Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Reikia perkoduoti philips mageli


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2006 spalio 27 - 16:20

Turiu philips mageli orginalu, tipo atkoduota - isemus mageli nepraso kodo jokio, islieka atmintis ir t.t. lyg ir viskas gerai, taciau nusipirkau cd cheindzeri philips, norejau pajungti - nevaldo cd, nuvaziavau i vici suaktyvino tipo pirma karta kad magelis jau turi cd cheindzeri, taciau vistiek magelis nevalde cd cheindzerio, pire pakiso minti kad gali buti blogai atkoduotas magas ir del to arba suddeginti arba kas nors dar atsitike cd valdymo portams. Tai va gal kas zinot kur galeciau kreiptis del perkodavimo ar tu portu sutvarkymo? Gal zinot koki meistreli? :( Nes jau nezinau ka daryti, norisi cd masinoj, bet norisi ir kad orginali aparatura liktu.
  • 0

#2 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2006 lapkričio 02 - 17:50

tai nieks negali man padeti? :(
  • 0

#3 Svečias_wassas_*

Svečias_wassas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 05:35

buvau neperskaites ka tu ten parasiai,galvojau,kad tik atkoduot reikia. bet jai jis atkoduotas ir neveikia tai nezinau,nes pas mane irgi kaska padare,jog kodo nereikia,bet viskas ok.

Šį pranešimą redagavo wassas: 2006 lapkričio 04 - 05:40

  • 0

#4 Svečias_Simukas_*

Svečias_Simukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 16 - 18:27

ewka nueini i senukus nusiperki kasete su laiduku kad pasijungtum mp3 playeri (29.99lt) ir tada jei neturi nusiperki mp3 playeri geriau butu be batareiku nesvarbu kokios talpos gali but kad ir 256mb kaip pas mane, pilnai uztenka nes gali betkada parsinest namo i kisene isimetes ir isirasyt ko nori. kokybe netokia gera kaip cd visgi kasete bet bent mp3 sukasi ir jokiu problemikiu ner :)
  • 0

#5 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 liepos 17 - 07:08

ewka nueini i senukus nusiperki kasete su laiduku kad pasijungtum mp3 playeri (29.99lt) ir tada jei neturi nusiperki mp3 playeri geriau butu be batareiku nesvarbu kokios talpos gali but kad ir 256mb kaip pas mane, pilnai uztenka nes gali betkada parsinest namo i kisene isimetes ir isirasyt ko nori. kokybe netokia gera kaip cd visgi kasete bet bent mp3 sukasi ir jokiu problemikiu ner :)

Manau, kad dauguma nepritars - labai jau kenčia garso kokybė. Nors ir senas, bet per galvą verčiausi, kad būtų CD su mp3. :rolleyes:
  • 0

#6 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 liepos 17 - 07:14

Turiu philips mageli orginalu, tipo atkoduota - isemus mageli nepraso kodo jokio, islieka atmintis ir t.t. lyg ir viskas gerai, taciau nusipirkau cd cheindzeri philips, norejau pajungti - nevaldo cd, nuvaziavau i vici suaktyvino tipo pirma karta kad magelis jau turi cd cheindzeri, taciau vistiek magelis nevalde cd cheindzerio, pire pakiso minti kad gali buti blogai atkoduotas magas ir del to arba suddeginti arba kas nors dar atsitike cd valdymo portams.
Tai va gal kas zinot kur galeciau kreiptis del perkodavimo ar tu portu sutvarkymo? Gal zinot koki meistreli? :(
Nes jau nezinau ka daryti, norisi cd masinoj, bet norisi ir kad orginali aparatura liktu.

Ar atitinka Pilypas čeindžeriui? Mano, tiesa senas (nors jaunesnis už mane) - iki restailinis, bet absoliučiai nepriima bet kokio čeindžerio, tame tarpe ir Pilypinio. :(
  • 0

#7 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 29 - 08:43

man neishsio neishto paprase kodo, bandziau kazhka burt uzsikodavo, ar galima kaipnors paciam atkoduot ir vel bandyt koda? lyg ir zinau jau koks... :ph34r:
  • 0

#8 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 liepos 31 - 12:48

Manau, kad dauguma nepritars - labai jau kenčia garso kokybė. Nors ir senas, bet per galvą verčiausi, kad būtų CD su mp3. :rolleyes:

Kasetinių magų kokybės problema dažniausiai būna susidėvėjusios juostos. Taigi kasetė MP3 klausymui nebus kažkoks lemiamas faktorius, darantis didelę įtaką. Kitas dakykas, jei mago galva nudrožta. Bet kokiu atveju ją reiktų gerai nuvalyti prieš dedant magiškąją kasetę.

Galima ginčytis iki nukritimo, bet man MP3 su žodžiu "kokybė" neasocijuojasi. Kintantis bitų per sekundę skaičius (variable bitrate) - dar dar, bet tik ne kai pastovus. Todėl jei jau pirksi grotuvą su MP3, pasidomėk, ar palaiko variable bitrate. Aš senamadiškas - klausausi įprastų, jokiais suspaudimais neišdarkytų Audio CD.

P.S. labai smagus suspaudimas yra MPC. Mano subjektyvia nuomone, jis kur kas kokybiškesnis nei MP3. Deja, neteko matyti automobilinio grotuvo su MPC palaikymu... :mellow:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#9 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 31 - 12:58

man neishsio neishto paprase kodo, bandziau kazhka burt uzsikodavo, ar galima kaipnors paciam atkoduot ir vel bandyt koda? lyg ir zinau jau koks... :ph34r:

eini siuo adresu mygt? ir uzsiregistruoji ir paprasai kad pasakytu koda pagal modeli ir serijos numeri as vakar uzklausiau ir per pusvalandy klausiausi muzikos.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0