Peršokti prie turinio


Nuotrauka

del 405 greiciu dezes


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#1 kipsasss

kipsasss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:evasion...

Parašyta 2003 kovo 10 - 09:52

gal kas susiduret ir galit paaiskinti, jei automobilis ilgiau pastovi, pvz. atejus is ryto, kazkaip sunkiai jungiasi pirmas, antras begis, pravaziavus 2-3 km. viskas pranyksta ir begiai jungiasi sklandziai. kas tai galetu buti? gal kokio tepalo dezeje truksta ar pan.?
  • 0
evasion 2.0 C.T.

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 10 - 10:48

Pas mane tas pats, nors tepalo yra ir šiaip gerai. Greičiausiai taip turi būti ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 10 - 10:49

Gal pas tave minusinė temp. aplink mašiną :) Šiaip man kita tokia smulkmena - jeigu mašina vos vos rieda, niekaip neįsimeta pirma pavara, reikia mesti antrą ir nuo itin žemų pavarų pradėti važiuoti, arba visai sustabdyti ir tada įmest pirmą. Čia pas visus panašiai ar kažkaip galima patvarkyti?
  • 0

#4 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 10 - 10:57

O ką daryti, jei pas mane ir kipsasss'o ir Falko problemos kartu paėmus? :unsure: Anot Darkos taip turi būti? :wacko:
  • 0

#5 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 10 - 11:00

Chebra, taip turi būti, neieškokit sliekų. Pas mane lygiai tokios pačios problemos, bet kadangi migas tai antra pavara pradėt važiuot, kai vos rieda jokia problema. Aš jau pripratinau savo mašiną, kad pirma pavara tik tais atvejais jungiama, kai iš vietos ir į kalną :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#6 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 10 - 11:00

Pas mane irgi tas pats, kazkaip atrodo, kad cia del zemu temperaturu. Kai buvo mineraline alyva supilta tai prie -15 2 begio neikisdavau :D :D . Dabar p. sintetine, bet vistiek kol masina susila sunkiai begiai jungiasi, ipatingai 4. Atrodo taip turi but- palauksim vasaros suzinosim.
  • 0

#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 10 - 11:05

Čia pagrindinė įtaka ne temperatūra, bet chytros krūvos traukių kombinacijos, kai jos padyla, tada prasideda nesutarimai, o žema temperatūra ir tirštesnis tepalas tik akivaizdžiau pademonstruoja, kad šis pugų konstruktorių fantazijos vaisius bugovas. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 kovo 10 - 11:05

Dėl to, kad sunkiai junginėjasi iš pradžių tai ko gero pastingęs tepalas nuo šalčio kaltas... :huh: A vat kad riedant pirmos neįmesi - tai ir pas mane teip pat... <_<
  • 0

#9 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 10 - 11:59

Kas liecia sunkesni pavaru junginejimasi tai tas pats buvo ir pas many. Taciau po tepalo pakeitimo dabar ar -25 ar + temp. jokio skirtumo.
  • 0
chūinja

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:03

Kas liecia sunkesni pavaru junginejimasi tai tas pats buvo ir pas many. Taciau po tepalo pakeitimo dabar ar -25 ar + temp. jokio skirtumo.

Vat dėl to ir klausiau kur tepalo lygį galima pasitikrint pas 405-ą ... :huh: Dar neturėjau laiko ant duobės užvažiuot... <_<
  • 0

#11 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:09

Kas liecia sunkesni pavaru junginejimasi tai tas pats buvo ir pas many. Taciau po tepalo pakeitimo dabar ar -25 ar + temp. jokio skirtumo.

Aš irgi naiviai galvojau, kad tepalo pakeitimas padės - nė velnio! :angry:
  • 0

#12 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:10

Na pas mane lygio kazkaip specialiai nepamatuosi. Atsuki uzpylimo varsta ir tikrini. Zodziu kaip viosose auto. Va o kur tas varztas pas 405 tai jau nezinau :) .
  • 0
chūinja

#13 kipsasss

kipsasss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:evasion...

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:13

zodziu kazkokia mistika cia su tom greiciu dezem. malonu, nors tiek, kad ne pas mane viena tokia pati problema. :)
  • 0
evasion 2.0 C.T.

#14 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:13

> Pseudo as negalvojau, as sakau kaip pas mane yra.
  • 0
chūinja

#15 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 10 - 12:22

zodiu kazkokia mistika cia su tom greiciu dezem. malonu, nors tiek, kad ne pas mane viena tokia pati problema. :)

kipsasss - tikras lietuvis... :rolleyes:
  • 0

#16 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 10 - 16:04

Kai lėtai važiuoju pirma šajb ir pas mane sunkiau jungiasi, bet HDi be problemų antra kabinasi tai ir neprievartauju. :huh:
  • 0

#17 kipsasss

kipsasss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:evasion...

Parašyta 2003 kovo 10 - 17:03

zodiu kazkokia mistika cia su tom greiciu dezem. malonu, nors tiek, kad ne pas mane viena tokia pati problema. :)

kipsasss - tikras lietuvis... :rolleyes:

sorry labai, kas neperskaitot nepykit, bet kazkaip tingisi man rasyti lietuviskomis raidemis...
  • 0
evasion 2.0 C.T.

#18 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 10 - 17:19

zodiu kazkokia mistika cia su tom greiciu dezem. malonu, nors tiek, kad ne pas mane viena tokia pati problema. :)

kipsasss - tikras lietuvis... :rolleyes:

sorry labai, kas neperskaitot nepykit, bet kazkaip tingisi man rasyti lietuviskomis raidemis...

Nemano reikalas, bet manau Pseudo neturejo omeni rashybos. :D
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 10 - 19:30

Pas mane tokios pacios bedos, kaip paminetos auksciau, po tepalu pakeitimo greiciu dezeje jokiu pokyciu :huh:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 11 - 10:41

205 pakeitus dezej tepala irgi niekas nepasikeite. O kai salo minus 30, tai velkant masina nei 1, nei 2, nei 3 neigrudau. Teko stoti, per prievarta ikisti begi, tik po to uzvilko. Na pasilus si problema lyg ir issiprendzia. tiesa, kas neprates vaziuoti - tai sunkiai eidavosi ir siltai jungti. Pas 405 geriau, bet saltai irgi sunkiau 1 jungiasi. Pritariu, kad cia visu pugu beda... <_<
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0