Peršokti prie turinio


mano magelis praso codo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_Romas_*

Svečias_Romas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 11:35

kur galeciau atkoduoti mageli kaune? girdejau kad magiuko apacioje buna uzrasytas kodas,ar tiesa? na bet vistiek negaliu islupti tos gamyklines mages.
  • 0

#2 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 14:28

kur galeciau atkoduoti mageli kaune? girdejau kad magiuko apacioje buna uzrasytas kodas,ar tiesa? na bet vistiek negaliu islupti tos gamyklines mages.

Pasiskaityk kazkur yra forume parasytas kaip gali pats tai padaryti. Zmones sake kad suveike :) Paskaityk siame skyriuje paskutine tema

Šį pranešimą redagavo Laisvis: 2006 lapkričio 05 - 14:29

  • 0
Subaru Legacy

#3 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 10 - 22:12

Kodo ant mago tikrai nerasi, nebent ,ankstesnis savininkas užsirašė (pagalba vagims).O išsiima paprastai: Šonuose yra dvi skylutės.Imi vos mažesnio diametro dvi vinis,sukiši į tas skylutes.Viduje atsifiksuoja skardelės,ir visai nesunkiai ištrauki.Kur atkoduoti,paklausk pas kokį pažystamą perekūpą.Turėtų būti 10-30 lt.Jei nežinai, kaip įvesti kodą,klausk,pasufleruosiu.
  • 0
... labai piktas diedas...

#4 laurynaz

laurynaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Vilnius, 868722577
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 lapkričio 18 - 22:32

O vokietis ant instrukcijos (bardacioko manual'e) neuzrase? Pas mane diedukas tvarkingas buvo, radau uzrasa. :huh:
  • 0
own 407sw 2005 2.0 diesel

#5 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 11:48

man nepadejo tie skaiciavimai, o kodas visai net nepanasus.. As cuciradau CRUCC - car radio universal code calculator puslapi. Ten yra forumas, i ji parasiau savo magelio duomenis, ir jie man atrase koda ir enjoy nuejau suvedziau ir veikia... Programos niekur neradau parsisiust, o pirkt kaip ir brangoka...
  • 0

#6 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 12:15

kur galeciau atkoduoti mageli kaune? girdejau kad magiuko apacioje buna uzrasytas kodas,ar tiesa? na bet vistiek negaliu islupti tos gamyklines mages.

Pasiskaityk čia
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0