Peršokti prie turinio


Pasistaciau Zenonus ;)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 56

#41 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:20

jei xenon zibintai sviecia teisingai, tai tiek pat akina, kaip ir paprasti zibintai. butu didesnis akinimas, niekas tokiu dalyku neleistu naudoti. jau geriau paburnotumet ant nesureguliuotom sviesom vazinejanciu subjektu.

dar pastebejimas, kad purvas irgi iskreipia sviesos spindulius ir purvinos faros akina nesvarbu jog gerai sureguliuotos. ir speju purvini xenonai 200% labiau akina :unsure:
  • 0

#42 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:51

As ir sian varau i Kauna detis, ryt gal imesiu foto ;) :beer:

O kodel i Kauna?
  • 0

#43 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:51

Pamatai atvaziuojanti xsenona, iskart dediesi akinius nuo saules B) :lol: :lol:
  • 0

#44 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:52

dar pastebejimas, kad purvas irgi iskreipia sviesos spindulius ir purvinos faros akina nesvarbu jog gerai sureguliuotos. ir speju purvini xenonai 200% labiau akina :unsure:

Tai reiks tada dazniau plaut faras :lol:
  • 0

#45 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:56

dar karta kartoju: jei tokios sviesos akintu, atitinkamai del to didetu avaringumas, tokie zibintai butu uzdrausti, kaip kad yra uzdraustos galingesnes paprastos halogenines lemputes. xenon sviesa daugiau padeda per lietu ar ruka tamsoje vaziuojant. sutinku, jei gautum tiesiogini xenon spinduli i aki, tai dziaugsmas menkas. del to BMW originaliai montuoja xenon tik su autmatiniu zibintu lygio reguliavimu. purvas kreipia spinduli, gal ir kreipia, bet ne tiek, kad pradetu akinti. xenon zibintams apiplovimas reiklingas vien ziemai, apshalimui nutirpdyti (kai zinia jos iskiria gerokai maziau silumos). pravazinejau virs metu su originaliais xenon zibintais ir, pasakysiu, jokio afigeno 250 procentu pagerejimo as nepastebejau. visa tai tik issip***nejimas ir pakazuxa pries kitus. ir tegu meta kas nors koki akmeni i mano monitoriu, jei as paskutiniame sakinyje neteisus esu ;]
  • 0

#46 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:57

2 tomekas. Kaip gali neakinti lempos kurios 200% pagerina matomuma? :blink:

o pas tuos kuriu faros nesureguliuotos as su beisbolo lazda pakoreguociau :mad:

kazkoks agresyvus as siandien :unsure:

jei jos 200 procentu pagerintu matomuma, tai i visas masinas po default'u statytu. isivaizduoji, kaip saugumas keliuose pageretu. tufta visa tai... :blush:
  • 0

#47 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:57

as tai skeptikas sitoj vietoj - arba gamykliniai, arba standartas...

o del ilguju - savo nekvalifikuota ir nepagrista nuomone pateiksiu: kad ir kaip intensyviai sviestu liampeckos, ju svietimo nuotolis reguliuojasi auksciu so - su trumposiom 130 vaziuot nesaugu, nes sviecia toki nuotoli, kad nespesi sustabdyti pries pijoka, mieganti ant kelio...
  • 0

#48 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 spalio 09 - 15:59

Tai tie kurie susideje xeonus tegu pabando pasokinet pries Furas!!! :lol: :lol: :lol:

Jokiu problemu. Imi Hella xenon peistukus 12V. Laikrasti gali skaityti budamas uz 1300 metru. Tokios ar panasios ant volvo nakti siaures Svedijoje buvo baimes ivare. Maniau, kad priekyje kokia nereguliuojama sankryza ir lokomotyvas atvaro. Dejau ant stabdziu- maza kas. Prozektoriai issijunge ir pravaziavo 70 volvo.
Bent jau Norvegijoje paprastuose keliuose tokias naudoti draudziama. Nezinau kaip kitose salyse.
  • 0

#49 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 spalio 09 - 16:05

dar karta kartoju: jei tokios sviesos akintu, atitinkamai del to didetu avaringumas, tokie zibintai butu uzdrausti, kaip kad yra uzdraustos galingesnes paprastos halogenines lemputes. xenon sviesa daugiau padeda per lietu ar ruka tamsoje vaziuojant. sutinku, jei gautum tiesiogini xenon spinduli i aki, tai dziaugsmas menkas. del to BMW originaliai montuoja xenon tik su autmatiniu zibintu lygio reguliavimu. purvas kreipia spinduli, gal ir kreipia, bet ne tiek, kad pradetu akinti. xenon zibintams apiplovimas reiklingas vien ziemai, apshalimui nutirpdyti (kai zinia jos iskiria gerokai maziau silumos).

pravazinejau virs metu su originaliais xenon zibintais ir, pasakysiu, jokio afigeno 250 procentu pagerejimo as nepastebejau. visa tai tik issip***nejimas ir pakazuxa pries kitus. ir tegu meta kas nors koki akmeni i mano monitoriu, jei as paskutiniame sakinyje neteisus esu ;]

damn :mad:
akmens po ranka nera.
tomekas tau gal kazka tai pridirbo su farom, nes as esu vaziaves paskui masina su xenonais. Tai matomumas net ir man vaziuojant 50-100m nuotoliu nuo anos masinos buvo unreal.

Tiesa prie to pacio. NEPIRKIT tipo xenon lempuciu. gaidys visiskas. Pasistaciau paprastas ir matau daugiau :)
mano priesrukiniai daugiau nese nei tos lemputes :lol:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#50 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 spalio 09 - 16:05

jei jos 200 procentu pagerintu matomuma, tai i visas masinas po default'u statytu. isivaizduoji, kaip saugumas keliuose pageretu. tufta visa tai... :blush:

Viskas atsiremia i pinigus. Pasiziurek kiek kainuoja xenon kaip papildoma opcija vietoj halogenu naujoms masinos. Todel xenon eina default i brangias masinas, o i biudzetines ir econom klases- tai tik papildoma galimybe. Juk uz koki kibira nenoresi moketi 10% daugiau vien del lempu. :beer:
  • 0

#51 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 16:54

Viskas atsiremia i pinigus. Pasiziurek kiek kainuoja xenon kaip papildoma opcija vietoj halogenu naujoms masinos. Todel xenon eina default i brangias masinas, o i biudzetines ir econom klases- tai tik papildoma galimybe. Juk uz koki kibira nenoresi moketi 10% daugiau vien del lempu. :beer:

tai kam tada 6 oro pagalves, abs, ebd, saugos strypai? tokius gi pinigus kainuoja...
  • 0

#52 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 16:56

dar karta kartoju: jei tokios sviesos akintu, atitinkamai del to didetu avaringumas, tokie zibintai butu uzdrausti, kaip kad yra uzdraustos galingesnes paprastos halogenines lemputes. xenon sviesa daugiau padeda per lietu ar ruka tamsoje vaziuojant. sutinku, jei gautum tiesiogini xenon spinduli i aki, tai dziaugsmas menkas. del to BMW originaliai montuoja xenon tik su autmatiniu zibintu lygio reguliavimu. purvas kreipia spinduli, gal ir kreipia, bet ne tiek, kad pradetu akinti. xenon zibintams apiplovimas reiklingas vien ziemai, apshalimui nutirpdyti (kai zinia jos iskiria gerokai maziau silumos).

pravazinejau virs metu su originaliais xenon zibintais ir, pasakysiu, jokio afigeno 250 procentu pagerejimo as nepastebejau. visa tai tik issip***nejimas ir pakazuxa pries kitus. ir tegu meta kas nors koki akmeni i mano monitoriu, jei as paskutiniame sakinyje neteisus esu ;]

damn :mad:
akmens po ranka nera.
tomekas tau gal kazka tai pridirbo su farom, nes as esu vaziaves paskui masina su xenonais. Tai matomumas net ir man vaziuojant 50-100m nuotoliu nuo anos masinos buvo unreal.

Tiesa prie to pacio. NEPIRKIT tipo xenon lempuciu. gaidys visiskas. Pasistaciau paprastas ir matau daugiau :)
mano priesrukiniai daugiau nese nei tos lemputes :lol:

isvada: anas ilgosiomis vaziavo ;]
  • 0

#53 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 spalio 09 - 17:24

dar karta kartoju: jei tokios sviesos akintu, atitinkamai del to didetu avaringumas, tokie zibintai butu uzdrausti, kaip kad yra uzdraustos galingesnes paprastos halogenines lemputes. xenon sviesa daugiau padeda per lietu ar ruka tamsoje vaziuojant. sutinku, jei gautum tiesiogini xenon spinduli i aki, tai dziaugsmas menkas. del to BMW originaliai montuoja xenon tik su autmatiniu zibintu lygio reguliavimu. purvas kreipia spinduli, gal ir kreipia, bet ne tiek, kad pradetu akinti. xenon zibintams apiplovimas reiklingas vien ziemai, apshalimui nutirpdyti (kai zinia jos iskiria gerokai maziau silumos).

pravazinejau virs metu su originaliais xenon zibintais ir, pasakysiu, jokio afigeno 250 procentu pagerejimo as nepastebejau. visa tai tik issip***nejimas ir pakazuxa pries kitus. ir tegu meta kas nors koki akmeni i mano monitoriu, jei as paskutiniame sakinyje neteisus esu ;]

damn :mad:
akmens po ranka nera.
tomekas tau gal kazka tai pridirbo su farom, nes as esu vaziaves paskui masina su xenonais. Tai matomumas net ir man vaziuojant 50-100m nuotoliu nuo anos masinos buvo unreal.

Tiesa prie to pacio. NEPIRKIT tipo xenon lempuciu. gaidys visiskas. Pasistaciau paprastas ir matau daugiau :)
mano priesrukiniai daugiau nese nei tos lemputes :lol:

isvada: anas ilgosiomis vaziavo ;]

po to trumpas ijunge....

gerai buvo.... :rolleyes:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#54 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 17:39

2 tomekas. Kaip gali neakinti lempos kurios 200% pagerina matomuma? :blink:

o pas tuos kuriu faros nesureguliuotos as su beisbolo lazda pakoreguociau :mad:

kazkoks agresyvus as siandien :unsure:

jei jos 200 procentu pagerintu matomuma, tai i visas masinas po default'u statytu. isivaizduoji, kaip saugumas keliuose pageretu. tufta visa tai... :blush:

be tai kai idijotai jus:) uzkliuvo mano 200% :D as lyginau savo buvusias sviesas (kaip zinia jog originalios pas 605 ideliai sviecia) ir dabar su xenonine lempute, nu bl koks idijotas nejaucia skirtumo??:) man jis yra apciuopemas labai nes seniau nekart neteko su xenonu pavazinet nakti.
o nestato by default (beja dabar jau stato) nes yra per brangus malonumas (seniau buvo) pasakysiu atvirai, as dejau xenonus tokiu santykiu: grozis 80%, pagerina matomuma 20% nes maciau viska ir su halogenais. jus cia istempet tema iki nznau ko:) neskaitykit ir nerasykit jei jus esate visiskas pesimistas tokiem zaisliukam. as labai norejau - as juos ir turiu ir man px.
  • 0

#55 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 17:42

damn :mad:
akmens po ranka nera.
tomekas tau gal kazka tai pridirbo su farom, nes as esu vaziaves paskui masina su xenonais. Tai matomumas net ir man vaziuojant 50-100m nuotoliu nuo anos masinos buvo unreal.

Tiesa prie to pacio. NEPIRKIT tipo xenon lempuciu. gaidys visiskas. Pasistaciau paprastas ir matau daugiau :)
mano priesrukiniai daugiau nese nei tos lemputes :lol:

bark tu kai sedi savajam 206ame, tavo vos nosis kysho is uz vairo, todel tave ir akina padidintu rezimu. cia tokia isvada persasi:) istatytu kasnors tau naxaliavu tas lemputes ir vazinetum issisiepes kaip tikras. o po keliu rimtesniu naktiniu vaziavimu pamirstum minti apie ju isemima.
  • 0

#56 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 17:44

ir aplamai sustacius visas neigiamas nuomones i kruva, persasi mintis jog xenonai blogi tik del to kad perdaug kainuoja kaip uz lempute ;)
  • 0

#57 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 09 - 18:33

nekenciu xenonu <_<

Kaip nakti vairuot kai tave akina ir nyfiga nematai? :mad:

Tau zaj*bis o tam kas pries tave yra galimybe su medziu pasisveikint <_<


p.s. siandien bloga nuotaika

reik sustot kelkrasti ir palaukt kol pravaziuos rimta masina :lol: :lol: :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0