Peršokti prie turinio


Padekit suzeminti zweri


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#21 Svečias_Pezotas_*

Svečias_Pezotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 08 - 20:07

Apswietej . Dekui!
  • 0

#22 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 08:47

Nu pas mane po restailinginis, tai irgi masciau kad kazkada reiktu kazka tokio panasaus padaryti:

Posted Image

Tiesa - cia 406, bet mano 605 - irgi idealiai tiktu :)
O atrodo, bent jau man, tai nerealiai graziai :wub:

Šį pranešimą redagavo yessuz: 2006 spalio 09 - 08:53

  • 0

#23 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 spalio 09 - 09:43

As savo raudonas suzemintas (sportines) originalias 605 spyruokles atidaviau David. Pats uzsikroviau noormalias melynas ir biski sukeliau. Todel jei domina pasieskok Davi'o, kiek zinau jis ten nieko nekeite, tai gal dar turi.
  • 0
chūinja

#24 Svečias_Spree_*

Svečias_Spree_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 10:07

priekis tai kaskokia parodija,is sono ir galo tai super.
  • 0

#25 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 11:57

butent, kad sonai ir galas labiausiai veza.. o priekis ir standartinis labai neblogas :)
  • 0

#26 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 spalio 09 - 11:59

uztektu uzdeti tik veidrodelius ir galines faras..
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#27 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 12:02

Nu pas mane po restailinginis, tai irgi masciau kad kazkada reiktu kazka tokio panasaus padaryti:


Tiesa - cia 406, bet mano 605 - irgi idealiai tiktu :)
O atrodo, bent jau man, tai nerealiai graziai :wub:

Ant 605 tokius buferiukus uzmetus :wub: :)~ :lyzht: SEXSY
  • 0

#28 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 12:49

Jo... o dar spalva mano masinos, kai ji nuplauta - tokia pati... :lol: jauciu, jei viskas vyks pagal plana, bandysim pavasari/vasara igyvendinti :)~ :)~ :)~
  • 0

#29 Svečias_Pezotas_*

Svečias_Pezotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 14:13

jo,masiniukas gal ir nieko padarytas1 o spiruokles su wisais amortikais tai jau zinau kur gaut mazinancias 45mm ,turetu but nieko! waryt tik reiks suzinot kiek kainuos nes wien tos spiruokles tai 300lt cia
  • 0

#30 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 14:50

Nu pas mane po restailinginis, tai irgi masciau kad kazkada reiktu kazka tokio panasaus padaryti:

Tiesa - cia 406, bet mano 605 - irgi idealiai tiktu :)
O atrodo, bent jau man, tai nerealiai graziai :wub:

Atrodo kaip mažas vaikas su prikrautais pampersais. Kraupu :o
  • 0

#31 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 spalio 10 - 15:38

jo,masiniukas gal ir nieko padarytas1 o spiruokles su wisais amortikais tai jau zinau kur gaut mazinancias 45mm ,turetu but nieko! waryt tik reiks suzinot kiek kainuos nes wien tos spiruokles tai 300lt cia

Nu jo, as savo spyruokles originalias suzemintas uz 60lt. stumdziau ir nieks nepirko, o cia 300. Tik va kam amortikus keist nesuprantu :wacko:
  • 0
chūinja

#32 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 10 - 20:55

Nu jo, as savo spyruokles originalias suzemintas uz 60lt. stumdziau ir nieks nepirko, o cia 300. Tik va kam amortikus keist nesuprantu :wacko:

Tam kad stock amortikai yra per dideles eigos ant zemesniu spyruokliu ir paprasciausiai tu juos sudauzysi per kelis tukstancius km. Niekas nesako kad reikia pirkti ten kazkokius firminius tuning ar panasiai. Pasistatei dujinius ir vazineji ramia galva.
  • 0
Subaru Legacy

#33 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 spalio 11 - 07:19

Nu galas zino. Pas mane tokie patys stovejo peugeot markes amortikai ant suzemintos, kokie ir paprastai stovi ant noormaliu. Zinau nes buvo parejas vienas ir tiko 1:1 is kitos nezemintos peugeot 605. Tiesa tai buvo galinis, del priekio nezinau.
  • 0
chūinja

#34 Svečias_Inkiliuks_*

Svečias_Inkiliuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 12 - 16:42

is kur tokias skaidrias lempas gauti, ant mano pilko liuto nerealai atrodytu :P
  • 0

#35 Svečias_Pezotas_*

Svečias_Pezotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 12 - 23:06

ka del su zemintom spiruoklem ir org amortikais tai nesamone,izbandyta,sakau buwau sawo nupjowes org spiruokles tiek kad tarp 225 55 r16 buwo pora cm tarpas nuo sparno arkos tai amortikas darbo dar turejo gal 1.5cm,iswada tokia tada kad jai desi sport spiruokles ant org amortiku kad suzemintu pakaba 4.5 cm tada tiesiok bus neimanoma nes amortikas atsistos ant gumu o spiruokle galesi sukineti ant nuleisto pezo! na todel ir reikia kartu ir duiniu arba spec priderintu amort siom spiruoklem,beja cia tokiu kaip naudotu ar kokiu turginiu uz 60 lt nera,cia su uzsakymu 350lt o sudo ir be garantiju kad kas nnetiks is lt nesinori siustis per rankas,bereikalingas galwos skausmas!
  • 0

#36 Svečias_Pezotas_*

Svečias_Pezotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 12 - 23:10

is kur tokias skaidrias lempas gauti, ant mano pilko liuto nerealai atrodytu kolega Inkiliuks,pradzioj patarimas butu nusiimti faru stiklus ,isimti skaidituwus ,gerai iswalyti juos ir stikla,pasikesis waizdas iskarto,na o as tai iswis issiemes skaidituwustai jos pakankamai skaidrios tiesiok reik tada priprasti prie swiesu nes pradeda swiesti tupais dwim spinduliais!
  • 0

#37 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 spalio 13 - 12:44

ka del su zemintom spiruoklem ir org amortikais tai nesamone,izbandyta,sakau buwau sawo nupjowes org spiruokles tiek kad tarp 225 55 r16 buwo pora cm tarpas nuo sparno arkos tai amortikas darbo dar turejo gal 1.5cm,iswada tokia tada kad jai desi sport spiruokles ant org amortiku kad suzemintu pakaba 4.5 cm tada tiesiok bus neimanoma nes amortikas atsistos ant gumu o spiruokle galesi sukineti ant nuleisto pezo! na todel ir reikia kartu ir duiniu arba spec priderintu amort siom spiruoklem,beja cia tokiu kaip naudotu ar kokiu turginiu uz 60 lt nera,cia su uzsakymu 350lt o sudo ir be garantiju kad kas nnetiks is lt nesinori siustis per rankas,bereikalingas galwos skausmas!

Matyt Peuget gamintojai apsiriko tada......... Ir kitas momentas, spyruokles ne pjaustyti reik, o deti originalias. Amortizatorius irgi ne kinietiskus, o is Peugeot, arba savartynuose tikrai geru galima pasieskoti. Su elektriniu reguliatorium padevetas 60lt. kainuoja.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 spalio 13 - 12:47

  • 0
chūinja

#38 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 13 - 16:42

Matyt Peuget gamintojai apsiriko tada......... Ir kitas momentas, spyruokles ne pjaustyti reik, o deti originalias. Amortizatorius irgi ne kinietiskus, o is Peugeot, arba savartynuose tikrai geru galima pasieskoti. Su elektriniu reguliatorium padevetas 60lt. kainuoja.

:) pries tai turetai auto buvo visa koni reguliuojama pakaba sudeta su r18 ratais priekis 255/35 galas 285/35 tai patikek visokios gumeles is pakabos sailent blokus ir viska kita suda keisdavau kas tris menesius. Nes isdauzydavo juodai. Paminkstini pakaba ratai arkas tarkuoja ir sueda padangu krastus. Tai jei tu ant sport spyruokliu uzdesi stock amortika nesvarbu ar kitaicu gamybos ar originalu is peugeot ji isdauzysi kaip mat. Vien del to kad jo eiga per ilga bus ir jis pastoviai vaikscios iki dugno
  • 0
Subaru Legacy

#39 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 13 - 17:15

blemba kad man jusu bedos :)
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#40 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 16 - 00:40

is kur tokias skaidrias lempas gauti, ant mano pilko liuto nerealai atrodytu

kolega Inkiliuks,pradzioj patarimas butu nusiimti faru stiklus ,isimti skaidituwus ,gerai iswalyti juos ir stikla,pasikesis waizdas iskarto,na o as tai iswis issiemes skaidituwustai jos pakankamai skaidrios tiesiok reik tada priprasti prie swiesu nes pradeda swiesti tupais dwim spinduliais!

O tai kaip matau Ineta turi tai googlink Norway turetu buti tiuninginiu parduotuviu arba per Ebay bandyk ieskoti...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0