Peršokti prie turinio


Del rankinio !!! 106-am


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Svečias_Orfeuss_*

Svečias_Orfeuss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 18 - 12:24

106-o vienas ratas smarkiau stabdo nei kitas ir tas kuris stabdo sunkiau sukas!!! ar galima kaip nors pasireguliuot?
  • 0

#2 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 lapkričio 18 - 12:34

galima
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#3 Svečias_Orfeuss_*

Svečias_Orfeuss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 02:16

galima

na tai o kaip?
  • 0

#4 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 18:43

106-o vienas ratas smarkiau stabdo nei kitas ir tas kuris stabdo sunkiau sukas!!! ar galima kaip nors pasireguliuot?

Paprastai su tais trosiniais rankiniais stabdziais buna tokia broblema:
probleminis ratas butent ir yra tas, kuris Tavo manymu dar stabdo. Net pats teisingai pastebejai, kad jis sunkiau sukasi, vadinasi to rato bugnine kaladeles sunkiau vaiksto. Priezastis - gal pazeista to rato troso apsauginis sluoksnis ir trosas gaves drusku uzrudijo savo šarve. Gali meginti pramiklinti ji, bet tai bus tik laikinas sprendimas, keletui menesiu ne daugiau. Gali nusiemes bugna pasitikrinti kaip laikosi kaladeles, gal su ju kreipianciosiom problema, tada jos neatsitraukia nuo bugno ir nuolatos siektiek vis liesdamos ji, stabdo rata. Ilgiau pavaziaves, pridek atsargiai ranka kuo arciau bugno, jei ne ant jo pacio, ir jei be stipraus stabdymo, kad ir stabdziu pedalu, bugnas bus bent jau juntamai siltas, itarimas, kad nuolat siekia kaladeles to rato bugna, pasitvirtina. Aisku, nesumaisyk pacios rato stebules kaitimo del, tarkime, sauso stebules guolio ar panasiai. Dar vienqs is tikrinimu, atsidengi rankinio mechanizmo ta vieta, kur vienas trosas per plokstele jungia du trosus (tuos kuriu kiekvienas po to eina atitinkamai link kairio o kitas link desinio rato). Sureguliuok cia centrine verzle prie tos jungiancios ploksteles taip, kad ta plokstele, stovetu kuo lygiau ir, kad kuo tolygiau duotu pradini itempima abiem ratu trosams.
Nezinau kaip 106. bet, manau, raninio trosu itempimo reguliavimas toks pats kaip pas 306 - viskas atliekama sedint ant galines sedynes, atidengus nisa tarp priekiniu.
Tikiuosi suprantamai aprasiau...
:blush:
  • 0

#5 Svečias_Orfeuss_*

Svečias_Orfeuss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 23:00

Paprastai su tais trosiniais rankiniais stabdziais buna tokia broblema:
.......

Na aciu reik pasiziuret !!!
  • 0

#6 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 lapkričio 21 - 00:42

Nezinau kaip 106. bet, manau, raninio trosu itempimo reguliavimas toks pats kaip pas 306 - viskas atliekama sedint ant galines sedynes, atidengus nisa tarp priekiniu.

Kadangi kažkada teko pasireguliuot, tai ant galinės sėdynės sėdint nieko neišeis padaryt, teks palysti po mašiną.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#7 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2006 lapkričio 21 - 23:17

O nelengviau i mehary nuvaziuot? 20 min ir padarys :wacko:
  • 0
Nuotrauka

#8 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 22 - 13:36

O nelengviau i mehary nuvaziuot? 20 min ir padarys :wacko:

Lengviau, bet kam moketi keliasdesimt, arba keliolika simtu litu, jei galima tuos pinigus pasilaikyti sau. Nebent per ta pusvalandi pats uzdirbsi savo srityje 150Lt. Tada tikrai apsimoka Meharis.
  • 0

#9 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2006 lapkričio 22 - 13:57

O kas uztikrins ar Tavo taisyta masina bus tinkama eksploatuoti ir ar kur nerasim Taves griovy... :ph34r:
  • 0
Nuotrauka

#10 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 14:18

O kas uztikrins ar Tavo taisyta masina bus tinkama eksploatuoti ir ar kur nerasim Taves griovy... :ph34r:

Uz Savo masinose Pacio atliktus remonto darbus, 100% atsakau As Pats! Nesu savamokslis transporte. Dujotiekio vamzdynu nevirinu, vargonais katedrose negroju, puikiausio virejo nominacijos niekada nesiekiau, bet mano automobiliai yra mano kompetencijos ir noru ribose. ;)
Beje, prisiziurejes esu pakankamai, kaip suchalturina ir "specai servisuose". Nedarau to, kam neturiu irankiu, arba detaliu, visa kita, jei imanoma nusipirkti - susirenku pats. Ir pasidarau kurkas geriau, nei "meistras" kisdamas nagus i svetima auto, vien del litu (deja, tokiu dauguma).
P.S. Neissiginu, kolega, as nei stulpo, nei griovio, pastarajame yra teke pabuti, tiesa pakankamai saugiai, tik nedeciau i kisene nei vieno servisu tinklo ar garazelio. Beje, niekas negali buti tikras, kada kur sustos su savo masina.
Tiesiog kai pasidarau, zinau kad turiu, juo labiau naudojuosi savo jau "siokiom tokiom" ziniom atitinkamose srityse.
  • 0

#11 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 14:57

... "meistras" kisdamas nagus i svetima auto, vien del litu (deja, tokiu dauguma). ...

O tu žinai ir kitokių meistrų? T.y. tokių kurie krapštosi tik dėl malonumo, ir sotūs šiltu žodžiu bei paplekšnojimu per petį? Duok ir man kontaktus.
O gal ir tu už savo darbą (kokioje srityje bedirbtum) pinigų neimi?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#12 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 16:13

O tu žinai ir kitokių meistrų? T.y. tokių kurie krapštosi tik dėl malonumo, ir sotūs šiltu žodžiu bei paplekšnojimu per petį? Duok ir man kontaktus.
O gal ir tu už savo darbą (kokioje srityje bedirbtum) pinigų neimi?

Čia žmogus kaip supratau ne tai turėjo omeny, nors gal ir klystu, manau kad meistro nagų kišimas į svetimą auto visu pirma turi būti protingai apgalvotas, t.y. ar jis sugebės atlikti tai ko reikalauja klientas. O dauguma meistrų kiša nagus to nepagalvoję, ir tokiu būdu pridaro dar daugiau bėdų (pridirba chaltūrkių), vardan to kad tik gautų pinigus, o ne kad sąžiningai ir išmanydami ką daro pagelbėtų klientui.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#13 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 23 - 21:02

O tu žinai ir kitokių meistrų? T.y. tokių kurie krapštosi tik dėl malonumo, ir sotūs šiltu žodžiu bei paplekšnojimu per petį? Duok ir man kontaktus.
O gal ir tu už savo darbą (kokioje srityje bedirbtum) pinigų neimi?

Čia žmogus kaip supratau ne tai turėjo omeny, nors gal ir klystu, manau kad meistro nagų kišimas į svetimą auto visu pirma turi būti protingai apgalvotas, t.y. ar jis sugebės atlikti tai ko reikalauja klientas. O dauguma meistrų kiša nagus to nepagalvoję, ir tokiu būdu pridaro dar daugiau bėdų (pridirba chaltūrkių), vardan to kad tik gautų pinigus, o ne kad sąžiningai ir išmanydami ką daro pagelbėtų klientui.

Dekoju uz atsakyma, nereikejo rasyti man.


P.S. Norintiems pasikabineti neteisingai interpretavus mano parasytas frazes, labai prasom! Gincytis labai megstu, ir net pasakysiu, kad gerai gaunasi. ;)
Beje, kokioj srity as plaukioju, manau, jau buvo galima suprasti is mano atsakymu/patarimu nevienoje sio forumo temoje. Esu cia naujas, greiciausiai daugumai net svetimas (nepretenduoju i gimines ar artimuosius :D ), todel nedestysiu cia savo poziurio ar panasiai... Bet kolegos atsakymas, praktiskai atitinka mano noreta issakyti minti.
  • 0

#14 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2006 lapkričio 24 - 15:36

As ir esu tokios nuomones, kad jei sugebi geriau pasidaryti paciam nei vaziuot i servisa. sutaupisi pinigu ir nereiks eilese laukti, beto jei supranti ka darai tai sau pasidarysi geriau nei kitas tau padarytu :beer: , o jei jau apie masinas nei velnio nesupranti tai geriau elgtis kaip toj patarlei: nemoki pi^ti-nereikia listi :beer:
  • 0
Viska dauzantis :).

#15 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 lapkričio 24 - 15:49

jei tureciau pakankamai saibu, visai prie masinos nelysciau. Pabode viskas perdaug. Va dabar irgi yra ka pasikrapstyt, bet laiko nera, pinigo atliekamo irgi, oras sudinas, tad ir traukiu kol vaziuoja... :ph34r:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0