Peršokti prie turinio


Perku automobilį. Padėkit išsirinkt


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 07:10

Tai va, kad ir kaip gaila bebūtų, pardaviau savo MX-3 ir mąstau, gal vėl Peugeot nusipirkt.
Radau va tokį man į akį krintantį variantą:
http://www.autogidas...html?01.1851805
Ką manot? Gal kas buvot apžiūrėt iš arčiau? Į ką labiausia kreipt dėmesį apžiūrint (būtent šitą automobilį)?

Prie to pačio, dar sudomino:
http://www.autoplius...vieji&id=507416
(labai patiko, kad 2l automatas - apie variklį prisiskaičiau daug gerų atsiliepimų, metai, rida)
Kaip ten su tech. apžiūra parvežtų iš JAV automobilių? Reikia kažką duot į rankas ar ne? Gatvėse matau nemažai USA variantų, negi visi neša lauktuvių? Gal registruojant yra kokių niuansų?

Na dar vienas klausimas:
blogo galit pasakyti apie Renault Scenic (tą su siauresnėm lempom)? Ar jam 1,6 variklis ne per silpnas? Žmona sako kad autobusas :wacko: aš tai taip nemanau -_-

Šiaip ieškau mašinos ne senesnės nei 1998 m. ir iki ~13 kLt, su oro kondicionierium, 4/5 durų, "neėdrios" :)~ , būtinai benzininis variklis, pageidautina automatinė pavarų dėžė, su serviso knygele, nevažinėta Lietuvoj, na nebent šeimininkas labai gerai prižiūrėjo ir mylėjo automobilį (kaip, kad buvęs mano MX-3 šeimininkas), žodžiu, noriu daugiau komforto sau ir žmonai :wub:
  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 07:40

Nesuprantu, gaila o pardavei :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 07:47

Gaila pasidarė tada, kai pardviau. Na, bet gal reikėjo - metus net į servisą nereikėjo užsukt, bet va dabar guolį galinį reikėjo keist, dar tokį termo daviklį už 15 Lt, tai pardaviau.. :wacko:
  • 0

#4 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 09:42

Neono net nežiūrėčiau (begalės neigiamų atsiliepimų), o 406 lyg ir be kondiko...
  • 0

#5 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 09:58

parduotas jau liūtas.. su klimato kontrole ten buvo.. ledukai.. O apie Neon'a gal smulkiau galima? Man tie "begalės neigiamų atsiliepimų" nieko nesako. Mano pliusai Noen'ui tokie, kad važiuokle štatska man labai patinka - smagi, minksta, salonas tikrai ne Fiat'o tipo - geros kokybės plastmasės, apie ta 2.0 varikli skaičiau, kad jis l.patikimas ir ilgaamžis, be to buvo pirmas štatskas variklis montuojamas į japoniškus automobilius.

Šį pranešimą redagavo Sliekas: 2006 rugsėjo 24 - 10:33

  • 0

#6 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 15:10

Siuo metu turiu scenica 97. 1.9td. vairuojasi kaip ir visos aukstesnes masinos, siaip daug visokiu smulkmenu kas budinga renault automobiliams. Siaip auto is isores gan kompaktiskas, bet vietos viduj tikrai netruksta, ypac aukstiems aseminims. Kol kas trukumu dar nepastebejau. Per mazai vazineju:) Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#7 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 18:24

Šiaip ieškau mašinos ne senesnės nei 1998 m. ir iki ~13 kLt, su oro kondicionierium, 4/5 durų, "neėdrios"

siap, tu neonu - man zinoma tik viena blogybe: tik kad edrios ... -_-
  • 0

#8 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 19:14

parduotas jau liūtas.. su klimato kontrole ten buvo.. ledukai..

O apie Neon'a gal smulkiau galima? Man tie "begalės neigiamų atsiliepimų" nieko nesako.
Mano pliusai Noen'ui tokie, kad važiuokle štatska man labai patinka - smagi, minksta, salonas tikrai ne Fiat'o tipo - geros kokybės plastmasės, apie ta 2.0 varikli skaičiau, kad jis l.patikimas ir ilgaamžis, be to buvo pirmas štatskas variklis montuojamas į japoniškus automobilius.

http://www.biteplius...41-=(1091554229
http://www.biteplius...241-=(740177770
http://www.biteplius...41-=(1882259312
Čia gal ką naudingo rasi. Aš sau nepirkčiau tokios, bet kiekvienam - savo. Patinka - jemk :D
  • 0

#9 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 20:29

nori dar daugiau trouble negu su prancuzais turejai tada prasom :) siaip as irgi buvau uzmetes aki isvaizdus masiniukai bet pasiklausinejus tai daugelis nerekomendavo placiau kasko ir nesiaiskinau nes vien ko gero auto marke apie islaikyma daug ka pasako (gal ?)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#10 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 24 - 20:57

Pridursiu dar minusą - kasko amerikonams brangesnis. Beje, pas mane irgi skaitosi amerikonas, po kapotu irgi Honda America, nors detalės eina nuo europietiško, išskyrus dureles ir iki bagažinės, bet kur kokį plastmasiuką paimi visur Made in USA. Pagal katalogus tai jau amerikonas ir todėl man neapsimokėjo drausti.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2006 rugsėjo 24 - 21:00

  • 0

#11 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 12:01

2 metus vazinejau su darbo Neon'u, nauju. Blogybes - ratai susisuka tiek mazai, kiek mano 406 lyginant su OOOO 100; amzinos bedos su elektra - ryte veikia, vakare ne, ir atvirksciai; gal kam ir patinka tas pietu stalas uz vairo, man nelabai; mikstumo ten nerasta, nes buvo europinis variantas turbut. Siaip iki serviso smagiai vaziuodavo. Tai dureliu rankenele nukrito, tai kazkokia bleka pacioje atsilupo. Palygint nebloga auto.
  • 0

#12 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugsėjo 25 - 15:02

parduotas jau liūtas.. su klimato kontrole ten buvo.. ledukai..

O apie Neon'a gal smulkiau galima? Man tie "begalės neigiamų atsiliepimų" nieko nesako.
Mano pliusai Noen'ui tokie, kad važiuokle štatska man labai patinka - smagi, minksta, salonas tikrai ne Fiat'o tipo - geros kokybės plastmasės, apie ta 2.0 varikli skaičiau, kad jis l.patikimas ir ilgaamžis, be to buvo pirmas štatskas variklis montuojamas į japoniškus automobilius.

O ash girdejau kruvas pasakymu, kad Neono dydzhiausia problema butent varyklis.
Netgi skelbimuose dazhnai stengiasi paprezhti, kad "varyklis dar geras" arba "katik galva pakeista". :lol:
Kazhkada pats galvojau apie Neona, bet pasiskaicius atsiliepimus, paplepejus su servisistais fantazija atshoko. :ph34r:

Beje Scenic'as irgi i apzhvalgos rata buvo pakliuves. Kazhkur info besirankiodamas, gana oficialiam straipsni, skaiciau: "ko gero Scenic'as, kokybes pazhiuriu, labiausiai nenusisekes modelis per visa Renault istorija".

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2006 rugsėjo 25 - 15:05

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#13 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 09:00

nezinau konkreciai apie Neon'a, bet pavairavau as 4 skirtingas mashkes USA per 5 men. Na nepasakyciau, kad bent viena is ju prilygo europiniu maskiu komfortui - tiek pagal komplektacija, tiek pagal bendra ergonomika
  • 0

#14 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 12:44

O apie Neon'a gal smulkiau galima? Man tie "begalės neigiamų atsiliepimų" nieko nesako.
Mano pliusai Noen'ui tokie, kad važiuokle štatska man labai patinka - smagi, minksta, salonas tikrai ne Fiat'o tipo - geros kokybės plastmasės, apie ta 2.0 varikli skaičiau, kad jis l.patikimas ir ilgaamžis, be to buvo pirmas štatskas variklis montuojamas į japoniškus automobilius.

kas sakė kad jis minštas? :unsure:

"į begalės neigiamų atsiliepimų" šiuo atveju reikia atsižvelgti labai rimtai.

į kokius čia japoniškus automobilius buvo dedamas tas variklis? btw- jo buvo dvi versijos.
  • 0

#15 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 15:42

Kuršiui:
į kokius, tikrai nepasakysiu, bet radau vieno amerikono puslapy, jis ten labai nuodugniai apie viska parašęs, supratau tiek, kad buvo montuojamas į japoniškus auto, skirtus amerikonams..

Tęsiant temą:

nenusipirkau nei to, nei ano, nei trečio. :unsure:

Štai mano laimikis:

Posted Image

1999 m. 1,6l benzininis varikliukas (74 kW)
nedaužtas, net neįbrėžtas, su vėsintuvu salono (veikiančiu), technikinę praėjo be priekaištų, Lietuvoj nevažiuotas (matosi iš numerių), prariedėjęs 136000 km (paskutinis tepalų keitimas 2005-06 rida buvusi 123000 km).

P.S.Iš 406 tai "idealaus" stovio benzininio neradau, o dyzelis su tokiom žiemom kaip kad buvo pernai nelabai patikimai atrodo. Nepykit :blush:

Šį pranešimą redagavo Sliekas: 2006 rugsėjo 26 - 15:45

  • 0

#16 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 15:45

Nugi visai neshpetnas laimykis! :lyzht: Sveikinu!!! :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#17 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 15:50

nu kap tikras Sliekas, - tik fokus marokus ... :D prisimiau anekdota, is n.rusu apie fo... .... .... bet va - :beer:
  • 0

#18 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 16:02

prisimiau anekdota, is n.rusu apie fo... .... .... bet va - :beer:

jo, tas geras, aš regitroj tėčiui pasakojau.. bet TA prasme nebandžiau dar šito "fokuso: ;)
  • 0

#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 17:13

Kuršiui:
į kokius, tikrai nepasakysiu, bet radau vieno amerikono puslapy, jis ten labai nuodugniai apie viska parašęs, supratau tiek, kad buvo montuojamas į japoniškus auto, skirtus amerikonams..

Tęsiant temą:

nenusipirkau nei to, nei ano, nei trečio. :unsure:

Štai mano laimikis:

Posted Image

1999 m. 1,6l benzininis varikliukas (74 kW)
nedaužtas, net neįbrėžtas, su vėsintuvu salono (veikiančiu), technikinę praėjo be priekaištų, Lietuvoj nevažiuotas (matosi iš numerių), prariedėjęs 136000 km (paskutinis tepalų keitimas 2005-06 rida buvusi 123000 km).

P.S.Iš 406 tai "idealaus" stovio benzininio neradau, o dyzelis su tokiom žiemom kaip kad buvo pernai nelabai patikimai atrodo. Nepykit :blush:

Is kar gali varyt daryt antikorozine, bo po pirmos ziemos slenksciu dazai nueis iki metalo, mano darbinio 2001m fokuso po dvieju ziemu jau pusleles amto ant dureliu :ph34r: o siaip geras auto, Vistoj detales ne stebuklus kainuoja :ph34r: , bet 307 geriau ;] Siaip Vista sake, kad kas 150000 reik pusasius keist :ph34r: Dyzelio nesiardo, kaina 2000, benzo ligu geriau ;] apie fokusa TDDI galiu daug papasakoti, per 2metus numyniau 120000km :blush:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 rugsėjo 26 - 17:14

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 26 - 18:44

Nu del rudikiu tai nebaisu, manau svarbu plaut atitinkamai daznai, kad druskos nesikauptu, plius as su ja vazinesiu nemanau kad daugiau nei du metus. Va 307 tikiu, kad geriau, bet tiek pinigo nesusikaupe. Kas dar del Focus'o tai draugelis elektrikas is Peugeot serviso tauragej toks zanuda is kurio nieko gero neisgirsi sake kad vaziuokle gera pas focus'us - jo zodziais "raline", isskyrus amortikus. Pavaziuosiu pamatysiu, bet kiek dabar vaziavau tai stovi smagiai ant kelio.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0