Peršokti prie turinio


Kaip padaryti kad ausinimo ventiliatoriai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 09:16

Sveiki,

jei kam nepatinka kad Jusu auto ausinimo vent. isijungineja "per velai" ir palaiko per auksta variklio temp. (pas mane vasara kamsciuose budavo net iki 114 C' max. :blink: ) ir jus noretumete paankstint ju isijungimo momenta bei savo ruoztu pazementi var. max. temperaturini intervala, galiu pasiulyti toki paprasta ir efektyvu patobulinima. Taciau noriu paaiskinti, kad turite buti tikri del to, kad jusu ausinimo sistema apskritai veikia (isijungia ausinimo varikliu pirmas ir temp. dar uzkilus - antras sukimosi greitis), tiesiog per velai... -_- Priezastis, manau, tam tik viena - neteko savo tikru darbo charakteristiku temp. daviklis (paziureti gaima CIA, Nr. 13), kur stovi prie pat vairo stiprintuvo siurblio veleno, isuktas i galvute, taciau man pasirode per daug komplikuota ji pakeisti bei ju nera pirkti nauju, tad nuspriandziau padaryti kitaip.....

Is karto perspeju - visa kas zemiau parasyta, buvo daryta ant P605 su varikliu ZPJ ar ZPJ4 su dviem ausinimo vent. ir elektroniniu valdymo blokeliu, kuris stovi prie keleivio stiklo valytuvo po juoda plastmasine panele (cigareciu pakelio dydzio juoda dezute). Kur butent, galite paziureti CIA ! (pozicija Nr. 14)

Instrukcija:

Prieinat prie mineto blokelio, ir tarp i ji ateinanciu laidu atrenkat balta laida su markiruote "47" arba "47A" (nesvarbu kuri butent), tada perkarpat ji ir tarp laido galu ilituojat paprasta rezistoriu (varza) - man uzteko 68 Ohm, tad drasiai galite ilituoti 68-75 Ohm. (Man idejus 75 Ohm varza, pirmas greitis isijungia prie apitikriai 89 C', bet vis del-to siulau deti 100~110 Ohm - pirmas greitis isijungines prie kokiu ~86 C' ...) Kuo didesne varza - tuo anksciau isijungines ausinimas. Viska uzizoliuojate, ir viskas ! :)


Sekmes !
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0