Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Variklio keistenybes


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#21 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 12:59

nu taigi varikliai pas mus tokie patys ;] o davikliai berods tokie patys abiem blokams. mano variklio kazkoki tepalo slegi rodo, turetu rodyt ir tavo. o pavyks statiskai isbandyt, nejudant is vietos? :)) grazus butu vaizdas, vaziuoja dvi masinos laidais sujungtos, viena turi daviklius, kita prietaisu skydelius. kaip su "zeme" darysim? tik man reikia laidus atsirinkti salone. arba irgi nuo daviklio nusiimti.

Šį pranešimą redagavo laris: 2006 rugsėjo 25 - 13:05

  • 0

#22 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 13:27

tik man reikia laidus atsirinkti salone. arba irgi nuo daviklio nusiimti.

O gal koks zigulio stlelyke tiktu :), nes pavazineti tikrai nesugebesim! Tai jei kada busi salia paziurek tuos laidus, vdrug rasi tuos kuriu reikia. O mase uzkabinsim minuso akumuliatorius, turetu suvekti!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#23 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 14:43

gerai. reikia sviesos. ar iki savaitgalio islauksi? butu daugiau laiko palandzioti po masina.
  • 0

#24 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 15:44

gerai. reikia sviesos. ar iki savaitgalio islauksi? butu daugiau laiko palandzioti po masina.

As pats darbo dienom nieko nespeju, taip kad nereikes laukt, savaitgalis pats ateis netiketai:) Skambinsiu!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#25 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 15:46

Ka jus ten po ta masina landziojat, pasidarot 2-3 metru laida su papka ir mamka, susitinkat, pajungiat, paziurot ka rodo ir viskas :) p.s. islieka tikimybe, kad Swift daviklis gali blogai rodyt.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#26 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 09:26

Ka jus ten po ta masina landziojat, pasidarot 2-3 metru laida su papka ir mamka, susitinkat, pajungiat, paziurot ka rodo ir viskas :)
p.s. islieka tikimybe, kad Swift daviklis gali blogai rodyt.

+ tikimybe, kad mano prietaisu skydelis rodo pieno riebuma.
valdux, papka-mamka nuo kurios vietos? :)
juk man reikia arba nuo daviklio laida nusiimti (reik po masina pagulet), arba rasti kur tas laidas salone fiskej yra.
swift taip pat reikia pajungti prie daviklio laida (reik po masina pagulet). be pasigulinejimo cia matyt vistiek neissiversi. ar as ko nesuprantu?
  • 0

#27 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 09:36

Ka jus ten po ta masina landziojat, pasidarot 2-3 metru laida su papka ir mamka, susitinkat, pajungiat, paziurot ka rodo ir viskas :)
p.s. islieka tikimybe, kad Swift daviklis gali blogai rodyt.

+ tikimybe, kad mano prietaisu skydelis rodo pieno riebuma.
valdux, papka-mamka nuo kurios vietos? :)
juk man reikia arba nuo daviklio laida nusiimti (reik po masina pagulet), arba rasti kur tas laidas salone fiskej yra.
swift taip pat reikia pajungti prie daviklio laida (reik po masina pagulet). be pasigulinejimo cia matyt vistiek neissiversi. ar as ko nesuprantu?

bent jau pas mane yra fiskes virs ismetimo kolektoriaus. Viena juoda, kita ruda. Kur tu ja padejai, as nezinau ;)
Pagal ideja turetu buti juodoje fiskeje B2 kontaktas (pagal kita saltini F), melyno laido numeris 30.
aisku jeigu tu tas fiskes paslepes kur nors salone, tai lengviau bus atjungti tavo davikli, ir prie to laido pajungti Swift davikli.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#28 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 11:43

Manau galima šiek tiek paprasčiau - tas daviklis tai varža. Taigi atjungi daviklį ir pajungi testerį matuojantį varžą - užsirašai kiek rodo prie tuščių apsukų ir kiek prie 3000, aišku čia kai variklis normalioj darbinėj temperatūroj. O paskui lygini "gerą" "blogą" daviklius. O jei normaliai patikrint spaudimą - tai tik su manometru.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#29 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 27 - 12:07

Ka jus ten po ta masina landziojat, pasidarot 2-3 metru laida su papka ir mamka, susitinkat, pajungiat, paziurot ka rodo ir viskas :)
p.s. islieka tikimybe, kad Swift daviklis gali blogai rodyt.

+ tikimybe, kad mano prietaisu skydelis rodo pieno riebuma.
valdux, papka-mamka nuo kurios vietos? :)
juk man reikia arba nuo daviklio laida nusiimti (reik po masina pagulet), arba rasti kur tas laidas salone fiskej yra.
swift taip pat reikia pajungti prie daviklio laida (reik po masina pagulet). be pasigulinejimo cia matyt vistiek neissiversi. ar as ko nesuprantu?

bent jau pas mane yra fiskes virs ismetimo kolektoriaus. Viena juoda, kita ruda. Kur tu ja padejai, as nezinau ;)
Pagal ideja turetu buti juodoje fiskeje B2 kontaktas (pagal kita saltini F), melyno laido numeris 30.
aisku jeigu tu tas fiskes paslepes kur nors salone, tai lengviau bus atjungti tavo davikli, ir prie to laido pajungti Swift davikli.

as tada jaunas buvau, o juodoji ir rudoji fiskes buvo nelabai geros busenos. :rolleyes:
nukirpau, sujungiau ir izoliavau.

taip, tu teisus, tepalo slegio daviklio laido i prietaisu skydeli numeris yra 30. ir jei viskas bus gerai, tai jis didesneje fiskeje salone uz bardacioko bus pajungtas prie 6-to kontakto. :)

Šį pranešimą redagavo laris: 2006 rugsėjo 27 - 12:08

  • 0

#30 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 spalio 09 - 07:15

Tai va, nuraminau save si savaitgali, pajungem laidus prie strelytes, strelyte parode 1,8-2,0 bar tuscia eiga ir iki 4 bar pakelus apsukas! Reziume, patikrinus su multimetru, pastacius ji ant padalos 20K varza, parode: variklis nedirba - 0,7 variklis dirba 800rpm - 0,19-0,21 atitinka (1,8-2,0 bar) variklis dirba 3000rpm - 0,16-0,18 atitinka (~ 4,0 bar) Gal kam pravers kadanors!? :) Dabar klausimas ar keisti davikli, kuris uzdega reudona tepalo lempute, arba valyti kontaktus!? Bet vistiek jei kas galetu rekomenduoti gera motorista, tai galit parasyt cia! Ir dar, jei perrinkineti varikli, ar butinai reikia dalys imti is patys zinot kur, arba ieskoti kur iseina. Ir kaip suprantu, isanksto pirkti viska nereiketu, nebent tarpines ir reboksles!? P.S. Milziniskas aciu Lariui uz nuraminima ir pagalba! :beer:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#31 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:53

tai tikrai ner uz ka. ale alus labai laiku, po tomeko gimtadienio truputi nekas buvo. o cia va swift su alum atvairavo. is karto geriau pasidare :)

Šį pranešimą redagavo laris: 2006 spalio 09 - 15:54

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0