Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Koki tepaliuka pilti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 10:57

Dabar buvo Castrol GTX Magnatec 10W-40, dabar pakeiciau voztuvu gumytes pagaliau reikia ir tepaliuka jau keisti. Koki rinktis ir ka pilti? Ka dar tuo paciu kartu tureciau pasikeisti? tepalo filtra? ka dar?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#2 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 13:07

pries kelias dienas buvo panasi tema. Manau, kad pries ziema gali ir kitus filtrus pasikeisti. O tepala as pvz pilu Total.
  • 0
Roots to roots

#3 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 14:40

as pyliau Shell 5W40 ultima. 33 lt/litras, aisku oro, tepalu filtras keiciamas... bet man liepe butinai sintetika pilt del to, kad nezinia su kokiu sh ir kiek laiko pries mane vazinejo - pirkau pries 1,5 men...
  • 0

#4 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 14:50

as pyliau Shell 5W40 ultima. 33 lt/litras, aisku oro, tepalu filtras keiciamas... bet man liepe butinai sintetika pilt del to, kad nezinia su kokiu sh ir kiek laiko pries mane vazinejo - pirkau pries 1,5 men...

O tokiu atveju reikia pilti ne pusiau minerala :unsure: , kuris tinka tiek po mineraliniu tiek po sintetiniu. Jei pries tai buvo mineraliniai, o daba supilti sintetiniai tai ner labai gerai.
  • 0

#5 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 15:08

As sakyciau - tepaliukas pagal pinigines stori... ;)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#6 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 22 - 15:09

buvo lipdukas polusintetikos, del to sintetika ir pyliau, meistriukai porino, kad taip teisingai yr... zodziu nuo vairavimo priklauso, jei grynai mieste malies, tai reik skystesnio, tai tikrai...
  • 0

#7 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 20:32

Dabar buvo Castrol GTX Magnatec 10W-40, dabar pakeiciau voztuvu gumytes pagaliau reikia ir tepaliuka jau keisti.
Koki rinktis ir ka pilti? Ka dar tuo paciu kartu tureciau pasikeisti? tepalo filtra? ka dar?

Kiek kainuoja tos voztuvu gumeles ir kiek darbas?As naudoju Shell Helix 10w-40 pusiau sintetini ir jau butu laikas keisti,taip pat ir voztuvu gumas.Gal ant ziemos geriau sintetini pilt?
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#8 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 16:13

As tai pilu tik sintetini. tiek vasara tiek ziema. :D
  • 0
ARE 752, Kaunas

#9 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 17:35

Nu prie to paties ir as pasigirsiu. Pasikeiciau pagaliau savo liutukui voztuvu gumeles. Jau buvau pradejas ant tepalo vaziuot 1000km - 1 ltr tepalu. Dabar ane jokio dumo, jokio kvapelio, ir tepalu lygys kaip ikaltas nuvaziavus 700km
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#10 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 rugsėjo 30 - 21:24

Kiek kainuoja tos voztuvu gumeles ir kiek darbas?As naudoju Shell Helix 10w-40 pusiau sintetini ir jau butu laikas keisti,taip pat ir voztuvu gumas.Gal ant ziemos geriau sintetini pilt?

Bijau sumeluoti, bet pries metus voztuvu gumeles ir pakeitimas Meharyje maniskiam berods atsistojo 120 Lt
  • 0

#11 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 spalio 01 - 18:55

Bet ar pades gumeliu keitimas,o jeigu ziedai?Man nuvaziavus 10k reikia dapilt 2-2,5 l tepalo
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#12 Svečias_dex_*

Svečias_dex_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 01 - 23:00

Bet ar pades gumeliu keitimas,o jeigu ziedai?Man nuvaziavus 10k reikia dapilt 2-2,5 l tepalo

Pigiausias variantas suzinot del ko ryja tepala - pakeisti voztuvu gumeles(tepalo nubloskejus :) ).Jei nepades - skias ziedai kalti (99%)
  • 0

#13 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 06:18

tavo masinai sitie kuriuos dabar vartojai yra labai super pasirinkimas, nes Castrol aplamai yra geriausi tepalai pagal reitingus :D savo pugo varikliuka tepu su KronOil sintetiniais tepalais ir tik todel kad pigiau gaunu.. o seip pries tai naudojau Castrol GTX.
  • 0

#14 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 spalio 02 - 07:26

Dabar buvo Castrol GTX Magnatec 10W-40, dabar pakeiciau voztuvu gumytes pagaliau reikia ir tepaliuka jau keisti.
Koki rinktis ir ka pilti? Ka dar tuo paciu kartu tureciau pasikeisti? tepalo filtra? ka dar?

Kiek kainuoja tos voztuvu gumeles ir kiek darbas?As naudoju Shell Helix 10w-40 pusiau sintetini ir jau butu laikas keisti,taip pat ir voztuvu gumas.Gal ant ziemos geriau sintetini pilt?

Na va pagaliau ir as susitvarkiau - pasikeiciau voztuvu gumeles, su voztuvu reguliavimu -150lt susimokejau, dabar liko tepala pasikeisti naudojau Castrol GXT.... pusiau sintetika, dabar nusipirkau Shell Helix 10w-40 bei filtrus. tik va kur pasikeisti, nes nera niekur duobes, gal gali pasakyti kas kiek servise kainuotu pakeitimas?
beje pagaliau technikine sestadieni persivariau!! :rolleyes: Nieko, tik sviesos ir kairys galinis ratas uzstrigo prima karta (silpnokai stabde- nuorinau bei paverziau kaladeles ir valio :)
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#15 Jetmars

Jetmars
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI, 2005

Parašyta 2006 spalio 02 - 09:23

prie to pacio gal pasakytumet vistiek jau daugiau isbandyta gal pas jus... Sintetiniai tepalai ir emulsija.... vis labiau baugina mintys apie laukiancius to gerio graibymo darbus ziema... Gal esant sintetikai sito gerio atsiranda maziau o gal visai jo nebuna? naivu zinoma tiketis kad nebus bet vis delto gal? iki siol pilamas pusiau sintetinis, bet ziemai yra minciu pakeist pilnai sintetiniu. Tai visgi kaip manot ar verta tiketis kad gelsvo marmalo sumazes?
  • 0

#16 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 spalio 02 - 09:29

Na ne emulsija, o liaudiskai tai priimta vadinti majonezu :D O ar su sintetika maziau negaliu pasakyt, pasakysiu tik tiek kad bet kuriuo atveju jis kaupiasi :D
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#17 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 09:44

Idomu kiek kastuoja 3.0 v6 12v voztuvu gumikiu pakeitimas? :blink:
  • 0

#18 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 spalio 02 - 13:18

Bet ar pades gumeliu keitimas,o jeigu ziedai?Man nuvaziavus 10k reikia dapilt 2-2,5 l tepalo

Man dar daugiau iki pakeitimo reikdavo dapilti.. 1 l mazdaug 2000 km.. Po voztuvu gumeliu pakeitimo tepalas nebedingsta ir dapilti nereikia
  • 0

#19 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 13:20

As sakyciau - tepaliukas pagal pinigines stori... ;)

True true...
Dėl emulsijos - mano 306 visada (kol aš juzinau) buvo Total Quartz9000 sintetika, majonezo tsakant neišvengta škias. Manau, kad tepalas yra riebalas, koks jis bebūtų, sumaišius su karštu vandens garu, vis vviena gausime emulsiją. Tokia mano nuomonė.
  • 0

#20 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 spalio 03 - 08:09

True true...
Dėl emulsijos - mano 306 visada (kol aš juzinau) buvo Total Quartz9000 sintetika, majonezo tsakant neišvengta škias. Manau, kad tepalas yra riebalas, koks jis bebūtų, sumaišius su karštu vandens garu, vis vviena gausime emulsiją. Tokia mano nuomonė.

Apie kokia cia emulsija-majoneza cia kalbat ir is kur ta gėri graibot? :D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0