Peršokti prie turinio


Nuotrauka

KET pakeitimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 292

#121 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 08:07

Lietuva turi dar toki statistikos departamenta

Zinau kaip ten dirbama, vistik gaunasi, kad mentai visa statistika iskreipia, o pakanka tik 1 zmogaus! -_-
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#122 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 08:42

Nu nevarykit jūs ant tų mentų. Pagalvokit patys - atlyginimai maži, darbas - patruliuoti gatvėje, dirbti viršvalandžiur ir švenčių dienomis ir dažnai negauti atlyginimo už tai, dirba dažnai ypač rajonuose už 2 jei ne už 5 (kalbu apie paprastus o ne apie valdininkus). Socialinės garantijos - tik atlyginimas pastovus apie 1000 lt ir galbūt arti pensija. O kas ateina mokytis? Tik prastai besimokantys (žinau nes dirbu policijos mokykloje). Prieš kokius 6 metus visai kitokie žmonės sustodavo mokytis. O kodėl? Todėl kad nėra motyvacijos, poreikio eiti dirbti į mentūrą. Tai jei valstybė neduoda tai jie ir sukasi iš padėties. Kodėl menmtai tokie yra yra labai daug priežasčių, aš jų neteisinu, bet ir nesmerkiu. Kokia valstybė tokia ir policija

Šį pranešimą redagavo Argus: 2006 gruodžio 21 - 08:44

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#123 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 21:29

Nu nevarykit jūs ant tų mentų. Pagalvokit patys - atlyginimai maži, darbas - patruliuoti gatvėje, dirbti viršvalandžiur ir švenčių dienomis ir dažnai negauti atlyginimo už tai, dirba dažnai ypač rajonuose už 2 jei ne už 5 (kalbu apie paprastus o ne apie valdininkus). Socialinės garantijos - tik atlyginimas pastovus apie 1000 lt ir galbūt arti pensija. O kas ateina mokytis? Tik prastai besimokantys (žinau nes dirbu policijos mokykloje). Prieš kokius 6 metus visai kitokie žmonės sustodavo mokytis. O kodėl? Todėl kad nėra motyvacijos, poreikio eiti dirbti į mentūrą. Tai jei valstybė neduoda tai jie ir sukasi iš padėties. Kodėl menmtai tokie yra yra labai daug priežasčių, aš jų neteisinu, bet ir nesmerkiu. Kokia valstybė tokia ir policija

Tamstos profesija ne advokatas? Tokia dvasia galima bet kam angelo sparnus priklijuot. Tarkim, plėšikui.
Gerbiamas teisėjau, mano ginamasis turėjo sunkią vaikystę. Metaliniai žaislai, aštriais kampais; šikpuodis prie grindų prikaltas; išsilavinimas- nepradėtas vidurinis; atpylęs šeštą "sroką" niekur negavo direktoriaus darbo, tai sukasi mano ginamasis kaip gali. Ir jokių socialinių garantijų...
Man atrodo, kad laikytis įstatymo, jei žinai, kad mentą visada papirksi. Jei ne pinigais, tai dideliais pinigais.
  • 0
... labai piktas diedas...

#124 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 21:38

Kas liečia kyšius - tai čia ir nuo pačio žmogaus priklauso. Aš nors turiu labai didelių galimybių išsisukti nuo baudų to nedarau, nebent patys pasiūlo ar mato kad pažįstamas veidas. Jei jau prasižengei - būk malonus susimokėk. Aš gi parašiau: "neginu bet ir nesmerkiu. Kokia valstybė tokia ir policija. "
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#125 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 22:42

Norėjau tik paprieštarauti pasakojimui, kokie tie "vargšai" mūsų polismenai. Pietų metu važiuojant mieste matosi, kiek mentovežių stovi prie bariukų. Tikrai ne žmonų įduotus sumuštinius jie ten valgo. Aš gaunu daugiau už tamstos minėtą policininko algą, bet tokios prabangos sau negaliu leisti.
  • 0
... labai piktas diedas...

#126 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 22:49

Tiesa, kas kurse, ar tikrai nuo naujų gesintuvas turės būti 2 kg? Jei pagal KET jis turi buti salone (lygtai), tai kur jį dėti? Tokiam kibirui nė vienas gamintojas nėra numatęs vietos.
  • 0
... labai piktas diedas...

#127 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 23:46

is mano klasioku luzeriu visi tapo mentais ir labai "gerbiamais" kaime zmonemis. tiesa sakius stengiuos perdaug nepazeidinet KET bo kazkaip musu intelektas prasilenkia, kad butu imanoma normaliai su jais susikalbeti ;]
  • 0
Roots to roots

#128 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 10:35

Tiesa, kas kurse, ar tikrai nuo naujų gesintuvas turės būti 2 kg? Jei pagal KET jis turi buti salone (lygtai), tai kur jį dėti? Tokiam kibirui nė vienas gamintojas nėra numatęs vietos.

KET'as nei apie gesintuvo dydį nei apie tvirtinimo vietą nieko nesako:
...
[279 punkto sena redakcija iki 2006-12-31]
279. Eisme dalyvaujančioje motorinėje transporto priemonėje (išskyrus motociklą be šoninės priekabos) turi būti avarinio sustojimo ženklas, gesintuvas ir vaistinėlė.
[279 punkto nauja redakcija nuo 2007-01-01]
279. Eisme dalyvaujančioje motorinėje transporto priemonėje (išskyrus motociklą be šoninės priekabos) turi būti avarinio sustojimo ženklas, gesintuvas ir pirmosios pagalbos rinkinys, ryškiaspalvė liemenė su šviesą atspindinčiais elementais arba atšvaitas.

...
Bet LR Susisiekimo Ministro įsakymas "Techniniai Reikalavimai Naudojamoms Kelių Transporto Priemonėms" (nuo 2006-10-01), 107 kodas:
...
1. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra ne daugiau kaip 8 sėdimos vietos keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip vienas ir ne mažesnės kaip 2 kg (l) talpos gesintuvas, išskyrus motociklus be šoninės priekabos.
2. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra daugiau kaip
8 sėdimos vietos keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, bet ne daugiau kaip 16 sėdimų vietų keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip vienas 2 kg (l) talpos gesintuvas.
3. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra daugiau kaip
16 sėdimų vietų keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip du 4 kg (l) talpos gesintuvai.
4. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose vežti krovinius arba atlikti kitas funkcijas ir kurių bendroji masė ne didesnė kaip 3,5 t, turi būti ne mažiau kaip vienas 2 kg talpos gesintuvas sausų miltelių (ar ekvivalentiškas kiekis kito tinkamo gesinančiojo agento).
5. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose vežti krovinius arba atlikti kitas funkcijas ir kurių bendroji masė didesnė kaip 3,5 t, turi būti ne mažiau kaip vienas 4 kg talpos gesintuvas sausų miltelių (ar ekvivalentiškas kiekis kito tinkamo gesinančiojo agento).
6. Gesintuvai turi būti nepažeisti.
Kontrolė atliekama apžiūrint.

...
Taigi - 2kg, bet laikomas kad ir bagažinėj. Nors jei turėčiau kur padėti, mielai salone laikyčiau -_-

P.S. Pataisyta anksčiau mano įvelta klaida - visgi reikalingas 2kg gesintuvas. :blush:

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2007 sausio 09 - 16:09

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#129 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 22:55

Tai subalamutino mane.
  • 0
... labai piktas diedas...

#130 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 23:29

Nu nevarykit jūs ant tų mentų. Pagalvokit patys - atlyginimai maži, darbas - patruliuoti gatvėje, dirbti viršvalandžiur ir švenčių dienomis ir dažnai negauti atlyginimo už tai, dirba dažnai ypač rajonuose už 2 jei ne už 5 (kalbu apie paprastus o ne apie valdininkus). Socialinės garantijos - tik atlyginimas pastovus apie 1000 lt ir galbūt arti pensija. O kas ateina mokytis? Tik prastai besimokantys (žinau nes dirbu policijos mokykloje). Prieš kokius 6 metus visai kitokie žmonės sustodavo mokytis. O kodėl? Todėl kad nėra motyvacijos, poreikio eiti dirbti į mentūrą. Tai jei valstybė neduoda tai jie ir sukasi iš padėties. Kodėl menmtai tokie yra yra labai daug priežasčių, aš jų neteisinu, bet ir nesmerkiu. Kokia valstybė tokia ir policija

Bet man tik vienas klausimas stojasi, kam tada jie tas tuščias darbo vietas laiko? Klaipėdos VPK nesenais duomenimis buvo apie 80 laisvų etatų, tačiau nuėjus ir paprašius pretenduoti užimti tuos etatus, dažnai būna pasakoma kad į juos pretenduojančių daug ir reikės praeit konkursą, sveikatos patikrinimą, atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus ir t.t. (na čia nieko nuostabaus, tradicinė atranka). Bet kažkodėl tos vietos kaip neužsipildo tais norinčiais taip neužsipildo. O aš iš principo galiu atskleisti dėl ko. Todėl kad iš biudžeto gaunami asignavimai visiems etatams, ir pinigų jie gauna net ir tiems etatams kurie yra laisvi, tai logiška jiems nepriimti tų žmonių kad tuos pinigus būtų galima kitokiom formom išsidalinti, ne visus aišku darbo užmokesčio ir jo priedų bei premijų forma, tačiau nemažą dalį jie išsidalina tokia forma.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#131 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 10:45

is mano klasioku luzeriu visi tapo mentais ir labai "gerbiamais" kaime zmonemis

O tu įsivaizduok kad mes mokyti turim tokius luzerius :angry: . Aš tik džiaugiuosi kad man nereikia mokyti - na tik kelias valandėles. Bet ir tai man - tikra kančia
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#132 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 10:49

Bet man tik vienas klausimas stojasi, kam tada jie tas tuščias darbo vietas laiko? Klaipėdos VPK nesenais duomenimis buvo apie 80 laisvų etatų, tačiau nuėjus ir paprašius pretenduoti užimti tuos etatus, dažnai būna pasakoma kad į juos pretenduojančių daug ir reikės praeit konkursą, sveikatos patikrinimą, atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus ir t.t. (na čia nieko nuostabaus, tradicinė atranka). Bet kažkodėl tos vietos kaip neužsipildo tais norinčiais taip neužsipildo. O aš iš principo galiu atskleisti dėl ko. Todėl kad iš biudžeto gaunami asignavimai visiems etatams, ir pinigų jie gauna net ir tiems etatams kurie yra laisvi, tai logiška jiems nepriimti tų žmonių kad tuos pinigus būtų galima kitokiom formom išsidalinti, ne visus aišku darbo užmokesčio ir jo priedų bei premijų forma, tačiau nemažą dalį jie išsidalina tokia forma.

Vienas dalykas dėl ko tos vietos tuščios - niekas nenori dirbti. Pas mus yra įvadinio mokymo kursai kur per 3 mėn gauna policininko kompetenciją. Ir iš tų kurie mokėsi gal liko tik geras trečdalis. Kiti pabėga. O patrulius būsimus mokom tik mes. Na dar kaunas truputį. Tik jo pažymėjimas yra negaliojantis. Tie nepabėga (na gal tik keletas) nes pasirašo 5 m sutartį trišalę. Dalis tiesos yra tavo pamastymuose - tiesa yra ta, kad esant laisviems etatams dalį viršvalandžių gali sumokėti. Na ir viršininkai pasidalina visus priedus ir t.t. O vargšas policininkas lieka ant ledo.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#133 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 19:53

Tai subalamutino mane.

mane vakar darbe irgi bande balamutinti, kad nuo sausio 1 d. tures buti 2 kg gesintuvai. As tik galva pakraipiau bo pries tai forume skaiciau, kad nereikia. O kaip is tikro yra ir pats nzn.... Neskaiciau as dar jokiu KET pakeitimu bo ner kada. Na ta liemenele teks kazkada po svenciu isigyt, o del gesintuvo neskubesiu ;]
  • 0
Roots to roots

#134 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 09 - 10:51

...
Bet LR Susisiekimo Ministro įsakymas "Techniniai Reikalavimai Naudojamoms Kelių Transporto Priemonėms", 107 kodas:
...
    1. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra ne daugiau kaip 8 sėdimos vietos keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti vienas ne mažesnės kaip 1 kg (l) talpos gesintuvas.
...

Šitą, panašu, kad apsišaukiau :blush:
2006 08 23 dienos (Įsigalioja nuo 2006 10 01) pakeitimas:
...
1. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra ne daugiau kaip 8 sėdimos vietos keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip vienas ir ne mažesnės kaip 2 kg (l) talpos gesintuvas, išskyrus motociklus be šoninės priekabos.
2. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra daugiau kaip
8 sėdimos vietos keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, bet ne daugiau kaip 16 sėdimų vietų keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip vienas 2 kg (l) talpos gesintuvas.
3. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra daugiau kaip
16 sėdimų vietų keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip du 4 kg (l) talpos gesintuvai.
4. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose vežti krovinius arba atlikti kitas funkcijas ir kurių bendroji masė ne didesnė kaip 3,5 t, turi būti ne mažiau kaip vienas 2 kg talpos gesintuvas sausų miltelių (ar ekvivalentiškas kiekis kito tinkamo gesinančiojo agento).
5. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose vežti krovinius arba atlikti kitas funkcijas ir kurių bendroji masė didesnė kaip 3,5 t, turi būti ne mažiau kaip vienas 4 kg talpos gesintuvas sausų miltelių (ar ekvivalentiškas kiekis kito tinkamo gesinančiojo agento).
6. Gesintuvai turi būti nepažeisti.
Kontrolė atliekama apžiūrint.

...

Atsiprašau visų kuriuos suklaidinau -_-
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#135 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 sausio 09 - 11:32

Šitą, panašu, kad apsišaukiau :blush:
[i] 1. Motorinėse transporto priemonėse, skirtose keleiviams vežti ir kuriose yra ne daugiau kaip 8 sėdimos vietos keleiviams ir 1 sėdima vieta vairuotojui, turi būti ne mažiau kaip vienas ir ne mažesnės kaip 2 kg (l) talpos gesintuvas, išskyrus motociklus be šoninės priekabos....

As kaip tik nuo kaledu senio gavau gesintuva ir jei gerai pamenu tai ans 1 kg, tai kaip man dabar jaustis? :wacko:
Tame ystatyme lyg nieko nebuvo parasyta apie vieta kur turi buti gesintuvas, nes ir tas vieno kg gesintuvas vos tilpo po keleivio sedyne :unsure: o dvieju kg tai tik y bagazine galeciau ymontuot, o jei reiktu visdelto salone laikyt, tai tektu is galines sedynes atloso isimti poranky ir y ta skyle turetu tilpti 2 kg :ph34r:
  • 0

#136 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 sausio 09 - 12:12

As kaip tik nuo kaledu senio gavau gesintuva ir jei gerai pamenu tai ans 1 kg, tai kaip man dabar jaustis? :wacko:

matomai blogas buvai, tai ir isdure tave kaledu senis su per mazu gesintuvu... :P
nesu tikras, bet kazkada girdejau, jog 2 gesintuvai po 1kg uzsiskaito (vienas po keleivio sedyne, vienas bagazineje)...
  • 0

#137 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 sausio 09 - 12:25

nesu tikras, bet kazkada girdejau, jog 2 gesintuvai po 1kg uzsiskaito (vienas po keleivio sedyne, vienas bagazineje)...

Ystatymas ka kita sako :( Cia greiciau pareigunu sazines reikalas, bet situacijose kai jau buna ieskoma gesintuva sazine net nekvepia :angry:
  • 0

#138 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 sausio 09 - 12:55

Bet per KMZ kalbedami apie KET pasikeitimus nieko apie gesintuvus nekalbejo... Tai kaip yra is tikro? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#139 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 09 - 13:01

Bet per KMZ kalbedami apie KET pasikeitimus nieko apie gesintuvus nekalbejo... Tai kaip yra is tikro? :unsure:

bijau nusisneketi/ tingiu pasitixlinti, bet manding KET gesintuvo vartojimo nereglamentuoja. gali buti TA reikalavimuose ar kazikur.
  • 0

#140 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 09 - 13:54

Igzektly. KET'as tik sako, kad jis turi būti. LR Susisiekimo Ministro įsakymas "Techniniai Reikalavimai Naudojamoms Kelių Transporto Priemonėms"
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0