Peršokti prie turinio


perdazymo kainos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 47

#21 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 01 - 22:02

Jei tik nubrozdinimai, naudojamas paprastas špaklius. O vat kai jau sulituotas, guzuotas ir itin šleivas, tai vartojam plaušinį špaklių (aš vadinu plaukuotu).

viskas i vietas sustojo...

aciu, :beer:
  • 0

#22 Svečias_Pezas_*

Svečias_Pezas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 05 - 10:45

Sveiki, gal kas galite pasakyti, kiek kainuotu Peugeot 307 slenkscio paruosimas dazymui, nu ir pats perdazymas. I bordiura sonu truputi stuktelejo - tai plastikas pabirejo siek tiek. Ir gal kas zinote kur gerai atlieka dazymo paslaugas Vilniuje, nes dar bamperi tuo paciu reiktu padazyti :mellow:
  • 0

#23 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 06 - 20:30

to Maskolis na kamera tai pastoviai pilna tikrai ne del vienos auto dariau retkarciais paperku dauztu masinu ir pats dazau ...
  • 0

#24 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 06 - 20:34

Sveiki,

gal kas galite pasakyti, kiek kainuotu Peugeot 307 slenkscio paruosimas dazymui, nu ir pats perdazymas. I bordiura sonu truputi stuktelejo - tai plastikas pabirejo siek tiek.
Ir gal kas zinote kur gerai atlieka dazymo paslaugas Vilniuje, nes dar bamperi tuo paciu reiktu padazyti :mellow:

ten tas 2 ar 4 duru pezas? siaip tai dazyti galima tik tas vietas kur dazai nuesti arba buvo spakliuota bet paruosineti tai visa detale reikia su visu galiniu sparnu nes ji visa bus lakuojama kad nesigautu kantu ... o kiek ten pas jus vln kainuotu tai ir man paciam butu ydomu suzinoti ;]
  • 0

#25 Svečias_Pezas_*

Svečias_Pezas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 09 - 09:12

4 duru pezas. Plastikas ten pradejo trupeti, vis delto jau 3 metai praejo po to dalyko (atsitrenkimo sonu i borta) Tai vat, kaina Vilniuje, tai yra ne firminiam servise, bet irgi geram - 150 Lt su viskuo. Manau normaliai?
  • 0

#26 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 09 - 17:49

idomu kiek kainuotu 206 priekinio sparno ir dureliu (durys didesnes nes dviduris) perdazymas (su paruosimu ir dazais)???
  • 0
Roots to roots

#27 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gegužės 09 - 18:35

idomu kiek kainuotu 206 priekinio sparno ir dureliu (durys didesnes nes dviduris) perdazymas (su paruosimu ir dazais)???

Čia tikrai reikia, ar ant ponto lauki, kol Jimmy išlys? :lol:
Jei tos durys nekraupios (ne "iš po plaktuko") visu plotu ir tik iš išorės, tai kaip ir vienetas - 200 pinigų. Čia su dažais. + sparnas tiek pat. Tik ar neteks daryti perėjimo ant galinio sparno? Būtų dar 1/2 detalės.
Kainos šiai dienai. Netolimoj ateity šefas žada kelt, nes jau nemažai firmų paprašo 220-250...
  • 0
... labai piktas diedas...

#28 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 09 - 18:48

Čia tikrai reikia, ar ant ponto lauki, kol Jimmy išlys? :lol:

yra vienas variantas, bet... bandau prasizonduoti kas ir kaip (ta prasme ar apsimoka imti ir paciam darytis ar ieskot iskart is kart sutvarkyto).
  • 0
Roots to roots

#29 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gegužės 09 - 19:03

ta prasme ar apsimoka imti ir paciam darytis ar ieskot iskart is kart sutvarkyto).

Kai imi daužtą, tai akivaizdžiai matai, dėl ko ją buržujus pardavė. Imsi sutvarkytą - nepastebėsi (bent jau pradžioj) vizualiai. Gal ten gerokai buvus sububyta, špakliaus per pirštą storio...
Tiesa, kainas parašiau be lyginimo.
  • 0
... labai piktas diedas...

#30 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 09 - 19:25

Kai imi daužtą, tai akivaizdžiai matai, dėl ko ją buržujus pardavė. Imsi sutvarkytą - nepastebėsi (bent jau pradžioj) vizualiai. Gal ten gerokai buvus sububyta, špakliaus per pirštą storio...
Tiesa, kainas parašiau be lyginimo.

tu mano PM paziurek ir parasyk man savo nuomone (irgi i PM). Gerai? ;]
  • 0
Roots to roots

#31 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 11:01

Gal kas žinot kur įsigyt santykinai gerų-pigių juodų automobilinių dažų? tuput vasara tavrkiausi mašiną tai balionėlius buvau nusipirkęs.. spalva lievai visų pirma parinkau, nes šiaip skirtumo matyt nesimato, tik kai saulė šviečia matos kad ne juodai o žaliai padažyta :D idomi tokia spalva ir beto paruošęs prastai buvai reik patvarkyt galvoju ir su kompresorium (jei pavyktų gaut) gal padažyčiau jei rast kur dažų pirkt. Sako juodi brangiausi. Kaip ten. Gal kam teko pačiam visą mašiną persidažyt ir galėtų pasigirti rezultatais? Vienas pažystamas kadaise perdažęs kaddet'a senuka yra, balta spalva, bet gavos n nutekėjimų jam visokių, man kadangi mašinos nebaisiai gaila tai ir galvoju jėgas išbandyt:)
  • 0

#32 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gegužės 11 - 11:49

prie to pacio - gal kas zino kur parenka ir pildo dazus i balionelius? kaune arba vilniuj....
  • 0

#33 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 12:14

prie to pacio - gal kas zino kur parenka ir pildo dazus i balionelius?
vilniuj....

Kauno g. ir Smolensko g. sankryzos kampas, salia Dailes kombinato ...
  • 0

#34 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gegužės 11 - 20:14

... man kadangi mašinos nebaisiai gaila tai ir galvoju jėgas išbandyt:)

Daug tokių matęs. Tik po to gaunasi, kad skupus moka dukart...
Man uošvės nebaisiai gaila, bet operuot neišdrysčiau............ ^_^
  • 0
... labai piktas diedas...

#35 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Parašyta 2007 gegužės 11 - 20:22

em... kažkur palemone yra (kaunas) kad maišo dažiukus... girdėjau kad visai gerai ten darbuojasi
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#36 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 09:31

Daug tokių matęs. Tik po to gaunasi, kad skupus moka dukart...
Man uošvės nebaisiai gaila, bet operuot neišdrysčiau............ ^_^

Tai taip, bet šiuo atveju perdažyt servisiuke kainuotų apie 1,5-2kLt ar aš klystų, o taip gaunas kad pati mašinos vertė tirk netempia, aišku dažant pasittreniruočiau pradžiai ant skardų kokių, na o poto ant mašinikės pulčiau (kažkaip mokamasi juk) :) Man grunai puge reik galinius kampus padažyt (2 durų p205) na ir ten tokia didelė neatskiriama dalis gaunas, jau pora kartų (tik nesėkmingai parinkti dažai) bandžiau balionėliu, bet nekas gaunasi nes lieka pernelyg ryški riba, bandžiau kurią panaikinti sdu poliravimo pasta bet nesėkmningai, gal mažokai tryniau... :)
  • 0

#37 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 gegužės 12 - 20:00

Sėkmės. Pranešk apie rezultatus...
  • 0
... labai piktas diedas...

#38 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 12 - 21:50

Daug tokių matęs. Tik po to gaunasi, kad skupus moka dukart...
Man uošvės nebaisiai gaila, bet operuot neišdrysčiau............ ^_^

Tai taip, bet šiuo atveju perdažyt servisiuke kainuotų apie 1,5-2kLt ar aš klystų, o taip gaunas kad pati mašinos vertė tirk netempia, aišku dažant pasittreniruočiau pradžiai ant skardų kokių, na o poto ant mašinikės pulčiau (kažkaip mokamasi juk) :) Man grunai puge reik galinius kampus padažyt (2 durų p205) na ir ten tokia didelė neatskiriama dalis gaunas, jau pora kartų (tik nesėkmingai parinkti dažai) bandžiau balionėliu, bet nekas gaunasi nes lieka pernelyg ryški riba, bandžiau kurią panaikinti sdu poliravimo pasta bet nesėkmningai, gal mažokai tryniau... :)

man kai kasnors pasako kad darysiu pats tokius darbus tai ydomu pasidaro ir laukiu naujienu kas is to iseis, vienas draugas zadejo masina poliruotis pats tai irgi laukiu kada pas mane atvaziuos :D siaip galiu patarti kad baisiai nenusiviltum "ne viskas taip paprasta kaip atrodo" uz dyka niekas pinigu nemoka ir jei uz darba praso virs 1000lt tai vadinasi yra uz ka... taigi brangiu dazu nepirk bet aisku nepabandes nesuzinosi...
  • 0

#39 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 10:24

Sunkiausia tolygiai nudažyt... ir galbūt atgal išimtas dalis surinkt :D (na aišku tinkamas paruošimas atims daug laiko, manau čia reik daug dėmesio skirti), dbr kolkas tariuosi dar tik dėl garažo.
  • 0

#40 Svečias_marijus_s_*

Svečias_marijus_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 14 - 17:58

nupusti labai paprasta svarbu gerai paruosti ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0