Jump to content


Photo

reik pagalbos su 406


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 March 24 - 08:01

o kaip zinot kiek milimetru ta ivore eina priekyje...
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#22 einarasb

einarasb
  • Forumo naujokai
  • posts 28
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD 1996

Posted 2010 March 24 - 08:29

del "dungt" turiu keleta variantu: 1 trukusi priekine spyruokle 2. atraminis guolis 3. palinko amortizatoriaus stokas Turejau kazkada "audi" tai panasus siptomas buvo. P.s. pas mane masina buvo musta ir palinkes amortizatoriaus stokas, bet taip ir pardaviau :lol:
  • 0

#23 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 March 24 - 08:30

pas mane tai taip ikyriai barska, per stambesnius lygumus lyg taip ir nesijaucia, bet per smulkesniu tai eina ....

Edited by sniener, 2010 March 24 - 08:30.

  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#24 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • posts 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Posted 2010 March 24 - 21:19

o kaip zinot kiek milimetru ta ivore eina priekyje...

Traukes pakeisti net atrodo duobe nereikalinga. Kai saulute savaitgali pasvies ir bus silta, pakeli masina, rata nuimi ir du varztus nusuki. Suvedimas po to nebutinas.
O ivores reikia matuoti pagal pacio stabilizatoriaus skersmeni. Priekyje pas mane buvo 23, o gal 21 mm (atsimenu, kad nelygnis skaicius, o priekyje didesnis nes ten variklis ir sunkesne masinos dalis :P). Su slankmaciu palindus galima pamatuoti. Taip as ir matavau.
Beje, tavo per smulkes duobes jauciama bildesiuka vistik suversciau ant vairo traukes antgalio. As kai CP servise buvau, jie veliau man paskambino ir pasake, kad nepastebejo, kad traukes antgaliukas biski atsipalaidaves, bet ratai buvo jau suvesti tai sake gal kol kas palikti taip pusmeciui. O ant ziemos bus galima pakeisti. Ir butent priekis pas mane per smulkes duobes taip tarsi is koloneles balbatuojasi. Bet labai nezymiai ir vos girdimai. Tai manau, kad del tos vairo traukutes cia bus. Reikes atsilus orams ja pajundinti ant duobes.

Edited by sandman^kfmf, 2010 March 24 - 21:21.

  • 0

#25 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 March 24 - 21:53

o po viena ivore stovi vienoje ir kitoje priekio puseje, nu net nzn reiks ziureti kas ten per velnias barska....
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#26 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • posts 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Posted 2010 March 25 - 09:39

Jo, po viena. Palindes pamatysi. Suimk ranka ir pabandyk pajudinti. Gale tai mano toks zymus jautesi judejimas per viena ivore. Jos ten po 15 lt kainuoja tos gumos. O pakeitimas - dvieju varztu atsukimas. Beje, butinai pajudink vairo traukes. Paziurek ar "pirstai" nekleba. Ir stabilizatoriu irgi. Zodziu pakratyk visa prieki.

Edited by sandman^kfmf, 2010 March 25 - 09:40.

  • 0

#27 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 March 25 - 11:49

nu jo bandysiu ziureti, nes jau tikra zopa darosi kaip nesmagu vaziuoti, bilda kaip nezinau kas...
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#28 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 March 25 - 11:50

Jo, po viena. Palindes pamatysi. Suimk ranka ir pabandyk pajudinti. Gale tai mano toks zymus jautesi judejimas per viena ivore.
Jos ten po 15 lt kainuoja tos gumos. O pakeitimas - dvieju varztu atsukimas. Beje, butinai pajudink vairo traukes. Paziurek ar "pirstai" nekleba. Ir stabilizatoriu irgi. Zodziu pakratyk visa prieki.

o kur tu gumu pirkti, nes keliose pardese ziurejau tai tik stabilizatirius turi..kaip tiksliai jos vadinasi, ar stabilizatoriu ivores ar stabilizatoriu gumos....?
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#29 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • posts 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Posted 2010 March 25 - 16:56

Neskubek ju pirkti. Pirmiausia isitikink kas ir kaip ten bilda ;) O pirkti turi tiek meharis, tiek intercars kubiliaus gatveje, tiek kitos prancuziskas dalis parfavinejancios parduotuves.
  • 0

#30 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 March 28 - 18:48

blyn tikrinau savaitgali, tai kiek pavyk pamatyti tai priekine keleivio puses stabilizatoriaus trauke kliba, o vairuotojo puseje nepavyko nieko nustatyti...:(..o barska tai jopsikmat.......kaip pracekint?
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#31 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • posts 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Posted 2010 March 28 - 22:38

Tai stabilizatoriaus trauke zinok baladojasi tikrai su geru garsu :D Pamenu gale kai buvo parejusios, tai bildejo kaip koks vezimas. :clap: Pasitikrink siaip abi ir keisk. Jos ten dvi apie 100 lt kainuos. Pasikeisti gali ir pats jei turi galimybe.
  • 0

#32 Remix

Remix
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 54
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406,2.0 HDi,03

Posted 2010 April 07 - 23:48

Sveiki, turiu problemele ir nesuprantu kame reples,406 2.0HDi vaziuojant kartais pasigirsta cypimas jis kartais atsiranda kartais nea,(neaisku is kur tiksliai sklinda)galvojau stabdziu kaladeles arba ratu guoliai ,bet meistrai su keltuvu pakele masina prasukinejom visus ratus ner jokiu garsu,nueme prastukseno,taip ir nieko nerado. Jei ne ratuose tai kame dar gali buti tas cypimas blin dar nepastovus? :doh:
  • 0
Bambarmirija kirgudu...!

#33 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • posts 1,455
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Posted 2010 April 08 - 05:52

Gal plaukiojantys sailentblokai gale..Pas mane pagirgzda kartais reikia keist
  • 0

#34 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 April 08 - 06:54

Gal plaukiojantys sailentblokai gale..Pas mane pagirgzda kartais reikia keist

gal gali kokia foto kurioj vietoje jie mazdaug stovi?
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#35 Remix

Remix
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 54
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406,2.0 HDi,03

Posted 2010 April 08 - 09:46

Gal plaukiojantys sailentblokai gale..Pas mane pagirgzda kartais reikia keist

O kokia funkcija atlieka tie sailent blokai? Jeigu keist kiek kainuotu mazdaug? Man praita vasara pasirode tas cypimas,per ziema buvo dinges ,dabar vel atsigavo ,siaip norisi uzlenkt ant to cypimo kai sugrius tada ir remontuosiu,bet kad gyvate nervus eda tas cypimas... :doh:
  • 0
Bambarmirija kirgudu...!

#36 Remix

Remix
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 54
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406,2.0 HDi,03

Posted 2010 April 08 - 23:59

Isiaiskinau apie tuos sailentblokus "girgzdukus" ,tai kad ne juose problema manau,nes lipant is masinos ir i masina tylu per duobes irgi tylu ,o vaziuojant kartais cypimas pasigirsta..vnz aisku kad niekas neaisku.... :dntknw:
  • 0
Bambarmirija kirgudu...!

#37 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 April 09 - 14:19

sveiki pas mane problema su peziuku del to, jog po pgarindinio dirzo keitimo, dabar toks kaukimas girdisi mazdaug ties 1500 apsuku. kas gali cia buti?ar blogai kazkaip idejo dirza...itempimo guolius keiciau kartu.2.0hdi
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#38 Remix

Remix
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 54
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406,2.0 HDi,03

Posted 2010 April 28 - 21:34

Sveiki, turiu problemele ir nesuprantu kame reples,406 2.0HDi vaziuojant kartais pasigirsta cypimas jis kartais atsiranda kartais nea,(neaisku is kur tiksliai sklinda)galvojau stabdziu kaladeles arba ratu guoliai ,bet meistrai su keltuvu pakele masina prasukinejom visus ratus ner jokiu garsu,nueme prastukseno,taip ir nieko nerado. Jei ne ratuose tai kame dar gali buti tas cypimas blin dar nepastovus? :doh:

priekines stabdziu kaladeles pasikeiciau ir nebeliko jokiu garsu! (jos nei puses nebuvo sudilusios :/) nedekit pigiu kaladeliu! :doh:
  • 0
Bambarmirija kirgudu...!

#39 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Posted 2010 April 28 - 21:39

Na dirzo tai negalejo idet blogai,keista net Varyk kur dejo kol laikas
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#40 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 July 01 - 07:10

sveiki turiu tokia problemele su 406 hdi, kaip buna mazas apsukos ir spustelejus gazo pedala, pasigirsta cyptelejimas is variklio puses..toks syptelijimas pasigirsta kuriant ir gesinant varikli..gal kokiu minciu turite?
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users