Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Pasirodo mado pezas moka skraidyti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#21 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 13:37

Nu zodziu schefas atsiprase, po mano teisines "isklotines :) ir sake kad viskas bus sutvarkyta, tipo jo kolegos buvo neteisus :)

Arba kitaip sakant, jo kolegos labai gerai dirbo savo darbą :lol:
  • 0

#22 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 14:03

Nu zodziu schefas atsiprase, po mano teisines "isklotines :) ir sake kad viskas bus sutvarkyta, tipo jo kolegos buvo neteisus :)

Arba kitaip sakant, jo kolegos labai gerai dirbo savo darbą :lol:

Na seip gal ir gerai, nes po schefo skambucio tai as su jais jau ir kitaip kalbesiu. "Apsivazalino" karta, jei suda mals paskambinsiu dar kart.
Na bet as del visa ko ytariu dar nepagailesiu keleto simtu ir nepriklausomus nuvesiu. Manau turetu atsipirkti, juo lab kad dabar kaip viska kompensuoja naujom detalem, tai .....
  • 0
chūinja

#23 Svečias_Gedzilla_*

Svečias_Gedzilla_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 14:40

Užuojauta! :( :mellow:
  • 0

#24 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 23:46

a del kompensavimo naujom detalem: dar neskubek jie gali rinktis ar kompensuoti naujom detalem ar ismoketi 75% masinos rinkos vertes litais (+palieka tau masina :)). mano kolegai taip buvo, - ir nebuvo jis labai patenkintas, kai jam ismoketi norejo 1200 lt (po savaites isiderejo iki 1400 lt po grasinimu nepriklausomais ir teismais), o remontas ~ 1500 lt (cia skaiciuojant taip vidutiniais ikaniais + detales is svalkiu), - panasus atvejis: Audi Cuope 85 2.2 gerai islaikyta (pirkta pries metus uz 2500 lt) i galo kairi kampa ivaziuota, rezultatas: geometrija stipriai; bagazine; buferis; lempos; ratalankis ar diskas ; pakaba toje puseje ir pan a dar klausimas: o jei vaziuoji su auto neturinciu tech. apziuros, kaip tada su draudimu ? (jei jau kalba uzejo i ta tema) avarijos atveju dengia draudikas po to is taves ismusa ?
  • 0

#25 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 08:30

a dar klausimas: o jei vaziuoji su auto neturinciu tech. apziuros, kaip tada su draudimu ? (jei jau kalba uzejo i ta tema) avarijos atveju dengia draudikas po to is taves ismusa ?

Jei kalba eina apie Casco draudima - vienareiksmiskai nedraudiminis ivykis.
Jei kalba eina apie PCAD - kiek varciau, apie tech. apziura nieko neparasyta
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#26 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 08:40

a dar klausimas: o jei vaziuoji su auto neturinciu tech. apziuros, kaip tada su draudimu ? (jei jau kalba uzejo i ta tema) avarijos atveju dengia draudikas po to is taves ismusa ?

Technishkai netvarkingi ieina i tuos pachius regreso atvejus (chia cituotu taisykliu 91.2 punktas), kai draudikas dengia, paskui ishsiieshko ish kaltininko. Tachiau tada turi buti dvi salygos: ne technines apzhiuros neturejimas, bet auto, technishkai netvarkingas tokiu budu, kad keliu eismo taisykles draudzhia eksploatuoti taip netvarkinga auto (pvz, neveikia stabdezhiai, kiek pamenu B) ). Tai reishkia, kad gali buti ir su technine apzhiura, bet ish kaltininko regreso tvarka ishsieshkos, jei bus technishkai netvarkingas avarijos metu ir tai draudikai sugebes irodyti. Ir atvirkshchiai - gali buti be tech apzhiuros, bet technishkai tvarkingas arba netvarkingumas toks, kad taisykles eksploatuoti nedraudzhia.
Antra salyga - zhala turi buti atsiradusi butent del tu techniniu trukumu, t.y. jei auto bus kad ir be technines apzhiuros su neveikianchiomis shviesomis, bet visa kita tvarkinga, o avarija ivyks del slidaus kelio ne tamsiu paros metu ir kada nebutina vazhiuoti isijungus shviesas, regreso atvejis neveiks.
Aishku, jei nebus technines apzhiuros, draudikas visad gali irodinet, kad buvo technishkai netvarkinga - bet turi irodyti, kad buvo netvarkinga butent taip, kad auto nebuvo galima eksploatuoti ir butent del to ivyko avarija.
  • 0

#27 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 09:33

Kulinar> didele uzuojauta.... -_- as posiai dienai dar masinos negaliu eksploatuoti, kai i mane kazkoks DEBILAS ivaziavo... juolabiau DEBILISKAS draudimas tris savaite shuda male..... mieli kolegos... visi tie teisiniai ir kiti sh.. aktai yra boolshetas... del ju jokiu problemu nera, problema yra viena - PEUGEOT detaliu kainos yra kosmines.. zala buna labai didele, o draudikai tau kisha i veida tavo auto rinkos kaina, kuri yra vos ne mazesne nei zalos dydis... va cia viskas ir prasideda..... :wacko: :wacko: aciu dievui treciadieni jau pasiemu sutvarkyta auto...
  • 0

#28 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 15:12

Na del detaliu mazdaug aisku dabar, nelabai linksma. O del rinkos vertes tai nelabai suprantu kaip jie skaiciuoja. Jei realiai turgui ji kainuoja apie 7500lt. tai ar cia bus rinkos verte ar jie dar savo kazkoki skaiciavima turi. Nes jei pasiulys uz mano peza draudimo suma 2000lt. tai eina jie nafik. Rialiai tai man reik remontuoti: Kebulo geometrija, galinis bamperis, galine lempa, siknos spakliavimas dazymas, sparno spakliavimas dazymas, rato disko keitimas, sakes galines keitimas, traukes keitimas, guolis, (neaisku kaip stabdziu diskas ir amortizatorius). Nu zodziu keisti viska kas yra vienos puses galineje pakaboje. Kitas atvejas. Draudejas visus pinigus regreso budu atsiims is zala padariusio vairuotojo (draudejo), tai negi spardysis labai (jam tai koks skirtumas). O man jei atvirai tai uzdirbt ir nesinori, svarbu kad ant ratu pastatytu.
  • 0
chūinja

#29 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 15:58

Aš pardavinėdamas mazdą domėjausi, kiek tokia įvertinta draudimo lentelėse - kaina sutapo su vidutine kaina skelbimuose.
  • 0

#30 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 16:32

Aš pardavinėdamas mazdą domėjausi, kiek tokia įvertinta draudimo lentelėse - kaina sutapo su vidutine kaina skelbimuose.

Na tai jei gausiu tuos 75% tikrai atsiremontuosiu. Nes skambinausi y zibinta tai jei dar su nuolaida iki 20% visai proto ribose gaunas.
  • 0
chūinja

#31 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 10:46

Visu grožiu

Na jei noormalios nuotraukos sveiko savo Pezo nepadariau, tai dabar bent tokiam pavidale parodysiu :D
  • 0
chūinja

#32 SAGA

SAGA
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:...

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 11:10

Visu grožiu

Labai jau negražiai paukštukas ant lango padarė... :blink: :blush:
  • 0

[font="'comic sans ms', cursive;"]P406HDi & P205Mi16[/font]

 


#33 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 11:37

Da xren su tuo paukstuku :) Ale koks Erelis is galo yskrido, cielas Konkordas.
  • 0
chūinja

#34 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 11:47

Bliamba ziuejau ir pabandziau isivaizduot, kaip jausciausi saviski toki matydamas. Nykuma.. (kirtis ant "y")
  • 0

206


#35 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 14:02

Va nykuma tai dar ne tas zodis. Situacija reali yra tokia. Zibinto detaliu kainomis mano remontas virsyja 70% auto rinkos vertes. Tokiu atveju skaiciuoja likutine verte ( o ji didele nes priekis sveikas, langai vietoje), tada ta verte atima is rinkos vertes ir man belieka vos 1500lt.. Kitas variantas remontuotis servise, bet vos keletas servisu apsiima daryti (kiti atsisako) ir tai jie remontuos su padevetomis detalemis, nes jei pirks is zibinto vel viskas soks virs 70% rinkos vertes ir skirtuma teks apmoketi paciam (ple cia visa reikala suknisa tas PVM). Zodziu uz savo pinigus apsimoku aikstele, partempima i Vilniu, varau i 3Stoties servisa ir ten raso man samata, kuri su PVM sieks 5000lt., tada vaziuoju i Snoro garanta ir tas ziuri, jei pasiraso man remontuoja, jei ne vel mazgajobka. Zodziu durniausia situacija tame, kad jie nifiga nenori man ismoketi tu 4000lt. (sutaupo apie 1000lt), jie geriau man mokes per servisa 5000lt.. Nesuprantu nifiga politikos. Zodziu tuoj spjausiu i viska ir iseisiu i MISKA :blink:
  • 0
chūinja

#36 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 14 - 14:38

Politika parasta - babkes plauna :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#37 Svečias_siauliai_*

Svečias_siauliai_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 17 - 21:15

sveiki,gal paveluotas atsakymas taciau man liepos vidury buvo tokia pati nelaime.vaikinukas is salutinio su vectra smagiai trenke i pezo nosi,tai dziaugiaus gyvas likes.is priekio mazai kas liko.draudimas paskaiciuoja remonto kaina irjei ji virsija75%rinkos kainos netvarko.mano atveju 605sv 93m rinkos verte paskaiciavo 8400lt.,o tuos 75% surinkt su pezo kainom lengva.lietuvos draudimas turi aikstele kuri masinos likutine verte nustatyta draudimo sumoka be kalbu,o dradims damet iki tu 8400.aisku gali ta masina pasilikt sau ir ardyt,jei yr salygos.tai tokia mano patirtis. ps.kol kas be masinos,bet605 paliko malonius prisiminimus.
  • 0

#38 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 rugpjūčio 18 - 07:16

Bliamba ziuejau ir pabandziau isivaizduot, kaip jausciausi saviski toki matydamas. Nykuma.. (kirtis ant "y")

Nu va biski padejau sau isivaizduot. nakti pas uosvi kieme atbuliniu pratraukiau pezho sparna per GAZ 52 buferio kampa..
  • 0

206


#39 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 19 - 17:08

jo su ta likuine verte tai vamzdiec gaunasi: tau ja atmeta nuo rinkos vertes, kuri visalaik bus maza (teko pasidomet tuo m-prekeiviu, kurie nustato rinkos verte, jie isveda vidurki kainu kurias randa skelbimuose, aikstelese ir t.t., bet sorry kiek dabar sveiku ir tvarkingu mashinu atveza - vienetus, tai vidurkis gaunasi l. mazas.....) Kulinar> draudime gali ir gincytis del rinkos vertes, realiai ji gali svyruoti iki 20 proc. .... (mprekeivio duomenys....). Tai va, reiskias tau sumoka kazkiek babkiu ir palieka sudauzyta mashina, kad ja pardaves dalim ir susimetes tas sumas nusipirktum kita auto.... tai sorry bet kodel mes turim gadint nervus ir laika visam sitam..... vienzo toks gyvenimas :angry: mano atveju pavyko is draudimo ispest siek tiek daugiaw babkiu ir susitvarkiau...damokejes is savo kisenes 600 litu.. <_<
  • 0

#40 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 rugpjūčio 20 - 08:02

Na mano atveju dabar tie 75% apie 4200lt. Gincytis su jais beprasmiska. Pastoviai melas ir makaronu kabinimai. Viena diena sneka ta, kita jau kitka ir apsimeta kad taip nesake. Zodziu realiai situacija yra tokia: dabar imu remontuojuos o tada tuos 4200 atsiimu. Pagal visus paskaiciavimus turetu uztekti, nu gal keleto simtu max. pritruks. Ko gero jau ryt pradesiu remonto darbus, tik va po vakar apziuros pastebejau kad galinis lanzeronas suspaustas, tai galas zino kaip nauja tilta prisuks ir kas is tos geometrijos bebus. Vienzo faktas yra vienas: "Jei dauzi auto tai dauzti taip kad nieko remontuojamo neliktu, arba vos brukstelti ir nulupti babkes pagal naujas detales ir rinkos kainas".
  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0