniu per 40 min. galima butu pervaziuot bet kuria kryptim, as niekad nesusigundiciau masinos pirkt. Ilga laika buvau trulu fanas. Bet tiem, kas gyvena zirmunuose varyt i kirtimus i darba tai min. kokie 3 persedimai :)
  • 0

#30 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 08:47

ok. tada man papasakokit kaip is minsko plento kuo greiciau iki zveryno nukakt? mano seni marsrutai jau nepadeda.
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#31 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 08:59

ok. tada man papasakokit kaip is minsko plento kuo greiciau iki zveryno nukakt? mano seni marsrutai jau nepadeda.

Oooo... aš kol kas dabar panašiai važiuoju, tik nuo liepkalnio gatvės iki seimo. Žinok nieko gero nerasi. Esmė ta, kad visi keliai užbombinti, o daugiabučių kiemų ir pravažiavimų paprasčiausiai nėra. Taip kad nesiparinu ir atstoviu eiles. ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#32 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 10:20

ok. tada man papasakokit kaip is minsko plento kuo greiciau iki zveryno nukakt? mano seni marsrutai jau nepadeda.

Turbut pades tik gyvenamasis plotas zveryne. ;]
Jau sudetingesnio privaziavimo iki darbo turbut nebegalejai sugalvoti :D
  • 0

#33 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 10:32

Turbut pades tik gyvenamasis plotas zveryne. ;]
Jau sudetingesnio privaziavimo iki darbo turbut nebegalejai sugalvoti :D

Darba lengviau pakeisti :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#34 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 11:18

Geriausiai ira is namu dirbt - nesuprantu apie kokius kamscius kalbat :D Kokia valanda per diena susitaupo.
  • 0

#35 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 11:28

Geriausiai ira is namu dirbt - nesuprantu apie kokius kamscius kalbat :D Kokia valanda per diena susitaupo.

nu. :blush:
manyciau daugiau ...
  • 0

#36 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 12:48

O man jei kas papasakotu kaip nuo kudirkos g-ves dasikasti iki baltupiu (riomerio univero barakai) tai buciau maximanijiskai dekingas. bo visada po darbo apie 17.00 varau kokia valanda... Jau geriau pas savo moteri i kauna tada atlekti.. tiek pat laiko uzima.. ;/
  • 0

#37 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 13:01

"jei sekdami didžiųjų Europos miestų pavyzdžiu vilniečiai paliktų savo fordus, pežo ar volvo ir persėstų į visuomeninį transportą" ^_^

Mane tai labiausiai uzhpisa tie aiskintojai, kurie tipo sako sesk i trulika, o patys jais nera ne karto vaziave. :lol: Kai tas viesas transportas bus ne toks antisanitarinis tada gal ir pagalvosiu. O dabar tai nu ir-nakui.. :wacko:
  • 0

#38 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 13:28

Oooo... aš kol kas dabar panašiai važiuoju, tik nuo liepkalnio gatvės iki seimo. Žinok nieko gero nerasi. Esmė ta, kad visi keliai užbombinti, o daugiabučių kiemų ir pravažiavimų paprasčiausiai nėra. Taip kad nesiparinu ir atstoviu eiles. ;)

paskutini karta variau link kalejimo pries "tilta" i kaire ir islindau prie sviesoforo kur po gelezinkelio tiltu stovi. Tada ileido ir kaip naxalas pries golf uzlindau. :blush:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#39 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 13:59

Mane tai labiausiai uzhpisa tie aiskintojai, kurie tipo sako sesk i trulika, o patys jais nera ne karto vaziave. :lol: Kai tas viesas transportas bus ne toks antisanitarinis tada gal ir pagalvosiu. O dabar tai nu ir-nakui.. :wacko:

Kada pats, kolega, paskutinikart trulike sedejote? (Pasakyk saziningai)..
Svarus, grazus tie autobusai (net su vokiskais palygint tikrai negeda), trolikai irgi nieko, nemazai ir nauju (tie apvalaini "gyvuliniai" jau seniai nebevazineja).. Jei vistiek PONUI per prasta, yra mikruskes (3Lt), ten irgi svaru grazu ir 'ruskoe radio vis reciau isgirsi. A kas juose tokio 'antisanitarinio? Seni zmones? Ne nuo visu dvelkia gaiviu kvepalu aromatu? Gal siaip su savo homofobija tvarkytis reiktu.. ;)
Vaziuoja siti visi transportai (bent jau centre) panasiu greiciu kaip ir visas srautas, yra pigus (tiek pinigine, tiek nervu prasme). Ko dar noretusi?
O masina gali pasilikt progom 'kai tikrai reikia.. :rolleyes:
  • 0
Variantas B

#40 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugsėjo 07 - 14:19

Kada pats, kolega, paskutinikart trulike sedejote? (Pasakyk saziningai)..
Svarus, grazus tie autobusai (net su vokiskais palygint tikrai negeda), trolikai irgi nieko, nemazai ir nauju (tie apvalaini "gyvuliniai" jau seniai nebevazineja).. Jei vistiek PONUI per prasta, yra mikruskes (3Lt), ten irgi svaru grazu ir 'ruskoe radio vis reciau isgirsi. A kas juose tokio 'antisanitarinio? Seni zmones? Ne nuo visu dvelkia gaiviu kvepalu aromatu? Gal siaip su savo homofobija tvarkytis reiktu.. ;)
Vaziuoja siti visi transportai (bent jau centre) panasiu greiciu kaip ir visas srautas, yra pigus (tiek pinigine, tiek nervu prasme). Ko dar noretusi?
O masina gali pasilikt progom 'kai tikrai reikia.. :rolleyes:

Mano postas nebuvo tamstai adresuotas. Tik pasinaudojau citata. ;) Trulike paskutinį kartą sėdėjau prieš kokį mėnesį, mikrūškėje taip pat. Matyt sanitarijos supratimas pas mumi labai skiriasi... :rolleyes: O apie naujus trūlus pasakot nereikia, važiavau ir jais. Dėl kvepalų tai taip, man yra labai bjaurus aromatas tiek senų tiek jaunų nesipraususių keleivių. O kadangi kolega apie tai užsiminėte, tai ir pačiam matyt senokai teko viešuoju transportu naudotis, bent jau vasarą kai buvo +28.

Mano homofobija yra mano ir ne tamstai spręst, ką man su ja daryti. Ji nieko bendro neturi su viešuoju transportu. Lygiai tas pats su mašinos naudojimu. Važiuosiu tada, kada norėsiu, o ne tada, kada kažkam pasirodys, kad reikia. Tam ją ir nusipirkau. Dėl laiko, tai nereikia skiesti, o reikia pabandyti nuvažiuoti sakykim vakare iš Antakalnio į pvz Karoliniškes su trūlu, o paskui su savo mašina ir pamatuoti laiko sąnaudų skirtumus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0