Peršokti prie turinio


Peciuko ventiliatorius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#21 Svečias_Edvardas_*

Svečias_Edvardas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 18 - 23:05

Sveiki vyrai,rasau pirma karta bet noriu ir kitiems padet jei panasi beda bus. Pas manene 405 mi16 pezukas tai va eiline beda su ventiliatorium buvo,arba veikia ant max arbe neveikia tarpiniu padeciu nebuvo,tai va susiesojau kur taiso paprase 100lt nu ne galvoju galima ir paprasciau tai pasirodo is tikruju galima... va pakeiciua taip vadinama ta tranza ir ore viskas,pasirodo ten ne bet koks tranzas... tai va jei kam reiks pagalbos tai mano tel 867186002
  • 0

#22 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 21:08

Sveiki vyrai,rasau pirma karta bet noriu ir kitiems padet jei panasi beda bus. Pas manene 405 mi16 pezukas tai va eiline beda su ventiliatorium buvo,arba veikia ant max arbe neveikia tarpiniu padeciu nebuvo,tai va susiesojau kur taiso paprase 100lt nu ne galvoju galima ir paprasciau tai pasirodo is tikruju galima... va pakeiciua taip vadinama ta tranza ir ore viskas,pasirodo ten ne bet koks tranzas... tai va jei kam reiks pagalbos tai mano tel 867186002

tuo paciu ir as noriu paklausti.pas mane 405 ventiliatorius,kai pasala garsiai dirba.as ji issiemiau ir nemokejau pilnai isardyti,kad normaliai sutepti.teko tik skysto tepalo pripilti.ir sparnuotes nejo nuimti.suauzyt nesinorejo.gal cia koki buda kas zinot?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0