Jump to content


pezo kietumas


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 Svečias_vytaspud_*

Svečias_vytaspud_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 14 - 23:06

605 tvirta mašina- važiuodamas atbuliniu žiūrėjau į šoninius veidrodėlius kad pro kitas mašinas pralyst ir aišku nepamačiau didžiausio medžio palikto vidury parkingo prie baro.... Buvo sušikta nuotaika tai išvažinėjau su pacypinimais , kai roviau į tą "medelį" tai vos dantys neišbyrėjo- galinis pugo buferis tik apie 1cm vidun įlinko ir viskas- tikrai ne koks golfas. :)

Edited by vytaspud, 2005 March 14 - 23:07.

  • 0

#22 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 14 - 23:55

Plonos tu pezhiu blekos ir nera tchia ko pasaku sekti. Visada daugiau nukentchia tas kuris i gala ivazhiuoja, o ne tas kuriam ivazhiuoja. Pabandykit su 306 kalti i maskarado shykta ir tada pazhiurekit kas labiau nukentes.

Nejuokink :lol: :lol: :lol: Su 306 : į Santanos galą kaliau stovinčios, užšoko ant bardiūro ir dar du metrus nuvažiavo, santanos galas sulinko per gerą delną, tuo pačiu ir buferis. Pežo skilo buferis. :) Po to su tuo pačiu suskaldžiau Astros coupe galinį bamperį. Pežo skilo skilęs buveris vos vos daugiau. Trečia kart taranavau maršrutkę. Pežo buferiui blogiau nepasidarė nieko tik išdužo po sūkis ir sulenkiau sparną. Dar į galinį buvo ilėkęs Prancūzijoj vietinis su ekskliuzyviniu Citroenu, tai nei žymės neliko, nors išlipdamas jau džiaugiausi, kad atimsiu iš jo kokius 200 EUR :) Po ketvirto karto pirkau kitą pežą :) Su kitu 306 kliudžiau aikštelėj Passat, jam išdužo lempa galinė ir sparną sulenkiau. Pežui sulanksčiau numerį :) 306 tikrai labai gerai surestas priekinis buferis, aišku iki tam tikros ribos. Jo faktiškai neįmanoma sulaužyt nepataisomai, o dar priedo yra sumontuoti smūgių amortizatoriai tokie su paralonu ( žinau nes po avarijos toks iškrito tai gerą pusvalandį nesupratau nuo ko čia ta detalė)
  • 0

#23 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 01:32

Kaip tik ziema pakliuvau i kamsti ryte vaziuodamas ir gale susidure trys automobiliai visiskai susilamde kliuvo ir man ketvirtas buvau bet islipes .... pamaciaukad NIEKO nei menkiausio ilenkimo nei nubrozdimo nieko neranors smugis buvo... tiesiog pasiseke... Tvirtas uzpakaliukas :P
  • 0

#24 Svečias_Popas_*

Svečias_Popas_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 01:43

Su 306 : į Santanos galą kaliau stovinčios, užšoko ant bardiūro ir dar du metrus nuvažiavo, santanos galas sulinko per gerą delną, tuo pačiu ir buferis. Pežo skilo buferis. :) Po to su tuo pačiu suskaldžiau Astros coupe galinį bamperį. Pežo skilo skilęs buveris vos vos daugiau. Trečia kart taranavau maršrutkę. Pežo buferiui blogiau nepasidarė nieko tik išdužo po sūkis ir sulenkiau sparną. Dar į galinį buvo ilėkęs Prancūzijoj vietinis su ekskliuzyviniu Citroenu, tai nei žymės neliko, nors išlipdamas jau džiaugiausi, kad atimsiu iš jo kokius 200 EUR :) Po ketvirto karto pirkau kitą pežą :) Su kitu 306 kliudžiau aikštelėj Passat, jam išdužo lempa galinė ir sparną sulenkiau. Pežui sulanksčiau numerį :)

Jus labai nesupykite bet ar zinotia kad stabdis yra vidurinis pedalas tas ish kaires tai sankaba o is deshines tai gazas. p.s. jus rasiau nepykti :unsure:
  • 0

#25 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 01:52

[quote name='Popas' date='Mar 14 2005, 11:43 PM'] [/QUOTE]
Jus labai nesupykite bet ar zinotia kad stabdis yra vidurinis pedalas tas ish kaires tai sankaba o is deshines tai gazas.
p.s. jus rasiau nepykti :unsure: [/QUOTE]
:) darau pažangą :) praeitą žiemą trys avarijos :) šią tik viena :) ir mano visos avarijos smulkios ir galiu kiekvieną pateisin: arba per žioplumą arba per kvailumą :)

Išvada padariau vieną, sekančią žiemą drausiu KASKO.

Edited by Darius55555, 2005 March 15 - 01:53.

  • 0

#26 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 11:46

visos avarijos ir ivyksta arba per kvailuma, arba per ziopluma -_-
  • 0

#27 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 12:09

Nejuokink :lol: :lol: :lol: Su 306 : į Santanos galą kaliau stovinčios, užšoko ant bardiūro ir dar du metrus nuvažiavo, santanos galas sulinko per gerą delną, tuo pačiu ir buferis. Pežo skilo buferis. :) Po to su tuo pačiu suskaldžiau Astros coupe galinį bamperį. Pežo skilo skilęs buveris vos vos daugiau. Trečia kart taranavau maršrutkę. Pežo buferiui blogiau nepasidarė nieko tik išdužo po sūkis ir sulenkiau sparną. Dar į galinį buvo ilėkęs Prancūzijoj vietinis su ekskliuzyviniu Citroenu, tai nei žymės neliko, nors išlipdamas jau džiaugiausi, kad atimsiu iš jo kokius 200 EUR :) Po ketvirto karto pirkau kitą pežą :) Su kitu 306 kliudžiau aikštelėj Passat, jam išdužo lempa galinė ir sparną sulenkiau. Pežui sulanksčiau numerį :) 306 tikrai labai gerai surestas priekinis buferis, aišku iki tam tikros ribos. Jo faktiškai neįmanoma sulaužyt nepataisomai, o dar priedo yra sumontuoti smūgių amortizatoriai tokie su paralonu ( žinau nes po avarijos toks iškrito tai gerą pusvalandį nesupratau nuo ko čia ta detalė)

tavo pugui reikia keist tarpinę :lol:
  • 0

#28 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 12:39

visos avarijos ir ivyksta arba per kvailuma, arba per ziopluma -_-

Ne tik
  • 0

#29 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 12:40

Kaip tik ziema pakliuvau i kamsti ryte vaziuodamas ir gale susidure trys automobiliai visiskai susilamde kliuvo ir man ketvirtas buvau bet islipes .... pamaciau kad NIEKO nei menkiausio ilenkimo nei nubrozdimo nieko nera nors smugis buvo... tiesiog pasiseke... Tvirtas uzpakaliukas :P

Dziaukis, o palindus po auto dar neaisku ka pamatysi. Vaizdelis gali ir nuliudinti
  • 0

#30 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • posts 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Posted 2005 March 15 - 19:33

as 2 kartus kliudziau garazo siena,ant sienos paliko juodas rezis o mano masinai nieko , nieko gero isduzo posukis ir suskilo bamperis kokiose 3 vietose. 2 karta: vaziuodamas atbulas uzkliudziau stakta, ant staktos liko juoda zyme o bamperis vos, vos visai nenukrito. 2:0 laimejo garazas.
  • 0
Viska dauzantis :).

#31 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 20:34

Dariau, siulyciau is naujo persilaikyt teises ir paprasyk, kad asmeniskai tau lieptu aikstelej ne viena uzduoti atlikti, o visas ir po tris kartus. Is tavo pasakojimo dabar suprantu kodel man kartais nejauku per kauna vaziuot, nes matyt turi ne viena drauga kury pats mokinai vairuoti. :ph34r: Gerai, kad nors klubo lipduko dar kiek zinau neuzsiklijavai. Ar jau spejai?Ir aciu dievui, aciu sau paciam, dar neturejau progos taranuoti kito automobilio.
  • 0

#32 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • posts 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Posted 2005 March 15 - 21:01

Na ir aš įkišiu trigrašį. Labai jau įdomi tema.Savo pugo tvirtumo dar neteko išbandyti ir ... labai viliuosi, kad neteks (bent jau taip norėčiau) :D Tačiau aš dar viena aparatėlį turiu (žr. parašą GAZ-21 "Volga" YC). Tai dar kai nelabai restauruota buvo prie Savanorių žiedo Golpas nestabdęs į užpakalį įklijavo. Iš pradžių pogalvojau, kad variklis tūktelėjęs užgeso (būna ten taip).Bet žvilgt į veidrodėlį (vienintelį beje) seniokas labai jau arti mano galinio lango sėdi.Mano nuostoliai - Nubrozdintas bamperis, sudužęs stiklainis vyšnių kompoto.Golpas-grotelės, abi faros, bamperis, kapotas, abu sparnai, radiatorius, kairys lonžeronas, priekinis stiklas, kairios priekinės durelės, plius visokios smulkmenos po kapotu... filtro dėžė, akumuliatorius ir t.t.Tiesa po poros metų bamperio gabalą perchromuot 280 Lt kaštavo ^_^ :( Beje kaip įdėt nuotrauką? Parodyčiau šį aparatą :)
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#33 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 21:31

siusk cia, nurodydamas kas esi ir ko nori :)
  • 0

#34 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 21:35

...gali ir pats imest, kad ir cia
  • 0

#35 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • posts 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Posted 2005 March 15 - 21:55

Oba
Deja, dinaminiai puslapiai [IMG] žymose neleistini
Kas daryt? :)
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#36 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • posts 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Posted 2005 March 15 - 21:57

Again :)
Posted Image
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#37 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 15 - 23:18

Dariau, siulyciau is naujo persilaikyt teises ir paprasyk, kad asmeniskai tau lieptu aikstelej ne viena uzduoti atlikti, o visas ir po tris kartus. Is tavo pasakojimo dabar suprantu kodel man kartais nejauku per kauna vaziuot, nes matyt turi ne viena drauga kury pats mokinai vairuoti. :ph34r: Gerai, kad nors klubo lipduko dar kiek zinau neuzsiklijavai. Ar jau spejai? Ir aciu dievui, aciu sau paciam, dar neturejau progos taranuoti kito automobilio.

Tarp kitko viena avarija buvo Vilniui smile.gif priekyje važiuojanti mergina nei iš šio nei iš to sugalvojo lediniame kelyje ir dar posūkyje paspaust stabdį ir atsitrenkė į bardiūrą ir sustojo, aš važiavau iš galo, pabandyk posūkyje ant ledo išsukti arba sustabdyti jai gali. Skubėjau į egzaminą. Kitą padariau po 600km kelionės vakare, matyt buvau pervargęs ir nepamačiau žiedu važiuojnčios maršrutkės. Dėl paskutinės aš nebuvau kaltas. Beje ir nuostoliai tryjų avarijų : lituot buferį, perdažyt sparną ir įdėt posūkį. Labai baisu. O jai kas dėl aikštelės tai bus klubo slalomas pažiurėsim, kam reikės pakartot pratimus po tris kart aikštelės smile.gif Tikiuosi ne man smile.gif

Edited by Darius55555, 2005 March 15 - 23:18.

  • 0

#38 Svečias_Piktaz_jds_*

Svečias_Piktaz_jds_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 16 - 09:47

siaip nesidziaugciau as jau taip pugo kietumu.. Jau seniai pastebejau, kad peugeot - nemegsta linkti avariju emtu, o tai yra LABAI bloga ir neigiama savybe saugumo atzvilgiu. Pasiziurekit saugesniu automobiliu bandymus - linksta vos trinktelejus kurnors, bet linksta iki ten, kur sedi zmones - jie yra apsaugoti nuo uzspaudimo, o automobilio skardos bei remas linksta, kad sumazinti smugi tenkanti vairuotojui ir keleiviams... Taigi enra ko taip jau ir dziugauti cia..
  • 0

#39 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 16 - 13:48

O jai kas dėl aikštelės tai bus klubo slalomas pažiurėsim, kam reikės pakartot pratimus po tris kart aikštelės smile.gif Tikiuosi ne man smile.gif

cia meti issuki man? ^_^ na prie progos galesim paziuret. bet vistiek ne tame esme.. na gal tu po nelaiminga zvaigzde gimes :rolleyes:
  • 0

#40 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2005 March 16 - 14:01

O jai kas dėl aikštelės tai bus klubo slalomas pažiurėsim, kam reikės pakartot pratimus po tris kart aikštelės smile.gif Tikiuosi ne man smile.gif

cia meti issuki man? ^_^ na prie progos galesim paziuret. bet vistiek ne tame esme.. na gal tu po nelaiminga zvaigzde gimes :rolleyes:

Po laiminga :) tiesiog po truputį reikia man suprast , kad gatvės ne lenktynių trasa :) Galiu beveik garantuot kad ramiai važinėjant pusės jų būčiau išvengęs, nu vnž. kalbėt yra viena , o daryt kas kita. Tikriausiai dauguna čia kartais palaksto apsnigtom gatvėm netoli ribos.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users