Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#561 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2011 rugpjūčio 03 - 06:09

1,6 HDI turbinos-silnoji vieta
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#562 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2011 rugpjūčio 03 - 07:36

mano ex 2,0 hdi turejo problemu su turba, po to sekantis seimininkas su EGR, kondicioneriumi ir t.t. (nlb sekmengas sis auto buvo tiek man tiek kitam sawininkui)
  • 0

#563 Svečias_Mergiona_*

Svečias_Mergiona_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugpjūčio 19 - 07:29

Sveiki, Radau Peugeot 407 2.0 HDI. Galvodama apie blgiausia varianta (variklio keitima) noreciau paklausti, gal kam teko keist. ir kiek panasiai tokia prabanga kainuotu. Dekui.
  • 0

#564 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2011 rugpjūčio 19 - 12:24

Sveiki,

Radau Peugeot 407 2.0 HDI. Galvodama apie blgiausia varianta (variklio keitima) noreciau paklausti, gal kam teko keist. ir kiek panasiai tokia prabanga kainuotu. Dekui.

Man atrodo ieskok tokio kuriam nereikės variklio keisti
  • 0

#565 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 rugsėjo 04 - 14:45

radau seip netaip Kaune R16 nusipirkau orginalius lietus, kad butu sus slegio davikliais ir naujas sipuotas padangas iskart ziemai, kad nereiktu montuoti kiekviena karta. Bet... pasirodo kaip tu sakai netinka R16 ant kai kuriu pezu minimum dedasi R17, tai teko pirkti R17 ziemines padangas ir permontuoti. Dabar nznau kur deti tuos R16 , gal kam reikia padangu nauju zieminiu ar ratlankiu?

Gal kas gali pakomentuot ar gali taip būti?
Pradedu ieškoti sau žiemai ratlankių ir padangų ir galvoju kad jei pasirodys didelis skirtumas tarp 16" ir 17" padangų ir ratlankių, tai gal pataupyt ir užsidėt 16".
Bet kaip žinot ar mano mašinai tikrai tiks 16"? Dabar vasarinės uždėtos 17"
  • 0

#566 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2011 rugsėjo 04 - 19:05

Gal kas gali pakomentuot ar gali taip būti?
Pradedu ieškoti sau žiemai ratlankių ir padangų ir galvoju kad jei pasirodys didelis skirtumas tarp 16" ir 17" padangų ir ratlankių, tai gal pataupyt ir užsidėt 16".
Bet kaip žinot ar mano mašinai tikrai tiks 16"? Dabar vasarinės uždėtos 17"

oo pazistama problema. siaip maciau viena originalu r16 ratlankiu komplekta kuriuos gali uzdeti vietoj r17. bet manau bus paprasciau r17 zieminiu ieskot.r16 kitu nlb uzdesi(p,s, 225/55r17 puikiai telpa ir nekabina bei biski daznesnes ismeros nei 215/55r17)
  • 0

#567 savas lt

savas lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Kupiškis
  • Automobilis:Peogeot 407 2,0 hdi

Parašyta 2011 rugsėjo 12 - 18:40

Gal kas gali pakomentuot ar gali taip būti?
Pradedu ieškoti sau žiemai ratlankių ir padangų ir galvoju kad jei pasirodys didelis skirtumas tarp 16" ir 17" padangų ir ratlankių, tai gal pataupyt ir užsidėt 16".
Bet kaip žinot ar mano mašinai tikrai tiks 16"? Dabar vasarinės uždėtos 17"

oo pazistama problema. siaip maciau viena originalu r16 ratlankiu komplekta kuriuos gali uzdeti vietoj r17. bet manau bus paprasciau r17 zieminiu ieskot.r16 kitu nlb uzdesi(p,s, 225/55r17 puikiai telpa ir nekabina bei biski daznesnes ismeros nei 215/55r17)

Va Va ir aš ka tik šiandien mieravausi 16-iolikinius. Uždedu, lyg ir tinka, bet gerai kad pardavėjas pažįstamas,sako, iki galo priveršk. Ogi akurat riamiasi į suportą... Žinoma kitaiski buvo. Šiaip tai originalūs turėtų problemų nesudaryt. Kai saviškio pugo ieškojau tai skelbimuose tikrai mačiau su 16 ratais. O skirtumas tarp 16 ir 17 padangu tai apie 100 lt ir daugau... Ir dar, užsidėjus 16 padangas, jos jau automatiškai bus aukštesnio(60) profilio, otai man daug varinėjant po provincija tik į naudą. O ir plačių žiemai nereikia.
  • 0

#568 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2011 spalio 09 - 22:26

geras varijantas
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#569 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 gruodžio 18 - 22:32

O, radau gerą straipsnelį kuris labai tiks tiems, kurie galvoja pirkti P407, bet niekaip nenusprendžia, nes galvoja kad gal ir graži mašina, bet nežinia ar gera ir pan.
Tai galit ir šitą pasiskaityt.
http://autobild.veid...peugeot-407.pdf
(arba nuoroda ČIA, jeigu po mėnesio ten dingtų)

Ir paskui pirkit kokią fokišką, kad šitų Pežų mažiau mieste būtų :D

O jei rimtai, tai straipsnio autorius matyt kažkokių durnų ropių užvalgęs, ar specialiai ant zapadlo norėjo parašyt.
O man patinka. Paskui žmonės pasiskaitę nepirks šito pežo, o tai ir šeip jau per daug jų Lietuvoj atsirado, beveik jau net neiškisrtinė mašina pasidarė. Man prieš metus labiau patiko, kad mano pezas buvo ir geras ir išskirtinis. Dabar vis dar geras, bet jau mažiau išskirtinis, net ir prie gretimo namo jau toks stovi :/

Šį pranešimą redagavo stii_cooper: 2011 gruodžio 18 - 22:33

  • 0

#570 darjusas

darjusas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2011 gruodžio 18 - 23:29

O, radau gerą straipsnelį kuris labai tiks tiems, kurie galvoja pirkti P407, bet niekaip nenusprendžia, nes galvoja kad gal ir graži mašina, bet nežinia ar gera ir pan.
Tai galit ir šitą pasiskaityt.
http://autobild.veid...peugeot-407.pdf
(arba nuoroda ČIA, jeigu po mėnesio ten dingtų)

Ir paskui pirkit kokią fokišką, kad šitų Pežų mažiau mieste būtų :D

O jei rimtai, tai straipsnio autorius matyt kažkokių durnų ropių užvalgęs, ar specialiai ant zapadlo norėjo parašyt.
O man patinka. Paskui žmonės pasiskaitę nepirks šito pežo, o tai ir šeip jau per daug jų Lietuvoj atsirado, beveik jau net neiškisrtinė mašina pasidarė. Man prieš metus labiau patiko, kad mano pezas buvo ir geras ir išskirtinis. Dabar vis dar geras, bet jau mažiau išskirtinis, net ir prie gretimo namo jau toks stovi :/

Persūdė truputi, bet ir pats gamintojas tvirtina, kad 407 turi nemažai defektų, kuriuos pašalino su, kuriant 508 :)
  • 0

#571 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 gruodžio 19 - 13:26

O as paduociau i teisma uz toki aprasyma :wh: 118 000 km neimanoma tiek gedimu kad butu...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#572 bigT

bigT
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 08:48

O, radau gerą straipsnelį kuris labai tiks tiems, kurie galvoja pirkti P407, bet niekaip nenusprendžia, nes galvoja kad gal ir graži mašina, bet nežinia ar gera ir pan.
Tai galit ir šitą pasiskaityt.
http://autobild.veid...peugeot-407.pdf
(arba nuoroda ČIA, jeigu po mėnesio ten dingtų)

Ir paskui pirkit kokią fokišką, kad šitų Pežų mažiau mieste būtų :D

O jei rimtai, tai straipsnio autorius matyt kažkokių durnų ropių užvalgęs, ar specialiai ant zapadlo norėjo parašyt.
O man patinka. Paskui žmonės pasiskaitę nepirks šito pežo, o tai ir šeip jau per daug jų Lietuvoj atsirado, beveik jau net neiškisrtinė mašina pasidarė. Man prieš metus labiau patiko, kad mano pezas buvo ir geras ir išskirtinis. Dabar vis dar geras, bet jau mažiau išskirtinis, net ir prie gretimo namo jau toks stovi :/

Na ka as galiu pasakyti, beveik 100% tiesa parasyta :)
Kai pirkau, buvo 78000 ir 3 metu, po LT lizingo. Masina is mano darbo, taip kad viskas apie ja +- zinoma.
Ir ka..... remontai prasidejo visi kas surasyta, tik kad pas mane benzinas 2.0. Vaziuokle byra istisai, vat ir dabar vel kazkas kazkur bilda priekyje, panasu i sarnyrus, nors jie keisti pries 20-25kkm. Stogo uzuolaidos nebeveikia. Begiu trosas ziema prie -6 uzsala ir vos begius galima imest. Masinai dabar 7m ir nuvaziavus 165kkm. Zodziu tas kas parasyta, beveik galiu patvirtinti, kad tiesa.
  • 0

#573 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 11:43

O, radau gerą straipsnelį kuris labai tiks tiems, kurie galvoja pirkti P407, bet niekaip nenusprendžia, nes galvoja kad gal ir graži mašina, bet nežinia ar gera ir pan.
Tai galit ir šitą pasiskaityt.
http://autobild.veid...peugeot-407.pdf
(arba nuoroda ČIA, jeigu po mėnesio ten dingtų)

Ir paskui pirkit kokią fokišką, kad šitų Pežų mažiau mieste būtų :D

O jei rimtai, tai straipsnio autorius matyt kažkokių durnų ropių užvalgęs, ar specialiai ant zapadlo norėjo parašyt.
O man patinka. Paskui žmonės pasiskaitę nepirks šito pežo, o tai ir šeip jau per daug jų Lietuvoj atsirado, beveik jau net neiškisrtinė mašina pasidarė. Man prieš metus labiau patiko, kad mano pezas buvo ir geras ir išskirtinis. Dabar vis dar geras, bet jau mažiau išskirtinis, net ir prie gretimo namo jau toks stovi :/

Na ka as galiu pasakyti, beveik 100% tiesa parasyta :)
Kai pirkau, buvo 78000 ir 3 metu, po LT lizingo. Masina is mano darbo, taip kad viskas apie ja +- zinoma.
Ir ka..... remontai prasidejo visi kas surasyta, tik kad pas mane benzinas 2.0. Vaziuokle byra istisai, vat ir dabar vel kazkas kazkur bilda priekyje, panasu i sarnyrus, nors jie keisti pries 20-25kkm. Stogo uzuolaidos nebeveikia. Begiu trosas ziema prie -6 uzsala ir vos begius galima imest. Masinai dabar 7m ir nuvaziavus 165kkm. Zodziu tas kas parasyta, beveik galiu patvirtinti, kad tiesa.

O tai tu gal is Kauno? Ten nei tanko vaziuokle nelaiko... Ir tau tipo 20 000 - 25 000km tai cia daznai jei koki shudeli uz 100lt-200lt pakeist?Suprantu kad priekine pakaba ten gaidiska, na bet nzn turi zmones vazineja ir vargo nemato net po 300 000 nuleke tie 407...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#574 bigT

bigT
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 407sw

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 11:52

O tai tu gal is Kauno? Ten nei tanko vaziuokle nelaiko... Ir tau tipo 20 000 - 25 000km tai cia daznai jei koki shudeli uz 100lt-200lt pakeist?Suprantu kad priekine pakaba ten gaidiska, na bet nzn turi zmones vazineja ir vargo nemato net po 300 000 nuleke tie 407...

Jap as is Kauno :) bet tai mazai ka keicia, nes mano S40 ir is Kauno ir zenkliai maziau nesamoniu su vaziuokle nors jis 1997m. Siaip p407 man asmeniskai patinka, bet tas jo pakabos byrejimas ir daliu kainos kazkaip nezavi visiskai. Na bet vaziuoju ir ka dabar....
  • 0

#575 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 12:36


O tai tu gal is Kauno? Ten nei tanko vaziuokle nelaiko... Ir tau tipo 20 000 - 25 000km tai cia daznai jei koki shudeli uz 100lt-200lt pakeist?Suprantu kad priekine pakaba ten gaidiska, na bet nzn turi zmones vazineja ir vargo nemato net po 300 000 nuleke tie 407...

Jap as is Kauno :) bet tai mazai ka keicia, nes mano S40 ir is Kauno ir zenkliai maziau nesamoniu su vaziuokle nors jis 1997m. Siaip p407 man asmeniskai patinka, bet tas jo pakabos byrejimas ir daliu kainos kazkaip nezavi visiskai. Na bet vaziuoju ir ka dabar....

Kelintu metu tavo S40? 2007? Bet ta S40 nebuvo darbine??? nes kai masina yra dirbusi "PROSTITUTE", tada ko is jos noret... nesupyk tik ;]
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#576 Svečias_Guest_*

Svečias_Guest_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 13:40


O tai tu gal is Kauno? Ten nei tanko vaziuokle nelaiko... Ir tau tipo 20 000 - 25 000km tai cia daznai jei koki shudeli uz 100lt-200lt pakeist?Suprantu kad priekine pakaba ten gaidiska, na bet nzn turi zmones vazineja ir vargo nemato net po 300 000 nuleke tie 407...

Jap as is Kauno :) bet tai mazai ka keicia, nes mano S40 ir is Kauno ir zenkliai maziau nesamoniu su vaziuokle nors jis 1997m. Siaip p407 man asmeniskai patinka, bet tas jo pakabos byrejimas ir daliu kainos kazkaip nezavi visiskai. Na bet vaziuoju ir ka dabar....

Kelintu metu tavo S40? 2007? Bet ta S40 nebuvo darbine??? nes kai masina yra dirbusi "PROSTITUTE", tada ko is jos noret... nesupyk tik ;]

S40 yra 1997m gamybos ir nuo gimimo vazinejo Lietuvoje. Taip pat ji buvo darbo masina, tik ja tampe 3 zmones (dirikas, vadybininkas, ukio dalis), o Peugeota (2004m) vienas vienintelis zmogus (vadybininkas) ir didziaja dali vazinejo Vilniuje. Taip kad abidvi naudotos panasiom salygom...
  • 0

#577 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 13:49


O tai tu gal is Kauno? Ten nei tanko vaziuokle nelaiko... Ir tau tipo 20 000 - 25 000km tai cia daznai jei koki shudeli uz 100lt-200lt pakeist?Suprantu kad priekine pakaba ten gaidiska, na bet nzn turi zmones vazineja ir vargo nemato net po 300 000 nuleke tie 407...

Jap as is Kauno :) bet tai mazai ka keicia, nes mano S40 ir is Kauno ir zenkliai maziau nesamoniu su vaziuokle nors jis 1997m. Siaip p407 man asmeniskai patinka, bet tas jo pakabos byrejimas ir daliu kainos kazkaip nezavi visiskai. Na bet vaziuoju ir ka dabar....

Kelintu metu tavo S40? 2007? Bet ta S40 nebuvo darbine??? nes kai masina yra dirbusi "PROSTITUTE", tada ko is jos noret... nesupyk tik ;]

S40 yra 1997m gamybos ir nuo gimimo vazinejo Lietuvoje. Taip pat ji buvo darbo masina, tik ja tampe 3 zmones (dirikas, vadybininkas, ukio dalis), o Peugeota (2004m) vienas vienintelis zmogus (vadybininkas) ir didziaja dali vazinejo Vilniuje. Taip kad abidvi naudotos panasiom salygom...

OK itikinai... :doh: O ta Volvo tai GRYNAKRAUJE renault, taigi vadinas renushkes neblogos yra :wh:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#578 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 13:54

OK itikinai...  :doh: O ta Volvo tai GRYNAKRAUJE renault, taigi vadinas renushkes neblogos yra  :wh:

Kad ji daugiau Mitsubishi Carisma (platforma), su Renault bendras tik dyzelinis variklis, vienas benzininis - Mitsubishi tiesioginio įpurskimo benzas, kiti benzai - Volvo konstrukcija.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#579 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 16:20

Kad ji daugiau Mitsubishi Carisma (platforma), su Renault bendras tik dyzelinis variklis, vienas benzininis - Mitsubishi tiesioginio įpurskimo benzas, kiti benzai - Volvo konstrukcija.

Sorry su V40 sumaisiau :wacko:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#580 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2011 gruodžio 20 - 16:33

Sorry su V40 sumaisiau  :wacko:

V40 irgi tas pats galioja. Daugiau japonas nei prancūzas...
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime




Vartotojų skaito šią temą: 10

narių: 0, svečių: 10, slaptų narių: 0