Peršokti prie turinio


Trukcioja vaziuojant nestipriai Mataras


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 30 - 19:55

Sveiki gal kas susiduret su tuo Ykiriu nervinanciu trukciojimu negreitai vazinejant? veiksmas toks vaziuojant iki70Km/h, laikant pastovu greiti jauciami dazni sutrukciojimai variklio (2LTR) nesvarbu ar nuo ar i Kalna ar tolygioje vietoje... Zvakes keiciau, senosios geros dar buvo... Ytarimas degimo Laidai pramusti ir mazomis apsukomis karts nuo karto musa i korpusa.. Paziureti neina vakare atsidarius kapota nes tie Laidai i Lieti i plasmasini rema kuris maunasi ant zvakiu... Gal kas turi kokiu minciu? O tai islempos kazka bandyti keisti irgi nesinori...
  • 0

#2 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 spalio 30 - 20:37

Na pas mane irgi svelniai nesmarkiai trukcioja :( bet pas mane dyzelis ir automatas. Trukciojimai jauciasi vaziuojant lygiai 90km/h auksciausiu begiu. Tikriausiai bus dezeje slegis per mazas:( reikes varyti i peugeot centra kad tvarkytu bo biski besina :(
  • 0
Subaru Legacy

#3 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 31 - 00:53

Na pas mane irgi svelniai nesmarkiai trukcioja :( bet pas mane dyzelis ir automatas. Trukciojimai jauciasi vaziuojant lygiai 90km/h auksciausiu begiu. Tikriausiai bus dezeje slegis per mazas:( reikes varyti i peugeot centra kad tvarkytu bo biski besina :(

:beer: Tai Kolega pas mane mechanika ir bendzas nemanau kad galetu buti ta pati problema :wacko:
  • 0

#4 Svečias_Denso_*

Svečias_Denso_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 10 - 15:18

Na man sia savaite visai buvo nustojus vaziuoti, o pradzia buvo tokia kad vaziuojant pradejo kritinet sukiai, is pradziu vaziuojant nežymiai trukciot masina, ir sūkių rodykle tuo metu pakrisdavo, o veliau vaziuojant vissiškai nukrisdavo apsukos, ir arba uzgesdavo, arba pazaidus akseleratoriumi atsistatydavo, tai net iki serviso davažiuot nespejau, sustodavau kiekvienoje sankryžoje ir niekaip normaliai pajudėt iš vietos neišeidavo (automatas). Nuvilko mane iki Peugeoto serviso, tai nustate kad kazkoks daviklis 1920AN (kaina 190Lt + keitimas 50 Lt) nusprogo, ir laisvu sūkių daviklį reikėjo praplauti (kainavo 40 Lt), na ir aisku kompo diagnostika su klaidų trinimu, ir elektrinės dalies diagnostika (100Lt) tai galu gale remontas atsiejo 380 Lt.
  • 0

#5 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 10 - 21:53

Ir pas mane ta pati bėda,neįmanoma važiuoti mažom apsukom.Vienas "specas" aiškino,tipo,čia visų 16v problema,nors nelabai tikiu.O laidų ,kaipo tokių ,ir nėra.Tik "balnas" su pypkėm.Nepatikrinsi liaudiškais metodais.Seku šią temą,gal atsiras nusimanančių?
  • 0
... labai piktas diedas...

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 11 - 12:34

Na man sia savaite visai buvo nustojus vaziuoti, o pradzia buvo tokia kad vaziuojant pradejo kritinet sukiai, is pradziu vaziuojant nežymiai trukciot masina, ir sūkių rodykle tuo metu pakrisdavo, o veliau vaziuojant vissiškai nukrisdavo apsukos, ir arba uzgesdavo, arba pazaidus akseleratoriumi atsistatydavo, tai net iki serviso davažiuot nespejau, sustodavau kiekvienoje sankryžoje ir niekaip normaliai pajudėt iš vietos neišeidavo (automatas). Nuvilko mane iki Peugeoto serviso, tai nustate kad kazkoks daviklis 1920AN (kaina 190Lt + keitimas 50 Lt) nusprogo, ir laisvu sūkių daviklį reikėjo praplauti (kainavo 40 Lt), na ir aisku kompo diagnostika su klaidų trinimu, ir elektrinės dalies diagnostika (100Lt) tai galu gale remontas atsiejo 380 Lt.

o ar padejo neparasei? :blink:
  • 0

#7 Svečias_quaint_*

Svečias_quaint_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 15 - 10:47

To jusu vadinamo balno su pypkem kaina 412lt naujo ieshkojau shrote radau tik senesnius modellius iki 99 galima nupirkti mazdaug uz200lt nuo 99 po restylingo shrote kaina pasake irgi apie 400lt. bet gal tas daviklis....
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0