Peršokti prie turinio


Peciuko ventiliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#1 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 05 - 12:16

Help help help !!! !!! !!! Salta jau darosi, o mano peciuko ventiliatorius nebepucia :( jokiu greiciu :wacko: Gal galite padeti ir parasyti kaip lengviausiu budu ji pasiekti? Ir koks galimas gedimas? Gal kam teko susidurti su tokia beda... Is anksto dekingas :beer:
  • 0

#2 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 spalio 05 - 12:55

paneli po keleivio kojom randas. greiciausiai kontaktai. man tas pats yra buve.....
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#3 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 05 - 13:36

Uzsinese kontaktai, ar kaip?
  • 0

#4 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 06 - 10:05

Uzsinese kontaktai, ar kaip?

Visu pirma kontaktai ne uzsinesa, o OKSIDUOJASI...... <_<
Dazniausiai si procesa sioje vietoje paspartina dideles sroves ir paciu kontaktu isilimas del situ sroviu, o jau tada ir prasideda ju aktivi oksidacija, ko pasekoje kontakto varza dideja ir jis kaista dar labiau kol galu gale nenustoja kontaktuoti is viso.... Tad tau reikia prieiti prie peciuko variklio po keleivio kojomis (nuimsi apsaugini plastikini skyda) ir nuemes fiske nuo varikliuko, pavalyti su svitrinimo pop. ar kitu daiktu visus kontaktus - turetu padeti. Bet buna ir taip, kad nuo stipraus kaitimo, kontaktai tarsi 'atsilituoja' nuo plokstes - tada deretu juos prilituoti atgal. Aisku visa tai pades, jei pas tave tiesiog nesugedo pats valdymo blokas..... :unsure:
  • 0

#5 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 14:41

Suprasta. Einu, bandysiu pasveist kontaktus. Dekui :beer:
  • 0

#6 Svečias_ZigoTAS_*

Svečias_ZigoTAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 15:32

Pas mane ta pati beda... buvau ishemes visa ventiliatoriu daviau pliusa su minusu sukas... nuvaliau kontaktus bet vistiek nieko... ryt ryte varysiu pas elektrika... parasysiu ka pasakis ;)
  • 0

#7 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 19:03

Pas mane ta pati beda... buvau ishemes visa ventiliatoriu daviau pliusa su minusu sukas... nuvaliau kontaktus bet vistiek nieko... ryt ryte varysiu pas elektrika... parasysiu ka pasakis ;)

Labai malonu butu,kad pranestum ka sake ponas elektrikas :D Nes as irgi ten viska isblyzginau, niekas nepasikeite... <_< Blyn, jau ziema ne uz kalnu, reikia,kad poostoo... silumos :( O va dar klausimelis vienas, ventiliatorius, 605 92m., veikia tik uzvedus masina, ar turi veikti tik degima ijungus?
  • 0

#8 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 21:48

Help help help !!! !!! !!! Salta jau darosi, o mano peciuko ventiliatorius nebepucia :( jokiu greiciu :wacko: Gal galite padeti ir parasyti kaip lengviausiu budu ji pasiekti? Ir koks galimas gedimas? Gal kam teko susidurti su tokia beda... Is anksto dekingas :beer:

Pabandyk nustatyti ant auksciausiu apsuku ventiliatoriu berods 4 padeties ir uzvedes varikli palauk keleta minuciu jei ventiliatorius sukasi tik ant sitos padeties ir pradeda suktis tik po kiek laiko tai gali buti, kad sudege prie vent. varikliuko esantys triodai (ar kaip ten juos). Man teko pirkti sena ventiliatoriu uz 70 lt. nes remaontas sako butu kainaves brangiau.
  • 0

#9 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 22:01

Pabandysiu rytoj, o as jau susiradau visa peciuka su ventiliatorium uz 35 LT :) jei ka :)
  • 0

#10 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 10:40

Pas mane ta pati beda... buvau ishemes visa ventiliatoriu daviau pliusa su minusu sukas... nuvaliau kontaktus bet vistiek nieko... ryt ryte varysiu pas elektrika... parasysiu ka pasakis ;)

Kaip, Zigotas, gavai kokios vertingos informacijos is elektriko? Gal galetum parasyti ka sake?
  • 0

#11 Igor

Igor
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 79
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 spalio 10 - 13:35

Jei ventiliatorius sukasi tik 4 greiciu o kitu ne,tai nuvaziojat i elektros prekiu pardotuve ir nusiperkat 2vnt. tranzu "kt-825" ir su litokliu pagalba pakeiciat.Tranzai ira keleta rusiu ,as naudoju su raide "d" .Sekmes!!! :D
  • 0

#12 Svečias_ZigoTAS_*

Svečias_ZigoTAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 13:50

Po apsilankymo pas elektrika diagnoze tokia... vienas kontaktas peciuko platoje buvo atsikrates kazkaip :) ji prilitavo ir viskas ejna kajp bitute... :D
  • 0

#13 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 14:46

Po apsilankymo pas elektrika diagnoze tokia... vienas kontaktas peciuko platoje buvo atsikrates kazkaip :) ji prilitavo ir viskas ejna kajp bitute... :D

Gal gali pasakyti to elektriko telefona ir kokiam jis mieste, nes pas mane kitos bedos su ABS, tai veikia tai neveikia
  • 0

#14 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 15:21

... ir kokiam jis mieste...

Dėl miestų nereiktų parintis ir klausinėti iš kokio tu miesto, jei, mieli klubiečiai, supildytumėte savo anketos duomenis iki galo nepamiršdami įrašyti miesto.
  • 0

#15 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 10 - 15:27

Dėl miestų nereiktų parintis ir klausinėti iš kokio tu miesto, jei, mieli klubiečiai, supildytumėte savo anketos duomenis iki galo nepamiršdami įrašyti miesto.

Na nebutinai zmones tame paciame mieste, kuriame gyvena ir masinas remontuoja, taigi nematau cia nieko keisto jei reikia patikslinti informaciją :mellow:
  • 0

#16 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 10 - 18:15

Na nebutinai zmones tame paciame mieste, kuriame gyvena ir masinas remontuoja, taigi nematau cia nieko keisto jei reikia patikslinti informaciją :mellow:

del abs o stabdziai nebuna tai kieti tai minksti ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#17 Svečias_Būčio_*

Svečias_Būčio_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 11 - 13:55

del abs o stabdziai nebuna tai kieti tai minksti ?

Taip, kartais stabdziu stiprintuvas nesuveikia. Pavyzdziui jei pedalu uzpompuoji stabdzius tai jie pasidaro kieti ir reikia stabdyti net isispyrus tarp sedines ir pedalo. Bet tai jau buvo kai pirkau (1 metai), o ABS prdejo streikuoti nesenai, kai tik uzvedi daga ABS lempute ir ABS neveikia bet vedant iskart antra trecia karta ji uzgesta ir viskas gerai, kartais buna net vaziuojant abs sumirksi.

Tai va, siuo metu problemos Puge su elektros dalimi:

1. ABS (pasidare savarankiska respublika);
2. Stabdziu stiprintuvas nevisada suveikia;
3. Radiatroiaus ausinimo ventiliatoriai (veikia tik ijungus kondieke, o šeip neveikia ir kaista variklis);
4. Nu ir valituvai iki galo nenusileidzia (bet cia gal ne elektros kaprizai).
  • 0

#18 Svečias_Liuts_*

Svečias_Liuts_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 11 - 15:16

vieninteli gedima kuri patarciau ishsisprest 24 valandu begyje, tai butu stabdziu sistema - jumi cia nejuokas blogai funkcianuojanti stabdziu sistema. galit ne vien tik sau gyvenima pagadint bet ir kitiems, visishkai nekaltiems (nesusveikus stabdziams). ir stabdziu sistema yra toks mazgas i kuri neturint atitinkamu zhiniu geriau nelyst. taip kad marsh i autoservisa. susitvarkius shia beda galesi pereiti ir prie kitu etapu, prie kuriu ir savo (uzh atitinkama alkoholio kieki ir kitu zmoniu) zhinias bei fizine jega galesi naudot ;)
  • 0

#19 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 11 - 16:57

man panasiai su stabdziais buvo tai perlitavo kazkokia rele apacioj (is apsaugos sprendziu kad ji ne karta tvarkyta buvo ) randas ji apacioj vairuotojo pusej prie rato netoli cia placiau gal kas is senbuviu galetu papasakot kas ten per rele
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#20 Svečias_ZigoTAS_*

Svečias_ZigoTAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 11 - 19:32

Gal gali pasakyti to elektriko telefona ir kokiam jis mieste, nes pas mane kitos bedos su ABS, tai veikia tai neveikia

Na cia viskas vyxta Utenoje :) reik numerio? jei taip rasyk y pm
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0