Peršokti prie turinio


406, 2.0 T, 1997m kaina


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_Zilvius_*

Svečias_Zilvius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 29 - 16:14

Sveiki, Gal galit pasakyti kokia turetu buti orientacine kaina mano pezuko, kuri gavau uz savikaina, taciau knieti suzinoti kiek realiai jis vertas. Duomenys: 406, 2.0T, 1997 11 men., rida tik 97 000km (rida reali, nes jis is vidaus atrodo kaip naujas, pats net nustebau kai suzinojau kelintu jis metu. Vienzo tirkai priziuretas ir pries tai buvusio seimininko ir mano); klimatronikas, lieti ratlankiai, magas tik gamyklinis, 6CD changeris. Pirktas 2006 05, is Prancuzijos, savaite iki pirkimo buvo pakeisti tepalai, dirželiai ir t.t. Neseniai istaciau nauja akuma. Jei kalbet apie minusus, tai tokiu kolkas nelabai randu, na neskaitant vieno kito smulkaus pabraizimo keleivio pusej, bei apacioj bamperio.
  • 0

#2 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Parašyta 2006 rugsėjo 29 - 16:29

atsidaryk autoplius.lt ir ziurek apytiksles kainas, susidarysi vaizda -_-
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#3 Svečias_Zilvius_*

Svečias_Zilvius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 29 - 17:01

taitaip, bet tam autopliuse kazko panasaus kaina nuo 3000 iki 3700 E (pvz randi panasius emtus bet labiau sudrozta). Pats manau, kad ji turetu but verta 3500
  • 0

#4 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 29 - 17:09

Sakyciau dek kaina pagal savo skoni, tik daugiau maziau kad butu reali. as mazda pardavinedamas uzdejau 1000 Lt daugiau negu uz ja buvau mokejes pries metus, stovis buvo geras, bet kai pirkau buvo geresnis aisku. Po ilgu kankinimusi servise pirkejas nuderejo ta 1000 Lt (as aisku apsimeciau kad labai lauzaus :ph34r: ), bet pardaviau uz beveik ta pacia kaina kaip pirkau ir dar sioki toki bizni padariau B) Yra toks pirkejo psichologinis barjeras - jei kaina per maza - jis galvoja, kad masinai kazkas netaip, kazkas gali "islysti" po kiek laiko, o jei masina beveik idealaus stovio, tai dedi kaina uz visus 100% ir ismelzi is pirkejo tiek kiek jis su visu rezervu planavo isleist automobiliui. Aisku ne visi pirkejai tiek naivus. :beer:

Šį pranešimą redagavo Sliekas: 2006 rugsėjo 29 - 17:09

  • 0

#5 Svečias_Zilvius_*

Svečias_Zilvius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 09:00

tai tame ir esme, kad nezadu as jo parduoti, per daug gerai jis man rieda. O ir komfortas nerealus, jokio barskejimo, tyliai dirba, autosradoj net nepajunta kaip iki 160 km sauna. Tik vat nroejau suzinoti kiek jis vertas:DD
  • 0

#6 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2006 spalio 02 - 09:19

O savikaina, tai cia kaip? Buhalteriskai pagal metus ir rida nuo naujo kainos isskaiciuota? :huh:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#7 Svečias_Zilvius_*

Svečias_Zilvius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 09:56

Nu ne:D Tiesiog pirktas FR, ir be jokio antkainio perleistas man:D Realiai pridejus transportavimo kastus bei antkaini, LT butu parduotas su kaina daug didesne kaina nei as gavau:D
  • 0

#8 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 13:03

nu matai tavoji lt vazinejo. o lietuvoje vazinetu nelabai perka ;) kai galima paimt "ale sviezia" tai ir kaina keiciasi..
  • 0

#9 Svečias_Zilvius_*

Svečias_Zilvius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 06 - 08:39

Cia jau priklauso nuo pardavejo sugebejimu;)) Matai, kartais parvezi is uzsienio ir viska reikia keisti, o cia ir pakeista ir priziureta:)
  • 0

#10 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 spalio 06 - 08:48

tai tame ir esme, kad nezadu as jo parduoti, per daug gerai jis man rieda. O ir komfortas nerealus, jokio barskejimo, tyliai dirba, autosradoj net nepajunta kaip iki 160 km sauna. Tik vat nroejau suzinoti kiek jis vertas:DD

kam tau ta kaina,jei nepardavinesi?dziaukis savo liutu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0